FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, May 1, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 30:04:2018Oczekuje się wielkiej próby sił na Bliskim Wschodzie  zbliża się koniec gry dla Saudi Israelia

30 kwietnia 2018

Pokój na półwyspie koreańskim oznacza dla chazarskiej mafii puszczenie wszystkich hamulców i rozpoczęcie 3 wojny światowej na Bliskim Wschodzie – twierdzą zgodnie liczne źródła. Następstwem tego jest mająca tam miejsce wielka bitwa, która prawdopodobnie określi los Izraela i jego sojusznika Arabii Saudyjskiej, których nazywam wspólnie Saudi Israelia. Ta bitwa zdecyduje również, kto będzie rządzić zachodem: satanistyczne linie błękitnej krwi, czy narody.
Dlatego w ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował Syrię bronią nuklearną, wystawiając się na rosyjski odwet donoszą z Pentagonu. Nagranie wideo z tego ataku jest systematycznie usuwane z internetu, ale w momencie publikacji tego raportu było obecne pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=0myBgHQdnBc

Pewne okoliczności wskazują, że atak nuklearny był odwetem Saudi Israelian za zabójstwo koronowanego księcia Mohammeda bin Salmana, faktycznego władcy Arabii Saudyjskiej. Nie ukazał się publicznie od czasu intensywnej strzelaniny w pałacu królewskim w ubiegłym tygodniu. Jedyną osobą, która wystąpiła przed dziennikarzami podczas wizyty amerykańskiego sekretarza stanu Mike Pompeo podczas weekendu był fałszywy król.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-21/gunfire-explosions-heard-near-saudi-royal-palace-king-salman-reportedly-evacuated
http://www.arabnews.com/node/1293416/saudi-arabia
Obecna sytuacja wojenna w regionie jest bardzo mglista, niewiele wiarygodnych informacji jest dostępnych zanim ta mgła opadnie. W każdym razie, nie ulega wątpliwości, że Saudi Israelia jest przedmiotem rosnącej izolacji w regionie, gdy Turcja, Iran, Egipt, Katar, Irak, Syria i inne ośrodki władzy regionalnej są do niej wrogo nastawione. USA podjęły decyzję wycofania swoich oddziałów z Syri do Iraku, dając znak Rosji i jej sojusznikom, że wojska USA nie będą bronić Saudi Israelia przed żadnymi atakami ze strony Rosji tak długo, jak kontrola USA zasobów energetycznych w regionie pozostanie niezagrożona donoszą z Pentagonu.
Walka nie ogranicza się do Bliskiego Wschodu, rozwija się pod powierzchnią wydarzeń w Europie, USA i Rosji, ponieważ stare satanistyczne rody błękitnej krwi walczą o utrzymanie kontroli nad planetą Ziemia. Widoczny znak tej epickiej bitwy nastąpił podczas wizyty francuskiego niewolnika Rotszyldów Emmanuela Macrona w USA w ubiegłym tygodniu. Znak ten został uchwycony na poniższej fotografii otrzymanej z Pentagonu.
Komentarz Pentagonu jest następujący : « Podczas gdy Macron pokazuje satanistyczny znak ręką, Melania Trump 24 kwietnia daje przesłanie Rotszyldom, że białe kapelusze kontrolują sytuację ».
Podczas spotkania z Trumpem, Macron symulował poparcie dla umowy nuklearnej z Iranem, który rzekomo wyklucza posiadanie broni nuklearnej przez Iran, podczas gdy w rzeczywistości Rotszyldowie zapewnili Iranowi fundusze i broń nuklearną w ramach ich fanatycznych usiłowań rozpoczęcia 3 wojny światowej według informacji irańskiej rodziny królewskiej. Iran jest nadal w posiadaniu rakiet z głowicami neutronowymi, przysłanymi przez reżim Busha, ponieważ reżim Obamy odmówił przyjęcia ich zwrotu donoszą źródła.
Tak więc prawdziwa bitwa nie polega na tym, aby « zapobiec uzyskaniu przez Iran broni nuklearnej », jak to bezustannie trąbią korporacyjne media kontrolowane przez chazarów. Jest to bitwa między ludźmi dążącymi do prawdziwego pokoju na Bliskim Wschodzie, a fanatykami religijnymi próbującymi rozpocząć Armageddon.
Po ataku nuklearnym na Syrię najprawdopodobniej nastąpi atak odwetowy na Izrael lub Arabię Saudyjską. Fanatycy, obawiając się o swoje własne życie, próbują ratować się wywołaniem wojny światowej.  Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy podejmą starania, aby uniknąć eskalacji nuklearnego piekła, usuwając systematycznie przywódców Izraela, Iranu, Arabii Saudyjskiej, Europy, Rosji, USA i innych, którzy usiłują dokonać takiej eskalacji.
Walka z satanistami w USA jest niemal zakończona, mimo że nie uruchomiono jeszcze 25500 tajnych aktów oskarżenia. W ubiegłym tygodniu Paul Ryan, rzecznik kongresu został pozbawiony stanowiska w ramach prowadzonej akcji czystek. Pamiętajmy, że George Soros. David Rockefeller. Zbigniew Brzezinski, Hillary Clinton, Barack Obama, Barbara Bush, John McCain i inni zniknęli z horyzontu.
Sataniści próbowali stworzyć wrażenie, że czystki nie miały miejsca, ożywiając za pomocą obrazów cyfrowych takich ludzi jak Clinton, George Soros i Bill Gates. Na przykład, w ubiegły tygodniu odgrzano dawną groźbę Gatesa o zamordowaniu milionów ludzi za pomocą broni biologicznej.
https://gizmodo.com/bill-gates-warns-30-million-people-could-die-from-flu-p-1825615528
Takie cyfrowe blefy nie zmienią rzeczywistości tych ludzi już nie ma. Jednak satanistyczni przywódcy, tacy jak Theresa May w Wielkiej Brytanii, Macron we Francji, Benjamin Netanyhu w Izraelu i Angela Merkel w Niemczech nadal pozostają.
Usunięcie Macrona może być kolejnym ruchem. Sąd Najwyższy Tymczasowej Rady Narodowej jedyny prawnie istniejący organ sprawiedliwości we Francji wydał nakaz aresztowania Macrona i jego nielegalnego rządu, z nadzieją wprowadzenia tego nakazu w życie około 5 maja. Rada zarejestrowała satanistyczny znak ręką dokonany przez Macrona w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu. Ponadto, umieścił on satanistyczny symbol w gabinecie prezydenckim i wygłosił przemówienie inauguracyjne stojąc dokładnie pod okiem widniejącym na szczycie piramidy.
https://www.francetvinfo.fr/politique/emmanuel-macron/les-cinq-elements-de-decor-qu-il-fallait-voir-pendant-l-interview-d-emmanuel-macron_2422097.html
https://www.youtube.com/watch?v=yqzclCq4qg0
Godne odnotowania, że dąb zasadzony w ubiegłym tygodniu przez Macrona i Trumpa zniknął donoszą z otoczenia Rady.
https://twitter.com/Breaking911/status/990714893677494272
Natomiast w Wielkiej Brytanii, znajdująca się w tarapatach premier May utraciła w ubiegłym tygodniu ważnego sojusznika minister spraw wewnętrznych Amber Rudd został zmuszony do rezygnacji, rzekomo wskutek złego traktowania imigrantów. W Wielkiej Brytanii minister spraw wewnętrznych ma pod sobą służby wywiadowcze MI5 minister Rudd została zdymisjonowana z powodu jej udziału w fałszywych atakach gazowych w kraju i w Syrii, mających na celu wywołanie wojny twierdzą źródła bliskie MI6. May zostanie wkrótce usunięta i zastąpiona przez Jeremy Corbyn – głoszącego prawdziwą wersję wydarzeń 9/11 i 3/11 donoszą z MI6.
Również w Rosji trwają intrygi wysokiego szczebla z uwagi na oskarżenia Rosji przez chazarów o sfałszowanie wyborów, zagazowanie ludności itd. Otrzymaliśmy od WDS następujące informacje wywiadowcze pochodzące z rosyjskiego aparatu wywiadu :
„FSB i rządowa agencja kontrolująca internet przystąpiły do blokowania wielu portali i domen pod pretekstem walki z terroryzmem w rzeczywistości chodzi o eksperyment polegający na odizolowaniu internetu od zasobów zewnętrznych. Z handlowego punktu widzenia tej operacji, wszystkie rosyjskie istotne portale internetowe, zasoby, media itd znajdują się w wyłącznym posiadaniu żydów. Ponadto, posiadają oni udziały w Facebooku /10%/, które nadal powiększają. Należą do kryminalnej grupy, która nabywa udziały podszywając się pod innych ludzi lub organizacje rzekomo nie powiązane ze soba w rzeczywistości jest odwrotnie. Grupa ta powiązana jest z Rockefellerami i niektórymi agendami rządowymi ». Pamiętajmy, że Facebook jest kontrolowany przez Marka Zuckerberga wnuka Davida Rockefellera.
Według powyższego źródła, celem trwającej operacji jest przejęcie kontroli nad rosyjskim internetem i wprowadzenie karalności posiadania kryptowalut więzieniem do 4 lat. Można ponadto sądzić, że stoi za tym próba manipulacji opinią publiczną w Rosji w celu poparcia dla mającej wybuchnąć wojny ostatecznej. Może również stać za tym strategia podważenia odrodzenia chrześcijaństwa w Rosji.
W każdym razie, obecnie w ramach dążenia do zakończenia ciągłych wojen należy zakończyć proces pokojowy w Korei donoszą z Pentagonu. W tym celu admirał Harry Harris zostanie wysłany do Seulu w randze ambasadora i gubernatora wojskowego zjednoczonego półwyspu twierdzą źródła. Po zamknięciu sprawy Korei wysiłki pokojowe przeniosą się do Saudi Israelia według źródeł WDS w Azji.


Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers