Monday, April 2, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 26:03:2018


Czas przypomnieć Chinom, gdzie jest ichmiejsce

26 marca 2018
Benjamin Fulford 

Dziś /26 marca 2018/ rozpoczynają się się kontrakty za zakup ropy naftowej w chińskiej walucie mającej oparcie w złocie. Jest to szeroko postrzegane jako zwycięstwo Chin w trwającej wojnie finansowej o kontrolę nad planetą. To dobry moment, aby przypomnieć Chinom, że świat NIGDY zgodzi się na zamianę kontroli chazarskiej mafii na kontrolę chińskiej mafii.
Zachód będzie zawsze wdzięczny za pomoc udzieloną przez tajne stowarzyszenia azjatyckie w walce o uwolnienie od kontroli przez uwielbiającą szatana mafię chazarską. Jak wykażemy, walka ta zakończy się zwycięstwem dla ludzkości. Jednak chazarowie, których nigdy nie należy niedoceniać, odwołuję się do ego pewnych chińskich przywódców, obiecując im rolę babilońskiego boga-króla na planecie Ziemia. W zamian za chińskie poparcie wielu chińskich przywódców idzie na ten układ marząc o chińskiej dyktaturze nad całą planetą.
W związku z tym, należy przypomnieć Chinom kilka spraw. Po pierwsze, Zachód nadal jest w stanie unicestwić Chiny. Stowarzyszenie Białego Smoka /WDS/ wraz z sojusznikami twardo walczyło, aby pokonać frakcję na Zachodzie, która właśnie do tego dążyła. W rezultacie, zamiast zmieść Chiny z powierzchni Ziemi, Zachód celowo przeniósł swój przemysłowy i techniczny know-how, aby pomóc w modernizacji i rozwoju Chin. Była to właściwa decyzja, ponieważ Zachód oczekuje pomocy Azji w kampanii mającej na celu usunięcie biedy i powstrzymanie zniszczenia środowiska naturalnego człowieka. Ponadto, Chinom i krajom azjatyckim udzielono pomocy w modernizacji, ponieważ istnieje konieczność zawarcia układu między Wschodem i Zachodem w sprawie pokoju światowego, w celu zakończenia kwarantanny pod jaką obecnie znajduje się planeta Ziemia. Innymi słowy, pewnym chińskim radykalnym frakcjom należy przypomnieć, że ostatecznym celem jest uzyskanie ostatecznego rozwiązania, dzięki któremu wszyscy wygrywają.

Mając powyższe na uwadze, przyjrzyjmy się teraz ostatnim doniesieniom na temat trwającej walki o planetę Ziemia. Trwają bardzo poważne starcia między USA a Chinami w związku z przygotowaniami do wprowadzenia handlu ropą naftową w juanach opartych na złocie /GOY/, słusznie postrzeganego jako zagrożenie dla petrodolara i hegemonii USA.
Reakcją USA było nałożenie taryf o wartości 60 miliardów USD na towary importowane z Chin, oraz wprowadzenie do Białego Domu radykalnego necona, zwolennika wojny Johna Boltona na stanowisko doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Przekaz ze strony USA dla Chin był jasny: przestaniemy kupować wasze towary i wykorzystamy Koreę Północną jako pretekst do wywołania wojny. Chińska reakcja, to gotowość do poszukiwania kompromisu w drodze negocjacji pokojowych z równoczesnym przypomnieniem USA o pełnej gotowości na każdą ewentualność.
Mając na uwadze amerykańskie pogróżki, wystarczy spojrzeć na atuty każdej ze stron aby uświadomić sobie, że Chiny prawdopodobnie odniosą pyrrusowe zwycięstwo w każdej wojnie handlowej. Załóżmy ekstremalną sytuację, w której USA wstrzymują cały handel z Chinami a Chiny pozbywają się wszystkich amerykańskich obligacji państwowych. Wówczas mieszkańcy Ameryki doznaliby natychmiastowego spadku ich stopy życiowej wskutek utraty dostępu do tanich chińskich produktów, natomiast wskutek niskiej wartości dolara import towarów z pozostałych krajów byłby znacząco droższy. Ameryka potrzebowałaby wielu lat, aby zbudować fabryki i zastąpić towary dotychczas otrzymywane z Chin koszt tych towarów byłby znacznie wyższy.
Chiny utraciłyby dostęp do soji i zboża z USA, lecz mogłyby zastąpić te dostawy importem z Rosji i Brazylii. Utrata waluty amerykańskiej uzyskanej wskutek nadwyżki handlowej z Ameryką pozbawiłaby również Chiny dużej ilości twardej waluty, używanej do zwiększania chińskich wpływów na całym świecie. Jednak jest prawdopodobne, że Chiny wprowadzają handel GOY również aby zapewnić sobie zastąpienie petrodolara, którego straciłyby w wojnie handlowej z USA.
Przy okazji warto zwrócić uwagę, że jednym z najbardziej aktywnych uczestników transakcji GOY podczas pierwszego dnia na giełdzie w Szanghaju była firma Glencore należąca do Rotszyldów. Tego dnia, w ciągu pierwszych 55 minut handlu, zawarto w Szanghaju kontrakty na wrzesień na około 12 milionów baryłek więcej niż wynosi wartość kontraktów Brent
https://au.investing.com/news/commodities-news/oil-prices-fluctuate-amid-middle-east-tension-launch-of-shanghai-oil-futures-1061044
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Rotszyldowie i ich chazarscy bracia poparli Chiny przeciwko USA. Lech analiza danych na głębszym poziomie daje zupełnie inny obraz. Okazuje się, że Rotszyldowie i ich chazarska mafia stoją w obliczu katastrofalnej porażki. W rzeczywistości według przecieków z Pentagonu wojna handlowa z Chinami « jest przykrywką dla amerykańskich władz wojskowych aby dokonać krachu na giełdzie i skonfiskować tryliony dolarów w postaci zasobów skradzionych na całym świecie ».
« Marcowe szaleństwo zaczęło się 23 marca, kiedy Trump rzekomo z oporami podpisał plan wydatków Omnibus o wartości 1.3 tryliona USD, aby finansować operacje władz wojskowych mające na celu osuszenie bagna za pomocą operacji jawnych i niejawnych na całym świecie » - donoszą z Pentagonu. Ten 6-miesięczny plan wydatków daje Trumpowi wolną rękę w celu finansowania « jakiegokolwiek programu agend rządowych, lub pozbawienia finansowania złych programów na przykład dla CIA lub pomoc dla Izraela » - tłumaczą w uzupełnieniu tych doniesień.
Wspomniany plan wydatków zawarty jest na 2232 stronach, których nikt nie czyta – zapewnia on niemal neograniczone fundusze dla opłacenia świadków,  rozbudowy baz GITMO i Diego Garcia, jak również uruchamia fundusze i pełnomocnictwa dla Inspektora Generalnego w celu ujawnienia przestępstw kabały na wszystkich szczeblach rządowych informują z Pentagonu.
Ponadto, « raport inspektora generalnego departamentu sprawiedliwości, zawierający 1.2M stron pozwoli ujawnić masowe przypadki pedofilii, morderstw, wymuszeń, korupcji, zdrady i działań wywrotowych w sytuacji, gdy Trump jest za karą śmierci dla handlarzy narkotyków – jak w Singapurze » – donoszą.
Jeżeli jeszcze ktokolwiek ma wątpliwości, że czystki na najwyższych szczeblach już się zaczęły należy zastanowić się nad rezygnacją przeklętego papieża, abdykacją całego szeregu monarchów włącznie z cesarzem Japonii, odejściem na emeryturę pokaźnej liczby amerykańskich senatorów i członków kongresu, oraz zniknięciem ludzi takich jak George Soros, Bill Gates i innych.
Obecnie ma miejsce bardzo widoczny atak na chazarską mafię kontrolującą giganty internetu – Facebook i Google. Na tym froncie walki, z Pentagonu donoszą, że wnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg /Greenberg/ upadnie za szpiegostwo i niedozwolone praktyki handlowe, podobnie jak Steve Wynn /Weinberg/ został zmuszony ostatecznie do sprzedaży wszystkich swoich udziałów ». Należy zauważyć, że Wynn były szef finansów partii republikańskiej był właścicielem hoteli użytych do masowych morderstw i do próby zamordowania Donalda Trumpa w Las Vegas w październiku ubiegłego roku.
Również w Europie trwają czystki : były prezydent Francji Nicholas Sarkozy został formalnie oskarżony w zeszłym tygodniu w związku z otrzymaniem nielegalnych funduszy z Libii w celu finansowania kampanii wyborczej. Również niewolnik Rotszyldów, francuski prezydent Macron stoi w obliczu masowych strajków wskutek jego prób obcięcia zarobków robotników francuskich aby stojący za jego plecami oligarchowie byli jeszcze bogatsi.
Natomiast we Włoszech, wrogie wobec establishmentu Liga Północna i Ruch Pięciu Gwiazd są bliskie utworzenia rządu, który na pewno będzie przeciwny faszystowskiej UE i walucie Euro.
Oczywiście mafia chazarska nie poddała się jeszcze w swoich fanatycznych próbach wywołania 3 wojny światowej. W zeszłym tygodniu została przyłapana ponownie na przygotowywaniu ataków w Syrii za pomocą gazów trujących, natomiast w Wielkiej Brytanii na próbie wywołania wojny z Rosją.
Według informacji z CIA, chazarowie zaszantażowali prezydenta USA Donalda Trumpa, zmuszając go do przyjęcia na stanowisko doradcy bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona radykalnego neocona dążcego do wojny. Te źródła, jak również Pentagon potwierdzają, że Bolton to zgrana karta i ciąży na nim również szantaż w postaci oskarżenia o pedofilię. Jednakże według Pentagonu John Bolton długo nie utrzyma się na stanowisku a jego zadaniem jest dokonanie czystek w sytuacji, gdy wojskowi nadają ton biegowi wydarzeń ».
Ponadto, z CIA donoszą o chazarskim planie zastąpienia Trumpa osobą wiceprezydenta Mike Pence ta próba się nie powiedzie, ponieważ Pence zostanie aresztowany z zarzutami o pedofilię.
W każdym razie, źródła WDS donoszą, że Bolton odegra pożyteczną rolę grożąc wojną z Iranem czyli odcięciem dostępu do ropy z Bliskiego Wschodu ma to być karta przetargowa z Azją w ramach negocjowania nowego systemu finansowego.
Natomiast rosyjscy członkowie WDS podkreślają że Rosja wraz ze swoimi sojusznikami Turcją, Egiptem i Iranem mają weto wobec każdego zachodniego planu odcięcia dostępu do ropy bliskowschodniej. Rosja pragnie pokoju na świecie i przyjaznych stosunkach między narodami, opartych na prawie donoszą źródła. Nie zaufają w pełni Zachodowi do czasu, aż dążący do wojny chazarowie stojący za fałszywymi atakami gazowymi itd zostaną całkowicie pozbawieni władzy.
Jeszcze końcowa uwaga autor niniejszego raportu został zaproszony na ceremonię do japońskiej siedziby masonów w ubiegłym tygodniu, w pobliżu Tokyo Tower. Po raz pierwszy autor uczestniczył w takim wydarzeniu. Został zaproszony w ramach nowej kampanii masonów mającej na celu usunięcie nieporozumień na ich temat, dlatego otwierają drzwi dla publiczności. Autor był świadkiem ceremonii nie mającej w sobie nic nadzwyczajnego. Poniżej fotografia z tego wydarzenia.
Photo
Ogólnie mówiąc, masoni odcisnęli znaczące piętno na historii Zachodu, ponieważ osoby mające wpływy poznały inne osoby wpływowe w ich lożach. Dla tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej, poniżej link do 97-minutowego wideo dającego dość dobre rozeznanie na temat tego, kim są masoni. 
https://www.youtube.com/watch?v=OlwsJWkgu7k&t=1s
W opinii autora tego raportu, film dość dokładnie oddaje rzeczywostość, pomijając fragment w którym twierdzą, że iluminaci nie istnieją. Iluminaci rzeczywiście istnieją jako odłam gnostyczny, który jest przeciwny rządom błękitnokrwistych, oraz odłam loży P2, dążący do rządu światowego kontrolowanego przez starożytne rzymskie rody błękitnej krwi.
W każdym razie, wygląda na to, że masoneria popiera cele WDS i azjatyckich tajnych stowarzyszeń, polegające na dążeniu do pokoju światowego i przyjaźni między narodami.
Source : Antimatrix.org.
https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifTranslator: Ryszard K.


MARCIN SAYS:
Fulford prowadzi dezinformację. 
Wprowadzenie notowań kontraktów terminowych na zakup ropy naftowej w juanach Fulford interpretuje jako wyzwanie rzucone przez chińską mafię mafii chazarskiej. To nieprawda. Znacznie bliższy realiom byłby opis: chińska mafia stoi przynajmniej o poziom niżej od najwyższych kręgów mafii chazarskiej i realizuje jej politykę, tym bardziej chętnie, że na chwilę obecną Chiny Ludowe i mafia chazarska – w tym twór syjonistyczny – żyją w doskonałej symbiozie. Taka sama relacja pomiędzy międzynarodowymi żydami a kierowniczymi kręgami poszczególnych państw istnieje w przypadku Niemiec, Japonii, Tajlandii, okupowanej Korei, itp. To jest podległość. 
Chiny Ludowe chcą być fabryką świata, muszą być fabryką świata aby obsługiwać długi zaciągnięte na budowę przemysłu. Do tego potrzebują nowoczesnych technologii i dostępu do światowego pieniądza, do światowych rynków. Zarówno technologie jak i światowy pieniądz może zapewnić chazarska mafia. Nawet juan (renminbi) – jeśli zostanie pieniądzem światowym na wzór dzisiejszego dolara –stanie się tak właśnie dzięki mafii chazarskiej a nie z powodu nieograniczonej pazerności tudzież fanatycznej pracowitości Chińczyków. 
Chiny Ludowe od wielu lat prowadzą politykę dyktowaną przez syjonistów. Kultura Chin narzucana masom to fascynacja judaizmem, pieniądzem, zbawczą mocą nowoczesnych technologii. Nawet współczesny Hollywood może tu służyć za wzór skromności i umiarkowania. Chińska wersja lepiej wykształconych, z większych ośrodków to syjoniści i nie ma w tym żadnego przypadku. Największa liczba osób posługujących się językiem angielskim mieszka dzisiaj w Indiach i Chinach Ludowych (nie jestem pewien który kraj jest pierwszy) i ambasadorem tego języka jest popularna podkultura według wzoru poniżej: 
Chyba nietrudno się domyślić, że podobne dzieła to nie jest organiczny produkt chińskiej kultury, w wytworzeniu tego ścieku musieli uczestniczyć osobnicy o nazwiskach „Cohen”, „Levi” i mrowie ich pomocników. Dla Chińczyków język angielski i podobne dzieła to właśnie uosobienie postępu. 
Imponujący chiński rozwój gospodarczy odbył się co oczywiste na kredyt. Wierzycielami i administratorami systemu finansowego są najwyższe kręgi chazarskiej mafii podług dezinformacyjnego języka Fulforda. Jak mówi starożytna hebrajska mądrość: Ubogimi kieruje bogaty, sługą wierzyciela jest dłużnik. (Księga przysłów 22:7). Dług Chin Ludowych jest naprawdę imponujący (http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/scary-statistic-chinas-debt-gdp-ratio-reached-257-percent-22824), wypłacalność tego kraju jest uwarunkowana stopą lichwy narzucaną przez międzynarodowych lichwiarzy i innymi decyzjami podejmowanymi w Londynie, Nowym Jorku, Hong-Kongu czy Szanghaju (ale nie przez Chińczyków). 
Aby tak wielki dług obsługiwać, cały czas trzeba zdobywać nowe rynki, coraz więcej sprzedawać. To nie Chiny Ludowe rozdają tutaj karty tylko ich wierzyciele. 
Chiński postęp technologiczny, rozwój Jedwabnego Szlaku, czy jak to się teraz nazywa, nie byłyby możliwe bez współpracy z Izraelem. Dostęp do nowych technologii koordynowany jest w tworze syjonistycznym. Ważnym hasłem ilustrującym to zjawisko jest „Talpiot Program” (https://www.youtube.com/watch?v=rYE9UgmVrfU). Jeśli chodzi o współpracę technologiczną Palestyny z Chinami Ludowymi, to chociażby pobieżny rzut oka na wskazówki rebe Google po wpisaniu do przeglądarki frazy israel china technology transfer wskazuje, że jest ona ożywiona: https://www.google.pl/search?dcr=0&biw=1745&bih=864&ei=RLi6Wp-oIMnQswHq3LawBg&q=israel+china+technology+transfer&oq=israel+china+technology&gs_l=psy-ab.1.0.0i19k1j0i22i30i19k1l3.233568.240313.0.243037.19.19.0.0.0.0.761.2628.7j11j6-1.19.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.19.2627…0i22i30k1j0i22i10i30i19k1.0.rRE3yTncP5U
Budowa Jedwabnego Szlaku, czy jak to si
ę teraz nazywa, będzie możliwa dzięki sieci intryg, spisków czy innych zakulisowych rozgrywek, w której nawet fałszywi Chińczycy będą musieli się uczyć od mistrzów. 
Chiny Ludowe kontrolowane są przez te same siły, które sprawują władzę nad Stanami Zjednoczonymi. Te same rodziny pożyczają tworzone ex nihilo” pieniądze amerykańskiej machinie wojennej i chińskim korporacjom. 
Nawet jeśli nasili się konflikt pomiędzy Chinami a Ameryką, nawet jak przybierze on formę militarną, to nie będzie to wojna chińskiej mafii z mafią chazarską jak twierdzi Fulford. Tak jak dwieście lat temu Rotszyldowie pożyczali pieniądze obydwu (wszystkim) stronom wojny, tak samo jest i będzie tym razem. Wojna będzie prowadzona na niższym poziomie. To będzie (jest?) co najwyżej wojna chińskiej mafii z mafią judeoanglosaską czy raczej z jej amerykańską odnogą. Fulford to dezinformator.
MARCIN SAYS:
Fulford spreads disinformation.
The start of oil futures in yuan is interpreted by Fulford as a defiance of the “Chinese mafia” against the “khazarian mafia” – this is not true. Much closer to reality would be the following diagnosis: the Chinese mafia is at least one level lower than the highest echelons of the “khazarian mafia” and it carries out the khazarian policies all the more willingly, considering that currently there is perfect symbiosis between the People’s Republic of China and the “khazarian mafia”, including the zionist entity. The same relationship of subordination exists between the international jews and the governing bodies in Germany, Japan, Thailand, the occupied Korea etc
The People’s Republic of China aspires to be the factory of the world – they must be one in order to service debts incurred to build their industrial basis. For this purpose, they need modern technologies and access to global credit, to world markets. Both can be guaranteed by the “khazarian mafia”. Even yuan (renmimbi) – assuming it becomes world currency, following today’s example of the role of the dollar – will materialise as such thanks to the “khazarian mafia” and not due to the unlimited greed and the fanatical work ethos of the Chinese.
The People’s Republic of China has been following policies dictated by zionists for many years now. Chinese culture being spread among the masses is impregnated with fascination with zionism, money and the salvation power of modern technologies. In comparison, contemporary Hollywood fades with its moderation and restraint. The Chinese version of the “educated from metropolitan areas” is the zionists – there is no coincidence. The biggest English speaking populations today live in India and in People’s Republic of China – not sure which is first, the ambassador of this language being popular subculture according to patterns below:
It is perhaps not difficult to conclude that the above is not an organic product of Chinese culture; in its production must have participated individuals such as “Cohen” and “Levi”, supported by the innumerable army of helpers. The Chinese consider the English language and whatever is associated with it as true personification of progress.
The impressive Chinese economic development has evidently been achieved thanks to credit. The creditors and administrators of the financial system are the highest echelons of the “khazarian mafia” – if we choose to adopt the disinfo language used by Fulford. According to an ancient hebraic wisdom “the rich lead the poor, the creditor’s servant is the debtor”. (Book of Proverbs 22:7). The debt of the People’s Republic of China is truly impressive (http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/scary-statistic-chinas-debt-gdp-ratio-reached-257-percent-22824), the solvency of the country is dependent on the scale of usury fixed by the international money lenders and due to other decisions taken in London, New York, Hong Kong or Shanghai (but not by the Chinese).
In order to service such a huge debt, it is constantly necessary to win new markets in order to sell more and more. It is not the People’s Republic of China, but the money lenders who set the rules of the game.
The Chinese technological progress, the development of the Silk Road – or whatever name you give it – would not be possible without cooperation with Israel. Chinese access to new technologies is coordinated by the zionist entity. An important slogan to exemplify this phenomenon is the “Talpiot Programme” (https://www.youtube.com/watch?v=rYE9UgmVrfU)
As far as the technological cooperation between Palestine and the People’s Republic of China is concerned, it is enough to use rebe Google and search “israel china technology transfer” to see the extent of this cooperation: https://www.google.pl/search?dcr=0&biw=1745&bih=864&ei=RLi6Wp-oIMnQswHq3LawBg&q=israel+china+technology+transfer&oq=israel+china+technology&gs_l=psy-ab.1.0.0i19k1j0i22i30i19k1l3.233568.240313.0.243037.19.19.0.0.0.0.761.2628.7j11j6-1.19.0….0…1c.1.64.psy-ab..0.19.2627…0i22i30k1j0i22i10i30i19k1.0.rRE3yTncP5U
The construction of the Silk Road – or whatever you name it – will be made possible thanks to intrigues, conspiracies and other actions behind the scene in which even the Chinese – used to falsehood – will have to learn from their masters.
The People’s Republic of China is controlled by the same forces that control the USA. The same families lend funds created “ex nihilo” to build the American war machinery and the Chinese corporations.
Even if the conflict between China and America gains in intensity or becomes a military confrontation, it will not be a war between the “Chinese mafia” and the “khazarian mafia” – according to Fulford. Already two hundred years ago, the Rotschilds lent money to both (all) war waging parties and the same is going to happen nowadays. War will be waged at a lower level. It is (will be?) at the utmost a war of the “Chinese mafia” with the “judeo-anglosaxon mafia”, or rather with its American variety. Fulford spreads disinfo.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers