CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, May 22, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 21:05:2018


 21 maja 2018
  Benjamin Fulford Reports

Ogłoszenie przez prezydenta USA Donalda Trumpa wojny handlowej z prawie wszystkimi to w rzeczywistości przykład, jak Trump negocjuje bankructwo Stanów Zjednoczonych w stylu Rozdz. 11. Bardziej elegancki sposób ujęcia problemu, to rewolta USA przeciwko międzynarodowemu systemowi, który splądrował narody na rzecz globalistycznych oligarchów. Inna diagnoza, to światowe negocjacje w celu zastąpienia systemu petrodolara. W każdym razie, możemy obecnie oczekiwać więcej pohukiwań i gróźb, nie wykluczając jednego lub dwóch pocisków jądrowych podczas tych negocjacji.
W mediach dysputa będzie widoczna jako najpoważniejszy rozdźwięk między potęgami europejskimi a Stanami Zjednoczonymi od zakończenia 2 wojny światowej. Już przywódcy Francji, Niemiec i UE otwarcie nawołują do zakończenia powojennego sojuszu między Europą a Ameryką. Ze swej strony, USA publicznie zagroziły wprowadzeniem sankcji wobec państw europejskich. Natomiast na szczeblu operacyjnym nie wyklucza się amerykańskiej kampanii fizycznej likwidacji nieposłusznych przywódców europejskich.
Bezpośrednim powodem była decyzja Trumpa zerwania porozumienia z Iranem. Oczywiście każdy, kto śledzi rzeczywisty bieg wydarzeń wie, że decyzja Trumpa nie ma nic wspólnego z bronią nuklearną, lecz z ogłoszeniem przez Iran sprzedaży ropy dla krajów europejskich za euro, zamiast za petrodolary.
Przyjrzyjmy się najpierw, jak sprawy potoczą się na poziomie widocznym dla ogółu. Trump twierdzi « jeżeli przestaniecie od nas kupować, my przestaniemy kupować od was ». Mówi również « jeżeli przestaniecie płacić petrodolarami za irańską ropę, zabronimy każdemu państwu europejskiemu handlującemu z Iranem, aby robiło biznes z nami ». Europejczycy twierdzą « splajtowaliście i nie płacicie za to, co kupujecie więc jest bez znaczenia, jeżeli przestaniecie kupować ». Mówią również « ukarzemy każdą firmę europejską, która zastosuje się do waszych sankcji wobec Iranu ».
https://www.reuters.com/article/us-iran-nuclear-europe/eu-commission-says-launches-measures-to-protect-eu-business-in-iran-idUSKCN1IJ100?utm_campaign=trueAnthem%3A+Trending+Content&utm_content=5afecf8804d301091704743b&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook
Najważniejszą groźbą widoczną publicznie było amerykańskie ostrzeżenie o wprowadzeniu sankcji wobec Niemiec w przypadku kontynuacji prac przy rurociągu Nord Stream 2. Ta inwestycja pozwoliłaby Niemcom na zwiększenie importu gazu z Rosji, zamiast przymusowego sprowadzania go za pośrednictwem chazarskiego wytworu państwowego, jakim jest Ukraina. W istocie Trump mówi jeżeli nie kupicie gazu od nas z 20% marżą, wówczas przestaniemy kupować wasze samochody.
https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/trump-gives-merkel-ultimatum-drop-russian-gas-pipeline-or-trade-war-begins
https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/eu-launches-rebellion-against-trumps-iran-sanctions-bans-european-companies
Prawdziwym słoniem w pokoju, gdzie toczy się domowa kłótnia między UE i USA są Chiny i ich działania mające na celu zastąpienie sojuszu atlantyckiego sojuszem euro-azjatyckim, który pozostawi potęgi anglo-saksońskie na peryferiach światowej władzy. Na obecnym etapie Chiny wygrywają, ponieważ zwarcie między UE i USA dało ogromny impet chińskim transakcjom naftowym realizowanym w juanach, wzmacniając petrojuana mającego w przyszłości zastąpić petrodolara.
https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/china-oil-futures-thundering-action-after-trump-exits-iran-deal
Prawdopodobnie dlatego Trump wybrał spotkanie NATO grożąc niedwuznacznie prawdziwą wojną, jeżeli wojna handlowa z UE, Chinami i resztą świata nie odniesie spodziewanego efektu. Oto jego komentarze:
“Wątpię w powodzenie tych działań prezydent powiedział dziennikarzom w towarzystwie sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga. “Wątpię, ponieważ Chiny pozwalają sobie na zbyt wiele, również Unia Europejska pozwala sobie na zbyt wiele, inne kraje również ponieważ zawsze dostawali 100% tego, co chcieli otrzymać od Stanów Zjednoczonych. Na to dłużej nie możemy pozwalać dodał Trump.
https://www.cnbc.com/2018/05/17/trump-says-he-doubts-china-trade-negotiations-will-succeed.html
Natomiast, w oparciu o informacje z chińskich tajnych stowarzyszeń, gra idzie o znacznie wyższą stawkę w postaci rządu światowego. To chińskie spojrzenie na świat wywodzi się z ich historii. Gdy Chiny były podzielone na zwalczające się nawzajem państewka, nieuniknionym rezultatem był spadek liczby mieszkańców, bieda i niedostatek. Uważają, że obecnie świat potrzebuje zjednoczenia tak, jak niegdyś dokonały tego Chiny, aby skończyć z biedą i niedostatkiem. Jednak patrząc z zachodniej perspektywy, taka wizja jest nie do przyjęcia, jeżeli ceną za pokój na świecie każdy musiałby zostać chińskim niewolnikiem.
Jednak, zanim Zachód będzie w stanie usunąć syjonistów z ich apokaliptycznymi wizjami i planami przyszłości dla Zachodu, chińska alternatywa wydaje się być nieunikniona w miarę upływu czasu. Dlatego Zachód musi coś uczynić z monoteizmem i z rodzinami, które go kontrolują. Postawmy sprawę jasno: w naszej ocenie konkurujące ze sobą grupy rodzin kontrolują konkurujące ze sobą religie monoteistyczne, a mianowicie:
1.     Chrześcijanie, kontrolowani głównie przez masonerię P2 i Watykan, lub potomków cesarzy rzymskich
2.     Żydzi i chrześcijańscy żydowscy niewolnicy /ewangeliczni syjonistyczni chrześcijanie/ kontrolowani przez Rotszyldów i dynastie rodzinne przedstawiające się jako potomkowie króla Dawida
3.     Prawosławni chrześcijanie w istocie spadkobiercy tradycji greckiej i Aleksandra Wielkiego
4.     Muzułmanie sunniccy kontrolowani przez grupę potomków Mahometa oraz rodzin pogańskich kontrolujących Mekkę
5.     Muzułmanie shia kontrolowani przez inną grupę potomków Mahometa oraz spadkobierców perskiego imperium.
Oprócz wymienionych grup są gnostyczni iluminaci uważający, że jakikolwiek twórca tej planety jest zły i winien zostać obalony. Inna grupa, to sataniści, których amoralna wizja pozwala ich członkom z których wielu przedostało się na najwyższe poziomy władzy światowej robić cokolwiek pragną, włącznie z masowymi morderstwami, gwałtami nieletnich, kanibalizmem itd.
Powyższe grupy walczyły o władzę nad światem od dawna, ale wszystkie łączy wizja końca czasów, gdy nastąpi koniec świata i będzie on zastąpiony czymś innym.
Sztuka polega na tym, aby te różne grupy uzgodniły wizję przyszłości, która wykluczy Armageddon i zniszczenie 90% ludzkości. O to toczy się prawdziwa walka. Wojna finansowa o takie sprawy jak petrodolar to w istocie wojna o kontrolę procesu psychologicznego, który określi przyszły los ludzkości.
Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy popierają alternatywę dla wszystkich tych wizji, polegającą na masowej kampanii mającej na celu zwalczenie biedy i degradacji środowiska, oraz nakierowania życia na Ziemi w kierunku skokowej ekspansji we wszechświecie.
Tymczasem na Zachodzie daje się zauważyć raczkujący proces obejmujący średnie szczeble aparatu władzy wojskowej, przemysłowej i aparatu przymusu usuwania kryminalistów od władzy.
Najważniejszym wydarzeniem ubiegłego tygodnia na tym froncie była rezygnacja 34 biskupów chilijskich, rzekomo z powodu zbiorowego zamiatania pod dywan skandalu wokół pedofilii. Jak to często bywa, oficjalne tłumaczenie nie oddaje całej prawdy. Jesteśmy świadkami usuwania grupy odpowiedzialnej za brudną wojnę. Była ona blisko związana z nazistami i rodziną Bush ponosi główną odpowiedzialność za nazistowski zamach w USA rozpoczęty od 9/11.
Według Pentgonu i innych źródeł, te masowe rezygnacje mogą doprowadzić do usunięcia papieża Franciszka. Jednak według loży masońskiej P2, obecnie ma miejsce rewolta kościoła chrześcijańskiego przeciwko rodzinom rzymskim, które kontrolują chrześcijaństwo od jego początków. Z tego powodu, w ubiegłym tygodniu papież powołał 14 nowych kardynałów, którzy nie pochodzą z Europy. Twierdzą, że papież planuje masową kampanię w Afryce i Ameryce Południowej w celu eliminacji biedy. Ma być ona odpowiednikiem potężnego chińskiego projektu infrastruktury One Belt One Road.
Ponadto, papież publicznie wydał wojnę zachodniemu systemowi finansowemu, którego degeneracja upodabnia go do niekontrolowanych żadnymi zasadami gier w kasynie.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-17/pope-goes-off-on-cds-market-calls-derivatives-ticking-time-bomb
W powiązaniu z powyższym, w USA trwa czystka osób skorumpowanych i według Pentagonu wkrótce nastąpią aresztowania w związku z 30000 tajnymi aktami oskarżenia. Impulsem może być upublicznienie emaili i innych dokumentów obciążających Hillary Clinton seksem z nieletnimi i innymi przestępstwami.
Również kabała traci grunt pod nogami z powodu narastających ataków po zatwierdzeniu Giny Haspel na stanowisku dyrektora CIA i podpisaniu przez Trumpa rozporządzenia wykonawczego o przesłaniu do kongresu nieredagowanych dokumentów – donoszą źródła. Ponadto, inspektor generalny departamentu sprawiedliwości wkrótce ma ogłosić sensacyjny raport o zbrodniach kabały.
Również w Azji wiele się dzieje po mianowaniu nowego szefa CIA. Najbardziej dramatyczne wydarzenia rozgrywają się w Malezji, gdzie nowy rząd Mahathira Monamada dokonuje nalotów na mieszkania byłych funkcjonariuszy rządowych, wywożąc dosłownie ciężarówkami ładunki gotówki, biżuterii i innych widocznych atrybutów korupcji. Według informatorów z Pentagonu, usunięty premier Nijib Razak został zneutralizowany i Trump być może odwiedzi Malezję po szczycie w Singapurze 12 czerwca z grubym chłopcem /przywódcą Korei Północnej Kim Jong-Un/.
Korupcyjne śledztwo w Malezji prawdopodobnie ujawni prawdziwe powody zniknięcia lotu 370/17 Malaysian Air. Już wiadomo, że częściowym celem tej operacji było uniemożliwienie Chinom uzyskania amerykańskiej technologii produkcji półprzewodników. Z jednej strony, zniknięcie tego samolotu miało podłoże kryminalne, z drugiej strony miało związek z walką technologiczną Chiny Zachód. Miejmy nadzieję, że świat wkrótce pozna prawdę.
Nowy szef CIA prawdopodobnie umożliwi również śledztwo korupcyjne w Japonii twierdzą w Pentagonie. Mamy tu do czynienia z systemem politycznym zdegenerowanym do tego stopnia, że wszyscy urządujący politycy są przekupieni i szantażowani.
Towarzystwo Białego Smoka zażądało od Abe nacjonalizacji Banku Japonii i wykorzystania jego siły finansowej dla dobra planety. Jeżeli ta oferta zostanie odrzucona, w Japonii nastąpią masowe aresztowania. Nacjonalizacja Banku Japonii mogłaby być impulsem przynoszącym wreszcie oczekiwane wydarzenie pozytywne zmiany na skalę masową, których wszyscy oczekujemy.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard k.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers