Tuesday, April 17, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 16:04:20
We Francji może rozpocząć się rewolucja,szaleni syjoniści ponownie usiłują rozpocząć 3 wojnę światową


16 kwietnia 2018

Szaleni syjonistyczni fanatycy religijni, którzy od lat próbują wywołać Armageddon, jeszcze raz ponieśli porażkę, podejmując ostatnią próbę tym razem w Syrii. Teraz stoją w obliczu poważnych następstw, których początkiem być może rewolucja we Francji.
Zanim zagłębimy się w szczegóły, przypomnijmy z czym mamy tutaj do czynienia. Ludzie o zdrowym umyśle, mający realistyczne podejście do rzeczywistości, mają trudności ze zrozumieniem, że zachodni establishment polityczny i finansowy został przejęty przez fanatyków religijnych dążących do zrealizowania swojej interpretacji przepowiedni biblijnych za pomocą morderstwa 90% ludzkości i zniewolenia pozostałych przy życiu. Nie mniej jednak, niezbity materiał dowodowy wskazuje, że właśnie to ma miejsce.

Jeszcze nie czas na przedstawienie wszystkich dowodów, przyjrzymy się jedynie zamiarom Jareda Kushnera, zięcia prezydenta USA Donalda Trumpa. Rodzina Kushnera kupiła nieruchomość pod numerem 666 na Piątej Alei w Nowym Jorku znacznie powyżej jej ceny rynkowej.
https://www.nytimes.com/2018/04/06/nyregion/kushners-vornado-666-fifth-avenue.html
Pomimo usiłowań usunięcia tej informacji z nie konspiracyjnych portali, możemy potwierdzić że pod tym adresem znajdowała się firma Lucent Technologies, zajmująca się przewidzianym do implantacji chipem RFID. Poniżej artykuł z naukowego czasopisma na temat przeznaczenia tych czipów:
https://www.popsci.com/my-boring-cyborg-implant
Musimy również pamiętać, że Kushner jest członkiem radykalnej sekty Chabad, której celem jest posiadanie 2800 niewolników przez każdego z nich, po uprzednim zabiciu reszty ludzkości. Innymi słowy, można w istocie potwierdzić, że zięć prezydenta Stanów Zjednoczonych należy do grupy próbującej zrealizować następującą przepowiednię biblijną:
Revelation 13:16-18
« Spowoduje ona, że wszyscy wielcy i mali, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy będą nosić znak na prawej ręce lub na czole, a nikt nie będzie mógł kupić ani sprzedać nie mając tego znaku będącego imieniem bestii lub numerem jej imienia a tym numerem jest 666 ».
Warto przypomnieć czytelnikom, że powyższy werset pochodzi z Nowego Testamentu nie z żydowskiego Starego Testamentu, tak więc nie chodzi tutaj o żydowski spisek a ludzie ci nie są prawdziwymi żydami oni raczej oddają hołd szatanowi. Jeszcze raz stare powiedzenie « prawda jest dziwniejsza od fikcji » znajduje swoje potwierdzenie.
Teraz możemy już odnieść powyższe do ostatnich wydarzeń. Po pierwsze, spojrzyjmy na fotografję w załączonym linku, przedstawiającą spotkanie Trumpa z przywódcami Chabadu w dniu 29 marca:
https://www.timesofisrael.com/trump-meets-with-chabad-rabbis-in-oval-office/
Po spotkaniu z tymi ludźmi Donald Trump dał do zrozumienia swoją niechęć do wzięcia udziału w ich szalonym spisku i ogłosił zamiar wycofania się USA z Syrii. I co się stało? Dlaczego Trump nagle zarządził atak w znamiennym dniu 13 kwietnia w piątek ? Według CIA i innych źródeł, chazarscy syjonistyczni szaleńcy, w desperackiej obawie rozpadnięcia się ich systemu kontroli, przeprowadzili masową kampanię aby zmusić USA i Rosję do 3 wojny światowej i rozpocząć w ten sposób ich od dawna planowany Armageddon.
Kluczem do tych działań był nalot na biura Michaela Cohena, prawnika Donalda Trumpa, w dniu 9 kwietnia. Jego celem było znalezienie materiałów obciążających Trumpa z zaszantażowanie go aby zaatakował jednostki rosyjskie w Syrii, zaczynając w ten sposób 3 wojnę światową twierdzą zgodnie źródła CIA i Pentagonu. Ponieważ kasyna Atlantic City należące do Trumpa splajtowały kolejno w latach 1991, 1992, 2004 i 2009, i ponieważ Trump mógł korzystać z pomocy finansowej rosyjskich gangsterów i pochodzącej z innych źródeł o wątpliwej reputacji nie ma wątpliwości, że znaleziono obfite materiały obciążające. Odpowiedzią władz wojskowych USA było następujące zdjęcie wykonane tej samej nocy, kiedy dokonano nalotu :
Photo
Przekaz jest taki, że władze wojskowe niewzruszenie popierają prezydenta Trumpa a « przekaz dla kabały ukazuje 9 po lewej i 11 po prawej » - donoszą z Pentagonu.
Jednakże władze wojskowe USA dokonały ataku na Syrię 13 kwietnia z uwagi na ustalenia z władzami wojskowymi Rosji i z rządem syryjskim tłumaczą źródła. W ramach tych ustaleń, władze wojskowe USA zostały upoważnione do uderzenia w trzy cele w Syrii : opuszczony budynek przeznaczony do rozbiórki i dwie opuszczone bazy lotnicze – wszystko to w celu pozbawienia syjonistów pretekstu do ujawnienia brudnych interesów Trumpa, unikając jednocześnie wojny światowej. Ponadto, « uderzenie rakietowe na Syrię otwiera drogę do wycofania oddziałów amerykańskich a tweet Trumpa « misja wypełniona » nawiązywał do Georga Busha Juniora i sprawców 9/11 » - donoszą źródła z Pentagonu.
Chazarscy sataniści /syjoniści/ podnosili alarm, że rząd syryjski atakuje swoją własną ludność gazem trującym tak wiele razy /przynajmniej 6/, że nawet większość o wypranych mózgach już nie wierzy w te kłamstwa. Jeden z memów po ostatnich atakach uwidacznia niedorzeczność oficjalnej wersji ataku : « bombardujemy Syrię, ponieważ Syria bombarduje Syrię ».
Natomiast sekretarz prasowy Białego Domu, Sean Spicer, powiedział w poniedziałek, że « celem USA jest upewnienie się, że destabilizujemy Syrię ».
https://www.youtube.com/watch?v=JxWdiXfUqsA
Władze wojskowe USA wykonały kolejny ruch przeciwko chazarskiej kontroli mediów, zmuszając w ubiegłym tygodniu do rezygnacji Martina Sorrella, szefa WPP największej agencji reklamowej na świecie potwierdzają informatorzy z Pentagonu. Ponadto, skandal wokół Harveya Weinsteina ukrócił ambicje prezydenckie Boba Igera stojącego na czele Disneya.
Teraz przyjdzie jeszcze poważniejsza zapłata za ten atak, oparta na łatwych do udowodnienia i szeroko znanych kłamstwach. Pierwszymi ofiarami będą prawdopodobnie niewolnicze rządy chazarskiej mafii w Wielkiej Brytanii i Francji. We Francji sytuacja staje się szczególnie krytyczna. Fabrice P.J. Dubordieu, doradca d/s zagranicznych francuskiej tymczasowej rady narodowej, mówiąc w imieniu tej rady powiedział, że francuskie siły zbrojne i policja znajdują się na skraju otwartej rewolty wobec « narzuconego im rządu ». Według Dubordieu, po objęciu władzy przez francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona w wyniku sfałszowanych wyborów podjął on natychmiast walkę z « cieszącym się ogólnym szacunkiem generałem Pierre de Villiers, która doprowadziła do rezygnacji generała 19 lipca 2017 ». Zastąpienie go przytakującym generałem Francois Lecointre o reputacji nadszarpniętej jego udziałem w « różnych brudnych operacjach w Afryce » i « nie szanowanego przez generalicję », to « jedna z wielu przyczyn » napięć w siłach zbrojnych powiedział.
Rada tymczasowa donosi o strajkach w sądownictwie, policji anty-strajkowej i policji regularnej. Sędziowie i prawnicy są poirytowani i opuszczają swoje biura, ponieważ tzw. « reformy sądownicze » spowodowały erozję ich władzy i ograniczyły prawa człowieka twierdzą. Donoszą, że Compagnies Republicaines de Securite czyli policja służąca do tłumienia zamieszek, której prawo zabrania uczestnictwa w strajkach, masowo udaje się na urlopy chorobowe wskutek wycieńczenia walkami ze studentami francuskimi i aktywistami broniącymi środowiska wielu z nich to członkowie rodzin tych policjantów.
Francuska Gwardia Narodowa mająca 100 000 członków jest w złych stosunkach z Macronem od początku jego urzędowania i szykuje się do zaaresztowania wszystkich członków reżimu twierdzi wspomniana wyżej rada. Sytuacja jest tak zła, że ostatnio Macron umieścił 500 żołnierzy UE w barakach Gwardii Francuskiej w Wersalu.
https://en.wikipedia.org/wiki/European_Gendarmerie_Force
Ponadto, rada otrzymuje doniesienia o najmnikach stacjonowanych wzdłuż belgijskiej i niemieckiech granicy z Francją. « Wykorzystywanie zagranicznych i/lub nieregularnych sił zbrojnych dla ochrony przed rozruchami to podręcznikowa zdrada stanu jeżeli nie w obliczu prawa, to przynajmniej w umysłach naszego narodu i personelu wojskowego » - twierdzi Dubirdieu.
Dodaje, że atak Macrona na Syrię jeszcze pogarsza sytuację. Narzucony nam rząd oskarża syryjskiego prezydenta Assada przytaczając dane wywiadu, do których nie mamy dostępu zauważa. Francuskie władze wojskowe twierdzą, że nie były w stanie wysłać swojego jedynego lotniskowca do udziału w ataku, ponieważ znajduje się w doku i jest remontowany zamiast tego, mniejszy okręt odpalił rutynowo kilka rakiet.
W każdym razie, rada tymczasowa uważa, że szykują się wielkie wydarzenia na 5 maja. Studenci z uniwersytetów Montpellier i Strasbourg głosowali na swoich zgromadzeniach ogólnych na rzecz zajęcia Pałacu Elizejskiego w tym dniu. Prawdopodobnie pójdą za nimi wkrótce studenci z innych uniwersytetów dodaje. Natomiast Macron planuje skryć się na odłegłym terytorium Nowej Kaledonii na południowym Pacfiku tego dnia twierdzi.
„Republika Francuska definitywnie wchodzi w okres poważnej degradacji! Zbliża się zmiana konkluduje Dubordieu.
Według mediów brytyjskich, sytuacja niewolniczego rządu Teresy May w Wielkiej Brytanii staje się coraz bardziej delikatna po całkowicie bezsensownym ataku na Syrię, który miał poparcie mniej, niż jednej czwartej ludności kraju. May dokonała ataku bez głosowania w parlamencie wiedząc, że poniesie porażkę.
https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/apr/14/theresa-may-essential-argument-for-syria-strikes-nonsensical
https://www.independent.co.uk/voices/theresa-may-trump-syria-strikes-parliament-vote-britain-russia-chemical-weapons-latest-a8303146.html
Japoński niewolniczy rząd Shinzo Abe, mimo że nie brał udziału w ostatniej farsie syryjskiej, również drży w posadach z uwagi na udział Abe w korupcji i w przestępstwach wojennych. Obecnie mają miejsce wielkie demonstracje przed japońskim parlamentem, domagające się jego rezygnacji.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-14/japanese-protesters-demand-liar-abe-s-resignation-over-scandal
https://sputniknews.com/asia/201804151063594181-high-turnout-at-tokyo-rally-demanding-abe-resign/
Podczas gdy stary porządek nadal upada, widać nowe ruchy w kierunku świata bardziej nastawionego na współpracę. Ostatnio miało miejsce spotkanie różnych marynarek wojennych na Południowym Pacyfiku, jak donosi raport CIA z Azji:
« Rzeczywistym powodem przybycia okrętów na Pacyfik było odkrycie ostatnio wielkiego złoża metali ziem rzadkich /REE/ używanych w tajnym programie kosmicznym. Odkrycia dokonano w odległości 600 mil na południowy wschód od Tokio ilość wystarczająca, aby zapewnić kontynuację programu na dekady. Problemem jest uzyskanie tych metali znajdujących się na głębokości 3000 m. Pracował nad tym francuski kapitan Jacques Coustreau tuż przed śmiercią. Ostatnio jego stary statek badawczy Calypso został zmodernizowany, wyposażony w najnowszą technologię i wysłany w ten rejon wraz z okrętami amerykańskimi, chińskimi i rosyjskimi posiadającymi najwyższej klasy podwodne systemy radarowe ».
« Podobno wielkie zasoby REE znajdują się również na dnie morza południowo-chińskiego, włącznie z dużą ilością platyny pomieszanej z PGM /grupa metali należących do platyny/ ». To jeszcze jeden powód utworzenia « wielkiego podwodnego muru chińskiego » wokół perymetru linii Nine-Dash ustanowionej przez Chiny w roku 1947 ».
Według informacji z Pentagonu w związku z eksploatacją tych zasobów, « wybuch wulkanu Vanuatu być może powstrzyma Chiny przed budową bazy wojskowej tak blisko Australii ».
https://phys.org/news/2018-04-vanuatu-island-evacuate-volcano-erupts.html
Na zakończenie, Barbara Bush jest umierająca.
https://globalnews.ca/news/4145985/barbara-bush-failing-health/


 Source: Antimatrix.org


Translator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers