APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Tuesday, April 24, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 23:04:2018


23 kwietnia 2018

Elity wielbiące szatana, które przejęły władzę na zachodzie a obecnie walczą o swoje przeżycie, dokonały szerokiej kontrofensywy w Syrii skierowanej przeciwko prezydentowi Trumpowi. Ofensywa ta obecnie straciła swój impet i gwałtownie obróciła się przeciwko nim, kiedy wyszły na jaw ich kłamstwa na temat Syrii oraz wiele innych spraw. Mimo, że nic nie wiadomo, kiedy nastąpi realizacja 25500 tajnych aktów oskarżenia, informatorzy z Pentagonu i innych źródeł twierdzą, że następuje intensyfikacja działań mających na celu trwałe usunięcie satanistów od władzy nad światem.
Na tym froncie, najważniejszym wydarzeniem ubiegłego tygodnia był zgon głównej satanistki Barbary Bush, prawdopodobnie córki założyciela Kościoła Szatana – Alistaira Crowley.
http://www.newnationalist.net/2018/04/18/the-uncanny-resemblance-of-barbara-bush-to-aleister-crowley/
Była uważania przez wielu za przywódcę oddających hołd szatanowi w USA po tym, jak jej mąż George Bush senior padł ofiarą demencji twierdzą zgodnie źródła z CIA. Barbara Bush z pewnością nie miała ochoty być naocznym świadkiem oskarżenia jej męża i synów o masowe morderstwa i zbrodnie wojenne związane z 9/11, Irakiem, Fukushimą itd.
Jednakże, w tym świecie fałszywych wiadomości i grafiki komputerowej pozostaje wiele pytań na temat terminu ogłoszenia jej śmierci i związanych z tym wiadomości. Jaskrawym przykładem jest 46 sekunda wiadomości TV News w poniższym linku, gdzie można zobaczyć jak Barbara Bush bierze udział w swoim własnym pogrzebie wraz ze zmarłą Nancy Reagan.
https://www.youtube.com/watch?v=trad7UJzUfk&feature=youtu.be
Ponadto, komputerowi eksperci kanadyjskiego wywiadu uważają, że szeroko publikowane zdjęcie byłych prezydentów biorących udział w pogrzebie Barbary Bush, to w sposób oczywisty źle wykonana fałszywka za pomocą Photoshopu„. Obecnie ta fotografia jest systematycznie usuwana z korporacyjnych portali informacyjnych, ale można obejrzeć ją poniżej.
Photo
Dla tych, którzy nadal uważają, że zobaczyć to uwierzyć w przypadku wideo i cyfrowych fotografii, proszę spojrzeć na publiczną prezentację z 13 kwietnia, przygotowaną przez dr Supasorn Suwajanakorn inżyniera komputerowego zatrudnionego przez wydział badania mózgu Google który pokazuje fałszywe nagrania wideo przedstawiające byłego prezydenta Baracka Obamę w trakcie rzekomego przemówienia.
http://www.bbc.com/news/technology-43639704?SThisFB
Tak więc niewykluczone, że cały pogrzeb Barbary Bush jest fałszywy i « całość pachnie fałszywką Deep State » - twierdzi wysoki rangą informator CIA.
Ze swej strony, źródła z Pentagonu uważają, że Donald Trump odmówił udziału w pogrzebie Barbary Bush z powodu otrzymanej informacji, według której były asystent wiceprezydenta Dicka Cheney za prezydentury Busha proszedł na współpracę z obecnymi władzami, składając zeznania obciążające swoich byłych przełożonych w zamian za ułaskawienie.
Być może to przypadek, ale podczas transmisji ceremonii pogrzebowych miała miejsce pokaźna ekslozja połączona z pożarem w pobliżu domu Busha w Houston, Teksas.
http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/2407-valero-refinery-on-fire-in-texas-shelter-in-place-order
Według informacji pochodzących ze Stowarzyszenia Białego Smoka, fałszywe doniesienia o pogrzebach są wykorzystywane przez kabałę jako przykrywka dla znaczących porażek, jakich doświadczają w sytuacji, kiedy główni sataniści są wyłapywani na całym świecie. Prawdopodobnie wkrótce nikt z masowych morderców w rodzinie Busha nie będzie poruszał się po tym świecie, jeżeli oni jeszcze żyją twierdzą informatorzy WDS działający w Teksasie.
Inny znaczący zgon w ubiegłym tygodniu to śmierć Matthew Mellona, spadkobiercy fortuny bankierskiej rodziny Mellonów, członka jednej z rodzin posiadających zarząd Rezerwy Federalnej. Rodzina Mellonów miała poważny zatarg w stosunkach z współwłaścicielami Fed, Rockefellerami /Clintonowie/, ale w chwili obecnej nie ma jasności, czy przedwczesna śmierc Matthew w wieku 54 lat miała z tym związek.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-17/billionaire-banking-heir-matthew-mellon-dies-at-54
Być może w związku z powyższym, francuskie odgałęzienie rodziny Rotszyldów ogłosiło, że 37-letni Aleksander de Rotschild przejął stery od ojca, 75-letniego poszukiwanego kryminalisty Davida de Rotschild.
https://www.rt.com/business/424399-rothschild-announce-new-boss-appointment/?content_urlfro/
Wydaje się jednak, że gnostyczni iluminaci nie będą tolerować dalszej kontroli przez Rotszyldów, ponieważ poinformowali autora niniejszego raportu, że « nawiązali kontakt z agentem Nebojsa aby podjął działania, których obiektem ma być Zurych, Szwajcaria ».
Być może z tego powodu francuski niewolnik Rotszyldów, prezydent Emmanuel Macron udaje się z wizytą do USA w tym tygodniu z błaganiami o ochronę i z obietnicą odejścia od reżimu Rotszyldów.
Gnostycy mają prawdopodobnie wystarczające powody, aby nie ufać Rotszyldom. Eric Fioril, przewodniczący francuskiej Rady Tymczasowej, twierdzi, że sam Macron ma na sumieniu przestępstwa finansowe i inne przekręty grubego kalibru. Rada jest w posiadaniu dowodów, że reżim Macrona usiłował wywołać wojnę domową we Francji, wykorzystując państwowych producentów broni do przekazywania broni tak zwanym « terrorystom islamskim » we Francji. « Według naszych źródeł, niektórzy z naszych głównych producentów broni maszynowej otrzymują zamówienia z Izraela i/lub Arabii Saudyjskiej i/lub naszych klientów z Zatoki Perskiej. Faktury wysyłane są tam, natomiast karabiny, rakiety i amunicja dostarczane są do grup dżihadystów w niespokojnych podmiejskich dzielnicach francuskich twierdzi, dodając, że stanowi to źródło różnorodnych problemów i postawiło Francję « na krawędzi wojny domowej ».
Powyższe dane wywiadowcze kontynuuje to znacznie więcej, niż poważne niedopatrzenie ze strony rządu. W tej sytuacji, patriotycznie nastawieni funkcjonariusze francuskiego wywiadu i żandarmerii nie mogą przymykać oczu na tego rodzaju działalność. Fioril uważa, że dzięki ogólnie obecnemu nadzorowi elektronicznemu w kraju, z łatwością możemy rozbroić te ciężko uzbrojone grupy dżihadystów na naszym terytorium w przeciągu mniej, niż 10 dni, jeżeli zezwolimy naszym służbom IC wywiad komputerowy – na pełną współpracę z siłami bezpieczeństwa. Rząd popełnia podręcznikową zdradę stanu i władze wojskowe mają pełne prawo zaaresztować ten rząd, który pozbawił się prawa do sprawowania władzy konkluduje.
Francuskie „białe kapelusze mają do czynienia oczywiście z satanistycznym spiskiem masońskim loży P2, mającym na celu wywołanie wojny między islamem a chrześcijaństwem w celu stworzenia kontrolowanej przez siebie jednej religii światowej.
W każdym razie, próba satanistów wykorzystania jako pretekst fałszywego ataku gazowego w Syrii /to już szósta taka udokumentowana fałszywa próba/ do zaatakowania Syrii i rozpoczęcia w ten sposób 3 wojny światowej /Armageddon/ została szeroko ujawniona jako przestępstwo wojenne oparte na fałszerstwie. Nawet niemieckie państwowe media donoszą o tym w tym duchu.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-21/germanys-largest-public-tv-news-broadcaster-syria-chemical-attack-most-likely
Natomiast w USA, informatorzy z Pentagonu donoszą, że « gubernator Kalifornii Jerry Brown został zmuszony do wysłania 400 żołnierzy gwardii narodowej na granicę z Meksykiem, podczas gdy Trump zamyka pedofili z Hollywood i operacje handlu żywym towarem w Long Beach Port ».
Ponadto, specjalny prokurator Robert Mueller wkrótce « zakończy polowanie na czarownice » oskarżając Hillary Clinton. Może to mieć związek z faktem, że pod nieobecność Barbary Bush została ona czarownicą najstarszą rangą.
Inne źródła donoszą, że « po wielu miesiącach nieobecności medialnej, Rudolf Giuliani były burmistrz Nowego Jorku dołączy do zespołu prawników Trumpa i, razem z Muellerem zajmą się autorami zamachów z 9/11 gangiem Busha i Izraelem ».
„W sytuacji traktatu pokojowego, który formalnie zakończy wojnę koreańską, Izrael może zostać zmuszony po ujawnieniu jego roli w 9/11 i 3/11 /Fukushima/ do zawarcia pokoju z Syrią i zwrotu wzgórz Golan” – konkludują wspomniane źródła.
Zawarcie pokoju w Korei mogłoby również ujawnić wielu wysoko postawionych kryminalistów w siłach zbrojnych USA stacjonowanych w Japonii twierdzą informatorzy japońskiego wywiadu wojskowego. Według odręcznej notatki otrzymanej przez autora niniejszego raportu, amerykańskie władze wojskowe w Japonii są obecnie podzielone na tych, którzy znajdują się w bazie powietrznej Yokota i tych stacjonowanych w Camp Zama obie bazy znajdują się w pobliżu Tokio. Ci z Yokota popierają reżim Shinzo Abe i dalsze ukrywanie prawdy na temat Fukushimy. Jest nadzieja, że nowy dowódca sił Pacyfiku, admirał Philip Scot Davidson pozbędzie się przestępców wojennych po formalnym objęciu dowództwa.
Wśród innych wiadomości ubiegłego tygodnia, Turcja oficjalnie zażądała od rezerwy federalnej zwrotu całego zdeponowanego złota. Ma to prawdopodobnie związek z tajnymi negocjacjami na temat Andrew C, Brunsona — wysokiego rangą agenta CIA operującego w Turcji. Oficjalnie, Brunson to anglikański pastor Kościoła Wniebowstąpienia w Izmir małego protestanckiego kościoła mającego około 25 członków podają źródła CIA. Został zaaresztowany podczas czystek po nieudanym zamachu stanu w roku 2016, kiedy uwięziono dziesiątki tysięcy tureckich wojskowych, urzędników, nauczycieli szkolnych i akademickich, dysydentów i dziennikarzy.
Co najmniej 66 senatorów amerykańskich grozi krokami, które będą podjęte wobec Turcji, jeżeli Brunson nie zostanie uwolniony. Dlaczego tak wielu senatorów miałoby wstawiać się za skromnym pastorem i grozić Turcji konsekwencjami, jeżeli jest on tylko osobą duchowną? pyta informator CIA, dodając, że Turcja usiłuje wymienić go na islamskiego działacza Fethullaha Guellena przebywającego w USA. Guellen z pewnościa wie zbyt wiele o satanistach, aby został przekazany, dlatego Brunson prawdopodobnie wpadnie pod autobus konkluduje.
https://www.nbcnews.com/news/world/senators-warn-measures-against-turkey-andrew-brunson-case-n867721
Z innych wydarzeń ubiegłego tygodnia : wydaje się, że noszenie « kapelusza z folii cynowej » nie jest wcale takim szaleństwem, na jakie może wyglądać. Przeciek prasowy dokonany przez funkcjonariusza rządu USA ujawnił szczegóły technologii z dziedziny energii wykorzystywanej, aby osoby będące obiektem zainteresowania służb słyszały głosy, odczuwały ból itd
https://boingboing.net/2018/04/19/government-accidentally-sends.html
Na koniec wiadomość mogąca potwierdzać, że autor tego raportu ma przyjaciół w branży nadzoru elektronicznego, lub że nie pracują oni zbyt profesjonalnie. Ostatnio, mój telefon wyświetlał wiadomość, że dzwoni « Paul » i dwie inne osoby. Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers