CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, November 8, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 06:11:2017


Czystki wśród chazarskiejszajki podczas gdy Trump jest bezpieczny w Azji

6 listopada 2017

Nie ma żadnych wątpliwości, że światowa czystka wśród chazarskiej mafii osiągnęła swój punkt kulminacyjny świadczą o tym aresztowania i czystki w USA i Arabii Saudyjskiej.
Na Bliskim Wschodzie, powiązany z Iranem Hezbollah przejął skutecznie rządy w Libanie po tym, jak premier Saad Hariri – saudyjski manekin – został zmuszony do rezygnacji, po której nastąpiła czystka setek książąt, generałów, przywódców religijnych i innych przeprowadzona przez Muhammada bin Salmana, będącego faktycznie królem saudyjskim. Szczególne znaczenie tej czystki polega na tym, że odcięła ona ostatnie pozostające źródło pieniędzy i władzy dla mafii Bush/Clinton. Wielu z odsuniętych od władzy książąt miało związki seksualne z członkami rodziny Busha i ich głównymi przedstawicielami, których inicjacja nastąpiła w okresie ich studiów w USA zgodnie ze świadectwem Kay Griggs, żony członka Towarzystwa Czaszki i Piszczeli, potwierdzonym innymi świadectwami.
Oto jak źródła z Pentagonu opisują te czystki: saudyjska czystka pedofilsko-terrorystycznej frakcji Bush-Clinton, obejmująca również brata Osama bin Ladena Bakr bin Ladena oraz przeciwnego Trumpowi księcia Al-Waleed bin Talal – nastąpiła równocześnie z wyciekiem tzw. Paradise Papers ukazującym tajemnice ukrytego bogactwa elit światowych
z aresztowaniem Tony Podesta oraz z poddaniem się Hillary Clinton I Johna Podesta”. Tony Podesta to bardzo wpływowy lobbysta w Waszyngtonie a jego brat John prowadził kampanię wyborczą Hillary Clinton /Rockefeller/ i był szefem personelu Billa Clintona /Rockefeller/. Al-Waleed nabył znaczną ilość akcji Citibank należącego do Rockefellera.

Konsekwencje tych wycieków, zatrzymań i czystek są wielokierunkowe. Wstrząsy wtórne, dalsze aresztowania i czystki z pewnością nastąpią i będą widoczne na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Europie i USA w nadchodzących dniach. Dotyczy to już amerykańskiego sekretarza ds. Handlu w gabinecie Trumpa, Wilbura Rossa, jak również kanadyjskiego magnata finansowego Stephana Bronfmana, którego rodzina zbiła fortunę na sprzedaży trunków wyskokowych dla Al. Capone. Nazwiska te są jedynie czubkiem góry lodowej. Początek czystek został skoordynowany z podróżą Trumpa do Azji, co pozwala łatwiej chronić prezydnta i jego rodzinę przed działaniami odwetowymi podają źródła Pentagonu i CIA. Ale sygnałem, że koniec batalii jeszcze daleko były dwa niezależne od siebie ostrzeżenia dotyczące Trumpa, przekazane autorowi tego raportu w ubiegłym tygodniu. Jeden, to źródło bliskie Korei Północnej a drugi pochodzi od weterana CIA operującego w Azji. Pierwszy stwierdził, że gdyby Trump sprowokował wojnę przeciwko Korei Północnej, wówczas nie wyjedzie z Azji żywy, natomiast drugi zacytował niepotwierdzone doniesienia, że na Trumpa w Wietnamie czeka specjalna niespodzianka, którą nie będzie jego spotkanie z Putinem mające się odbyć poza programem oficjalnym.
Odsunięcie księcia Al-Waleed jest interesujące z perspektywy azjatyckiej, ponieważ jest on głównym aktorem kryjącym się za funduszem 100 miliardów USD dla koreańsko-japońskiego krezusa Masayoshi Son. Son nabył powiązaną z Rockefellerami grupę inwestycyjną Fortress. W posiadaniu Fortress jest Musashi Engineering – producent urządzeń do głosowania, które posłużyły premierowi Shinzo Abe i jego partii do wygrania sfałszowanych wyborów. Oto, co na jego temat ma do powiedzenia CIA w Azji: „w odniesieniu do Masayoshi Son należy spodziewać się ataku serca lub rytualnego samobójstwa oczywiście spowodowanego stresem. Mógłby to być prezent na Boże Narodzenie lub na Nowy Rok dla narodu japońskiego. W międzyczasie, japoński niewolniczy establishment polityczny widząc że na szali waży się jego przyszłość robi wszystko w swojej mocy, aby przypodobać się Trumpowi podczas jego wizyty w Japonii. Według informacji pochodzących od informatorów zbliżonych do rodziny cesarskiej, cesarz nagrodził Trumpa papierami wartościowymi ocenianymi na około 9 trylionów USD dzięki zabiegom Henry Kissingera. Może to przedłużyć żywot Korporacji Dystryktu Federalnego Waszyngtonu, którego Trump jest prezydentem, ale o jego rzeczywistym losie zdecyduje spotkanie Trumpa w Wietnamie z rosyjskim prezydentem Putinem i chińskim prezydentem Xi Jinping.
Według źródeł Pentagonu, Xi jest obecnie człowiekiem reprezentującym siłę w Chinach a jego pozycja po niedawnym kongresie partii wygląda następująco: wydaje się, że przewodniczący Xi posiada niepodzielną władzę bez wyznaczonego następcy i kontroluje pięć głosów w stałym komitecie biura politycznego, gdzie Han Zheng z Szanghaju jest jedynym przedstawicielem  frakcji Jiang a premier Li Keqiang reprezentuje frakcję Hu. Pozostałych czterech członków określa się jako bezbarwnych ale lojalnych wobec Xi, mimo że doszli do stanowisk dzięki Hu i Jiang. Wang Huning wydaje się zapewniać ciągłość, ponieważ pracował zarówno dla Jiang i Hu.
Natomiast chińskie źródła wywiadowcze poinformowały autora, że Xi Jinping został wybrany na przywódcę, ponieważ jest wysoki i dobrze się prezentuje na zdjęciach ze spotkań przywódców państw G20, ale w rzeczywistości jest tylko figurantem w kolektywnym podejmowaniu decyzji. Ogólną równowagę w stałym komitecie biura politycznego zapewniają dwa głosy na rzecz Chin południowych /Guandong/, dwa głosy dla Chin przybrzeżnych /Szanghaj/ i trzy głosy dla Chin północnych i środkowych /Beijing/. W każdym razie, nowe chińskie władze gotowe są do podjęcia działań i jeżeli świat będzie miał szczęście zignorują chazarski blef dotyczący rozpoczęcia 3 wojny światowej i spowodują bankructwo Korporacji Dystryktu Federalnego, która destabilizuje i terroryzuje świat. Poczekajmy, co wydarzy się w Wietnamie 10 i 11 listopada i trzymajmy nasze kciuki.
Właściciel Korporacji Dystryktu Federalnego Fundusz Rezerwy Federalnej już nie ma chazarów w swojej radzie nadzorczej po odejściu Janet Yellen, Stana Fischera i Williama Dudleya, byłego szefa nowojorskiego oddziału Fed, powiązanego z Goldman Sachs, zmuszonego ostatnio do odejścia. Nowe kierownictwo Funduszu Rezerwy Federalnej musi trzymać pusty worek, ponieważ przejmowany przez nich system musi ulec załamaniu niezależnie od ich woli. W październiku pierwszym miesiącu po tym, jak amerykański rząd korporacyjny nie wywiązał się z terminu płatności wyznaczonego na 30 września dług rządu USA wzrósł o 200 miliardów w ciągu jednego miesiąca, natomiast 960000 osób straciło pracę. Ten sam rząd twierdzi, że będące w jego posiadaniu Puerto Rico nie ma prądu z powodu huraganu a nie dlatego, że brak pieniędzy na opłacenie rachunków za elektryczność. Natomiast, w obliczu załamującej się realnej gospodarki, akcje na giełdzie szybują w górę, głównie dzięki zakupom dokonywanym przez szwajcarski bank centralny będący własnością Rotszyldów.


Wydaje się również, że chazarowie nie mają już miejsc na świecie, gdzie mogliby ukraść złoto. Przypomnijmy, że w marcu 2016 rząd kanadyjski oznajmił o zniknięciu swoich rezerw złota.
Wygląda na to, że od tego czasu zaczęli sprzedawać fałszywe złoto Królewska Mennica Kanadyjska została przyłapana na sprzedaży fałszywej sztabki złota.
Nie zapominajmy, jak sekretarz stanu USA Steven Mnuchin tweetował z Fort Knox 21 sierpnia w dniu zaćmienia słońca swoje zadowolenie że złoto jest bezpieczne” – nie pokazując nawet jednej uncji /nawet jednego grama/ na potwierdzenie prawdziwości swoich słów.
Im prędzej władze wojskowe USA i agencje bezpieczeństwa dokonają ponownej aktywacji całej struktury rządu amerykańskiego – miejmy nadzieję, że z pomocą kanadyjską tym mniej bolesna okaże się cała operacja. W każdym razie, amerykańskie władze wojskowe i agencje niewątpliwie nadal prowadzą czystkę wpływów chazarskiej mafii. Wg. Źródeł bliskich Pentagonu, zarzuty stawiane byłemu szefowi kampanii wyborczej Trumpa, jakim jest Paul Manafort, że nie zarejestrował się jako agent zagraniczny mogą stanowić precedens do zamknięcia żydowskich organizacji lobbistycznych, jak chazarski AIPAC działający jako niezarejestrowana zagraniczna agentura Izraela.
Ponadto, czystki w Hollywood zaczynają mieć efekt kuli śniegowej. Oto jak informator z Pentagonu podsumował sytuację: Harveywood przeszło w Pedowood po ujawnieniu, że Kevin Spacey jest pedofilem i też latał samolotem Jeffa Epsteina znanym jako Lolita Express, wraz z Billem Clintonem. Spacey został zmuszony do wyjścia z ukrycia jako gay po ujawnieniu jego powiązań z LGBT, co powstrzyma chazarskie usiłowania wprowadzenia jako normy społecznej zachowań homoseksualych, pedofilskich i pederastów. Po ujawnieniu Harvey Weinsteina, Netflix wyrzucił Spaceya, CBS prawdopodobnie pozbędzie się chazarskiego aktora Jeremy Piven z dramatu TV Mądrość Tłumu lub zdejmie emisję z programu. Inny chazarski drapieżnik, producent i reżyser Brett Ratner stracił kontrakt z Warner Brothers i został wyrzucony ze studia za napaści seksualne”.
Według wywiadu morskiego USA, główną siłą sprawczą czystek w Hollywood była NSA Narodowa Agencja Bezpieczeństwa która dyskretnie informowała ofiary pederastów, że mogą dysponować dowodami na poparcie swoich oskarżeń przeciwko tym, którzy dokonywali brutalnych nadużyć.
Waszyngton, polityka dystryktu federalnego, świat akademicki i Hollywood są oczyszczane z satanistycznej kontroli chazarskich gangsterów. Należy przyjąć, że następne w kolejności będą środowiska medyczne i farmaceutyczne. Kompleksowe najście odpowiednich służb na siedzibę Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego ze szczególnym uwzględnieniem informacji na temat raka, byłoby dobrym początkiem takiej akcji. Wychodzimy z założenia, że w tej sprawie Bill Gates  - znajdujący się pod specjalnym nadzorem - śpiewa jak kanarek.

Z pewnością wojna z ludobójczą i wielbiącą szatana chazarską mafią jeszcze nie jest zakończona, ale już nie da się zaprzeczyć, że tracą pozycje a ich los jest pewny. Zostali ostrzeżeni poddajcie się, lub zginiecie. Oczekujemy, że jedno i drugie będzie następować coraz częściej, zanim koszmar się skończy a ludzkość zostanie uwolniona.
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers