Wednesday, April 4, 2018

POLSKI – BENJAMIN FULFORD: 02:04:2018
Kabaliści szykują w Tokio kontratakprzeciw Trumpowi


2 kwietnia 2018

Japoński niewolniczy rząd podporządkowany chazarskiej mafii, zagrożony w swoim dalszym istnieniu, spiskuje w celu usunięcia oddziałów amerykańskich z Japonii, jak również w celu zakończenia rządów amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa jak donoszą z japońskich prawicowych źródeł bliskich dworu cesarskiego. W tym celu były prezydent USA Barack Obama i były premier Tajlandii Thaksin Shinawatra spotkali się tam w ubiegłym tygodniu. Reżim japoński współpracuje z niewolniczymi chazarskimi reżimami Teresy May w Zjednoczonym Królestwie, z francuskim prezydentem Emmanuelem Macronem oraz z niemiecką kanclerz Angelą Merkel, usiłując spowodowanie usunięcia reżimu Trumpa. W tych działaniach bardzo mocno zaangażowana jest francuska część klanu Rotszyldów jak twierdzą źródła CIA w Azji.
Reżim japoński przyłączył się do tych działań skierowanych przeciwko Trumpowi, zaalarmowany ostatnią serią publicznych reprymend ze strony wojskowego rządu Trumpa. Najpoważniejsze ostrzeżenie powoduje, że Japonia jest całkowicie wyłączona z działań na rzecz pokoju na półwyspie koreańskim. Rząd Japonii jest ponadto poważnie zaniepokojony ponieważ w odróżnieniu od pozostałych sojuszników USA Japonia nie uzyskała zwolnienia od nowych amerykańskich taryf na stal i aluminium. Z tych powodów bezprecedensowa — nietypowa dla potulnego i serwilistycznego reżimu publiczna krytyka posunięć amerykańskich.

Reżim premiera Abe czynił aktywne przygotowania do wojny z Chinami, wykorzystując Koreę Północną jako pretekst, i został kompletnie zaskoczony przez działania zmierzające w stronę pokoju donoszą źródła. Prący do wojny reżim Abe chwieje się w swoich posadach w sytuacji, gdy prezydenci USA, Chin i Rosji “Donald Trump, Xi Jinping i Wladimir Putin mogą otrzymać pokojową nagrodę Nobla za koreański traktat pokojowy i denuklearyzację półwyspu koreańskiego” – donoszą z Pentagonu.
W odróżnieniu od tego, członkowie reżimu Abe obawiają się oskarżeń o przestępstwa wojenne wskutek ich udziału w wywołaniu tsunami 11 marca 2011 i ataku nuklearnego na Japonię. Te obawy wzmogły się w związku z mającym wkrótce nastąpić aresztowaniem wielbiącego szatana premiera Izraela, Benjamina Netanyahu jednego z głównych architektów operacji terrorystycznej Fukushima. Organizatorem tego ataku był klan Rotszyldów, który planował spowodowanie ewakuacji 40 milionów Japończyków do Korei Północnej co potwierdzają członkowie rodziny Rotszyldów. Celem było ustanowienie nowej siedziby Rotszyldów w Korei Północnej, twierdzą powyższe źródła.
Wszystkie te plany wzięły w łeb a traktat pokojowy na półwyspie koreańskim prawdopodobnie spowoduje ujawnienie wszystkich tych morderczych planów – twierdzą zgodnie CIA, Pentagon i japońskie źródła prawicowe. Z tego powodu wśród sprawców tego masowego morderstwa panuje wielki strach i przerażenie twierdzą.
Informator CIA w Tajlandii miał do powiedzenia w sprawie Thaksina Shinawatra co następuje: On poszukuje miejsca, gdzie mógłby się ukryć, najchętniej w Dubaju. Gdy naród Japonii dowie się o jego roli w tych przestępstwach, będzie musiał się ukryć aby uniknąć likwidacji jego czas dobiega końca.
Również w ubiegłym tygodniu, członek NSA osobiście odwiedził autora niniejszego raportu z ostrzeżeniem, że na podstawie przechwyconych wiadomości japoński minister finansów Taro Aso czyni aktywne starania w celu zamordowania mnie. Aso został ujawniony jako ważny agent Rotszyldów w Japonii wyjaśnił przedstawiciel NSA, co spowodowało jego najwyższą irytację. Innym powodem było ujawnienie przez autora niniejszego raportu budowy fabryki broni bakteriologicznej przez reżim japoński, pod przykrywką szkoły weterynaryjnej – powiedział przedstawiciel NSA.
Inny fatalny błąd reżimu Abe to sprzedaż wybrakowanej stali siłom zbrojnym USA, stanowiąca świadomy akt sabotażu donosi Pentagon. Za te działania rząd Abe zapłaci wysoką cenę obiecują z tego samego źródła.
Odnośnie stali, informator z amerykańskiego wywiadu wojskowego przesłał autorowi następującą informację:
“Reakcja Chin na uwagi Pentagonu dotyczące wybrakowanej stali jest wielce wyważona. Według wyższych chińskich urzędników, problem ten znany był w roku 2015, ale został usunięty do roku 2017 chińskie kierownictwo uznało, że ich reputacja odnośnie jakości to bezcenny narodowy atut. Co interesujące, podczas tej samej rozmowy wspomniano, że Chiny przechowują wiele próbek z 9/11 testowanych pod kątem promieniowania nuklearnego, termitu i emisji energii oprócz innych czynników istotnych z punktu widzenia dowodów sądowych. W przypadku gdyby prezydent Trump był gotowy poprzeć niezależne śledztwo w sprawie 9/11, okazuje się, że Chiny są w posiadaniu jakościowej informacji dowodowej, którą mogą udostępnić. Obecnie staje się to bardzo istotne, ponieważ w ubiegłym tygodniu sędzia w USA odrzucił próby rządu Arabii Saudyjskiej odrzucenia pozwów z roszczeniami w sprawie ataków 9/11.
Informatorzy z Pentagonu wyjaśniali uprzednio taktykę oskarżania Arabii Saudyjskiej jej celem było ujawnienie rzeczywistych autorów tych ataków chazarskiej mafii. Pętla sprawiedliwości zaciska się powoli ale nieubłaganie wokół szyi tych morderców. W tej sprawie źródła Pentagonu ujawniają liczbę tajnych aktów oskarżenia przeciwko członkom satanistycznej chazarskiej mafii sięgającą niemal 25000 a ci odrzuceni przez Gitmo mogą zostać znalezieni martwi na podobieństwo Petera Munka. Peter Munk był kanadyjskim magnatem górniczym, którego firma Barrick Gold była używana do przemieszczania wielkich ilości niedeklarowanego złota. Był to główny cel istnienia tej firmy według źródeł CIA w Azji. Sąd w Nevada przedstawił mu zarzuty kryminalne za udział w 9/11 polegające na legalizacji skradzionego złota. Inni oskarżeni to Richard Cheney, John Brennan, John Ashcroft, Robert Mueller, George W. Bush, George H.W. Bush, Kevin Spacey, Barack Obama, John McCain, James Baker, Edgar Bronfman Sr., Paul Wolfowitz, Richard Perle, Condoleeza Rice, George Soros, John Kerry, Bandar Bin Sultan, David Rockefeller, Brent Snowcroft, Zbigniew Brzezinski i Hillary Rodham Clinton”.
Kolejna wielka akcja przeciwko chazarskiej mafii to trwający atak na ich aparat kontroli internetu. Po skandalu wokół Facebooka, również Google, Twitter, Amazon, Tesla i Microsoft stają się celem ataków donoszą z Pentagonu. Ta cała grupa firm stanowi widoczną część tego, co gnostyczni iluminaci nazywają złowieszczą sztuczną inteligencją stanowiącą zagrożenie dla ludzkości. Przekształcenie tych firm z ośrodków prania mózgów w przedsiębiorstwa użyteczności publicznej jest konieczne w celu uwolnienia ludzkości.
Wracając do złowieszczej sztucznej inteligencji, dziś musimy chcąc niechcąc przyznać, że coraz więcej dowodów wskazuje na to, iż Neil Keenan który odegrał decydującą rolę w ujawnieniu przechwycenia systemu finansowego przez kabałę został zamordowany a mordercy przejęli jego tożsamość przez ostatnie lata. Na jego stronie widniała krótko informacja, że został zamordowany, http://neilkeenan.com/, wkrótce potem informacja została usunięta. Po tym, autor niniejszego raportu przeprowadził na Skype rozmowę z osobą podającą się za Neil Keenan, jednak nie potrafiącą odpowiedzieć na pytania, które prawdziwy Neil Keenan znałby jak na przykład gdzie przesłałem mu pieniądze. Ponadto, Keenan nagle przestał ujawniać machinacje kabały, stając się sprzedawcą uzdrawiających komputerów.
Informatorzy CIA ujawniają, że pod koniec listopada 2014 Keenan umieścił kilka nagrań video z otwarcia przez niego jednego z bunkrów w nieujawnionym miejscu w Indonezji. Mała skrzynka, którą Keenan otworzył z pomocą swojego asystenta zawierała sztabki MIEDZI. To nie było złoto. Złoto nie ciemnieje i nie utlenia się, w odróżnieniu od miedzi. To było fałszywe od samego początku. Według źródeł, które dokonały weryfikacji z pomocą indonezyjskich władz immigracyjnych, nie zarejestrowano przyjazdu Keenana do tego kraju we wspomnianym czasie.
Keenan wspominał również o usiłowaniu kradzieży 15 kwadrylionów dolarów na niekorzyść Rodziny Smoka /Dragon Family/ - oto fragment jego bloga z 7 czerwca 2014:
“Ostatnio Watykan, we współpracy z zaufanym sułtanem Sulu któremu powierzono pieczę nad globalnymi zasobami Dragon Family usiłował zagarnąć piętnaście /15/ kwadrylionów dolarów należących do nich, jednak ta próba nie powiodła się. To czysta fantazja z jego strony – twierdzą źródła.
Od rządu Monako otrzymaliśmy również dementi odnośnie rzekomego spotkania w Monako ministrów finansów z całego świata, na którym miano przyjąć Układ z Monako swego czasu szeroko propagowany przez Keenana tego po prostu nie było. Ostatnia osoba, której spotkanie z Neilem Keenanem można potwierdzić spotkała go ponad 10 lat temu. Od tego czasu, mimo znaczych starań z naszej strony i kontaktów z agencjami wywiadu na całym świecie nikt nie jest w stanie potwierdzić, że Keenan żyje. Nie powiodły się wielokrotne próby doprowadzenia do spotkania z nim, choć chętnie przyznalibyśmy się do błędu. To ważne, ponieważ w przypadku odnalezienia śladu i doprowadzenia do ujęcia osób, które zamordowały Keenana i przejęły jego osobowość mielibyśmy szansę rzeczywistego zakończenia kontroli finansowej kabalistycznych chazarów.
Możemy potwierdzić spotkanie w ubiegłym tygodniu między przedstawicielami Asian Elder i Stowarzyszenia Białego Smoka /WDS/. WDS zaproponowało rozmówcy wyznaczenie przedstawiciela w charakterze dyrektora Fundacji Białego Smoka z prawem sprzeciwu wobec jakiegokolwiek używania funduszy przez Fundację. Następnie, historyczne papiery wartościowe mogłyby zostać zdeponowane w Fundacji a WDS mógłby użyć swoich wpływów aby zmusić członków chazarskiej mafii, którzy zamienili te papiery na złoto, do zrefundowania ich wartości. Te fundusze mogłyby zostać wykorzystane do wyeliminowania biedy i powstrzymania degradacji środowiska, jak również do sfinansowania transformacji kompleksu wojskowo-przemysłowego zgodnie z hasłem przekuć miecze na lemiesze.
W każdym razie, z Pentagonu donoszą, że operacje oczyszczające trwają i nadal niszczone są bazy kabały a ich portale są zamykane.
Osobiście autor nie jest w stanie potwierdzić tego rodzaju informacji z dziedziny wojen gwiezdnych. Jednak należy podkreślić wagę usunięcia widocznych przywódców kabały takich, jak Benjamin Netanyahu. Natomiast rosyjskie źródła FSB potwierdzają dotarcie do źródła zła na ziemi znajdującego się w Zurichu, Szwajcaria, “mającego pewny związek z projektem CERN.


Source: Antimatrix.org
Trnslator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers