FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, November 21, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 20:11:2017

Czystka chazarskiej kabały przyspiesza: szturm piechoty morskiej na siedzibę CIA, ponad 2000 nakazów aresztu w USA, utrata kontroli przez chazarów Europie

20 listopada 2017

Czystka satanistycznej chazarskiej kabały, który uczyniła tyle zła na Zachodzie, przyspiesza w sposób nie dający się zaprzeczyć. Co najważniejsze, informacje z Pentagonu potwierdzają liczne doniesienia z internetu, że piechota morska dokonała szturmu siedziby CIA w ubiegły weekend. Jednym z jego celów było spowodowanie zakończenia Operacji Przedrzeźniacz prowadzonej przez grupę CIA w mediach, również w Google i na Facebook, mającej je zamienić w instrumenty masowej kontroli umysłów twierdzą źródła NSA.
Instytucyjni spadkobiercy grupy odpowiedzialnej za zamordowanie prezydenta J.F. Kennedy’ego znajdują się również w okrążeniu twierdzą źródła Pentagonu. « Departament Sprawiedliwości i specjalny inspektor Robert Mueller pracują w nadgodzinach i nakazy aresztowania mogą przekroczyć liczbę 2000 » - potwierdzają te same źródła.
Powyższe działania, połączone z kompletną czystką tych członków rodziny królewskiej i wojskowych, którzy są powiązani z 9/11, jak również usunięcie dyktatora Zimbabwe Roberta Mugabe i mające wkrótce nastąpić usunięcie izraelskiego satanistycznego premiera Beniamina Netanyahu, nie pozostawiają wątpliwości o rozpoczęciu od dawna oczekiwanej serii aresztowań i neutralizacji członków kabały na całym świecie.
Natomiast w Europie grupa rodzin Rotszyldów i Saxe Gotha traci kontrolę. W Niemczech, Angela Merkel /córka Hitlera/ nie zdołała utworzyć nowego rządu. We Francji, setka prawodawców zrejterowała z partii prezydenta Emmanuela Macrona niewolnika Rotszyldów w obliczu masowych protestów w całym kraju przeciwko rządom człowieka, który objął władzę przy pomocy sfałszowanych wyborów. W Wielkiej Brytanii, premier Theresa May – niewolnik Rotszyldów – jest również niepopularna i oczekuje się jej rychłego usunięcia.

W Japonii miało miejsce w ubiegłym tygodniu spotkanie admirała Harry Harrisa głównodowodzącego flotą Pacyfiku USA z niewolniczym premierem Shinzo Abe. Według uczestników tego spotkania, Abe poinformował Harrisa, że Japonia przygotowuje obozy koncentracyjne dla oczekiwanych fal uciekinierów z Korei Północnej po tym, jak Harris sprowokuje wojnę z tym krajem. Harris oznajmił Abe, że « zrobi wszystko w swojej mocy, aby powstrzymać Koreę Północną ». W ten sposób Harris dowiódł, że albo jest niewiarygodnie głupi, niewiarygodnie podły lub niewiarygodnie przekupiony prawdopodobnie chodzi o połączenie tych wszystkich cech. Obecnie ten jeden człowiek powstrzymuje uwolnienie się ludzkości z tyranii chazarskiej mafii. Harris ukrywa pod swoimi skrzydłami przestępcę wojennego, zdrajcę i handlarza narkotyków Richarda Armitage, jak również kryminalnego agenta Rotszyldów Michale Greenberga w bazie powietrznej Yokota w Japonii. Przewodniczył również ostatnio fałszowaniu wyborów powszechnych w Japonii przez niewolniczego premiera Shinzo Abe. Jedynym, co pozwala utrzymać resztki władzy nad światem przez chazarski przestępczy syndykat jest kradzież przez Abe japońskich oszczędności na kontach pocztowych, publicznych emerytur i innych publicznych zasobów finansowych.
Pieniądze skradzione w Japonii pozwalają wspierać bańkę finansową na amerykańskiej giełdzie i uniknąć bankructwa Korporacji Stanów Zjednoczonych będącej w posiadaniu chazarów, która winna zostać zastąpiona przez autentyczną demokrację kontrolowaną przez ludzi, dla dobra ludzi. Abe, któremu ponownie powierzono władzę, pospiesznie buduje instytut badawczy wyspecjalizowany w broni biologicznej pod przykrywką szkoły weterynaryjnej w Kake. Oznacza to, że Harris wspiera przestępcę wojennego, stając się sam przestępcą wojennym. Sygnalizując swoich rzeczywistych mocodawców, Harris wygłosił przemówienie wyrażając poparcie dla chazarskiego systemu kontroli w Instytucie Frank Lowy w dniu 14 grudnia 2016.
Lowy, wraz z Larry Silversteinem, kupił budynki World Trade Center tuż przed 11 września 2001 roku, kiedy nastąpił chazarski atak terrorystyczny w Nowym Jorku.
Ponadto, Harris jest pod presją Lockeed Martin i innych producentów uzbrojenia aby doprowadził do wojny przeciwko Korei Północnej w celu promocji sprzedaży uzbrojenia i utrzymaniu chazarskiej mafii u władzy. Harris jest członkiem chazarskiego spisku dążącego do wywołania 3 wojny światowej i wymordowania 90 % ludzkości. Nie do przyjęcia jest oczekiwanie do maja przyszłego roku, kiedy kończy się jego okres dowodzenia. Admirale Harris, to jest obietnica : zostaniesz aresztowany, poddany pod sąd wojenny i uwięziony jako przestępca wojenny i zdrajca. Będziesz również odpowiadał przed prawem za zamordowanie i torturowanie trzech osób, kiedy byłeś dowódcą Guantanamo Bay na Kubie.
W każdym razie, jak już wspomniano wyżej, chazarska hierarchia znajdująca się powyżej admirała Harrisa jest systematycznie demontowana a zarzucona nad nim siatka jest coraz bardziej szczelna. Gdy on odejdzie, policja militarna USA dokona w Tokio zaaresztowania Armitage. Greenberga, Abe i pozostałych gangsterów pracujących w Japonii dla chazarów.
Informatorzy NSA i CIA potwierdzają setki aresztowań w USA w ubiegłym tygodniu. Podjęto decyzję, aby tych aresztowań nie ogłaszać publicznie, co mogłoby ostrzec pozostałych i utrudnić ich aresztowanie. W USA notuje się nadal aktywność wielu chazarskich grup uderzeniowych, które desperacko usiłują utrzymać sieć powiązań i kontrolę nad krajem informują źródła z Pentagonu. Te grupy są systematycznie eliminowane. Częściowo zostało to ogłoszone w postaci informacji o zaaresztowaniu 267 członków gangu MS-13.
Rownież, jako jednoznaczny dowód na upadek chazarskich rządów, nie żydowscy zarządcy Rezerwy Federalnej mówią o możliwości przekazywania pieniędzy bezpośrednio obywatelom, zamierzając zerwać z obecną praktyką przekazywania zasobów finansowych miliarderom i tryliarderom. Na przykład ohn Williams, szef rezerwy federalnej w San Francisco, wspominał o « nominal income targeting », co w języku Fed oznacza przekazywanie pieniędzy bezpośrednio ludziom.
Natomiast w Europie, Migue Angel Fernandez Ordonez, były gubernator Banku Centralnego Hiszpanii, poinformował parlament w dniu 7 listopada, że zastąpienie kreacji pieniądza przez banki prywatne pieniędzmi emitowanymi przez instytucje rządowe byłoby dobrym rozwiązaniem. Taki publiczny komentarz autorstwa funkcjonariusza publicznego na temat emisji pieniądza jest widocznym znakiem, że upada dotychczasowy system prywatnej kontroli nad bankami centralnymi.
Według informacji z Pentagonu, « zmiana reżimu w innych krajach przestała być priorytetem USA. Wojskowy zamach w Zimbabwe nastąpił po tym, jak dowódca armii udał się do Chin. Zamach stał się koniecznością w celu ustanowienia dolara Zimbabwe opartego na zasobach jako afrykańskiej waluty rezerwowej przed dokonaniem globalnego resetu walutowego ». Jest to zgodne z naszymi uprzednimi raportami na temat Indii, Rosji i Chin, które poinformowały prezydenta Trumpa w Wietnamie o swoich planach wprowadzenia nowej waluty opartej na złocie, jako alternatywy dla dolara USA. Jest to również zgodne z doniesieniami na temat rzekomej niewypłacalności Wenezueli, która w rzeczywistości przestała wspierać chazarskiego petrodolara.
Rotszyldowie zostali ostrzeżeni, aby zaprzestali prób wywołania 3 wojny światowej donoszą z CIA i Pentagonu. « Kolizja w powietrzu nad posiadłością Rotszyldów Waddesdon Manor może być ostrzeżeniem przed rozpętaniem wojny z Iranem » - twierdzi informator z Pentagonu. Również ONZ podjął działania, aby zapobiec rozpętaniu wojny, wysyłając w ubiegłym tygodniu listy do dyplomatów z informacją, że saudyjskie oskarżenia, jakoby wspierani przez Iran rebeianci Houthi wystrzelili przeciwko nim rakietę, są fałszywe.
Izrael, godząc się z faktem, że jego plany spowodowania apokalipsy są jedynie iluzją, usiłuje desperacko utworzyć sojusz z krajami arabskimi takimi jak Arabia Saudyjska, aby zapewnić sobie przeżycie. Tak jakby nagle twierdzili : « my Semici musimy trzymać się razem ». Zdrowy rozsądek nakazywałby Arabom pójść tym śladem po uprzednim zawarciu pokoju z Palestyńczykami, zwracając im zagarnięte ziemie lub wypłacając z tego tytułu rekompensaty.
Potrzeba zawarcia wreszcie układu pokojowego przez Izrael z jego sąsiadami jest eksponowana w ramach trwającej czystki żydowskich i izraelskich wpływów w USA. Na tym froncie twierdzi Pentagon Russia Today i Sputnik zostały zmuszone do zarejestrowania się jako zagraniczne agendy, tworząc precedens dla Departamentu Sprawiedliwości aby zmusić AIPAC i inne żydowskie organizacje do uczynienia tego samego.
Według tych samych źródeł, nagła fala oskarżeń o niewłaściwe zachowania seksualne stanowi również proces ograniczania wpływów żydowskich. « Żydowski aktor i senator partii demokratycznej Al Franken został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne i może zostać wyrzucony z Senatu, ponieważ eliminowanie wpływów mafii żydowskiej przyspiesza i wychodzi poza Hollywood, obejmując dystrykt federalny. Podejrzany Joe Biden jest następny w kolejności ».
Według informacji z Pentagonu, Fortress Investment Group i właściciel Softbank, Masayoshi Son « znalazły się pod presją, aby nie pożyczać pieniędzy dla The Weinstein Company, powodując jej bankructwo ». Według prawicowych źródeł japońskich, Son stanowi obecnie jeden z głównych kanałów dystrybucji pieniędzy masowo drukowanych przez Bank Japonii. Otrzymał on również poetrodolary od Arabii Saudyjskiej. Natomiast informator, który przez dłuższy czas pracował dla Rotszyldów, twierdzi, że Son i założyciel Microsoft Bill Gates, który dąży do zaszczepienia wszystkich, zbudowali wspólnie rozległą podziemną sieć bunkrów w Karuizawa, Japonia. Son sfinansował niemal całą inwestycję, korzystając prawdopodobnie z pieniędzy Banku Japonii otrzymanych drogą szantażu przez Henry Kissingera od cesarza Japonii. Inny informator, który był kierowcą pojazdu Son na polu golfowym, podsłyszał, jak ten ustalał listę osób przeznaczonych do likwidacji.
Władze wojskowe USA otrzymały polecenie zastąpienia Son inną osobą, jak również zastąpienia kryminalisty ministra Heizo Takenaka w celu dystrybucji pieniędzy pochodzących z Banku Japonii. Son nie jest popularny w japońskim półświatku przestępczym i nie oczekuje się, aby jego wpływy miały dłużej trwać. Jeżeli Son chciałby skomentować te doniesienia, może to uczynić drogą mailową na adres autora tego raportu.
I wreszcie, członek gabinetu Abe zaproponował autorowi w ubiegłym tygodniu wielomilionową łapówkę w celu powstrzymania go od sporządzania tygodniowych raportów. Został grzecznie poinstruowany, aby włożył sobie swoją łapówkę tam, gdzie słońce nie dochodzi.
Source : Antimatrix.org

Translator : Riszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers