Monday, April 9, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 09:04:2018„Czy Ameryka oszalała?  pyta świat

 9 kwietnia 2018

Obecni przywódcy świata anglo-saksońskiego postępują w sposób, którego nie sposób określić inaczej, niż szaleństwo, kiedy raz za razem ogłaszają w sposób oczywisty fałszywe lecz w najwyższym stopniu niebezpieczne oskarżenia w ich próżnym dążeniu do wywołania 3 wojny światowej. Czynią to, ponieważ obecne przywództwo dosłownie walczy o przeżycie w sytuacji, gdy wokół ich szyi nieuchronnie zaciska się pętla sprawiedliwości.
To tłumaczy ostatnie histeryczne oskarżenia premiera Wielkiej Brytanii Teresy May na temat rzekomego użycia przez Rosję gazu trującego na terytorium Zjednoczonego Królestwa, czemu zaprzeczają eksperci jej własnego rządu. Również z tego powodu prezydent USA Donald Trump został zmuszony szantażem — lub wprowadzony w błąd jak idiota — fałszywie oskarżając rząd syryjski o ponowne zaatakowanie własnej ludności cywilnej bronią chemiczną.
W obu przypadkach, ostatecznymi autorami tych oskarżeń byli sami autorzy wspomnianych przestępstw. W Wielkiej Brytanii incydent z gazem trującym został zainscenizowany przez elementy brytyjskich służb specjalnych, co potwierdza CIA oraz informatorzy z MI5. Ambasador Rosji w ONZ Vasily Nebenzya nazwał postępowanie władz Wielkiej Brytanii „teatrem absurdu”.

W przypadku Syrii, agenci USA i Wielkiej Brytanii zostali przyłapani na gorącym uczynku w posiadaniu zabronionej broni chemicznej.
https://www.veteranstoday.com/2018/04/08/proof-intel-drop-trump-bolton-behind-syria-chemical-attacks-confirmed/
Rosyjski minister spraw zagranicznych Sergiej Ławrow ze swej strony podsumował opinię wielu krajów na temat polityki zagranicznej USA pod kierownictwej administracji Trumpa jako polityki « wysoce kontrowersyjnej » i « niejasnej » oraz prowadzonej przez ludzi nie posiadających doświadczenia dłuższego niż jeden rok.
http://tass.com/politics/997996
Ogólne wrażenie jest takie, że administracja Trumpa postępuje wbrew wszystkim głównym, ostatnio podpisanym porozumieniom międzynarodowym, nie dając w zamian żadnej alternatywy twierdzą zgodnie liczne źródła. Ponadto, urzędnicy Trumpa odpowiedzialni za sprawy handlu — postępując wbrew zaleceniom Pentagonu — ogłosili wojnę handlową z Chinami, którą muszą przegrać na podstawie wyliczeń matematycznych. Rząd chiński już oświadczył, że « będzie walczył do końca za każdą cenę ».
O co w tym wszystkim chodzi? Odpowiedź jest następująca: grupa przywódców zachodnich odpowiedzialna za fałszywą wojnę z terrorem i następujące po niej kolejne inwazje jest przerażona perspektywą utraty władzy i oskarżenia o liczne zbrodnie wojenne. To prawdziwa przyczyna, dla której ich zbiorowe działanie jest irracjonalne i histeryczne.
Sytuacja w USA pozostaje bardzo napięta, ponieważ szaleje tam niedeklarowana faktyczna wojna domowa. Po jednej stronie jest chazarska mafia odpowiedzialna za 9/11, wojnę w Iraku i Fukushimę, natomiast po drugiej patrioci dążący do przywrócenia demokracji i rządów prawa w państwach zachodnich.
W odróżnieniu od otwartej wojny w przypadku poprzednich wojen cywilnych, obecna prowadzona jest instrumentami masowej kontroli umysłu, włącznie z finansami, propagandą, wojną cybernetyczną, selektywnymi zabójstwami i tajnymi potyczkami między siłami specjalnymi.
Ciągłe ataki na Facebooka, Amazon, Google, Twitter i Microsoft podczas gdy te giganty internetowe dążą do cenzurowania sieci są jedynie widocznym aspektem tego nowego rodzaju wojny.
Ponadto, prowadzona jest wojna w przestrzeni kosmicznej a ezoteryczny jej wymiar, widoczny dla mieszkańców Ziemi w nikłych przebłyskach można porównać do pasażerów łodzi obserwujących walkę morskich potworów, która odbywa się głównie pod wodą.
Ostatnim takim wydarzeniem było runięcie na Ziemię chińskiej stacji orbitalnej Tiangong-1, strąconej przez siły zbrojne USA w odwet za statki powietrzne USA ostatnio rozbite przez Chińczyków jak podają źródła z CIA. Obecnie trzy grupy lotniskowców USA kierują się na morze południowochińskie w celu konfrontacji z pokaźną chińską bojową grupą morską jak podają informatorzy CIA. W istocie – może okazać się, że obie grupy stawią czoła wspólnemu wrogowi twierdzą informatorzy z Pentagonu. Obecnie większość działań ma miejsce pod wodą i w sposób tajny.
Według źródeł z CIA « główną przyczyną potrząsania szabelką ostatnio przez siły zbrojne państw zachodnich jest fakt, że Chiny wydają się być zwycięzcą w walce o kontrolę nad tym akwenen wodnym ». Oto podsumowanie raportu CIA na ten temat:
„Ocenia się, że rocznie przez morze południowochińskie płyną towary o wartości 5 trylionów USD. Państwo kontrolujące przepływ tych towarów w zasadzie kontroluje 5 trylionów USD i wszystko, co z tym ma związek. Marynarka Wojenna Chin Ludowych /PLA/ zaczęła budowę podwodnych czujników aktywnych i pasywnych umieszczonych na głębokości do 3000 m. Umieszczono je w cemencie nowego rodzaju zawierającym specjalne polimery, uważanym obecnie za najlepszy cement świata, którego trwałość pod wodą bez pogorszenia jakości wynosi ponad 150 lat. Ten gigantyczny projekt składa się również z baz podwodnych zaopatrzonych w specjalne kamery i platformy znajdujące się głęboko pod wodą. Jednym z elementów ściany ochronnej tej strefy morskiej są specjalne hydrofony i detektory anomalii magnetycznych umieszczone na dnie morskim, co pomoże w autonomicznym wykrywaniu i śledzeniu wrogich łodzi podwodnych i okrętów. Chiny uznały za podstawę swojego bezpieczeństwa ustanowienie strefy niedostępnej i zakazanej na trasach nawigacji. Realizację projektu rozpoczęto w roku 2016 i obecnie jest on ukończony. Strefa kontroli całkowicie chroni linię Nine-Dash ogłoszoną jednostronnie przez Chiny w roku 1947 jako chińskie historyczne terytorium morskie. Roszczenia te pokrywają do 90% z 2 milionów kilometrów kwadratowych morza południowochińskiego.”
Na powyższy temat ukazało się kilka artykułów, ale bez wchodzenia w szczegóły. Istnieje kilka filmów na YouTube, ale nie poruszają one istoty tematu. Oto, co ostatnio ukazało się w Zee News India:
https://www.google.co.id/amp/zeenews.india.com/world/pla-builds-the-great-underwater-wall-in-south-china-sea-for-warfare-advantage-2082947.html/amp
Nigdzie nie ujawniono w mediach, że chiński perymetr podwodny sięga na 7 km do wybrzeża Wietnamu i 25 km do wybrzeża Brunei. Żaden rząd nie chce ujawnić tego faktu. /Otrzymałem tę informację od osoby, która osobiście była świadkiem wyznaczania tych perymetrów/.
Powyższa wiadomość ma więcej aspektów, niż to, co zostało ujawnione ubiegłej nocy. Kolejne manewry wojskowe Chin i USA na morzu południowochińskim właśnie się rozpoczęły z uwagi na rzekomą « wojnę handlową » rozpoczętą między tymi państwami.
https://youtu.be/CadtB16S6Ko
Prawdziwe pytanie, jakie należy sobie zadać, to dlaczego nie ujawniono i nie powstrzymano tego dwa lata temu? Czy Chiny istotnie posiadają historyczne prawa morskie do większości morza południowochińskiego? Jak do tej pory, wydaje się, że tak.
Wysocy rangę przedstawiciele chińskiego wywiadu tłumaczą, że Chiny po prostu upominają się o terytorium posiadane w przeszłości, aż do momentu jego przejęcia od nich przez zachodnią marynarkę wojenną w 19 wieku. Musieli zbudować linię obronną tam, gdzie głębokość oceanu sięga 3000 m, aby ich łodzie podwodne mogły poruszać się bez rozpoznania. « Cel jest taki, aby żadne państwo nie dokonało błędnej kalkulacji i sądziło, że może pozwolić sobie na bezkarny uprzedzający atak nuklearny na Chiny » - tłumaczy były funkcjonariusz w randze członka biura politycznego.
Obecnie już wiadomo, że początek handlu terminowego ropą naftową w juanach mających oparcie w złocie w Szanghaju w dniu 26 marca był ruchem przygotowywanym starannie przez Chiny przynajmniej od dziesięciu lat. Początkiem tego był rok 2008, gdy chazarska mafia zagroziła Chinom odcięciem od bliskowschodniej ropy oraz blokadą chińskiego wybrzeża w przypadku zamachu na petrodolara.
Atak na Fukushimę w Japonii 11 marca 2011 miał na celu zastraszenie Japończyków i odwiedzenie ich od nacjonalizacji Banku Japonii głównego filara systemu petrodolara. Tak więc Chińczycy odrobili lekcję z Fukushimy budując swój podwodny chiński Wielki Mur, aby zapobiec podobnym atakom. Zaczęli ponadto sprowadzać ropę naftową z Afryki, Rosji, Ameryki Południowej i z innych miejsc w ramach przygotowań to swojego wielkiego ruchu. Oddanie do eksploatacji ropociągu z Rosji w styczniu tego roku, przesyłającego 600000 baryłek dziennie, było jednym z ostatnich elementów tej układanki.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-01/second-chinese-crude-oil-pipeline-linked-to-russia-s-espo-opens
Tego chińskiego ruchu przeciwko petrodolarowi nie należy jednak rozumieć jako działania przeciwko Stanom Zjednoczonym. Jest to w istocie działanie przeciwko około 700 głównym przedstawicielom chazarskiej mafii, którzy używali kontroli przez nich petrodolara jako części swego planu zniewolenia ludzkości. W istocie, patrioci w USA walczą obok swoich azjatyckich sojuszników w celu uwolnienia narodu amerykańskiego. Dlatego 5 kwietnia dokonano zniszczenia « bazy podwodnej w okolicach Malibu, Kalifornia, co wywołało trzęsienie ziemi o sile 5,3 » - donoszą z Pentagonu. Władze wojskowe USA dokonały eliminacji bazy położonej na dnie morza, z której dokonano ataków powodujących ostatnio tajemnicze pożary w północnej Kalifornii. Nie ujawniono, do kogo ta baza należała, ale prawdopodobnie – obok innych baz – była finansowana przez kalifornijski oddział chazarskiej mafii.
Z tego powodu władze wojskowe USA dokonały wszelkich starań, aby z rady nadzorczej Rezerwy Federalnej usunąć wszystkich bossów chazarskiej mafii. Nowy prezes nowojorskiego banku Rezerwy Federalnej, John Williams, już ogłosił publicznie, że tworzenie pieniądza w USA winno służyć nowym celom jak średni dochód zamiast przekazywania gotówki do banków prywatnych kontrolowanych przez chazarskich oligarchów. Cel średniego dochodu oznacza w istocie przekazywanie pieniędzy na ręce średniego Amerykanina zamiast dla ezoterycznej elity.
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-03/john-williams-named-next-new-york-fed-chair
Ponadto, w ramach działań przeciwko chazarom « tworzącym pieniądz z powietrza », wprowadzono w Kongresie projekt ustawy wymagającej oparcia waluty amerykańskiej w złocie, które miałoby zostać dostarczone przez azjatyckich przyjaciół narodu amerykańskiego według źródeł pochodzących z WDS /Stowarzyszenie Białego Smoka/. W tej sprawie trwają tajne rozmowy, których rezultatem miałyby być « setki trylionów dolarów » aby pomóc w odbudowie USA twierdzą informatorzy biorący udział w negocjacjach.
https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404/text
Ta epicka batalia przeciwko chazarskiej elicie posiada ponadto swój wymiar afrykański pomijany w doniesieniach. Prezydent Zimbabwe Emmerson Mnangagwa złożył wizytę w Chinach w ubiegłym tygodniu i stwierdził, że jego kraj przyjmie chiński model rozwoju.
http://usa.chinadaily.com.cn/a/201804/04/WS5ac3bf60a3105cdcf6516148.html
Podczas ceremonii powitalnej po powrocie z Chin było obecnych 5 senatorów USA « afrykańskie złoto i inne zasoby naturalne będą elementami nowego systemu finansowego opartego za zasobach » - tłumaczą źródła z Pentagonu.
W ramach przygotowań do wprowadzenia nowego systemu, trwa systematyczna czystka systemu kontroli chazarskiej mafii w USA. Elementem tej walki był atak na sieć podziemnych tuneli i kryjówek na « wyspie pedofilów » Jeffrey Epsteina – twierdzą poinformowane źródła. Po tym nastąpiło ujawnienie zdjęć znanych chazarów jak były prezydent Bill Clinton z młodocianymi kochankami, które jednak zostały usunięte z internetu w momencie publikacji niniejszego raportu. Ponadto, « departament sprawiedliwości zamknął Backpage.com portal handlujący seksem i pedofilią.
Wkrótce mogą nastąpić działania wojenne w Kalifornii. « Lewicująca Kalifornia jest destabilizowana procesami prawnymi uruchomionymi przez departament sprawiedliwości, do tego dochodzi rewolta ze strony rządów lokalnych donoszą informatorzy z Pentagonu. « Nie wyklucza się wysłania do Kalifornii oddziałów wojskowych w celu zdławienia rebelii » - dodają. « Gwardia Narodowa została wysłana na granicę z Meksykiem dla powstrzymania terrirystów, gangów, narkotyków, handlu bronią i żywym towarem oraz dziećmi » - uzupełniają te doniesienia.
Rozpoczęła się druga rewolucja amerykańska. 
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers