CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, May 8, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 07:05:2018Czystki na najwyższych szczeblach tajnego rządu oznaczają koniec dla satanistów

7 maja 2018

Zmiana warty i czystka wśród rozdających karty w ukryciu oznacza wyjście z impasu w walce o panowanie nad planetą potwierdzają źródła z Pentagonu, Watykanu, tajnych służb i inne. Oczekuje się, że rezultatem będzie oficjalne odsłonięcie prawdy w sprawie 9/11, 3/11, jak również usunięcie niektórych przywódców grup G7. Początkiem tego procesu była rezygnacja 4 maja admirała Mike Rogersa, szefa NSA – „będzie on zeznawał przed kongresem aby zadać śmiertelny cios kabale twierdzą informatorzy z Pentagonu. Publicznie widoczna oznaka tych zmian to formalny wybór 2 maja Fra Giacomo Dalla Torre jako 80 Wielkiego Mistrza Rycerzy Zakonu Maltańskiego.
https://www.ncronline.org/news/world/knights-malta-elect-interim-leader-new-grand-master
To ważne wydarzenie, ponieważ Zakon Maltański to nie tylko organizacja charytatywna, lecz zakon wojskowy, którego członkowie stanowią szczyt zachodnich elit i muszą słuchać rozkazów. W pewnym czasie otrzymałem od MI6 listę członków tego zakonu, zawierającą wystarczającą liczbę wyższych amerykańskich oficerów i funkcjonariuszy służb, aby zapewnić kontrolę nad kompleksem militarno-przemysłowym. Niestety, ktoś był tak zaabsorbowany posiadaniem przeze mnie tej listy, że została ona usunięta z mojego komputera wraz z zapasowym twardym dyskiem który jak sądziłem znajdował się w bezpiecznym miejscu. Jednak na innych publicznie dostępnych listach członków tej organizacji figurują George Bush Senior i Junior, Henry Kissinger, David Rockefeller, królowa Elżbieta itd.
https://www.biblebelievers.org.au/kmlst1.htm

Interesujące na temat Dalla Torre jest to, że podlega on papieżowi Franciszkowi w odróżnieniu od swojego poprzednika Fra Robert Festing, który podlegał kardynałowi Raymond Burke. Określający się jako satanista Leo Zagami skomentował to jak następuje:
« Nasze najgorsze obawy stały się rzeczywistością, gdy ostatni tradycyjny zakon stanowiący zagrożenie dla Franciszka Rycerze Maltańscy nadal bardzo potężny w światowych kręgach wojskowych i wywiadowczych /włącznie z konserwatywną frakcją CIA / prawdopodobnie przegrał w walce o obronę tradycji i chrześcijaństwa ».
http://leozagami.com/2018/05/02/pope-francis-takes-over-the-knights-of-malta/
Zagami powiedział autorowi niniejszego raportu, że spożywał ludzkie płody i brał udział w okultystycznych ceremoniach w celu « wywołania demonów » i innych duchów. Przypuszczam, że broni on właśnie takiej « tradycji ». Powiedział również, że chrześcijaństwo to « religia dla niewolników ». Tak więc « chrześcijaństwo » którego on broni, to dalsze zniewolenie ludzkości. W każdym razie, powyższe zmiany nie ograniczają się do religii, lecz są ściśle związane z najwyższymi szczeblami światowej władzy i finansów. Powodem jest to, że Watykan w sekrecie kontroluje większość światowych rządów i ich przywódców, dając im wybór między « ołowiem a srebrem », czyli egzekucją lub znaczącym depozytem na ich nazwisko w banku watykańskim co potwierdzają loża masońska P2 oraz inne źródła.
W tym kontekście, trzecia najważniejsza osobistość w Watykanie kardynał George Pell odpowiedzialny za finanse został odsunięty od władzy, rzekomo z powodu zarzutów kryminalnych polegających na ukrywaniu nadużyć seksualnych w kościele. Jego proces rozpoczął się 2 maja w tym samym dniu Rycerze Maltańscy wybrali swojego nowego przywódcę.
https://www.theguardian.com/australia-news/2018/may/01/who-is-cardinal-george-pell-and-what-is-he-accused-of
Oznacza to, że zachodnie finanse, będące podstawą tajnego rządu światowego, mają nowe kierownictwo. Tym zmianom towarzyszy doniosła decyzja papieża Franciszka dotycząca uruchomienia instrumentów finansowych wysokiego szczebla do sfinansowania szeroko zakrojonej kampanii w Ameryce Południowej i Afryce, mającej na celu walkę z biedą i degradacją środowiska naturalnego donoszą źródła z loży masońskiej P2. Otrzymujemy sygnały, aby o wielu sprawach jeszcze nie pisać, jednak możemy potwierdzić, że ta kampania wydaje się mieć nieograniczone fundusze.
Ponadto, źródła CIA w Azji oraz informacje z kręgów rodziny Rotszyldów potwierdzają istnienie intrygi na najwyższych szczeblach, dotyczącej złota i praw do historycznych zasobów. Wg. doniesień ze strony Rotszyldów, nastąpiło porwanie « Julii Divinagracia, aka Alfa i Omega ». Według informatorów CIA i FSB, Alfa i Omega finansowała zarówno Zachód jak też Związek Radziecki w okresie zimnej wojny. Ze swej strony, informatorzy CIA donoszą o nowych usiłowaniach ze strony Rotszyldów przejęcia kopalni złota Bougainville i innych w południowo-wschodniej Azji. W związku z tymi intrygami, CIA puściła w obieg fotografie związanych w tym osób. W każdym razie, pomijając tę bizantyńską wręcz intrygę, wewnątrz amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego istnieje jednomyślność i determinacja, aby definitywnie skończyć z rządami kabały donoszą z Pentagonu.
W tym celu, wyżej wymieniony, patriotycznie nastawiony Rogers /NSA/ przyłącza się do byłych funkcjonariuszy wywiadu : Mike Flynn /Agencja Wywiadu Wojskowego/, Buzzy Krongard /CIA/, Louis Freeh, Bob Mueller /FBI/ i innych wysokich rangą wojskowych stanowiących gwardię pretoriańską Trumpa, która ma zadać ostateczny cios tajnemu rządowi obiecują źródła z Pentagonu.
Nowy szef NSA, generał Paul Nakasone, będzie również nadzorował CIA, podlegając generalnemu dowództwu wojskowemu. Mike Pompeo były szef CIA obecnie zarządza departamentem stanu a równocześnie zgłosił się do czynnej służby wojskowej, co oznacza, że departament stanu znajduje się również pod kontrolą rządu wojskowego USA donoszą źródła.
Oczywiście widocznym znakiem rzeczywistych zmian są ruchy w kierunku pokoju na półwyspie koreańskim. Innym znakiem jest decyzja departamentu stanu dotycząca cofnięcia finansowania fałszywych « białych hełmów » - propagandowego konstruktu w Syrii.
Podkreśla się, że « tajny rząd chwieje się w posadach, ponieważ liczba tajnych aktów oskarżenia przekracza już 29000 a departament sprawiedliwości, CIA, FBI i departament stanu obejmują czystki, natomiast Bush Senior został wyrzucony ze szpitala ». Hospitalizacja to wypróbowana metoda używana przez przedstawicieli tajnego rządu w celu uniknięcia aresztowania.
Warto zanotować, że John « Daesh » McCain ogłosił, że zaprosi Georga W. Busha i Baracka Obamę aby wygłosili przemówienia na jego zbliżającym się « pogrzebie » gdy umrze « śmiercią naturalną », ale nie zaprosi Trumpa.
Oczywiście słoń w pokoju, którego nikt nie nazywa używając zamiast tego eufemizmu « tajny rząd », to Izrael oraz syjoniści sponsorzy McCaina. Wydarzenia dla nich biegną bardzo szybko. Oddający hołd szatanowi premier Izraela Benjamin Netanyahu został « wezwany do Moskwy na 9 maja aby obejrzał paradę zwycięstwa podczas której Putin ogłosi ultimatum mające definitywnie zakończyć konflikt uniemożliwiający globalny reset finansowy » - donoszą źródła.
« Syjonizm okazuje przedśmiertelne drgawki a Izrael podlega globalnej izolacji w jego dążeniu do unieważnienia umowy z Iranem, natomiast jego rola w 9/11 i 3/11 zostanie wkrótce ujawniona – dodają źródła z Pentagonu. Ponadto, główny syjonista w Białym Domu Jared Kushner został odsunięty na boczny tor. Obecnie Izrael znajduje się « w zasięgu dającego przewagę rosyjskiego uzbrojenia, jest celem globalnego bojkotu inwestycji oraz sankcji, i nie jest w stanie zmusić kongresu do przyjęcia żadnego prawa zabraniającego wolność wypowiedzi i nakazującego karać osoby popierające bojkot Izraela. Ponadto, Izrael poniósł porażkę w sądzie najwyższym w sprawie Jesner v. Arab Bank, oraz nie otrzymał miejsca w Radzie Bezpieczeństwa ».
Informator z Pentagonu dodaje, że nastąpiła reaktywacja 2 Floty USA w celu « obrony wschodniego wybrzeża oraz UE, utrzymując Chiny i Izrael z dala od wspólnej amerykańsko-rosyjskiej architektury bezpieczeństwa ».
Podkreślenie UE w kontekście « wspólnej amerykańsko-rosyjskiej architektury bezpieczeństwa » oznacza, że Rosja i USA mogły osiągnąć określone porozumienie odnośnie UE. Jest to intrygujące, ponieważ lotnisko Schiphol w Amsterdamie zostało zamknięte w nocy 29 kwietnia z uwagi na « awarię zasilania ». Ponieważ nowoczesne lotniska posiadają wielokrotność awaryjnego zasilania, można sądzić, że celem tej operacji było rozmieszczenie sił specjalnych w Europie aby dokonać usunięcia głównych kabalistycznych ośrodków.
W ciągu najbliższego tygodnia winniśmy śledzić losy pozostających przywódców kabalistycznych : Teresy May w Wielkiej Brytanii, Angeli Merkel w Niemczech i Emmanuela Macrona we Francji. Odnośnie Macrona, Francuska Tymczasowa Rada Narodowa twierdzi, że jest on do tego stopnia izolowany od francuskich sił bezpieczeństwa, że używa ochrony osobistej z zagranicy z którą porozumiewa się po angielsku. Wyobraźmy sobie, jak czuli by się Amerykanie wiedząc, że prezydent USA korzysta z nie amerykańskiej ochrony mówiącej po hiszpańsku.
5 maja w Paryżu, ponad 5000 osób wśród nich wielu wojskowych oraz funkcjonariuszy rządowych przemaszerowało pod szpital psychiatryczny żądając wypuszczenia Marc Granier, członka CRS - elitarnej francuskiej służb ochrony VIP-ów. Został tam przymusowo umieszczony po ujawnieniu rządowych nadużyć na najwyższych szczeblach władzy /włącznie z licznymi morderstwami funkcjonariuszy rządowych, oficerów policji, dziennikarzy itd./ w nagraniu video umieszczonym na YouTube 2 maja dodaje Rada. Wspomniane video /po francusku/, można obejrzeć pod poniższym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=zfJ1i5B1YMA
Granier pozostawił szczegółowy materiał dowodowy w depozycie Rady Tymczasowej, jak również w Ambasadzie Rosji w Paryżu jako polisa ubezpieczeniowa na wypadek, gdyby coś mu się przydarzyło. No i przydarzyło się zobaczymy, jak długo czczący szatana Macron i jego fałszywy rząd utrzymają się u władzy.
Na zakończenie: wielu japońskich przywódców prawicowych oraz członkowie organizacji pomocy wzajemnej /nazywanych niewłaściwie jako zorganizowany syndykat kryminalny/ nawiązało kontakt z autorem niniejszego raportu oświadczając, że wiele japońskich podziemnych organizacji jednoczy się pod wspólnym sztandarem. Oznacza to, że Yamaguchi-gumi, Inagawa-kai i Sumiyoshi-kai połączą siły aby zapewnić, że Japonia ponownie stanie się państwem niepodległym. 
Translator: Ryszard K. 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers