FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, November 1, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 30:10:2017


Czy Donald Trump boi się wskazać morderców Kennedyego  George Bush senior, loża masońska P2?

 30 października 2017
Prezydent Korporacji USA Donald Trump w ubiegłym tygodniu zapowiedział opublikowanie wszystkich dokumentów związanych z zamordowaniem prezydenta J.F. Kennedy’ego – „z pominięciem nazwisk i adresów zawartych w tych dokumentach osób żyjących. Innymi słowy, Trump zbyt się boi aby wspomnieć o udziale Georga Busha Seniora /Scherf, Pece/ i watykańskiej loży masońskiej P2, będącej frakcją Nowego Porządku Światowego. Natomiast urzędnicy Pentagonu twierdzą, że Trump zmusił CIA, Mossad, FBI i kabałę Busha do ujawnienia wszystkich dokumentów dotyczących JFK, ponieważ Ben Gurion „ówczesny premier Izraela/ chciał mieć JFK martwego, a ci sami sprawcy są odpowiedzialni za 9/11. Ludzie ci zamierzają stworzyć światowy rząd faszystowski pod kontrolą członków europejskich rodzin królewskich uważających, że pochodzą od rzymskich cesarz i króla Dawida jak wynika z badań genetycznych odnoszących się do długiego okresu. Badania te, jak również spotkania z wieloma członkami tych rodzin, doprowadziły nas do wniosku, że stanowią oni prawdziwą starszyznę Syjonu.
Dzięki świadectwu Benjamina Freedmana

i innych, John F. Kennedy uświadomił sobie istnienie spisku mającego na celu wywołanie 3 wojny światowej, zlikwidowanie 90% ludzkości i zamianę pozostałych mieszkańców Ziemi w niewolników. Syjoniści byli bardzo bliscy osięgnięcia tego celu, stawiając świat na krawędzi globalnej wojny atomowej podczas rakietowego kryzysu kubańskiego. Dlatego Kennedy postanowił pozbawić ich głównego źródła władzy zdolności tworzenia pieniędzy z niczego.
George Bush Senior /którego prawdziwe nazwisko wywodzi się poprzez Sherf i Pearce od rzymskiej arystokracji Pecce/ wraz z syjonistami zlecili zamordowanie Kennedy’ego aby zapobiec nacjonalizacji Zarządu Rezerwy Federalnej. Ludzie ci do dnia dzisiejszego kontrolują druk dolarów USA, Euro i japońskiego jena z niczego. Obecnie, ich głównym instrumentem władzy w USA jest nadal Zarząd Rezerwy Federalnej należący do syjonistów Busha/Clintona/Rockefellera w tym są zgodni badacze prawdy.

Dobrym przykładem, jak ci gangsterzy rozprowadzają swoje pieniądze nie mające oparcia w realnej gospodarce jest poniższy artykuł ukazujący równoczesny wzrost akcji Amazon i dodruku banknotów przez bank centralny, w porównaniu z wynikami Amazon idącymi w przeciwnym kierunku. Nie ma wątpliwości, że Jeff Bezos jest obecnie najbogatszym człowiekiem świata, ponieważ został wybrany jako ten, przez którego przechodzą największe sumy pieniędzy drukowanych z powietrza

Badania podparte dowodami ukazują, że większość /jeżeli nie wszystkie/ wielkich notowanych korporacji jest kontrolowana przez takie fundusze jak Vanguard, BlackRock, State Street, Fidelity itd czyli przez grupę rodzin znaną wielu obserwatorom jako mafia chazarska.
Autor niniejszego raportu rozpoznał quislingów używanych przez mafię chazarską dzięki świadectwu morderców będących uprzednio na jej usługach. Obecnie członkowie tej mafii znikają jeden po drugim, ponieważ ich dawni płatni mordercy obracają się przeciwko swoim dawnym zleceniodawcom.
Seiji Maehara – polityk w roli quislinga – odegrał kluczową rolę w japońskich wyborach ostatnio sfałszowanych przez chazarskich mafiozów pod nadzorem Michaela Greenberga – agenta Rotszyldów, i Richarda Armitage – kuzyna Barbary Bush. Maehara jest synem północnokoreańskiego agenta Son Tae Chuk, znanego również jako Daisaku Ikeda. Ikeda był przez lata absolutnym przywódcą buddyjskiej grupy świeckich Soka Gakkai. Kontrolował on również partię polityczną Komeito, których przekupieni członkowie są kluczem do chazarskiej kontroli nad Japonią. Ikeda znajdował się w stanie wegetatywnym /prawdopodobnie martwy/ przez wiele lat, dlatego obecnie efektywne przywództwo należy do Maehara, choć należy on nominalnie do innego ugrupowania politycznego. Według informatorów pochodzących ze Stowarzyszenia Białego Smoka, Maehara regularnie odwiedza ambasadę USA w Tokio i nigdy nie jest legitymowany. Chazarowie sfałszowali na swoją korzyść wybory w Japonii, ponieważ partia Nadziei pod kierownictwem Koike Yuriko planowała nacjonalizację Banku Japonii twierdzą źródła bliskie cesarza Japonii.
W związku ze zbliżającą się wizytą prezydenta Donalda Trumpa w Japonii w dniach 5 7 listopada, CSIS /Centrum Badań Strategicznych i Międzynarodowych pracodawca Greenberga i Armitage/ przeprowadziło w ubiegłym tygodniu wielkie mityngi w celu przedyskutowania tematów, jakie mają przedstawić amerykańskiemu prezydentowi. Uprzednio, CSIS wysłał wysokiego rangą przedstawiciela na spotkanie ze Stowarzyszeniem Białego Smoka, który osobiście nie przepada za Armitage i poinformował, że został wysłany przez prezydenta Filipin Rodrigo Duterte aby … zbadać tajemniczy wypadek doktora Michaela Van de Meer, zwanego również doktorem Michael Meiring, który utracił obie nogi podczas wybuchu bomby w Davao na Filipinach, kiedy Duterte był burmistrzem miasta. Wysłannikowi oznajmiono, że Van de Meer był przekonany, że za zamachem stoi Duterte pracujący dla Georga Busha Seniora. Przedstawiciel CSIS odpowiedział, że Duterte zaprzeczył swojego rzekomego udziału w tym zamachu.
Zapytany, w jakim celu Van de Meer przebywał na Filipinach, odpowiedź brzmiała, że poszukiwał złota. Van de Meer reprezentował jak to nazwał rodzinę i potrzebował złota aby zapobiec jej bankructwu. Rodzina to nikt inny, jak ludzie powołujący się na swoje pochodzenie od króla Dawida, czyli mafia chazarska. Aby zrozumieć krytyczną sytuację, w której ta mafia obecnie się znajduje, proszę spojrzeć na wykresy światowego zadłużenia w poniższym linku
ukazującym, że państwa grupy G7 kontrolowane przez mafię chazarską mają na koncie 64% światowego zadłużenia. Jedynie Japonia i Korporacja Stanów Zjednoczonych mają na koncie 51% światowego zadłużenia. Głównie azjatyccy wierzyciele domagają się zapłaty w złocie, ale chazarowie już nie mają złota.
Chazarowie zyskali na czasie, dokonując wysadzenia w powietrze World Trade Center oraz inwazji na Irak aby ukraść ropę naftową i spłacić nią swoje długi. Tym razem, histeryczni chazarscy syjoniści próbują desperacko uwolnić się od swoich zobowiązań płatniczych za pomocą Armageddonu w postaci konfliktu wokół Korei Północnej dlatego sfałszowanie wyborów w Japonii było dla nich tak ważne.
Z tego również względu jest decydujące, aby Donald Trump nie dał się zwieść fałszywemu chazarskiemu zagrożeniu ze strony Korei Północnej, gdy przybędzie do Azji w przyszłym tygodniu. Donald Trump już został wprowadzony w błąd historią ofiar kidnapingu północnokoreańskiego. Przykładem jest tutaj wymyślona przez chazarów historia 13-letniej Megumi Yokota porwanej przez Koreę Północną, której rodzice regularnie są pokazywani w telewizji, ze łzami w oczach opłakujący utraconą córkę. W rzeczywistości, Megumi została matką północnokoreańskiego dyktatora Kim Jong Un a jej rodzice regularnie spotykają się potajemnie z nią i ich wnukiem Kim Jong Un w Moskwie, w Ułan Bator /Mongolia/ - według źródeł bliskich japońskiego wywiadu wojskowego, członków rodziny Rotszyldów i innych informatorów.
Po sfałszowaniu wyborów, służebny reżim japoński zaczął posłusznie nagłaśniać północnokoreańskie zagrożenie za polecenie swoich chazarskich mocodawców. Pan K., płatny morderca Yamaguchi-gumi, poinformował autora tego tekstu tydzień temu, że jego przepowiednia katastrofy naturalnej w Japonii mającej się wydarzyć w okolicy wyborów oparta była na chazarskich groźbach wywołania trzęsienia ziemi w celu wymuszenia japońskiego posłuszeństwa wobec ich rządów. Zwrócono uwagę panu K., że broń w postaci trzęsienia ziemi może być skierowana również w drugą stronę, wskazując na zeszłotygodniową nagłą serię ruchów tektonicznych w La Palma na jednej z wysp Kanaryjskich na Atlantyku grożących 100-metrowym tsunami wschodniemu wybrzeżu USA i południowej Europie. Powiedziano mu, że była to prawdziwa przyczyna, dla której chazarowie wycofali się z groźby wykorzystania tej broni.
Tak długo, jak sytuacja w Korei Północnej jest pod kontrolą, tym razem świat ma realną szansę definitywnego doprowadzenia do bankructwa tych chazarskich kryminalistów. Wskazując, że może to nastąpić, informator Stowarzyszenia Białego Smoka z Kanady odnotował spotkania banków centralnych Kanady, Europy, Japonii, Ameryki i Wielkiej Brytanii mające nastąpić w ciągu najbliższych 8 dni. Coś z pewnością się wydarzy. Może być to koniec bankowości powstającej z czystego powietrza, który jest nieunikniony. Jednak dokładnej daty tego, co ma nastąpić nie znamy.  W każdym razie następuje załamanie chazarskej kontroli Bliskiego Wschodu, a więc petrodolara. W Iraku agent Mossadu Massoud Barzani “został usunięty od władzy, ponieważ naród kurdyjski odsunął się od niego za jego uległość wobec Izraela notuje źródło bliskie Pentagonu. Rosja przejęła kontrolę nad kurdyjskim ropociągiem w kierunku morza Sródziemnego i może odciąć dostawy ropy naftowej dla Izraela – dodaje to samo źródło.
Arabia Saudyjska – niewolnicze państwo Izraela obecnie desperacko usiłuje ukazać umiarkowane oblicze, poszukując inwestorów w sytuacji zaniku swoich wpływów jako potęgi naftowej. Ale, do czasu aż Saudowie nauczą się naprawdę pracować, nie polegając na służących zza granicy, jest nikła szansa na zainteresowanie ich planami.
W USA również trwają czystki przeciwko chazarom. Było to widoczne w zeszłym tygodniu, jak Donald Trump i Steve Bannon zwiększyli swoją kontrolę nad partią republikańską po odejściu przeciwników Trumpa, senatorów Bob Corker, Jeff Flake i Luther Strange – mających poparcie przywódcy większości w senacie Mitcha McConnella i całego establiszmentu.
Również trwa czystka w chazarskich mediach korporacyjnych: w zeszłym tygodniu z waszyngtońskiego biura NBC został zwolniony Mark Halperin z zarzutami o podłożu seksualnym. Takie wiadomości będą na porządku dziennym obiecują przedstawiciele Pentagonu i agencji rządowych w miarę jak Hollywood i konglomeraty mediów korporacyjnych będą uwalniane spod chazarskiej kontroli.
Informatorzy z Pentagonu w następujący sposób skomentowali utworzenie nowego rządu w Chinach: Wang Qishan odpowiedzialny za walkę z korupcją stworzył sobie wielu nieprzyjaciół i być może dlatego odszedł ze stałego komitetu biura politycznego, aby nowy człowiek o nazwisku Zhao Leji mógł rozpocząć walkę z korupcją, ale pozostaje on zaufanym prezydenta Xi w sprawach finansowych I stanowi również tylną furtkę dla Trumpa z uwagi na swoje liczne posiadłości w USA.
Wśród nowych stałych członków biura politycznego jest dwóch przedstawicieli szanghajskiej frakcjij Jiang Zemina, dwóch z frakcji Guangdong Hu Jintao i trzech z północnej frakcji Xi Jinping. Oznacza to, że w podejmowaniu zasadniczych decyzji muszą brać udział przedstawiciele przynajmniej dwóch głównych ośrodków władzy, natomiast żadna frakcja nie może samodzielnie sprawować władzy dyktatorskiej.
Ta grupa chińskich przywódców będzie dyskutować o sposobach poprawienia rządów światowych z prezydentem Putinem symbolizującym rosyjskich ortodoksyjnyh chrześcijan, i z Trumpem przedstawicielem nacjonalistycznej stratokracji amerykańskiej /rządu wojskowych/. Jeżeli świat będzie miał szczęście, mogą być podjęte liczne i dobre decyzje podczas wizyty Trumpa w Azji od 3 do 14 listopada 2017.

 Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers