CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, December 5, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 02:12:2019


2 grudnia 2019 Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Światowe napięcia osiągają niebezpieczną temperaturę wrzenia, ponieważ coraz bardziej izolowany prezydent USA Donald Trump atakuje ostro we wszystkich kierunkach. Wygląda na to, że Trump próbuje zjednoczyć pomoc wojskową USA dla wojny przeciwko Danii i Meksykowi, starając się przejąć zasoby dla finansowania korporacyjnego rządu USA, zgadza się z kilka źródeł. Przeciwko Chinom prowadzona jest również duża kampania finansowego sabotażu, o czym świadczy nie wywiązanie się z należności z tytułu obligacji w dolarach amerykańskich korporacji z dochodem szatańskiej liczby w $ 66,6 mld. Tymczasem zwolennicy Trumpa atakują brytyjską rodzinę królewską. Pamiętajcie, Trump już nazwał UE “wrogiem“.
Cała ta działalność jest związana z tym, że mimo kradzieży pieniędzy na emerytury Japończyków, amerykańska korporacja wciąż nie ma czystej drogi dla realizacji swojego terminu płatności 31 stycznia 2020 roku. Ciekawe w tym kontekście jest, że Brexit zaplanowano teraz na 31 stycznia 2020 roku.

Zacznijmy od przyjrzenia się sytuacji z Meksykiem. Stany Zjednoczone obecnie rozlokowały trzy grupy lotniskowców wokół tego kraju, ponieważ “Amerykańscy wojskowi przygotowują się do ataku na meksykańskie kartele narkotykowe, które mogą być uzbrojone i wyszkolone przez Mossad” – mówią źródła w Pentagonie.
http://www.gonavy.jp/CVLocation.html
Chociaż możemy niezależnie potwierdzić, że niektórzy wojownicy kartelu naprawdę zostali przeszkoleni przez Mossad, wiemy też, że ta wojna z Meksykiem w rzeczywistości wiąże się z kradzieżą meksykańskiej ropy naftowej, srebra i innych zasobów na finansowanie amerykańskiej korporacji. Dlatego meksykańskie wojsko publicznie poparło prezydenta Andre Manuela Lopeza Obradora (Amlo).
https://news.yahoo.com/mexicos-top-military-brass-offer-200001882.html
Rosja również rozmieściła atomowe okręty podwodne wokół wybrzeża USA a prezydent Rosji Władimir Putin publicznie powiedział na początku tego roku, że jego kraj jest gotowy do kolejnego kubańskiego kryzysu rakietowego.
https://www.reuters.com/article/us-russia-putin/putin-to-u-s-im-ready-for-another-cuban-missile-crisis-if-you-want-one-idUSKCN1QA1A3
Oznacza to, że Trump będzie musiał się wycofać ponieważ amerykańscy wojskowi nie zamierzają rozpoczynać wojny nuklearnej aby ukraść zasoby dla wsparcia kontrolowanej przez kapitał zagraniczny KORPORACJI STANÓW ZJEDNOCZONYCH.
Teraz spójrzmy na Danię. Tutaj Lars Findsen, szef duńskiej służby wywiadu wojskowego, powiedział, że Grenlandia jest teraz głównym problemem bezpieczeństwa dla Danii ponieważ “gra o władzę rozgrywa się” pomiędzy USA i innymi globalnymi mocarstwami na Arktyce. Trump odwołał sierpniową państwową wizytę w Danii i nazwał jej panią premier Mette Frederiksen “niegrzeczną” po tym jak nie chciała sprzedać Grenlandii Stanom Zjednoczonym.
https://www.bbc.com/news/world-europe-50598898
Te wydarzenia podążają za ustanowieniem nazistowskiego rządu w Brazylii i przejęciem zasobów litu w Boliwii przez amerykańskie Siły .Specjalne. Jest oczywiste, że administracja Trumpa próbuje przekształcić kontynent amerykański w twierdzę. Niestety na jego drodze stoją Kanada (Imperium Brytyjskie), Dania (UE) i Meksyk (przy wsparciu Rosji i Watykanu).
Teraz przejdźmy do ekonomicznego ataku na Chiny, gdzie źródła CIA w Azji obiecują: “gospodarka i system finansowy Chin najprawdopodobniej implodują w ciągu dwóch miesięcy. ‘Partia’ będzie starała się utrzymać je jak najdłużej.”
Źródła wyjaśniają,
“Rząd nie może utzrymać długu w wysokości 40 bilionów dolarów, który stworzyli. Niektórzy wtajemniczeni mówią, że dług jest bliski 50 bilionów dolarów … wszystkie komputerowe nieograniczone kredyty. Wiele z nich zostało wykorzystanych do budowy dużych projektów infrastrukturalnych, które obejmują liczne puste miasta wraz z pustymi centrami handlowymi. Pięć banków zbankrutowało w trzy miesiące a rząd musiał interweniować i przejąć je. Według szacunków około 500 chińskich banków przeżywa poważne problemy i oczekuje się ich upadku. Jest to około 15% instytucji finansowych w Chinach.” 
To może być związane z następującym artykułem o $ 66,6 mld Tewoo Group zamierzającej nie wywiązać się z należności związanej z amerykańskimi obligacjami na $ 500 mld.
Jest również możliwe, że Chińczycy wybrali właśnie tę firmę i jest to liczba aby zagrozić sabotażem zachodniego systemu finansowego przez nie dotrzymanie słowa w kwestii wszystkich chińskich pożyczek dolarowych.
https://www.zerohedge.com/economics/china-braces-unprecedented-massive-default-state-owned-enterprise
Według źródeł CIA, sytuacja w Hong Kongu już dawno została szczegółowo zaplanowana.
Jest ona finansowana z góry.
Putin, Xi i Trump wiedzieli z góry co oznaczało, że nie zatrzymaliby tego.
Incydent ten został pomyślany jako zasłona dymna aby utrzymać ludzi zajętymi.
Tam jest znacznie więcej za tym i to jest na widoku.
W tym samym okresie bardzo duży bank w Nowym Jorku zamknie swoje podwoje.
Najmniejszy z problemów banku to ponad 22 000 pracowników w Nowym Jorku, którzy nie będą mieć pracy.
Duży problem polega na tym, że stworzy to efekt domina, ponieważ ten bank jest ściśle związany z Deutsche Bank, co stwarza dla UE poważny kryzys, ponieważ DB również zamknie swoje podwoje.
Liczba 22 000 pracowników wskazuje na to, że najprawdopodobniej odnoszą się do JPMorgan.
Problemy w JPMorgan mogą być związane z wiadomościami o tym, że IPO saudyjskiego Aramco miało więcej chętnych niż zakładała oferta dzięki saudyjskim $44 mld, ale nie ukryło to jego epickiej porażki związanej z zagranicznymi bojkotami ponieważ nawet Kuwejt i Zjednoczone Emiraty Arabskie niechętnie inwestują.
Upadek JPMorgan Chase i jego petrodolara, oczywiście, oznaczałby upadek dynastii Rockefellerów i Bushów. To może być jeden z powodów dlaczego nasz zwykłe źródło w Pentagonie zakłada, że poważna walka oddala zachodnich wojskowych od brytyjskiej rodziny królewskiej.
Ponadto, atak na brytyjską rodzinę królewską może być związany z umowami, które zawierają z Rosją, Chinami, Iranem i innymi państwami, aby uniknąć kontroli USA nad międzynarodowym systemem finansowym.
Ostatnie wydarzenia w tym obszarze obejmują brytyjską integrację rosyjskich systemów płatniczych do swojej sieci bankowej i sześć innych krajów europejskich zgadzających się aby obejść sankcje USA wobec Iranu 
https://www.pymnts.com/news/international/2019/russia-to-bring-national-payment-system-to-uk/
Oto co nasze popierające Trumpa źródła w Pentagonie miały do powiedzenia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej: “Atak z użyciem noża na moście Londyńskim, jak się wydaje, jest nieudaną próbą odwrócenia uwagi od wrogości wobec księcia Andrzeja wśród wielkich przywódców brytyjskiego wojska, amerykańskich wojskowych, NATO, UE, Francji i Niemiec, którzy mogą zmusić Królową do odebrania temu  pedofilowi nie tylko królewskich ale i wojskowych tytułów.”
Źródło kontynuuje, mówiąc: “Widły zostały wyciągnięte a monarchia nie jest bez winy odkąd Książę Karol był zaopatrywany w ciągu dziesięcioleci przez Pedofila Jimmy’ego Saville, jak i jego brat Randy Andy przez pedofilskiego handlarz i szantażystę Epsteina.”
Brytyjscy wojskowi skarcili Andrew za to, że on rozsypywał swój królewski gwiezdny pył na pedo operacje szantażu Epsteina dla Izraela, źródło konkluduje.
Nasze własne brytyjskie źródła potwierdzają, że Charles zwykle jest klasyfikowany jako toksyczny i mówią, że istnieje silna presja aby pozwolić księciu Harry’emu, którego ojcem nie jest Charles, odziedziczyć tron od Królowej.
To by oznaczało, że pierwszy król Harold od 1066 roku nie pochodziłby z krwi Wilhelma Zdobywcy.
Niezależnie od tego co stanie się z brytyjskimi królami, rosną oznaki, że stary porządek na Zachodzie rozpada się: prezydent Francji Emmanuel Macron publicznie oświadczył, że wrogami NATO nie są Rosja i Chiny.
Członek NATO Turcja odmówiła dopuszczenia planu NATO obrony krajów Bałtyckich przeciw Rosji.
Dawny sojusznik USA Pakistan ignoruje presję USA i buduje rurociąg, który pozwoli Iranowi na eksport swojej ropy naftowej przez ląd.
Tymczasem, byłe republiki radzieckie potwierdzają swój sojusz wojskowy.
 https://www.zerohedge.com/geopolitical/macron-tells-nato-russia-must-come-cold-war
Zmiany te są zgodne z bardziej tajną kampanią przeciwko satanistom.
Papież Franciszek w szczególności prowadził dochodzenie w sprawie udział byłego lidera jezuitów Petera Hansa Kolvenbacha w ataku na Fukushimę w Japonii, według źródeł P2 Masonerii.
Według źródeł, znów udowodnił swój udział w wizycie Franciszka w Japonii w zeszłym tygodniu.
Japońskie prawicowe źródła zbliżone do Cesarza mówią, że były premier Japonii Yasuhiro Nakasone zmarł w Guantanamo po zapytaniu w sprawie jego zaangażowania w atak na Fukushimę.
Broń nuklearna użyta w ataku znajdowała się na jego nieruchomości w Hinodecho przed atakiem. Nakasone wciągnął w Kolvenbacha i premiera Izraela Benjamina Netanjahu przed jego śmiercią, mówią źródła.
Japońskie gazety poinformowały o jego śmierci na następny dzień po tym jak Papież Franciszek opuścił Japonię, ale w żadnej z relacji nie została podana przyczyna śmierci, jak to zwykle bywa. Jednak miał 101 lat.
Staramy się także potwierdzić wiadomości z tych samych prawych źródeł o tym, że były premier Junichiro Koizumi został wymieniony na podobnego po jego wizycie w Guantanamo.
Te kroki Franciszka mogą być przyczyną tego, że czołowy satanista Leo Zagami, którego on opisuje, niedawno zaatakował Franciszka.
Zagami jest zamieszany w atak na Fukushimę i prawdopodobnie, jest zaniepokojony tym, że śledczy trop prowadzi do niego po tym jak Nakasone i Netanjahu przyznali się.
Europejski król powiedział nam w zeszłym tygodniu: Spojrzałem na problem satanizmu i znalazłem niepodważalny dowód jego istnienia i niestety, wielu zostało wdrożonych być może na najwyższych poziomach międzynarodowego establishmentu.
Rozwiązanie problemu wymaga przemysłowego wydobywania z sekty.
Źródło ma nadzieję, że wskazując na tych ludzi jako ludzi z wypranymi mózgami a więc z mniejszą odpowiedzialnością, jeśli to w ogóle możliwe, można byłoby poradzić sobie z większością z nich w ramach procesu pokoju i pojednania.
Jezuickie źródło w Tokio poinformowało również nas, że starszy jezuita Papież Franciszek pokazał zwój papirusu z następującym przesłaniem: Szatan wrócił do pierwotnego stworzenia i otrzymał rozgrzeszenie.
Dziękuję za utrzymanie świecy płonącej tak długo.
Obraz na zwoju z egipskiej Księgi Umarłych pokazywał sąd niewinności.
Można go obejrzeć pod tym linkiem:
http://talesofancientegypt.blogspot.com/2010/08/book-of-dead-comments-by-anthony-holmes.html
W każdym razie, wizyta Franciszka nadała nowy impuls do negocjacji z Rosjanami, Masonami P2, europejskimi królami, azjatyckich tajnymi stowarzyszeniami, Pentagonem i innymi dla stworzenia merytrokratycznej agencji przyszłego planowania, zgodnie ze źródłami w europejskich rodzinach królewskich.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers