FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, December 10, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 09:12:2019


9 grudnia 2019 
Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka
Świat zachodni pozostaje sparaliżowany przez wojnę domową elit, podczas gdy Chiny nadal stają się coraz silniejsze i kierują się ku absolutnej dominacji. Dopóki ta wojna nie skończy się, zachodni sojusz G6 (G7 minus Japonia) utraci zdolność kontrolowania Organizacji Narodów Zjednoczonych i kierunku, który ludzkość wybierze dla swojej przyszłości.
Wojna domowa była w pełni widoczna w zeszłym tygodniu, gdy prezydent USA Donald Trump “nie wypadł za dobrze na spotkaniu NATO w Londynie i nagle wyszedł po tym, jak kanadyjski premier został podsłyszany jak nie okazuje mu szacunku“, według źródeł europejskiej rodziny królewskiej. “Sztuczki w stylu z boiska szkolnego” zamaskowały fakt, że prawdziwym tematem szczytu było “finansowanie korporacyjnego rządu USA.” Źródło powiedziało również: “Trump był rozczarowaniem, myślę. Jego praca polegała na tym aby zakończyć działalność i zrestartować.”

Trump ostatnio dostał kilka przypomnień o tym, że ma do czynienia z poważniejszymi problemami, niż utrzymanie bańki na amerykańskim rynku akcji, napompowanej wystarczająco długo aby został on ponownie wybrany w 2020 roku. Jednym z nich było wyłączenie obrony powietrznej Waszyngtonu DC, co pozostawiło go całkowicie podatnym na ataki rakietowe lub z powietrza. Drugi miał miejsce 21 listopada, kiedy został zaatakowany bronią psychotroniczną.
Wojskowe i wywiadowcze typy Gnostyckich Iluminatów stojące za Trumpem, ze swojej strony, mocno zaatakowały członków brytyjskiej rodziny królewskiej, zwłaszcza po nieudanym szczycie NATO. Źródła w Pentagonie mówią, “Saga o rodzinie królewskiej jest daleka od zakończenia, ponieważ Trump zaprzecza, że wie, a nawet kanadyjskie wojsko boryka się z trzema tytułami Dowódcy Pułku księcia Andrew.”
Następnie miał miejsce niezaprzeczalny szatański znak ręką wykonany księcia przez Harry’ego, kiedy spotkał Melanię Trump 6 grudnia.
Źródła zbliżone do Harry’ego mówią, że znak oznaczał, że wspiera on Lucyfera, jak go określają gnostyccy iluminaci. Według ich światopoglądu, obecny “Bóg” jest diabelską przyczyną wszelkiego cierpienia na tym świecie i powinien zostać zastąpiony przez Lucyfera – symbol światła i dobra.
To również był cios dla “Boskiego prawa dominacji“, które stawia księcia Karola i starszego brata Harry’ego Williama, przed nim w linii królewskiej sukcesji – mówią źródła.
Harry jest również oburzony na dowody pokazujące, że Karol stał za zabójstwem jego matki, księżnej Diany. Patrz link poniżej, aby uzyskać więcej informacji.
Źródła w Pentagonie dodają: “Syjoniści są na krawędzi nieprzyzwoitego przebudzenia, ponieważ UE teraz przewodzi była minister obrony Niemiec Ursula von der Leyen stojąca na czele Bundeswehry, która nie wspiera członków brytyjskiej rodziny królewskiej, Arabii Saudyjskiej i Izraela.”
Bezprecedensowe uderzenia, które wyłączają z gry Francję również są oznaką tego, że Iluminaci mają na celowniku niewolnika Rothschildów – prezydenta Emmanuela Macrona. Jak widać poniżej, szwajcarska gałąź rodziny Rothschildów jest również narażona na poważne ataki.
W USA coraz więcej polityków Partii Demokratycznej jest zastępowanych grafiką komputerową, ponieważ aresztowania i egzekucje w Guantanamo trwają – mówią źródła w Pentagonie. “Z ponad 140 000 zamkniętych aktów oskarżenia Generalny Inspektor Departamentu Sprawiedliwości opublikował swój długo oczekiwany raport, aby zmiażdżyć cyrk impeachmentu“ – mówią źródła.
Choć słyszeliśmy historię “140 000 aktów oskarżenia” wiele razy i nadal nie widzieliśmy żadnych masowych aresztowań, Departament Sprawiedliwości postawił w stan oskarżenia 8 osób, w tym uznanego za winnego pedofila, za nielegalne przekazywanie pieniędzy na kampanię prezydencką Hillary Clinton w 2016 roku.


Próby zdyskredytowania Trumpa poprzez opublikowanie dowodów jego finansowania przez Deutsche Bank również zostały powstrzymane. Brytyjska prasa donosi, że bankier Deutsche Bank, który zajmował się rachunkami Trumpa, został znaleziony powieszony.
Tymczasem amerykańskie korporacyjne media donoszą, że “sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg tymczasowo zablokowała orzeczenie sądu niższej instancji nakazujące dwóm bankom ujawnienie dokumentacji finansowej prezydenta Donalda Trumpa Izbie Demokratów.” Ponieważ jesteśmy prawie pewni, że Ginzburg nie jest już z nami, możemy tylko przypuszczać, że źródła agencji wywiadu wykorzystują jej komputerowy obraz do ochrony Trumpa.

Wszystkie te potyczki  odbywają się podczas gdy korporacyjny rząd USA musi znaleźć sposób finansowania swojej działalności po 31 stycznia 2020 roku – według źródła europejskiej rodziny królewskiej.
Niemniej jednak, obecnie trwają negocjacje między przedstawicielami Brytyjskiej Wspólnoty Narodów (2,4 mld członków) i Kościołem Katolickim (1,5 mld członków) aby zdecydować czym zastąpić korporacyjny rząd USA – według masonów P2 i członków europejskich rodzin królewskich biorących udział w negocjacjach. Negocjacje te zostały opóźnione przez niektórych średniowiecznie myślących ludzi w Loży P2, którzy wciąż myślą w kategoriach walki z Islamem.
Jedyna naprawdę istotna różnica między Islamem i Chrześcijaństwem – na ile możemy osądzić – to pytanie o poligamię. Dane antropologiczne pokazują, że prawie wszystkie znane społeczeństwa praktykowały poligamię w przeszłości. Ponadto, liczba homoseksualnych mężczyzn jest zwykle równa liczbie mężczyzn, którzy nie mogą znaleźć kobiety z powodu poligamii. To oczywiste od samego stworzenia, a zatem od Stwórcy.
Ponadto, zachodnie kraje chrześcijańskie zakazujące poligamii, mają coraz mniej ludności, podczas gdy społeczeństwa praktykujące poligamię mają coraz więcej ludności.
W każdym razie – podczas gdy takie problemy opóźniają ostateczną ugodę – już osiągnięto szeroki konsensus w tworzeniu światowej agencji planowania z rocznym budżetem w wysokości nie mniej niż $1 bln, mówią źródła. Istnieje również porozumienie, że agencja będzie finansować ekspansję człowieka we Wszechświecie.
W tym celu źródła w Pentagonie potwierdzają, że “siły powietrzne USA wraz z Boeingiem gotowe są odtajnić tajny program kosmiczny, aby wstrząsnąć kompleksem wojskowo-przemysłowym i zapewnić wsparcie dla sił kosmicznych.”
Przynajmniej Strefa 51 odsłania kilka swoich tajemnic.
Nasze źródło w CIA w Południowo-Wschodniej Azji informuje teraz, że legendarne złote skarby ukryte tam zostaną ostatecznie przeniesione w ramach restartu światowego systemu finansowego. Dowody wyszły w wyniku “wybuchu” przy pomniku Monas w Indonezji, który jak się uważa, jest jednym z największych złotych skarbów, powiedziało źródło.
Oto jego raport: Wysokie rangą indonezyjskie wojskowe źródło informuje mnie, że “granat dymny zdetonowany o 7 rano we wtorek prze członka indonezyjskiej armii przy pomniku Monas, został przeprowadzony w celu odwrócenia uwagi. Obecnie tunel działa. Wygląda na to, że przenoszą złoto.”
Następujący incydent pokazuje, co robi grupa, kiedy chcą zrobić z jednego z nich kozła ofiarnego. Należy zwrócić uwagę, kto jest na zdjęciu.
Więcej odwrócenia uwagi od prawdziwych przestępców, którzy są marionetkami syjonistycznej kabały.
Zapytałem swoją osobę kontaktową, która jest członkiem parlamentu w Dżakarcie, o ten incydent. Odpowiedź brzmiała: “Ten rodzaj importu do Indonezji ma miejsce codziennie. Prezes Garudy nie ma szczęścia. Nieznany, został on wybrany jako przykład tego, jak skutecznie ministrowie walczą z korupcją.
Zorganizowali wielką konferencję prasową, aby ludzie mogli się pokazać, uśmiechnąć się przed kamerami i usłyszeć swoje nazwiska w środkach masowego przekazu.
Wiem, że niektórzy ministrowie w Dżakarcie importowali luksusowe samochody sportowe Ferrari i Lamborghini do Indonezji, nie płacąc cła za import do 200%.
Wspierają ich wysocy rangą urzędnicy celni, którzy dostają prowizję za to, że patrzą w inną stronę.
Śledztwo ws. Glencore dotyczy kogoś kto szuka tętnicy szyjnej syjonistycznej kabały.
Wygląda na to, że 13 rodzin walczy ze sobą.
Jak wiecie, Glencore został założony przez Marca Rich. To wierzchołek piramidy finansowej chazarskiej syjonistycznej kabały.”

A w powyższym artykule pokazano, kto znowu jest w centrum uwagi wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej: jedna z marionetek kabały.
W odpowiedzi na dochodzenie Departamentu Sprawiedliwości USA, w którym firma twierdzi, że współpracuje, Glencore stworzył komitet jako odpowiedź na amerykańskie śledztwo, do którego weszli przewodniczący BP i były dyrektor generalny Tony Hayward.
Przypomnijmy, że Glencore to firma Rothschildów, z siedzibą w Zug, Szwajcaria.
Przez dziesięciolecia irańscy i izraelscy urzędnicy państwowi dawali łapówki gdy manipulowali światowymi rynkami ropy: Iran trzeba zbombardować bo za kilka miesięcy uzyskają broń nuklearną.
Jeśli Glencore 9 grudnia 2019 

CHINY WYGRYWAJĄ PODCZAS GDY ZACHÓD POZOSTAJE SPARALIŻOWANY BITWĄ LINII KRWI PRZECIWKO ILUMINATOM


Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Świat zachodni pozostaje sparaliżowany przez wojnę domową elit podczas gdy Chiny nadal stają się coraz silniejsze i kierują się ku absolutnej dominacji. Dopóki ta wojna nie skończy się zachodni sojusz G6 (G7 minus Japonia) utraci zdolność kontrolowania Organizacji Narodów Zjednoczonych i kierunku, który ludzkość wybierze dla swojej przyszłości.
Wojna domowa była w pełni widoczna w zeszłym tygodniu podczas gdy prezydent USA Donald Trump “nie wypadł za dobrze na spotkaniu NATO w Londynie i nagle wyszedł po tym jak kanadyjski premier został podsłyszany jak nie okazuje szacunku do niego“, według źródeł europejskiej rodziny królewskiej. “Sztuczki w stylu z boiska szkolnego” zamaskowały fakt, że prawdziwym tematem szczytu było “finansowanie korporacyjnego rządu USA.” Źródło powiedziało również: “Trump był rozczarowaniem, myślę. Jego praca polegała na tym aby zakończyć działalność i zrestartować.”
Trump ostatnio dostał kilka przypomnień o tym, że ma do czynienia z poważniejszymi problemami niż utrzymanie bańki na amerykańskim rynku akcji napompowanej wystarczająco długo aby został on ponownie wybrany w 2020 roku. Jednym z nich było wyłączenie obrony powietrznej Waszyngtonu DC, co pozostawiło go całkowicie podatnym na ataki rakietowe lub z powietrza. Drugi miał miejsce 21 listopada kiedy został zaatakowany bronią psychotroniczną.
Wojskowe i wywiadowcze typy Gnostyckich Iluminatów stojące za Trumpem, ze swojej strony, mocno zaatakowały członków brytyjskiej rodziny królewskiej, zwłaszcza po nieudanym szczycie NATO. Źródła w Pentagonie mówią, “Saga o rodzinie królewskiej jest daleka od zakończenia, ponieważ Trump zaprzecza, że wie, a nawet kanadyjskie wojsko boryka się z trzema tytułami Dowódcy Pułku księcia Andrew.”
Następnie miał miejsce niezaprzeczalny szatański znak ręką wykonany księcia przez Harry’ego kiedy spotkał Melanią Trump 6 grudnia.
Źródła zbliżone do Harry’ego mówią, że znak oznaczał, że wspiera on Lucyfera, jak go określają Gnostyccy lluminaci. Według ich światopoglądu obecny “Bóg” jest diabelską przyczyną wszelkiego cierpienia na tym świecie i powinien zostać zastąpiony przez Lucyfera, symbol światła i dobra.
To również był cios dla “Boskiego prawa dominacji“, które stawia księcia Karola i starszego brata Harry’ego Williama, przed nim w linii królewskiej sukcesji, mówią źródła.
Harry jest również oburzony na dowody pokazujące, że Karol stał za zabójstwem jego matki, księżnej Diany. Patrz link poniżej aby uzyskać więcej informacji.
Źródła w Pentagonie dodają: “Syjoniści są na krawędzi nieprzyzwoitego przebudzenia, ponieważ UE teraz przewodzi była minister obrony Niemiec Ursula von der Leyen stojąca na czele Bundeswehry, która nie wspiera członków brytyjskiej rodziny królewskiej, Arabii Saudyjskiej i Izraela.”
Bezprecedensowe uderzenia, które wyłączają z gry Francję również są oznaką tego, że Iluminaci mają na celowniku niewolnika Rothschildów prezydenta Emmanuela Macrona. Jak widać poniżej, szwajcarska gałąź rodziny Rothschildów jest również narażona na poważne ataki.
W USA coraz więcej polityków Partii Demokratycznej jest zastępowanych grafiką komputerową, ponieważ aresztowania i wykonania w Guantanamo trwają, mówią źródła w Pentagonie. “Z ponad 140 000 zamkniętych aktów oskarżenia Generalny Inspektor Departamentu Sprawiedliwości opublikował swój długo oczekiwany raport aby zmiażdżyć cyrk impeachmentu“-mówią źródła.
Choć słyszeliśmy historię “140 000 aktów oskarżenia ” wiele razy i nadal nie widzieliśmy żadnych masowych aresztowań, Departament Sprawiedliwości postawił w stan oskarżenia 8 osób, w tym uznanego za winnego pedofila, za nielegalne przekazywanie pieniędzy na kampanię prezydencką Hillary Clinton w 2016 roku.


Próby zdyskredytowania Trumpa poprzez opublikowanie dowodów jego finansowania przez Deutsche Bank, również zostały powstrzymane. Brytyjska prasa donosi, że bankier Deutsche Bank, który zajmował się rachunkami Trumpa, został znaleziony powieszony.
Tymczasem amerykańskie korporacyjne media donoszą, że “sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg tymczasowo zablokowała orzeczenie sądu niższej instancji nakazujące dwóm bankom ujawnienie dokumentacji finansowej prezydenta Donalda Trumpa Izbie Demokratów.” Ponieważ jesteśmy prawie pewni, że Ginzburg nie jest już z nami, możemy tylko przypuszczać, że źródła agencji wywiadu wykorzystują jej komputerowy obraz do ochrony Trumpa.

Wszystkie te potyczki  odbywa się podczas gdy korporacyjny rząd USA musi znaleźć sposób finansowania swojej działalności po 31 stycznia 2020 roku, według źródła europejskiej rodziny królewskiej.
Niemniej jednak, obecnie prowadzone są negocjacje między przedstawicielami Brytyjskiej Wspólnoty Narodów (2,4 mld członków) i Kościołem Katolickim (1,5 mld członków) aby zdecydować czym zastąpić korporacyjny rząd USA, według Masonów P2 i członków europejskich rodzin królewskich biorących udział w negocjacjach.
Negocjacje zostały opóźnione przez niektórych średniowiecznie myślących ludzi w Loży P2, którzy wciąż myślą w kategoriach walki z Islamem.
Jedyna naprawdę istotna różnica między Islamem i Chrześcijaństwem, na ile możemy osądzić, to pytanie o poligamię. Dane antropologiczne pokazują, że prawie wszystkie znane społeczeństwa praktykowały poligamię w przeszłości.
Ponadto, liczba homoseksualnych mężczyzn jest zwykle równa liczbie mężczyzn, którzy nie mogą znaleźć kobiety z powodu poligamii.
To oczywiste od samego stworzenia a zatem od Stwórcy.
Ponadto, zachodnie kraje chrześcijańskie zakazujące poligamii, mają coraz mniej grup ludności, podczas gdy społeczeństwa praktykujące poligamię mają coraz więcej grup ludności.
W każdym razie, podczas gdy takie problemy opóźniają ostateczną ugodę, już osiągnięto szeroki konsensus w tworzeniu światowej agencji planowania z rocznym budżetem w wysokości nie mniej niż $1 bln, mówią źródła.
Istnieje również porozumienie, że agencja będzie finansować ekspansję człowieka we Wszechświecie.
W tym celu źródła w Pentagonie potwierdzają, że “Siły Powietrzne USA wraz z Boeingiem gotowe są odtajnić tajny program kosmiczny aby wstrząsnąć kompleksem wojskowo-przemysłowym i zapewnić wsparcie dla sił kosmicznych.”
Przynajmniej Strefa 51 odsłania kilka swoich tajemnic.
Nasze źródło w CIA w Południowo-Wschodniej Azji informuje teraz, że legendarne złote skarby ukryte tam, zostaną ostatecznie przeniesione w ramach restartu światowego systemu finansowego.
Dowody wyszły w wyniku “wybuchu” przy pomniku Monas w Indonezji, który jak się uważa, jest jednym z największych złotych skarbów, powiedziało źródło.
Oto jego raport: Wysokie rangą indonezyjskie wojskowe źródło informuje mnie, że “granat dymny zdetonowany o 7 rano we wtorek prze członka indonezyjskiej armii przy pomniku Monas, został przeprowadzony jako odwrócenie uwagi. Obecnie tunel działa. Wygląda na to, że przenoszą złoto.”
Następujący incydent pokazuje, co robi grupa, kiedy chcą zrobić z jednego z nich kozła ofiarnego.
Należy zwrócić uwagę, kto jest na zdjęciu.
Więcej odwrócenia uwagi od prawdziwych przestępców, którzy są marionetkami syjonistycznego kabała.
Zapytałem swojej osoby kontaktowej, która jest członkiem parlamentu w Dżakarcie, o ten incydent.
Jego odpowiedź brzmiała: “Ten rodzaj importu do Indonezji ma miejsce codziennie. Prezes Garudy nie ma szczęścia.
Nieznany, został on wybrany jako przykład tego, jak skutecznie ministrowie walczą z korupcją.
Zorganizowali wielką konferencję prasową aby ludzie mogli się pokazać, uśmiechnąć się przed kamerami i usłyszeć swoje nazwiska w środkach masowego przekazu.
Wiem, że niektórzy ministrowie w Dżakarcie importowali luksusowe samochody sportowe Ferrari i Lamborghini do Indonezji, nie płacąc cła za import do 200%.
Wspierają ich wysocy rangą urzędnicy celni, którzy dostają prowizję za to, że patrzą w inną stronę.
Śledztwo ws. Glencore dotyczy kogoś kto szuka tętnicy szyjnej syjonistycznego kabała.
Wygląda na to, że 13 rodzin walczy ze sobą.
Jak wiecie Glencore został założony przez Marca Rich. To wierzchołek piramidy finansowej chazarskiego syjonistycznego kabała.”

A w powyższym artykule pokazano kto znowu jest w centrum uwagi wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej: jedna z marionetek kabała.
W odpowiedzi na dochodzenie Departamentu Sprawiedliwości USA, z którym firma twierdzi, że współpracuje, Glencore stworzył komitet jako odpowiedź na amerykańskie śledztwo, do którego weszli przewodniczący BP i były dyrektor generalny Tony Hayward.
Przypomnijmy, że Glencore to firma Rothschildów, z siedzibą w Zug, Szwajcaria.
Przez dziesięciolecia irańscy i izraelscy urzędnicy państwowi dawali łapówki gdy manipulowali światowymi rynkami ropy: Iran trzeba zbombardować bo za kilka miesięcy uzyskają broń nuklearną.
Jeśli Glencore zostanie usunięty możecie być pewni, że BIS nie pozostanie daleko w tyle.
Zapędzeni do narożnika syjoniści rozpowszechniają plotki o nuklearnym incydencie 21 grudnia, w dzień przesilenia zimowego.
Zostali poinformowani, że Gnostyccy Iluminaci wciąż posiadają trzy 500-megatonowe bomby atomowe i zemszczą się za wszelki kolejny masowy morderczy atak syjonistów.
Na zakończenie raportu w tym tygodniu możemy poinformować, że zaplanowano tajne spotkanie na piątek 13 grudnia. Jego celem jest, aby znaleźć najlepszy sposób, aby położyć kres zachodniej wojnie domowej i rozpocząć pokój na świecie.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers