FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, December 24, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 23:12:2019


23 grudnia 2019 
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Aresztowanie 334 gangsterów z mafii Ndranget z Kalabrii i postępowanie przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym (MTK) przeciwko Izraelowi oznaczają, że sieć coraz bardziej zaciska się na mafii chazarskiej.
Koła sprawiedliwości mielą powoli. MTK ścigający izraelskie zbrodnie wojenne w Palestynie w ciągu 5 lat może doprowadzić do nakazów aresztowania i innych zbrodni wojennych w Syraku, odkąd Izrael wspiera Daesh i kradnie syryjską i iracką ropę naftową” – mówią źródła w Pentagonie. Amerykańscy komandosi wkrótce zaczną polować na syjonistycznych zbrodniarzy wojennych gdziekolwiek próbują ukryć się na tej planecie, obiecują źródła.

Aresztowania we Włoszech są w międzyczasie bezpośrednim ciosem dla frakcji włosko-szwajcarskiej, która przeprowadziła masowe morderstwo w Fukushimie przeciwko Japonii, według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego. Oznacza to, że nieuczciwie wybrany reżim kryminalny przestępczego ministra Shinzo Abe w Japonii w końcu stanie przed sądem, mówią źródła.
Poniżej przyjrzymy się bliżej obu tym wydarzeniom, ale najpierw innym ważnym wydarzeniom na całym świecie.
Największą historią, jak zwykle, są trwające negocjacje w sprawie bankructwa amerykańskiego korporacyjnego rządu. “Amerykański korporacyjny rząd istnieje z dnia na dzień, z tygodnia po tydzień, z miesiąca na miesiąc. To nie jest trwałe i w pewnym momencie powinno zostać zresetowane ” – mówią źródła brytyjskiego wywiadu.
Dlatego prezydent USA Donald Trump będzie uczestniczył w dorocznym spotkaniu światowej elity w Davos 21 stycznia, aby spróbować wynegocjować fundusze, aby utrzymać swój reżim po upływie terminu płatności 31 stycznia, mówią źródła w europejskiej rodzinie królewskiej. Pamiętajcie, że na początku tego roku Trump opuścił Davos zanim ugiął się i zatrudnił syjonistycznych neokonserwatystów po 35-dniowym częściowym zawieszeniu działalności rządu. Rzućmy okiem na to, do czego tym razem elita Davos próbuje zmusić Trumpa w zamian za większy dług.
Z tym związane są negocjacje w sprawie bankructwa Organizacji Narodów Zjednoczonych, mówią źródła w europejskiej rodzinie królewskiej. “ONZ jest prywatną korporacją zarejestrowaną w Kalifornii i należącą do rodziny Rothschildów za pośrednictwem Lucis Trust Foundation” – mówią źródła.
Rothschildowie robią wszystko co w ich mocy aby utrzymać w ruchu całą ich chwiejną strukturę ONZ/USA/MFW/Bank Światowy/BIS gigantycznym, okrągłym szarpnięciem. ” ‘Luzowanie ilościowe’ należącego do Rothschildów prywatnego monopolu Banku Centralnego to inne słowo na ‘wykupienie’ sztucznie podtrzymywanego upadłego rynku“, wyjaśniają członkowie europejskiej rodziny królewskiej. Znakiem, że jest to nietrwałe jest fakt, że banki pobierają od osób fizycznych coraz wyższe stopy procentowe, nawet gdy Fed daje bankom coraz tańsze pieniądze.
Jednak pomimo poparcia dla syjonistycznej propagandy przez media, realna gospodarka pogarsza się, więc coraz więcej drogich pożyczek dla prawdziwych ludzi staje się złymi. Być może dlatego spółka zależna Banku Światowego Rothschildów ostrzegła 19 grudnia o “najgorszym kryzysie zadłużenia w ciągu ostatnich 50 lat.
Tymczasem ich amerykańska korporacja została przyłapana na kłamstwie na temat rezerw złota a ich flagowa korporacja produktów rolnych Glencore boryka się z licznymi dochodzeniami kryminalnymi i procesami sądowymi.

Z tym wszystkim związana była strzelanina w siedzibie FSB (byłego KGB) w zeszłym tygodniu, w wyniku której zginęło dwóch agentów FSB. Oficjalne rosyjskie wiadomości twierdzą, że atak został przeprowadzony przez samotnego mężczyznę. Jednak nasze rosyjskie źródła mówią, że prawdziwym celem był Władimir Putin a atak został przeprowadzony przez “dziewięciu bojowników z Prawicowego Sektora Ukrainy. Trzech z nich zostało zabitych, trzech trafiło do więzienia a trzem innych udało się zbiec.” Atak nastąpił, gdy Putin był w pobliżu na obchodach Dnia FSB. “To jest wojna wewnątrz FSB” – dodało źródło. Innymi słowy, syjonistyczna frakcja Rothschildów próbowała ale nie była w stanie zabić Putina.
Teraz pytanie brzmi, czy Trump dołączy do Putina w buncie przeciwko swoim panom Rothschildom. Nasze źródła w Pentagonie wydają się wierzyć, że to właśnie robi. Oto ich opis tego co naprawdę knuje Trump:
Życząc pracownikom federalnym i wojskowym Wesołych Świąt Trump, być może, dał MTK zielone światło jako prezent na święto Chanuka dla Bibiego [premiera Izraela Benjamina Netanjahu], z [sekretarzem stanu USA Mike’iem] Pompeo udającym, że chroni Izrael, podczas gdy siły specjalne USA pracując z Rosją mogą aresztować izraelskich zbrodniarzy wojennych, gdziekolwiek są, aby dodać powagi do Norymbergii 2.0.”
“Wygląda na to, że ONZ, UE, Rosja, Chiny, Indie, Brazylia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Japonia, Iran, Turcja i społeczność międzynarodowa wspierają MTK i wspieranego przez Hezbollah premiera w Libanie, ponieważ Izrael jest zamieszany we wpędzenie w pułapkę Epstein pedo, 9/11, 3/11, MH370/MH17 i inne anty-gojowe zbrodnie przeciwko ludzkości. Były pakistański władca Wojskowy Musharraf skazany na śmierć za zdradę stanu, jest ostrym ostrzeżeniem dla Arabii Saudyjskiej, Izraela, rodzin królewskich, syjonistów i tajnego państwa o surowości trybunałów wojskowych.”
Aresztowania 334 mafiosów w Kalabrii były zdecydowanie częścią tego rozprawiania się. “Ci aresztowani to źli ludzie, więc ludzie ich nienawidzili”, powiedziało źródło P2 Masonerii. “Znam ich i są oni głupimi, okrutnymi ludźmi” – powiedział on. “To była tylko czystka przeciwko jednej grupie – najgorszej grupie Ndranghety. Teraz u władzy są inne kalabryjskie gangi“, kontynuował.
Wśród aresztowanych był szef policji, były członek parlamentu bliski byłego premiera Silvio Berlusconiego a także prawnicy i księgowi w Szwajcarii i północnych Włoszech zamieszani w kradzież japońskich obligacji o wartości 134 miliardów dolarów w 2009 r. — dodają źródła P2 Masonerii.
Ponadto, przedstawiciel frakcji kalabryjskiej przechwalał się zaangażowaniem swojej mafii w Fukushimę zaraz po tym ataku.
To właśnie po Fukushimie Abe doszedł do władzy w Japonii poprzez fałszowanie wyborów. Wkrótce po dojściu do władzy Abe pojawił się w Davos i groził III wojną światową przeciwko Chinom. Ten sam Abe, który niegdyś zagroził Chinom, teraz wielce im się podlizuje, jak widać z japońskich wiadomości o zbliżającym się szczycie z przewodniczącym ChRL Xi Jinpingiem.
Bez wątpienia dzieje się tak dlatego, że amerykańska korporacja spodziewa się, że Chiny kupią od nich dodatkowe “rzeczy” za 200 miliardów dolarów rocznie. Pozwoli im to ponownie odroczyć bankructwo. Jednak, jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, amerykańska gospodarka państwowa nie produkuje wystarczającej ilości prawdziwych “rzeczy“, aby zarobić dodatkowe 200 miliardów dolarów rocznie — to znaczy, chyba że jakiś tajny program kosmiczny zostanie wystawiony na sprzedaż.
Tak czy inaczej, włoska Biała Szlachta, która oczyściła Ndrangetę, mówi, że nie pozwolą Trumpowi uzyskać żadnych funduszy w Davos, chyba że zwolni swojego zięcia Jareda Kushnera. Kushner, oczywiście, symbolizuje frakcję syjonistyczną Chabad, mówi P2. Kushner (Chabad) jest “złym obliczem syjonizmu; dla niego my wszyscy nie jesteśmy braćmi ale niewolnikami” – dodają.
Należy również pamiętać, że media syjonistyczne po raz kolejny stwierdzają: “Korea Północna może wkrótce stworzyć rakietę, która może uderzyć w USA“. Mówią to od dziesięcioleci. Faktem jest, że Północni Koreańczycy posiadali tę zdolność od lat 90., kiedy dał im ją Sekretarz Obrony USA Donald Rumsfeld. Jakakolwiek próba syjonistycznego wykorzystania Korei Północnej jako przykrywki dla innego ataku typu 9/11 lub 3/11 nikogo nie oszuka. Odwet za każdy taki atak trafi w Szwajcarię i Izrael a nie w Koreę Północną, ostrzegają źródła w Pentagonie.
To co się naprawdę dzieje, to to, że międzynarodowe mocarstwa umieszczają syjonistów z powrotem do klatki. ‘Wojna z terrorem’, która była totalną bzdurą, przez wiele lat zmieniła świat w bardzo nieprzyjemne i niewygodne miejsce. Incydent z 11 września do tej pory powoduje wiele nudności. Istnieje pragnienie, aby cała maszyna została rozbita i na powrót zmontowana prawidłowo” – podsumowało sytuację źródło w Mi5.
Wiele potężnych sił walczy teraz o to aby upewnić się, że 2020 r. będzie rokiem, gdy syjonistyczny koszmar wreszcie się skończy a pokój zawita do wszystkich mieszkańców tej planety, czy to ludzi, czy nie. Wraz z tym chcielibyśmy życzyć naszym czytelnikom Wesołych Świąt, Szczęśliwego Chanuka lub jakiegokolwiek innej nazwy, której używacie do świętowania słonecznego Nowego Roku na półkuli północnej.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers