CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, December 17, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 16:12:2019


17 grudnia 2019 
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Niezwykła lawina wydarzeń i komunikatów prasowych jasno pokazuje, że rząd USA ujawnia swój tajny program kosmiczny – zgadza się wiele źródeł. Słyszymy również o tajnym programie kosmicznym Chin, tajnym programie kosmicznym nazistów i tajnym programie kosmicznym Rosji. Wszystkim tym ujawnieniom towarzyszą niezwykłe ruchy złota i inne anomalie finansowe. Niedawne porozumienie handlowe między USA i Chinami jest również związane z tymi tajnymi programami kosmicznymi – zgadzają się źródła chińskie i Pentagonu. Wszystko to wskazuje na to, że może nadchodzić jakieś niesamowite planetarne wydarzenie.
Ogólnie rzecz biorąc, autor niniejszego raportu nie wchodzi łatwo w świat UFO i uważa, że niezwykłe twierdzenia wymagają niezwykłych dowodów. Jednak takie dowody są teraz niezaprzeczalne.
Największym dowodem jest seria publicznych oświadczeń kilku urzędników państwowych, w tym prezydenta USA Donalda Trumpa. Oficjalne uruchomienie amerykańskich sił kosmicznych przez Trumpa to dopiero początek stopniowego procesu ujawniania – mówią przedstawiciele Pentagonu.
Media są teraz wypełnione opowieściami o UFO i tajnych amerykańskich technologiach wojskowych w ramach tego procesu. Jak informowaliśmy wcześniej, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych wydała patenty na antygrawitacyjne latające spodki i kompaktową syntezę jądrową. Teraz mamy niedawno emerytowanego generała Sił Powietrznych, który mówi o już istniejącej technologii, która może nas zabrać “z jednej części planety do dowolnej innej części w ciągu godziny.
Republikanin z Alabamy Mike Rogers i Sekretarz Sił Powietrznych Barbara Barrett publicznie wezwali w tym miesiącu do odtajnienia “dużej ilości informacji o amerykańskich programach kosmicznych.”
21 bilionów dolarów, które zniknęły z budżetu państwa USA od 1998 r. – jak udokumentowała Katherine Austin Fitts i inni – zostały wydane na tajny program kosmiczny, potwierdzają urzędnicy Pentagonu. Większość tej technologii jest obecnie udostępniana dla ogółu społeczeństwa, mówią.
Otrzymujemy również znacznie więcej obserwacji UFO na całym świecie, które są nagrywane na wysokiej jakości wideo. Jeśli wejdziecie w nawyk patrzenia w niebo, tak jak ja, to wkrótce będziecie mogli zobaczyć wszystko na własne oczy.
Teraz gdy rozpoczęło się antarktyczne lato, ponownie otrzymujemy liczne doniesienia o dziwnych wydarzeniach. 10 grudnia chilijski samolot wojskowy, na pokładzie którego znajdowało się 38 osób, zaginął przy dobrej pogodzie w drodze na Antarktydę.
Wyższy rangą oficer CIA, krewny admirała Richarda Byrda ze sławnej wyprawy antarktycznej, powiedział nam:
” Chilijskie wojsko otrzymało rozkaz od swoich kontrolerów by nie zbliżali się do Antarktydy. Uważali się za mądrzejszych i wiedzieli więcej niż ich przełożeni. C-130 został zdjęty. Nie chodziło o to kto był w samolocie ale o to co transportowali, co doprowadziło do zniknięcia. Na tym etapie na Antarktydzie nie ma wejść i wyjść. Najbardziej wysunięty na południe kontynent jest zamknięty do odwołania (nie z powodu tego incydentu).”

Członek “Ruchu Oporu Cobry“, który niedawno powrócił z Antarktydy, przekazał nam zdjęcie poniżej.
 

Twierdzą, że jest to zdjęcie statku obłoku lub dużego statku kosmicznego, który używa chmury jako kamuflażu. Ale to co nas interesuje, to słaby obraz dużych budynków na dalekim wybrzeżu.

Cokolwiek się tam dzieje jest to wyraźnie więcej niż tylko kilku naukowców badających pingwiny.
Wielu rosyjskich i amerykańskich naukowców zostało zabitych na Antarktydzie“, wysokie rangą źródło P2 Masonerii cytuje raporty rosyjskiego FSB i CIA. “Wiem na pewno, że istnieją starożytne obce bazy” – dodaje. Dlatego Antarktyda jest zamknięta, mówi.
Jest to osoba, która wcześniej poinformowała nas, że P2 zwolni papieża Benedykta XVI. Został on również znaleziony kiedyś przez CIA obok BIS (Bank of International Settlements) z pistoletem i skomplikowanym urządzeniem do łamania zamków. To źródło mówi również, że trzęsienie ziemi, które miało miejsce w Mindanao na Filipinach w zeszłym tygodniu, było spowodowane atakiem na podziemną bazę wojskową wroga.
Wróćmy teraz do geopolityki tu i teraz, na której zwykle koncentruje się ten biuletyn i zobaczmy, w jaki sposób tajny program kosmiczny jest powiązany z niedawną częściową umową handlową między USA i Chinami.
Przywódcy azjatyckiego tajnego stowarzyszenia od dawna mówią nam, że chcą aby Stany Zjednoczone ujawniły im swój tajny program kosmiczny. Zostało to uzgodnione podczas ostatnich rozmów handlowych między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Dlatego szczegóły umowy nie zostały jeszcze opublikowane.
To, co zostało wydane pokazuje, że Chiny zaproponowały zakup dodatkowych towarów o wartości 200 miliardów dolarów ze Stanów Zjednoczonych każdego roku. Ekonomiści podrapali się po głowach, ponieważ oficjalna gospodarka USA nie ma możliwości eksportu takiej ilości. Stany Zjednoczone zakończą teraz wojnę mikrobiologiczną przeciwko chińskiemu rolnictwu w ramach umowy – podały źródła CIA.
Poniższa historia, że próby oskarżenia chińskich gangsterów o drony, które wywołują gorączkę świń na farmach trzody chlewnej, są prawie na pewno próbą CIA aby zrzucić winę za te ataki.
Inną rzeczą, która wydarzyła się w tym tygodniu są wciąż dziwne ruchy na rynkach finansowych.
Według źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej, Indonezja nagle ogłosiła projekt infrastrukturalny o wartości 40 miliardów dolarów, który – jak się sądzi – jest zapłatą dla rządu za umożliwienie Rothschildom dostępu do części ich złota. Goldman Sachs częściowo to potwierdza informując, że niedawno odkryto 1200 ton, czyli 57 miliardów dolarów, “niewyjaśnionych przepływów złota“.
Według Zero Hedge, ekonomistka Fed Ruth Judson napisała w 2017 r., że do końca 2016 r. około 60% wszystkich amerykańskich pieniędzy i około 75% 100 – dolarowych banknotów opuściło kraj – w sumie około 900 miliardów dolarów przechowywanych jest za granicą. “Obecnie liczba ta przekracza 1 bilion dolarów” – mówią źródła w CIA. Wszystko to wynika z rosnącego konsensusu rynkowego, że obecna bańka giełdowa w USA nie będzie mogła trwać długo.
Kiedy główne publikacje takie jak The Wall Street Journal, mówią, że firmy fałszują swoje księgi, aby zyski wydawały się większe niż są, koniec jest bliski.
Oświadczenie Zarządu Rezerwy Federalnej, że w najbliższych dniach wpompuje 500 miliardów dolarów na rynki finansowe jest kolejnym sygnałem, że nie jest to zwykła działalność na rynkach finansowych.
Według źródeł masonerii P2, pieniądze są wpompowywane na rynek repo w odpowiedzi na zdalną wojnę pomiędzy niemieckim JP Morgan i Deutsche Bank przeciwko Goldman Sachs Rothschilda i Trumpowi.
Kiedy mówimy o Zarządzie Rezerwy Federalnej, jesteśmy smutni widząc śmierć byłego szefa Fed, Paula Volckera. Spotkałem się z nim kilka razy i przekonał mnie, że centralni bankierzy są oskarżani tylko o to, że próbują utrzymać pieniądze w zgodzie z realną gospodarką, nad którą górował. Volcker nie powiedział mi, że to jego szefowie Rockefellerowie potajemnie decydują, w jaki sposób dystrybuowane są fundusze stworzone przez banki centralne.
Zauważamy również, że temat jubileuszu, czyli ulga od zadłużenia dla przeciętnego Joe, jest teraz częścią głównej dyskusji. Jest to kolejna oznaka jakiegoś wydarzenia finansowego, które może być związane z ujawnieniem programów kosmicznych.
Po tym, jak brytyjski premier Boris Johnson uzyskał przytłaczający mandat dla rezygnacji z niemieckiej UE, nadszedł czas na nowe porozumienie dla Europy – według masonerii P2i brytyjskiego wywiadu.
Osiągnięto zasadnicze porozumienie, że Europę poprowadzi triumwirat Niemiec, Rosji i Wielkiej Brytanii. Brytyjskie Służby Specjalne stwierdzają również, że ciągły impeachment i “rosyjska interwencja przeciwko Trumpowi zostały przeprowadzone przez określoną frakcję brytyjską.” Ta kampania teraz się kończy, mówią. Oznacza to, że ataki na Rosję i Trumpa zostaną zatrzymane.
To jest to co nasze źródło w Pentagonie bliskie Trumpa miało do ogłoszenia w tym tygodniu: Trump może zaatakować Meksyk nie tylko by walczyć z kartelami narkotykowymi CIA ale także by utrzymać lit i inne zasoby z dala od rąk Chińczyków.
Ostry sprzeciw przeciwko Boeingowi trwa nadal, podczas gdy Chiny w końcu kwestionują bezpieczeństwo 737 MAX i torują drogę globalnemu zakazowi latania trumnami, podczas gdy Departament Obrony zniechęca Boeinga od kontraktu na zastąpienie ICBM o wartości 85 miliardów dolarów.
Źródło dodało: “90% chrześcijańskiej większości demonstruje swoje konserwatywne mięśnie przeciwko przeklętemu J, podczas gdy sieć telewizyjna Hallmark Channel zakazuje reklamowania lesbijek i oburzenia Brazylii nad portretem Netflixa geja Jezusa w pierwszym kuszeniu Chrystusa.
Na koniec możemy potwierdzić, że w połowie stycznia może odbyć się spotkanie między Wspólnotą Brytyjską, masonami P2, Pentagonem i azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami w celu omówienia ustanowienia światowej agencji planowania z rocznym budżetem w wysokości 1 biliona dolarów.
Utworzenie tej agencji, anulowanie zadluzenia, ujawnienie tajnego programu kosmicznego i reset finansowy zostaną omówione na tym spotkaniu – zgadzają się źródła brytyjskie, azjatyckie i P2.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers