CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, May 29, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 28:05:2018


Wzrasta prawdopodobieństwo nowego kryzysu finansowego w miarę pogłębiania się wojny domowej wdystrykcie Waszyntgonu, Europie, Brazylii i innych miejscach


 28 maja 2018

Wzrasta prawdopodobieństwo nowego kryzysu finansowego w miarę pogłębiania się wojny domowej w dystrykcie Waszyntgonu, Europie, Brazylii i innych miejscach
Niedeklarowana wojna domowa na szczytach zachodnich elit szaleje nadal i obie strony przystępują do znaczącej ofensywy. Ostatnio walka toczy się między rodami arystokratycznymi najmocniejszymi w Europie a przeciwnymi im gnostycznymi iluminatami, których wpływy przeważają w USA. Największym polem bitwy jest nadal dystrykt federalny Waszyngtonu, gdzie stary establiszment walczy o przeżycie i ustępuje pola reżimowi prezydenta Donalda Trumpa, wspieranemu przez władze wojskowe.
Sytuacja w Europie jest bardzo napięta z uwagi na konsolidację kontroli przez euroazjatycki alians rosyjsko-chiński, wspierany przez niektóre frakcje rodzin arystokratycznych donoszą europejskie źródła Towarzystwa Białego Smoka. Niemcy i Turcja odświeżają sojusz z 1 wojny światowej, kierując posunięciami anty-amerykańskimi. Również nowy rząd Włoch wydał otwartą wojnę kabale mafii chazarskiej, co wywoła nowe zamieszanie w eurostrefie.

Zaczniemy od przeglądu sytuacji wewnętrznej w USA, gdzie władze wojskowe wspierają prezydenta Donalda Trumpa w niektórych sprawach, natomiast sprzeciwiają się innym jego posunięciom. Ta dwuznaczność jest zauważalna w kontynuacji ważnej ofensywy przeciwko pedofilom i innym skorumpowanym elementom starego układu.
Informator Pentagonu podsumował sytuację w sposób następujący: 8 miesięcy oporu liberałów przyniosło ich klęskę w wojnie kulturowej a narodowa liga piłkarska została zmuszona do wprowadzenia zakazu klęczenia podczas śpiewania hymnu narodowego, natomast niemal 8 miesięcy po rewelacjach New York Times prokuratorzy na Manhattanie zostali zmuszeni do zaaresztowania Harvey Weinsteina”. Ponadto oczekuje się, że nadchodząca emerytura sędziego Anthony Kennedy da reżimowi Trumpa kontrolę nad sądem najwyższym donoszą źródła. Umożliwi to rozpoczęcie od dawna oczekiwanych aresztowań, bez ingerencji agentów kabały aktywnych w aparacie sprawiedliwości. Pozwoli to również na dokonanie przełomu w wojnie kulturowej, powrót do wartości rodzinnych przy poparciu chrześcijan i odejście od promowania seksu oderwanego od reprodukcji.
Jako element wspomnianej wojny kulturowej, rozprawa sądowa kryminalisty Harvey Weinsteina wywiera wielką presję na elity Hollywood. Według informatorów Pentagonu, Weinstein za pomocą książki na temat komunistycznego reżsera Elia Kazana z którą się obnosi obnaży on innych oprawców i pedofili w Hollywood”. Zeznania Kazana „jako świadka na temat anty-amerykańskich działań w roku 1952 w związku z czarną listą w Hollywood spowodowały mocne negatywne reakcje ze strony wielu liberalnych przyjaciół i kolegów.
Wielu innych zatrzymanych śpiewa jak kanarki od pewnego czasu, próbując opuścić tonący okręt kabały. Już wiemy, że w szczególności Jeffrey Epstein, który uprawiał swój proceder na wyspie pedofilów w celu szantażowania i kompromitowania elity politycznej i innych prominentów, jest obecnie informatorem FBI zeznającym przed specjalnym prokuratorem Robertem Muellerem. To ważne, ponieważ Mueller mimo plam na swojej przeszłości w związku z 9/11 itd., obecnie pracuje dla amerykańskich władz wojskowych. Ponieważ sam Trump był gościem na wspomnianej wyspie, władze wojskowe otrzymują dowody, że stosowano wobec niego szantaż, aby realizował politykę Izraela wobec Syrii i Iranu potwierdzają źródła z Pentagonu.
Reakcja sprzeciwu wobec posunięć Trumpa na Bliskim Wschodzie wywołane syjonistycznym szantażem była widoczna, gdy « Kongres uniemożliwił Trumpowi 23 maja ogłoszenie wojny wobec Iranu bez poparcia Kongresu, natomiast 24 maja uniemożliwił uznanie przez USA wzgórz Golan jako część Izraela ». Innymi słowy, syjonistyczny szantaż wobec Trumpa nie wystarczy, aby fanatycy otrzymali sposobność rozpoczęcia oczekiwanej przez nich od dawna 3 wojny światowej.
Inne źródła z Pentagonu donoszą o znaczącym zwycięstwie z ubiegłego tygodnia wobec banków kontrolowanych przez syjonistów, w rezultacie którego tryliony dolarów przejęte bezprawnie wskutek kryzysu Lehman Brothers powrócą do nowego systemu finansowego. Według tych informacji «na horyzoncie pojawia się dolar USA mający oparcie w złocie a rząd USA przestanie pożyczać pieniądze w bankach, natomiast Donald Trump prawdopodobnie uzyska kredyt w wysokości być może 15 trylionów USD z kwoty 23-43 trylionów skradzionych przez banki i co najważniejsze dla społeczeństwa amerykańskiego w czerwcu do gospodarki amerykańskiej zostanie wprowadzony trylion dolarów przez osoby cieszące się zaufaniem wśród nich wielu weteranów – dla podtrzymania tworzenia miejsc pracy i rozpoczęcia nowego boomu, jakiego nie widziano od zakończenia 2 wojny światowej. Planuje się masowe inwestycje skoncentrowane w miastach zamieszkałych głównie przez czarnoskórych oraz na terenach wiejskich zamieszkałych przez zubożonych przedstawicieli rasy białej».
Jeżeli te posunięcia finansowe zostaną zrealizowane, będzie to miało związek z trwającymi intrygami w Arabii Saudyjskiej obecnie głównego poplecznika finansowego petrodolara. Faktyczny monarcha Mohammad bin Salman nie ukazuje się publicznie od czasu strzelaniny, jaka miała miejsce w jego pałacu 21 kwietnia 2018. Była to akcja przeciwko Salmanowi, któremu władzę zapewniły izraelskie siły specjalne, i ma ona z pewnością związek z atakami na saudyjskiego agenta i byłego szefa CIA Johna Brennana. Obecnie oskarża się Brennana jako inspiratora całej « Russiagate » skierowanej przeciwko Trumpowi.
«John Brennan powinien przegryźć szklaną kapsułkę i połknąć cyjanid teraz» - powiedział konfident Trumpa Roger Stone do Amandy House, zastępcy dyrektora politycznego Breitbart News Daily. «Jest on sprawcą całej afery związanej z Russia Gate. Kłamał na ten temat pod przysięgą. Jego dni skończą się w federalnym zakładzie karnym».
Niewątpliwie stres wywołany nieuniknionym losem jego protegowanego Brennana spowodował, dlaczego 93 letni George Bush senior znalazł się ponownie w szpitalu.
Kolejnym ciosem wobec nazistowskiej frakcji kabały Busha może być wkrótce zamach wojskowy w Brazylii twierdzą źródła Pentagonu. Strajk kierowców ciężarówek sparaliżował gospodarkę Brazylii. Oczekuje się, że będzie to impulsem dla przewrotu wojskowego, który przywróci do władzy byłych prezydentów Dilma Rousseff i Lula da Silva – obalonych przez syjonistycznych uzurpatorów, którzy uzyskali kontrolę nad bankiem centralnym w roku 2016.
Syjonistom nie udała się ostatnia próba powstrzymania procesu pokojowego z udziałem Korei Północnej, gdy ich agent John Bolton użył prowokujących wypowiedzi. Miało to być skoordynowane z atakiem ze strony Korei przez izraelską łódź podwodną udającą jednostkę należącą do Korei Północnej twierdzą informatorzy z Pentagonu. Zamiast tego, syjoniści utracili jeszcze jedną łódź podwodną w pobliżu Korei dodają.
Bitwa o planetę Ziemia szaleje również w Europie, gdzie obserwatorzy rynku widzą wiele oczywistych symptomów nadchodzącego kryzysu. Podczas gdy Niemcy i Francja coraz bardziej spoglądają w kierunku Rosji i Chin – obecnie należy obserwować rozwój sytuacji we Włoszech i Hiszpanii. Oba te kraje będą ważnym obiektem wiadomości agencyjnych w nadchodzących tygodniach. Należy zauważyć, że łączny PKB obu krajów wynosi ponad 3 tryliony USD, czyli 16 razy więcej, niż PKB Grecji wynoszący 194 miliardy USD. Oznacza to, że kryzys będzie 16 razy ostrzejszy niż kryzys grecki, który nieomal rozsadził strefę Euro.
Obecnie Włosi mają rząd, który planuje podjęcie działań powstrzymujących powolne zniszczenie włoskiej gospodarki spowodowane udziałem w strefie euro. Wprowadzenie nowej waluty mogłoby sfinansować różne programy naprawcze włoskiej gospodarki. Stary establishment jest do tego stopnia niezadowolony z nowego rządu włoskiego, że prezydent Włoch Sergio Mattarella zawetował jego kandydata na stanowisko ministra finansów, ponieważ jest on przeciwnikiem Euro. Włoski prezydent uważany jest za figuranta a jego anty-demokratyczne posunięcie spowoduje otwarty atak na struktury głębokiego państwa we Włoszech jak twierdzą źródła loży masońskiej P2. Włoski przywódca ruchu Pięciu Gwiazd, Luigi Di Maio powiedział w niedzielę, że prezydent Sergio Mattarella powinien zostać pozbawiony urzędu za zdradę stanu, ponieważ odrzucił eurosceptycznego kandydata na ministra gospodarki.
Podobny rozwój wydarzeń może nastąpić w Hiszpanii z uwagi na podobne problemy strukturalne związane z Euro. Oba kraje będą w stanie rozwiązać te problemy, jeżeli zrezygnują z suwerenności gospodarczej lub dokonają emisji własnej waluty. Rządy obu krajów są za wprowadzeniem nowej waluty. Jednak jakakolwiek nowa waluta w Europie Południowej nie tylko stanowiłaby zagrożenie dla Euro, lecz otworzyłaby drogę do wprowadzenia wielkiej Kahuna nowej waluty dla Stanów Zjednoczonych, która zastąpiłaby lub istniałaby obok już nie amerykańskiego dolara.
Innymi słowy, istniejący paradygmat finansowy stoi prawdopodobnie w obliczu swego największego kryzysu od czasu szoku wywołanego przez Lehman Brothers. Tym razem, jego przeżycie może okazać się niemożliwe bez całkowicie nowego startu. Zanim to nastąpi, możemy oczekiwać zawirowań finansowych.
Jako typowe zjawisko w tego rodzaju kryzysach, pierwszymi jego ofiarami będą ci, którzy posiadają najbardziej ryzykowne portfolio hazardzisty w tym przypadku posiadacze śmieciowych papierów i akcji mających historycznie niestabilne ceny.
Na zakończenie, musimy poinformować naszych czytelników, że o wielu sprawach nie możemy jeszcze informować, aby źli ludzie nie mogli przeciwdziałać mającym nastąpić działaniom. Możemy jednak potwierdzić, że dobrzy ludzie, mający prawdziwie pozytywny plan dla naszej planety, idą w kierunku sukcesu. Planetarne wyzwolenie nastąpi wkrótce. 
Translator: Ryszard K.
 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers