CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, November 15, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 13:11:2017

Likwidacja chazarskiej mafii: setki aresztowań w Arabii Saudyjskiej i następnie w USA

13 listopada 2017
Trwa wielka czystka chazarskiej mafii: po aresztowaniach setek saudyjskich książąt, generałów i polityków obecnie mają miejsce aresztowania 842 chazarskich gangsterów w USA, potwierdzone przez Pentagon, CIA i inne źródła.
Informatorzy z Pentagonu przesłali zdjęcia przedstawiające Hillary Clinton i senatora USA Johna Daesh McCaina noszących po zatrzymaniu obuwie ortopedyczne w celu ukrycia bransolety GPS na prawej nodze nad kostką.
Faktem jest, że większość polityków w Waszyngtonie D.C. bardzo się wzbogaciła po wejściu do polityki nieproporcjonalnie do ich oficjalnych dochodów. Oznacza to, że większość została przekupiona i dlatego większość z nich zostanie zaaresztowana. Nancy Pelosi, przywódca mniejszości w kongresie, ostatnio specjalnie okazywała symptomy starczej degeneracji w publicznych wystąpieniach aby uzyskać medyczny pretekst do uniknięcia aresztowania twierdzą źródła w NSA. Według tych samych źródeł, masowa strzelanina mająca miejsce w Las Vegas w dniu 1 października miała na celu odwrócenie uwagi przez płatnych morderców zatrudnionych przez firmę bezpieczeństwa G4S http://www.g4s.com/ wynajętą przez Georga Busha seniora od planowanego zamachu na prezydenta Donalda Trumpa i saudyjskiego następcę tronu Muhammada Bin Sultana /MBS/. 

Trump i MBS mieli tajne spotkanie w apartamentach hotelu Mandalay Bay będącego własnością MBS w celu omówienia masowych aresztowań sprawców ataków terrorystacznych 9/11 twierdzą te same źródła. Jednak zdołano bezpiecznie ewakuować Trumpa i MBS, natomiast środki przekazu kontrolowane przez propagandę korporacyjną nie są w stanie dłużej ukrywać już rozpoczętych aresztowań co potwierdzają różne źródła. W trakcie dokonywanych aresztowań Trump odbył tajne spotkanie w Wietnamie z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem i z chińskim prezydentem Xi Jinping. Oto relacja informatora CIA będącego naocznym świadkiem tych spotkań:
“Znaczenie tych rozmów wykracza poza uściski dłoni i okazjonalną wymianę zdań jak przedstawiały to media. Trzej przywódcy światowi Trump, Putin i Xi Jinping spotkali się nieformalnie w obecności prezydenta Indonezji Jokowi, jako przedstawiciela holdingu złota Soekarno M1. Trump został poinformowany, że w przyszłym miesiącu Putin i/lub Centralny Bank Rosji oficjalnie ogłoszą wprowadzenie nowej waluty opartej na złocie. Będzie ona miała wsparcie zasobów złota Rosji, Chin i Indii. Również Indonezja wesprze nową walutę przy pomocy posiadanych zasobów złota. Wydarzenie to wywrze znaczącą presję na dolara amerykańskiego i na globalny system bankowy Rotszyldów. Rząd korporacyjny USA w dystrykcie federalnym Waszyngtonu /który nie jest częścią Republiki Stanow Zjednoczonych/ jest zdecydowanie bankrutem. Potwierdza to wzrost zadłużenia rządu amerykańskiego o 640 miliardów USD od 30 września. Ponadto, deficyt handlowy USA wynosi 539 miliardów a deficyt rządowy w roku fiskalnym zakończonym tego dnia satanistyczną kwotę 666 miliardów.
Prawdopodobnie nie jest żadnym przypadkiem twierdzenie korporacyjnego rządu USA, że otrzyma 800 miliardów USD od zaaresztowanych saudyjskich książąt i 250 miliardów USD tytułem sprzedaży nowych produktów dla Chin. Dałoby to łącznie 1,05 tryliona USD, niemal wystarczającą kwotę do spłacenia łącznego długu 1,205 tryliona USD w roku fiskalnym 2017. Pozostałą kwotę zamierzają prawdopodobnie uzyskać od takich państw zależnych jak Japonia, Korea Południowa i Katar /stąd zapowiedzi wielkich kontraktów na sprzedaż uzbrojenia/. Jednak powyższe sumy oparte są w dużym stopniu na życzeniowym myśleniu.
Jako potwierdzenie tego niech posłuży relacja członka — niewolniczego wobec USA — gabinetu premiera Shinzo Abe, który nawiązał kontakt z Towarzystwem Białego Smoka w ubiegłym tygodniu aby poskarżyć się na amerykańskie żądania pieniężne podczas niedawnej wizyty Trumpa w Japonii, mówiąc że Japonia nie ma już żadnych pieniędzy do rozdawania. Rząd japoński wprowadził system mój numer dający każdemu obywatelowi unikalny numer w celu ujawnienia numerów bankowych ukrytych pod różnymi nazwiskami. Operacja ta pozwoliła uzyskać 1 trylion jenów odpowiadający 8,8 miliardom USD. Kwota ta została przekazana Amerykanom podczas wizyty Trumpa. To wielka suma jeśli przyjąć normalne kryteria cywilne lub rządowe, ale znikoma w porównaniu do obecnych potrzeb rządu korporacyjnego USA, pragnącego zachować dotychczasowy poziom wydatków.
Arabia Saudyjska, wykonując polecenia swoich chazarskich przełożonych, usiłowała w zeszłym tygodniu wywołać zagrożenie wojną z Iranem była to nieudana próba uratowania petrodolara za pomocą rozpoczęcia apokaliptycznej 3 wojny światowej. Takimi złudnymi planami nadal karmią się chazarscy fanatycy.
Według źródeł z Pentagonu, Saudyjczycy przemieścili część swoich F15 na Cypr w desperacji, ale ten manewr nikogo nie przestraszył, ponieważ saudyjscy piloci nie przedstawiają sobą żadnej siły bojowej a piloci pakistańscy i izraelscy nie będą ryzykować zakłóceń radioelektronicznych lub zestrzelenia przez Rosjan. Natomiast Arabia Saudyjska jest “pod presją aby zwróciła porwanego libańskiego premiera Saada Hariri. Ponadto, trzęsienie ziemi na granicy irańsko-irackiej zarejestrowane 13 listopada “może wskazywać, że Iran już posiada broń atomową. Mógł to również być tajny izraelski atak na Iran spekulują źródła egipskie. W każdym razie, saudyjskie czystki objęły również byłego saudyjskiego ambasadora w USA i bliskiego sojusznika rodziny Bush – Bandara Bin Sultana. Według źródeł Pentagonu, Bandar i następca tronu MBS mogą być koronnymi świadkami potwierdzającymi izraelskie autorstwo 9/11. Oczywiście, izraelski trop doprowadzi do Rotszyldów ukrywających się w swojej rezydencji w Zug, Szwajcaria. Jednak narazie zamykane są ich działania w USA gdzie według NSA główny agent Clinton/Bush, torturujący dzieci i iddający hołd szatanowi, John Podesta został zaaresztowany podczas próby ucieczki z USA. Jego samolot został zmuszony do lądowania przez amerykańskie myśliwce. Destrukcja kabały Bush/Clinton jest już widoczna publicznie, nawet w mediach korporacyjnych, które donoszą o zamykaniu firm należących do Johna Podesta. Ponadto, Trump ujawnił w ubiegłym tygodniu kolejną partię 13213 oryginalnych dokumentów dotyczących zamordowania Kennedyego.
Chazarowie i ich korporacyjni niewolnicy medialni nadal karmią się iluzją, że specjalny prokurator Robert Mueller zarządzi ostatecznie aresztownie Trumpa w ramach trwającego śledztwa dotyczącego rosyjskiego wątku w wyborach. Jednak według Pentagonu mimo że Mueller brał udział w zacieraniu śladów 9/11 jest on nadal członkiem marynarki wojennej otrzymującym rozkazy od generałów marynarki Johna Kelly i Jamesa Mattisa, będąc ważnym elementem demontażu kabały Bush/Izrael.
Jeżeli komukolwiek wydaje się, że prezydent Trump jest rzeczywistym przywódcą, wystarczy przeczytać artykuł zlinkowany poniżej, w którym szef personelu Białego Domu, generał John Kelly mówi, że nie czyta tweetów Trumpa, i że jego zadaniem jest upewnienie się, że prezydent będzie poinformowany o tym, co będzie robić.
Według źródeł zbliżonych do Pentagonu dokonano testów awaryjnego systemu nadawania EBS, aby obywatele mogli zostać poinformowani nawet w przypadku kłamstw rozpowszechnianych przez Google i media korporacyjne znajdujące się pod chazarską kontrolą. Pozostaje mieć nadzieję, że na liście osób przewidzianych do aresztowania znajdują się najważniejsi przedstawiciele Google, Facebooka itd, aby internet mogł stać się ponownie prawdziwym źródłem informacji.
Na zakończenie, wydaje się że coś ważnego nastąpi niebawem w Chinach. W ubiegłym tygodniu rząd chiński ogłosił, że cudzoziemcy będą mogli przejąć większościowy pakiet /51%/ chińskich instytucji finansowych.
Zdawałoby się, że to dobre posunięcie, ale Japonia, Korea Południowa i inne kraje azjatyckie dobrze pamiętają, jak anonimowi chazarscy finansiści zdewastowali kondycję lokalnych instytucji finansowych podczas sztucznie wywołanego w roku 1997 kryzysu finansowego w Azji. Obecnie rynek mieszkaniowy stanowi bańkę spekulacyjną o wiele większą niż wówczas bańka japońska. Jeżeli spekulacyjna bańka inwestycji mieszkaniowych pęknie a musi, zgodnie z prawami grawitacji finansowej – wówczas chazarskie firmy zaczną zgarniać bankrutujące chińskie banki za ułamek ich nominalnej wartości. Ta wiadomość zastanawia, czy przypadkiem nie było racji w twierdzeniu NSA, według którego przywódca Chin, prezydent Xi Jinping jest agentem Rotszyldów.
Nie można zapomnieć, że chazarska klasa rządząca jest odpowiedzialna za śmierć dziesiątków milionów ludzi od czasu zakończenia 2 wojny światowej. Władze różnych krajów, włączając siły zbrojne USA, posiadają niepodważalne dowody na to, że chazarowie aktywnie planowali zgładzenie 90% ludności świata, czyli 9,3 miliarda ludzi.

Tym razem, musimy powstrzymać ich w sposób definitywny. Oznacza to odebranie im głównego źródła ich władzy kontroli nad systemem finansowym. Należy pozbawić ich kontroli nad BIS /Bank Rozliczeń Międzynarodowych/, Bankiem Swiatowym, Międzynarodowym Funduszem Walutowym, Centralnym Bankiem Europejskim, Zarządem Rezerwy Federalnej, Bankiem Japonii itd. Nie należy się spodziewać, że oni po prostu przekażą klucze do tego w ostatecznym rachunku będą potrzebni uzbrojeni ludzie. Dlatego najlepszą nadzieją dla ludzkości są siły zbrojne USA, Chin i Rosji. 
Translator: Ryszard K

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers