FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, November 28, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 27:11:2017


Rajd piechoty morskiej na centralę CIA  ogromny zasób danych wywiadowczych do wykorzystania

27 listopada 2017

Szala zwycięstwa przechyla się na korzyść stojących po dobrej stronie i już niedługo ostatni niewolnicy o wypranych mózgach zostaną uwolnieni od chazarskiego matrixu kontroli umysłu i zniewolenia długami, natomiast kryminaliści zostaną zaaresztowani.
Zeszłotygodniowy rajd piechoty morskiej na siedzibę CIA w Langley, stan Wirginia, przyniósł ogromny zasób danych wywiadowczych do wykorzystania – potwierdzają źródła z Pentagonu i inne. Prezydent USA Donald Trump wygrywa w wielkim stylu, natomiast powiązane z Clintonami kręgi pedofilskie są rozbijane w Chinach, na Filipinach, w Afryce i w Niemczech. Nakazy aresztowania wydawane przez sądy wojskowe sięgają w samych USA liczby 4000 – podają te same źródła.
Rajd na siedzibę CIA był możliwy po podpisaniu przez Trumpa w dniu 20 października zarządzenia wykonawczego przywołującego do aktywnej służby wojskowej emerytowanych oficerów « w celu obalenia kabały Bush-Clinton i żydowskiej mafii, oraz oczyszczenia CIA i FBI ze zdrajców » - donoszą źródła. Według tych źródeł, rajd na siedzibę CIA w dniu 18 listopada pozwolił na zarekwirowanie komputerów i dokumentów, dzięki którym « zlokalizowano około 400 laboratoriów do produkcji narkotyków i armia USA przystąpiła do bombardowania ich w Afganistanie w dniu 19 listopada ». Miejsca bombardowań zostały oznakowane jako należące do Talibów, jedynie w celu « zachowania politycznej poprawności ». Innymi słowy, chodzi o to, aby na świecie nie myślano, że trwa wojna wewnątrz kompleksu militarno-przemysłowego.
W każdym razie, piechota morska dała ponownie dobitny dowód, że jest semper fidelis /zawsze wierna/, ponieważ nie była to czysta operacja wojskowa, lecz również wywiadowcza i mająca charakter działań z zakresu wojny psychologicznej. Była to również bez wątpienia największa operacja antynarkotykowa w historii potwierdzają te same źródła.

Operacja ta pozwoliła odciąć dochody z heroiny w Afganistanie, natomiast zawieszenie lotów i połączeń lądowych z Koreąłnocną pozwoliło zatrzymać dopływ pieniędzy ze sprzedaży amfetaminy dla chazarskiej kabały tak donoszą tajne azjatyckie stowarzyszenia.
Masowe aresztowania i deportacje członków gangu MS-13 z Salwadoru, będących płatnymi mordercami najętymi przez króla narkotyków El Chapo, jak również wznowione ataki przeciwko meksykańskim i kolumbijskim kartelom narkotykowym wszystko to oznacza ponadto odcięcie dopływów finansowych ze sprzedaży kokainy z Ameryki Południowej. Ponadto, postępująca legalizacja marihuany na całym świecie odcina chazarom dopływ czarnej gotówki.
Wpływy CIA osiągane za pomocą funduszy pochodzących ze sprzedaży narkotyków zanikają, natomiast Międzynarodowy Trybunał Karny przygotowuje się do wytoczenia procesów wobec CIA i kabały Busha z powodu tortur oraz zbrodni wojennych w Afganistanie i w innych krajach twierdzą źródła Pentagonu i inne.
Oprócz tego, w ramach jednego z największych przypadków korupcji w historii armii USA, śledztwem objęto 440 osób, w tym 60 admirałów co stanowi jedną trzecią najwyższych oficerów marynarki wojennej. Usunięcie tych skorumpowanych oficerów – w większości stacjonowanych w Azji oznacza, że 7 Flota wkrótce przestanie chronić skorumpowanych polityków Japonii, Korei Południowej i tajnej chazarskiej kolonii – Korei Północnej. Oznacza to, że za aresztowaniami w USA pójdą podobne aresztowania w Azji.
Japońscy kryminaliści odpowiedzialni za tsunami z 11 marca 2011 i masowe morderstwa w wyniku ataku nuklearnego na Japonię, w obawie o własne życie przetrzymują wielkiego mistrza gnostycznych iluminatow « Aleksandra Romanowa » zwanego inaczej Slasha Zaric znajduje się on w nieludzkich warunkach w szpitalu Hasegawa w Fuchu, Tokio. Numer telefonu tego szpitala: 81-422-31-8600. Były premier Yasuhiro Nakasone, były premier Yoshiro Mori, burmistrz miasta Koganei, szef policji Koganei i wszyscy pozostali kryminaliści związani ze zbrodnią przeciwko ludzkości w Fukushimie zostaną osadzeni w więzieniu i ostatecznie wykonane na nich zostaną egzekucje chyba, że uwolnią Zarica i w trybie natychmiastowym zorganizują konferencje prasowe i wyznają swoje grzechy. Ich mienie zostanie zajęte a Zaric otrzyma rekompensatę za uczynione mu krzywdy twierdzą źródła ze Stowarzyszenia Białego Smoka. Oczywiście, główni inspiratorzy w USA, we Włoszech i w Szwajcarii również odpowiedzą za swoje zbrodnie przed sądem.
Wielu głównych chazarskich mobsterów jak Bill Gates i George Soros – zostało już « wyjętych z obiegu » - twierdzą wyżej wspomniane źródła. Następni z najbardziej prominentnych przestępców przeznaczonych do neutralizacji to Eric Schmidt z Google, Jeff Bezos z Amazon, Mark Zuckerberg z Facebooka oraz Masayoshi Son z Softbanku, oprócz wielu innych oligarchów używanych jako kanały służące do prania pieniędzy drukowanych przez banki centralne będące w prywatnym posiadaniu w realnej gospodarce. Według japońskich prawicowych źródeł, Son « już został załatwiony ».
W międzyczasie, informator znajdujący się w dowództwie marynarki wojennej USA przedstawił ponure szczegóły innych chazarskich przestępstw wykrytych podczas wspomnianego rajdu. Wiadomość ta została przesłana drogą mailową przez patriotycznego oficera z siedziby CIA:
Od żołnierza piechoty morskiej z siedziby CIA, wysłane z iPhonea
Piechota morska USA dokonała w ubiegłym tygodniu rajdu na Centralną Agencję Wywiadowczą /CIA/ w Langley, Virginia. Żołnierze piechoty morskiej uzyskali liczne dowody wskazujące na udział znanych polityków w defraudacjach, fałszowaniu wyborów, fałszowaniu tożsamości, spiskach mających na celu morderstwo, dokonanych morderstwach, działaniach terrorystycznych w kraju oraz w pedofilii. Poniżej zebrałem 23 punkty w celu wzbudzenia waszego zainteresowania i podsumowania tego, co się dzieje:
Punkt 1: Dokonano nalotu na siedzibę CIA, FBI została zneutralizowana i odzyskano 35 trylionów USD sprzeniewierzonych ze skarbu. Łącznie za rządów Busha i Clintona sprzeniewierzono około 100 trylionów USD.
Punkt 2: Prezydent Donald Trump otworzył ponownie akta dotyczące zamordowania prezydenta Johna F. Kennedy’ego i stwierdził, że stoi za tym George H.W. Bush. Zdjęcia z autopsji JFK zostały sfałszowane.
Punkt 3: Doniesienia na temat molestowania seksualnego przez członków Kongresu są przykrywką medialną dla tego, co rzeczywiście ma miejsce /nalot piechoty morskiej na siedzibę CIA oraz wprowadzenie przez prezydenta Trumpa stanu wojennego/.
Punkt 4: Alex Jones z Infowars to zdrajca i zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, związany z Mossadem tajną służbą państwa Izrael.
Punkt 5: Hillary Rodham Clinton zarządziła zamordowanie Rona Browna /sekretarza do spraw handlu/, Williama Colby /dyrektora CIA/, Vince Fostera /zastępcy doradcy Białego Domu/ i Johna F. Kennedyego Juniora /syna zamordowanego prezydenta Johna F. Kennedy’ego/ oraz innych przez ekipy płatnych morderców działające wewnątrz kraju.
Punkt 6: Były republikański kandydat na prezydenta Trump miał rację twierdząc, że ojciec senatora Teda Cruz był powiązany z Lee Harvey Oswaldem.
Punkt 7: Adam Schiff, przedstawiciel Kalifornii i członek stałego komitetu kongresu do spraw wywiadu, oraz burmistrz Chicago Rahm Emmanuel – były szef personelu Białego Domu w czasie prezydentury Baracka Obamy mają powiązania z Mossadem. Obaj są pedofilami.
Punkt 8: Barack Obama urodził się w Kenii, były prezydent dokonał fałszerstwa tożsamości. Obama winien zostać aresztowany za fałszerstwo tożsamości.
Punkt 9: Senator Cruz jest obywatelem kanadyjskim, który sfałszował akt urodzenia aby zostać senatorem USA popełnił fałszerstwo tożsamości. Cruz winien zostać aresztowany za fałszerstwo tożsamości.
Punkt 10: Prezydent Trump jest w posiadaniu dowodów, że wielu dziennikarzy jest na liście płac CIA, na przykład Anderson Cooper /CNN, CBS/, Chris Matthews /MSNBC/, Wolf Blitzer /CNN/ i być może Alex Jones /InfoWars/.
Punkt 11: W ubiegłym tygodniu piechota morska USA zabezpieczyła komputery znalezione w siedzibie CIA.
Punkt 12:  Są oni obecnie w posiadaniu dowodów, że Hillary Rodham Clinton popełniła fałszerstwa wyborcze, dokonała zdrady stanu i prowadziła akcję wywrotową. Jest dealerem narkotykowym. Popełniła masowe morderstwa. Mordowała pracowników Departamentu Stanu za pomocą płatnych morderców.
Punkt 13: Bill Plante, korespondent CBS News emerytowany w listopadzie 2016, potwierdził, że JFK został zastrzelony z przodu, Al Gore – senator Tennessee i demokratyczny kandydat na prezydenta wygrał wybory w roku 2000, natomiast atak terrorystyczny 9/11 był operacją fałszywej flagi. Plante twierdzi, że żaden dziennikarz nie powie na te tematy prawdy w obawie o własne życie.
Punkt 14: Ten kraj pozbędzie się deficytu po wprowadzeniu w życie protokołów. 100 trylionów USD przychodu, 35 trylionów idzie prosto do skarbca USA, pozostaje 15 trylionów USD nadwyżki. Możemy obniżyć podatki, odbudować siły zbrojne i stworzyć wielki program odbudowy infrastruktury krajowej. Donald Trump przejdzie do historii jako największy prezydent od czasów Ronalda Reagana.
Punkt 15: George H.W. Bush usiłował zabić prezydenta Reagana trzykrotnie w czasie jego ośmioletniej prezydentury.
Punkt 16: “Dziadek Bush” /i Hillary Clinton/ próbowali siedmiokrotnie zamordować prezydenta Donalda Trumpa. Przez wszystkie lata, Bush brał czynny udział w 25 spiskach mających na celu likwidację polityków wysokiego szczebla głównie członków kongresu i senatorów.
Punkt 17: Gdyby Gore objął urząd prezydenta a klan Busha nie był w stanie sfałszować wyborów istniał plan usunięcia Gore i umieszczenia na stanowisku prezydenta Al Liebermana kandydata na vice-prezydenta.
Punkt 18: Istnieje spisek obejmujący przedstawiciela Kalifornii Maxine Waters i Blue Moon Bank w Tajlandii.
Punkt 19: W dniu 3 listopada 2017 roku Rene Boucher dokonał próby zamordowania senatora z Kentucky Rand Paula, obrońcy życia występującego przeciwko wojnie. “Boucher poczuł się zagrożony ponieważ Paul dużo wie i nie można go kontrolować.
Punkt 20: Reporter dużej agencji informacyjnej zamierzał opublikować wiadomość jeszcze tego nie uczynił według której rząd nawiązał kontakt z sierocińcami w całym kraju, pokrywając koszt transportu sierot do dystryktu federalnego Waszyngtonu, aby Dick Cheney, George H.W. Bush i inni pedofile /na przykład Barney Frank/ mogli wybrać sobie małoletnich partnerów do stosunków seksualnych, których zabrali ze sobą na imprezy. Obecni tam byli również agenci dokumentujący, jak członkowie kongresu byli poddani działaniu narkotyków i fotografowani z tymi sierotami w kompromitujących pozycjach seksualnych. Wielka liczba członków kongresu była /i nadal jest/ kontrolowana poprzez szantaż.
Punkt 21: W trakcie nalotu dokonanego przez piechotę morską na budynki CIA odzyskano dokumenty dotyczące transakcji finansowych, polis ubezpieczeniowych i innych dokumentów sprzed ataków terrorystycznych 9/11. Wszystkie te dokumenty znajdują się obecnie w posiadaniu służb wywiadu marynarki wojennej USA.
Punkt 22: Stan Wisconsin, Rezerwa Federalna oraz były gubernator Wisconsin Tommy Thompson w latach 2002 2005, brali udział w kradzieży trylionów dolarów ze skarbca USA. Gubernator Wisconsin Scott Walker winien przekazać wszystko, czym dysponuje w przeciwnym razie zostanie przeciwko niemu wszczęte postępowanie.
Punkt 23: Demokratyczny gubernator Kalifornii Jerry Brown zarządził śledztwo w sprawie obecności pedofilów w swojej partii, takich jak Nancy Pelosi przywódca republikańskiej mniejszości oraz senator Kamala Harris.
Powyższe informacje nie są w pełni zgodne z danymi pochodzącymi z naszych źródeł, ale są na tyle kompletne, że opublikowaliśmy je praktycznie dosłownie. Na przykład, według naszych źródeł Barack Obama urodził się w USA, ale popełnił fałszerstwo tożsamości, ponieważ jego prawdziwym ojcem był amerykański aktywista komunistyczny Frank Marshall Davis. Ponadto, nie możemy potwierdzić, że protokoły Wanta zostana wprowadzone w życie, dając 100 trylionów USD. Natomiast możemy potwierdzić, że Janet Yellen została zmuszona do rezygnacji ze stanowiska gubernatora Zarządu Rezerwy Federalnej mimo, że jej kadencja miała zostać przedłużona do roku 2024. Oznacza to, że emisja dolarów USA zostanie odebrana chazarskim mobsterom i, teoretycznie, będzie można uruchomić nieograniczone fundusze aby uczynić Amerykę ponownie wielką, wraz z resztą świata. Pozostało jednak jeszcze wiele do zrobienia przed ostatecznym pokonaniem chazarskiej mafii jeszcze nie czas, aby spocząć na laurach.
W USA należy obalić propagandę mediów korporacyjnych i zmusić je do przekazywania prawdziwych informacji. W ubiegły tydzień wykonano wiele działań w tym kierunku. Na przykład, Washington Post oraz Advance Publications będące w posiadaniu chazarów stoją w obliczu procesów o zniesławienie ze strony senatora Roy Moore z Alabamy po tym, jak ich oskarżenia o nadużycia seksualne z jego strony okazały się kłamstwem donoszą źródła z Pentagonu. Donald Trump popiera Moore.
Również próby podjęte przez chazarską mafię, aby zmusić Ruperta Murdocha do sprzedaży Fox zostały powstrzymane przez administrację Trumpa – donoszą z Pentagonu. Na pierwszym etapie, departament sprawiedliwości zmusi Comcast do wycofania inwestycji z NBC Universal i porzucenia zamiaru przejęcia Fox. Ponadto, w najbliższym czasie mają nastąpić aresztowania głównych bossów mass mediów jak wynika z informacji nieoficjalnych.
Natomiast chazarowie dokonują przetasowań w Izraelu i Arabii Saudyjskiej siły izraelskie i oddziały najemników w Arabii Saudyjskiej łączą siły w obronie chazarskiej kontroli nad znaczącymi zasobami ropy naftowej na świecie. Jednak – według Pentagonu Izrael znajduje się pod embargo na dostawy uzbrojenia, natomiast długoletni klient Izraela Indie wycofał się z umowy na zakup rakiet przeciwczołgowych o wartości 500 milionów USD. Niemcy po rządach Merkel może zaprzestać budowy łodzi podwodnych, Izrael może nie dostać więcej F-35 ani części zamiennych, natomiast 10-letni pakiet pomocy wojskowej o wartości 38 miliardów USD podpisany za czasów Obamy może zostać unieważniony.
Reasumując, mamy za sobą prawdziwie spektakularny tydzień sukcesów na rzecz mieszkańców planety Ziemia. Widać niezaprzeczalne oznaki zbliżającej się zmiany władzy w Izraelu, Japonii, Niemczech, Włoszech, Francji i Anglii. Jeżeli to nastąpi a w konsekwencji masowe aresztowania będziemy wiedzieli, że koszmar chazarskiego-babilońskiego niewolnictwa długu kończy się rzeczywiście.
Pojawia się nowy poranek dla ludzkości. Musimy kontynuować presję, aby to nastąpiło.
 Source: Antimatrix.org
Tranlator. Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers