Monday, April 30, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 30:04:2018Oczekuje się wielkiej próby sił na Bliskim Wschodzie  zbliża się koniec gry dla Saudi Israelia

30 kwietnia 2018

Pokój na półwyspie koreańskim oznacza dla chazarskiej mafii puszczenie wszystkich hamulców i rozpoczęcie 3 wojny światowej na Bliskim Wschodzie – twierdzą zgodnie liczne źródła. Następstwem tego jest mająca tam miejsce wielka bitwa, która prawdopodobnie określi los Izraela i jego sojusznika Arabii Saudyjskiej, których nazywam wspólnie Saudi Israelia. Ta bitwa zdecyduje również, kto będzie rządzić zachodem: satanistyczne linie błękitnej krwi, czy narody.
Dlatego w ubiegłym tygodniu Izrael zaatakował Syrię bronią nuklearną, wystawiając się na rosyjski odwet donoszą z Pentagonu. Nagranie wideo z tego ataku jest systematycznie usuwane z internetu, ale w momencie publikacji tego raportu było obecne pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=0myBgHQdnBc

Pewne okoliczności wskazują, że atak nuklearny był odwetem Saudi Israelian za zabójstwo koronowanego księcia Mohammeda bin Salmana, faktycznego władcy Arabii Saudyjskiej. Nie ukazał się publicznie od czasu intensywnej strzelaniny w pałacu królewskim w ubiegłym tygodniu. Jedyną osobą, która wystąpiła przed dziennikarzami podczas wizyty amerykańskiego sekretarza stanu Mike Pompeo podczas weekendu był fałszywy król.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-21/gunfire-explosions-heard-near-saudi-royal-palace-king-salman-reportedly-evacuated
http://www.arabnews.com/node/1293416/saudi-arabia
Obecna sytuacja wojenna w regionie jest bardzo mglista, niewiele wiarygodnych informacji jest dostępnych zanim ta mgła opadnie. W każdym razie, nie ulega wątpliwości, że Saudi Israelia jest przedmiotem rosnącej izolacji w regionie, gdy Turcja, Iran, Egipt, Katar, Irak, Syria i inne ośrodki władzy regionalnej są do niej wrogo nastawione. USA podjęły decyzję wycofania swoich oddziałów z Syri do Iraku, dając znak Rosji i jej sojusznikom, że wojska USA nie będą bronić Saudi Israelia przed żadnymi atakami ze strony Rosji tak długo, jak kontrola USA zasobów energetycznych w regionie pozostanie niezagrożona donoszą z Pentagonu.
Walka nie ogranicza się do Bliskiego Wschodu, rozwija się pod powierzchnią wydarzeń w Europie, USA i Rosji, ponieważ stare satanistyczne rody błękitnej krwi walczą o utrzymanie kontroli nad planetą Ziemia. Widoczny znak tej epickiej bitwy nastąpił podczas wizyty francuskiego niewolnika Rotszyldów Emmanuela Macrona w USA w ubiegłym tygodniu. Znak ten został uchwycony na poniższej fotografii otrzymanej z Pentagonu.
Komentarz Pentagonu jest następujący : « Podczas gdy Macron pokazuje satanistyczny znak ręką, Melania Trump 24 kwietnia daje przesłanie Rotszyldom, że białe kapelusze kontrolują sytuację ».
Podczas spotkania z Trumpem, Macron symulował poparcie dla umowy nuklearnej z Iranem, który rzekomo wyklucza posiadanie broni nuklearnej przez Iran, podczas gdy w rzeczywistości Rotszyldowie zapewnili Iranowi fundusze i broń nuklearną w ramach ich fanatycznych usiłowań rozpoczęcia 3 wojny światowej według informacji irańskiej rodziny królewskiej. Iran jest nadal w posiadaniu rakiet z głowicami neutronowymi, przysłanymi przez reżim Busha, ponieważ reżim Obamy odmówił przyjęcia ich zwrotu donoszą źródła.
Tak więc prawdziwa bitwa nie polega na tym, aby « zapobiec uzyskaniu przez Iran broni nuklearnej », jak to bezustannie trąbią korporacyjne media kontrolowane przez chazarów. Jest to bitwa między ludźmi dążącymi do prawdziwego pokoju na Bliskim Wschodzie, a fanatykami religijnymi próbującymi rozpocząć Armageddon.
Po ataku nuklearnym na Syrię najprawdopodobniej nastąpi atak odwetowy na Izrael lub Arabię Saudyjską. Fanatycy, obawiając się o swoje własne życie, próbują ratować się wywołaniem wojny światowej.  Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy podejmą starania, aby uniknąć eskalacji nuklearnego piekła, usuwając systematycznie przywódców Izraela, Iranu, Arabii Saudyjskiej, Europy, Rosji, USA i innych, którzy usiłują dokonać takiej eskalacji.
Walka z satanistami w USA jest niemal zakończona, mimo że nie uruchomiono jeszcze 25500 tajnych aktów oskarżenia. W ubiegłym tygodniu Paul Ryan, rzecznik kongresu został pozbawiony stanowiska w ramach prowadzonej akcji czystek. Pamiętajmy, że George Soros. David Rockefeller. Zbigniew Brzezinski, Hillary Clinton, Barack Obama, Barbara Bush, John McCain i inni zniknęli z horyzontu.
Sataniści próbowali stworzyć wrażenie, że czystki nie miały miejsca, ożywiając za pomocą obrazów cyfrowych takich ludzi jak Clinton, George Soros i Bill Gates. Na przykład, w ubiegły tygodniu odgrzano dawną groźbę Gatesa o zamordowaniu milionów ludzi za pomocą broni biologicznej.
https://gizmodo.com/bill-gates-warns-30-million-people-could-die-from-flu-p-1825615528
Takie cyfrowe blefy nie zmienią rzeczywistości tych ludzi już nie ma. Jednak satanistyczni przywódcy, tacy jak Theresa May w Wielkiej Brytanii, Macron we Francji, Benjamin Netanyhu w Izraelu i Angela Merkel w Niemczech nadal pozostają.
Usunięcie Macrona może być kolejnym ruchem. Sąd Najwyższy Tymczasowej Rady Narodowej jedyny prawnie istniejący organ sprawiedliwości we Francji wydał nakaz aresztowania Macrona i jego nielegalnego rządu, z nadzieją wprowadzenia tego nakazu w życie około 5 maja. Rada zarejestrowała satanistyczny znak ręką dokonany przez Macrona w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu. Ponadto, umieścił on satanistyczny symbol w gabinecie prezydenckim i wygłosił przemówienie inauguracyjne stojąc dokładnie pod okiem widniejącym na szczycie piramidy.
https://www.francetvinfo.fr/politique/emmanuel-macron/les-cinq-elements-de-decor-qu-il-fallait-voir-pendant-l-interview-d-emmanuel-macron_2422097.html
https://www.youtube.com/watch?v=yqzclCq4qg0
Godne odnotowania, że dąb zasadzony w ubiegłym tygodniu przez Macrona i Trumpa zniknął donoszą z otoczenia Rady.
https://twitter.com/Breaking911/status/990714893677494272
Natomiast w Wielkiej Brytanii, znajdująca się w tarapatach premier May utraciła w ubiegłym tygodniu ważnego sojusznika minister spraw wewnętrznych Amber Rudd został zmuszony do rezygnacji, rzekomo wskutek złego traktowania imigrantów. W Wielkiej Brytanii minister spraw wewnętrznych ma pod sobą służby wywiadowcze MI5 minister Rudd została zdymisjonowana z powodu jej udziału w fałszywych atakach gazowych w kraju i w Syrii, mających na celu wywołanie wojny twierdzą źródła bliskie MI6. May zostanie wkrótce usunięta i zastąpiona przez Jeremy Corbyn – głoszącego prawdziwą wersję wydarzeń 9/11 i 3/11 donoszą z MI6.
Również w Rosji trwają intrygi wysokiego szczebla z uwagi na oskarżenia Rosji przez chazarów o sfałszowanie wyborów, zagazowanie ludności itd. Otrzymaliśmy od WDS następujące informacje wywiadowcze pochodzące z rosyjskiego aparatu wywiadu :
„FSB i rządowa agencja kontrolująca internet przystąpiły do blokowania wielu portali i domen pod pretekstem walki z terroryzmem w rzeczywistości chodzi o eksperyment polegający na odizolowaniu internetu od zasobów zewnętrznych. Z handlowego punktu widzenia tej operacji, wszystkie rosyjskie istotne portale internetowe, zasoby, media itd znajdują się w wyłącznym posiadaniu żydów. Ponadto, posiadają oni udziały w Facebooku /10%/, które nadal powiększają. Należą do kryminalnej grupy, która nabywa udziały podszywając się pod innych ludzi lub organizacje rzekomo nie powiązane ze soba w rzeczywistości jest odwrotnie. Grupa ta powiązana jest z Rockefellerami i niektórymi agendami rządowymi ». Pamiętajmy, że Facebook jest kontrolowany przez Marka Zuckerberga wnuka Davida Rockefellera.
Według powyższego źródła, celem trwającej operacji jest przejęcie kontroli nad rosyjskim internetem i wprowadzenie karalności posiadania kryptowalut więzieniem do 4 lat. Można ponadto sądzić, że stoi za tym próba manipulacji opinią publiczną w Rosji w celu poparcia dla mającej wybuchnąć wojny ostatecznej. Może również stać za tym strategia podważenia odrodzenia chrześcijaństwa w Rosji.
W każdym razie, obecnie w ramach dążenia do zakończenia ciągłych wojen należy zakończyć proces pokojowy w Korei donoszą z Pentagonu. W tym celu admirał Harry Harris zostanie wysłany do Seulu w randze ambasadora i gubernatora wojskowego zjednoczonego półwyspu twierdzą źródła. Po zamknięciu sprawy Korei wysiłki pokojowe przeniosą się do Saudi Israelia według źródeł WDS w Azji.


Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers