FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, May 15, 2018

POLSKY -- BENJAMIN FULFORD: 14:05:2018


Pentagon twierdzi, że celem sankcji Trumpa wobec Iranu jest wymuszenie pokoju na Bliskim Wschodzie

14 maja 2018
Benjamin Fulford

Bitwa o planetę Ziemia weszła w nową intensywną fazę w postaci ważnych wydarzeń na Bliskim Wschodzie, w Malezji, Indonezji, Europie, USA i innych miejscach – w perspektywie ostatecznego zwarcia między syjonistycznymi fanatykami dążącymi do 3 wojny światowej a resztą ludzkości, pragnącej pokoju i przyjaźni.
Na tym froncie walki, rezygnacja przez prezydenta USA Donalda Trumpa z podpisanego porozumienia nuklearnego z Iranem wydaje się na pierwszy rzut oka znaczącym zwycięstwem syjonistów. Jednak źródła z Pentagonu twierdzą, że w ostatecznym rachunku chodzi o zmuszenie zarówno Iranu jak Izraela do denuklearyzacji po uregulowaniu problemu Korei Północnej, i wprowadzenie stałego pokoju na Bliskim Wschodzie.
Decyzja Trumpa w sprawie porozumienia nuklearnego z Iranem stała się oczywiście powodem publicznej obustronnej krytyki między reżimem Donalda Trumpa a różnymi rządami europejskimi. Prezydent Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zadeklarował, że UE musi zastąpić Stany Zjednoczone”…
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5709743/We-replace-United-States-EU-chief-attacks-America-turning-allies.html
podczas gdy niemiecka kanclerz Angela Merkel stwierdziła, że Europa nie może dłużej liczyć na ochronę militarną ze strony USA.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-10/merkel-says-europe-can-t-count-on-u-s-military-umbrella-anymore
Oczywiście, również prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Wielkiej Brytanii Teresa May również skrytykowali posunięcie Trumpa. To wyraźne rozejście się między USA i Europą jest bezprecedensowe w okresie powojennym. Jednak źródła z Pentagonu twierdzą z uporem, że «Trump wycofuje się z porozumienia z Iranem aby usunąć skorumpowanych polityków UE i USA, którzy mogli zostać przekupieni wraz z globalnymi francuskimi firmami Airbus, Total, Renault i Peugeot, jak również z takimi firmami niemieckimi jak Siemens». Interesujące, że irański minister spraw zagranicznych Javad Zarif przyłączył się do tych twierdzeń Pentagonu, grożąc ujawnieniem nazwisk zachodnich polityków prekupionych w związku z umową nuklearną.
https://www.redstate.com/streiff/2018/05/13/irans-foreign-minister-threatens-expose-western-diplomats-took-bribes-create-iran-nuclear-deal/
Według informacji pochodzących z Pentagonu, wiodący zachodni politycy winni przekupstwa w związku z tym porozumieniem, to były francuski prezydent Francois Hollande, obecny francuski prezydent Macron, kanclerz Merkel, były prezydent USA Barack Obama oraz były amerykański sekretarz stanu John Kerry. /otrzymaliśmy informację z pewnego źródła, że Kerry nie żyje od końca roku 2016, podejrzewamy, że ostatnie nagrania wideo z Teheranu, na których Kerry jest widoczny, to stary material ponownie użyty/.
W każdym razie, interesującym aspektem powyższej decyzji w sprawie Iranu jest głęboka koordynacja między reżimem Trumpa i rządem chińskim. Gdyby pójść starym i sprawdzonym « tropem pieniądza », lub jeszcze starszym « Qui bono » /kto na tym korzysta ?/ - wówczas można zauważyć, że najbardziej ucierpi Europa natomiast największą korzyść z sankcji odniosą Chiny. Wygląda na to, że w szczególności chiński państwowy koncern paliwow CNPC przejmie wkrótce rozległe operacje gazowe francuskiego koncernu Total w Iranie.
http://www.presstv.com/Detail/2018/05/11/561379/CNPC-set-to-replace-Total-in-Iran-gas-project
Oznacza to, że Chińczycy dołączą do Rosjan jako ważny dostawca gazu dla Europy. Zbiega się to z otwarciem nowych chińskich połączeń kolejowych i transportowych z Iranem, które zapewnią Iranowi rekompensatę jakichkolwiek utraconych interesów z Europą /w ostatnich latach Amerykanie nie byli znaczącym graczem ekonomicznym w Iranie/.
Jeżeli chodzi o syjonistów, postąpili jak Hitler, który rozpoczął 2 wojnę światową atakując siebie samego i oskarżając o to inne państwo. Precyzując satanistyczny nazistowski reżim izraelskiego premiera Beniamina Netanyahu zaatakował izraelskie pozycje na Wzgórzach Golan aby mieć pretekst do zaatakowania irańskich pozycji w Syrii w oparciu o źródła z Pentagonu. Nie trzeba dodawać, że te kolejne kryminalne działania nie doprowadziły do wywołania 3 wojny światowej, jak chcieliby tego syjonistyczni fanatycy.
Oczywiście, całe zamieszanie wokół Iranu odwróciło uwagę światowych mediów od wydarzeń w Malezji, które prawdopodobnie okażą się jeszcze bardziej dewastujące dla prących do wojny syjonistów. W Malezji, były premier Mahathir Mohamad odebrał władzę od syjonistycznego clowna Najiba Razaka w wyniku zeszłotygodniowych wyborów. Oznacza to, że śpiąca część opinii światowej wkrótce dowie się, co naprawdę stało się z lotem nr 370 Malaysian Air. Innymi słowy, jeden ze światowych przywódców stwierdzi publicznie, że samolot został porwany do amerykańskiej bazy wojskowej Diego Garcia, następnie poleciał do Tel Aviwu i na Florydę gdzie został przemalowany jako lot nr 17 Malaysian Air, po czym poleciał do Holandii jako groźba dla przywódców światowych, zanim ekslodował nad Ukrainą w celu obarczenia Rosji odpowiedzialnością za ten zamach. Informacje na poniższym portalu w języku malezyjskim dowodzą, że istnieje dokładna wiedza, co się wydarzyło:
http://bumiyangtercinta2.blogspot.jp/2015/11/terbongkarnya-misteri-pesawat-mh370-dan_15.html?m=1
Ponadto, pozostaje do wyjaśnienia wielomiliardowy skandal korupcyjny dotyczący malezyjskiego funduszu rozwojowego 1MDB. Ten wielowarstwowy skandal dotyczy Goldman Sachs, UBS, Deutsche Bank oraz filmu «Wilki z Wall Street», wśród wielu innych uczestników. Mahathir zapobiegł ucieczce z kraju przez byłegu już premiera Razaka, ponieważ trwa śledztwo w sprawie tego skandalu. Interesujące, że syjonistyczne korporacyjne media nagle przestały donosić o zmianach w rządzie malezyjskim po tym, jak oskarżyły Mahathira o «antysemityzm».
https://www.timesofisrael.com/malaysias-new-92-year-old-prime-minister-is-a-proud-anti-semite/
Ponadto, ostatnio syjoniści zajmują się zamachami bombowymi w Indonezji według informacji mailowej otrzymanej od rezydenta CIA w Azji południowo-wschodniej :
«Do Indonezji przybyli terroryści, inscenizując wydarzenia fałszywej flagi w celu wywołania poważnych starć/wojny między chrześcijanami i muzułmanami. Wiedzieliśmy, że to nastąpi. Ma to związek z próbami kabały przejęcia kontroli nad Indonezją /dziel i rządź/.»
https://sputniknews.com/asia/201805141064422643-indonesia-surabaya-explosion-police-hq/
https://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/terrorism-in-indonesia-suicide-bombings-at-3-churches-in-surabaya/item8791
To bardzo poważna sprawa, Ben. Indonezja jest najważniejszym krajem w Azji południowo-wschodniej. Kto kontroluje Indonezję, ten kontroluje cały region ». Zamieszanie w regionie odwróciło uwagę od ważnych zmian w Japonii, gdzie rząd dokonał wolty o 180 stopni w porównaniu z ostatnimi stosunkami z Chinami. W ubiegłym tygodniu chiński premier Li Kequiang został ugoszczony w Japonii przez niewolniczego premiera Shinzo Abe i oba kraje podpisały cały szereg porozumień o współpracy. Co najważniejsze, osiągnięto zasadnicze porozumienie w sprawie wymiany japońskiego jena na chińskiego juana. Stanowi to oczywiście kolejny potężny cios dla petrodolara.
http://www.xinhuanet.com/english/2018-05/11/c_137172732.htm
Ta odnowiona przyjaźń została umożliwiona przez zmianę polityki USA wobec Azji północno-wschodniej, widoczną w nadchodzącej reunifikacji Korei donoszą informatorzy z Pentagonu, obiecując wkrótce ujawnienie prawdy o Fukushimie była to syjonistyczna zbrodnia wojenna, nie katastrofa naturalna.
Natomiast w USA, z Pentagonu donoszą o dalszym usuwaniu chazarskiej mafii. W szczególności, prokurator generalny Nowego Jorku Eric Schneiderman przeciwny Trumpowi i popierający Hillary Clinton może zostać postawiony w stan oskarżenia za ochronę, jaką zapewnił Fundacji Clinton oraz kultowi seksualnemu handlarzy dziećmi NXIVM, i spadkobierczyniom Bronfmana Clare i Sara.
https://nypost.com/2018/03/27/inside-the-cult-authorities-allege-was-a-secret-society-of-sex-slaves/
Według informatorów z Pentagonu, usunięcie Schneidermana umożliwiło «postępy w śledztwie FBI, wykluczającym kolejnych kabalistów i demokratów».
Dochodzą również informacje, że coraz więcej emerytowanych wojskowych przywraca się do służby czynnej w celu dalszego oczyszczania USA. W ramach tych działań, wysoki oficer marynarki wojennej znany z afery Iran Contra Oliver North został obecnie szefem NRA /National Rifle Association/ w celu obrony prawa do posiadania broni.
Jednakże, jeżeli władze wojskowe USA dążą na poważnie do oczyszczenia państwa, będą musiały przyjrzeć się bliżej osobie Donalda Trumpa. Od arabskich źródeł otrzymaliśmy link do poniższego wideo przedstawiającego komplet dowodów ukazujących finansowanie Trumpa przez Rotszyldów w trakcie całej jego kariery. Sprawa sprowadza się do tego, że gdy Rotszyldowie każą Trumpowi skakać on pyta «jak wysoko?»
https://www.youtube.com/watch?v=FhTMy9ma2mQ&feature=youtu.be
Powiedziano nam, że nowy szef londyńskiego odgałęzienia Rotszyldów Nathaniel Rotszyld jest reformatorem. Jednak, jeżeli nie stwierdzimy na to dowodów w jego wypowiedziach i działaniach, przedstawimy władzom wojskowym USA koordynaty dla uderzenia rakietowego na wyspę, na której ukrywa się wielu członków jego rodziny. Unieszkodliwienie tej wyspy, razem z ich siedzibami w miastach Zurych i Zug w Szwajcarii może okazać się kluczem do uwolnienia ludzkości. Jeżeli Rotszyldowie naprawdę myślą, że obecnie pracują po dobrej stronie mocy zalecamy usilnie aby bezpośrednio nawiązali kontakt z Towarzystwem Białego Smoka, bez pośredników.
Na zakończenie, japońska policja ostrzegła nas przed niepokojącą korespondencją otrzymaną od aktywisty znanego jako Cobra. Informuje on czytelników, że mogą nawiązać z nimi kontakt członkowie « ruchu oporu », którzy dadzą im 10-15 minut na zabranie rzeczy osobistych. Następnie zostaną odprowadzeni pod eskortą do wejści do piwnicy w budynku o przeznaczeniu komercyjnym gdzie zejdą schodami 30 metrów w dół do wejścia «high-tech», gdzie już mają wejść bez eskorty. Tam zostaną poproszeni o zdjęcie ubrań i pozostawienia torby z rzeczami osobistymi na specjalnej tacy. Następnie będą poproszeni o wejście do «kabiny prysznicowej». Po przyjęciu do ruchu oporu nie będą już mogli wyjść na powierzchnię, nawiązywać kontaktów z ludnością na powierzchni, ani używać ich sieci internetowej i telefonicznej.
http://2012portal.blogspot.jp/2018/05/entry-protocols.html
Dla wielu z nas, to jak dokonać przelotu kometą Hale-Bopp lub pić truciznę Kool-Aid w Jonestown. Jednak Cobra po nawiązaniu z nim kontaktu drogą mailową miał do powiedzenia co następuje :
«To nie Jonestown. To nie jest masowa rekrutacja, ale potencjalny protokół dla małej i wybranej grupy ludzi. Ludzie masowo wykazują niezrozumienie w tej sprawie i przesadnie reagują».
Być może, ale osobiście kojarzę pomysł wchodzenia do «kabiny prysznicowej» i następnie całkowitą utratę kontaktu ze światem zewnętrznym z takimi miejscami jak Auschwitz w Polsce. 
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origem



Kriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html




Followers