CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, March 30, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 29:03:2021

 

Oszustwo Rockefellera-Bidena rozpada się, podczas gdy świat trzyma się od nich z daleka

29 marca 2021, Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Zamach stanu przeprowadzony w Stanach Zjednoczonych przez rodzinę Rockefellerów i ich Radę ds. Stosunków Zagranicznych rozpada się, podczas gdy świat trzyma się z daleka od tej ohydnej rodziny przestępczej. Po odejściu Donalda Trumpa rośnie konsensus wśród elit władzy, że fałszywa prezydentura Joe Bidena staje się filmem katastroficznym. Dlatego na najwyższych szczeblach światowej władzy pracuje się nad trzecią alternatywą - twierdzą źródła wielu tajnych stowarzyszeń.

W obecnym stanie rzeczy, rodzina Smoka, masoni P3, Rycerze Malty, Wspólnota Brytyjska, masoni Lotosu, Rosjanie i inne grupy zgodziły się, że merytokratycznie obsadzona organizacja przyszłego planowania z funduszem w wysokości bilionów dolarów jest potrzebna dla planety. Skontaktowano się również ze Stowarzyszeniem Thule aby sprawdzić, czy nie są skłonni wyjść z ukrycia i udostępnić ludzkości jako całości swoją technologię antygrawitacyjną i inną.


Jak to ujęło MI6, “nieoficjalne dyskusje są obecnie najważniejszą dyskusją dyplomatyczną na świecie jeśli nie w dotychczasowej historii, jeśli osiągniemy to, co przewidujemy.” Ponieważ – ze względów bezpieczeństwa – te dyskusje odbywają się za pomocą środków analogowych, zajmie to co najmniej trzy tygodnie dla wszelkich publicznie widocznych wyników - mówią źródła.

W międzyczasie, operacje psychologiczne fałszywej prezydentury Bidena nadal degenerują się. Możemy teraz potwierdzić, że żaden amerykański dowódca wojskowy nie spotkał się z tak zwanym sekretarzem obrony USA Llyodem Austinem, kiedy ten odwiedził Japonię w połowie marca. Możemy również potwierdzić, że rząd Korei Południowej uniknął zarówno Austina jak i fałszywego Sekretarza Stanu Anthony’ego Blinkena, gdy odwiedzili ten kraj po Japonii.

Tak zwany prezydent Biden odbył również to, co było zapowiadane jako jego pierwszą konferencję prasową w zeszłym tygodniu. Nie odbyło się to jednak w Białym Domu i nie było tam żadnych zagranicznych reporterów. Nie było też zdecydowanej większości reporterów Białego Domu z administracji Trumpa. Innymi słowy - był to całkowicie zainscenizowany incydent z użyciem propagandowych reporterów, rzucających pytania do upośledzonego umysłowo sobowtóra Bidena, który ledwo czytał swój teleprompter. Podczas gdy ta żałosna farsa jeszcze bardziej oczernia wizerunek USA, wojna gospodarcza szaleje z atakami zarówno ze strony mafii Rockefellerów jak i przeciwko nim. Najbardziej ewidentnym tego znakiem jest oczywiście statek Evergreen (wiecznie zielony), który zablokował Kanał Sueski po wykonaniu znaku “up yours – wal się“.

Evergreen to kod tajnych służb dla Hillary Rockefeller Clinton, co oznacza, że ta blokada była jasną wiadomością dla Rockefellerów. Dlatego korporacyjne media propagandowe, takie jak New York Times, nazywają statek “Ever given – nigdy nie dostaną.”

Jak powszechnie donoszono w innych miejscach, duża chińska autostrada została również zablokowana przez ciężarówkę z logo Evergreen. Przesłanie jest jasne - chińska partia komunistyczna dogadująca się z Rockefellerami aby sfinansować ich fałszywą prezydenturę Bidena, musi to zakończyć, inaczej chińskie szlaki handlowe zostaną zablokowane. Chińczycy uznali blokadę Kanału Sueskiego za akt wojny i odpowiedzieli zestrzeleniem dwóch amerykańskich satelitów wojskowych - podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Krótkie klipy wideo poniżej pokazują ich zniszczenie, podają źródła.

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_616b35e912434434ae6e1350cfa7d746/720p/mp4/file.mp4

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_fec7871c89a843e1baf413d4f84fdfa8/480p/mp4/file.mp4

Zablokowanie Kanału Sueskiego i zestrzelenie satelitów były tylko najbardziej widocznymi ostatnimi oznakami trwającej hybrydowej wojny światowej. Na przykład przemysł samochodowy - pozostała jeszcze twierdza siły przemysłowej Rockefellerów - jest powoli dławiony przez niedobór półprzewodników. Produkcja NXP Semiconductors i Infineon Technologies, graczy nr 1 i Nr 3 na świecie odnośnie chipów samochodowych, została znokautowana w lutym przez nienaturalne burze w Teksasie. Teraz japoński producent chipów Renesas Electronics, gracz numer 2 odnośnie chipów samochodowych, mówi, że ich zakład został zniszczony przez pożar w zeszłym tygodniu. Tak więc światowy przemysł motoryzacyjny przestaje działać.

https://asia.nikkei.com/Business/Tech/Semiconductors/Chip-starved-automakers-shudder-at-Renesas-plant-s-1-month-halt

Obserwujemy również ataki na rafinerie ropy naftowej i gazu ziemnego na całym świecie. Ponownie - są to kluczowe bastiony władzy Rockefellerów. W szczególności - po niszczących atakach na zakłady naftowe Rockefellerów w Arabii Saudyjskiej - następowały ataki na zakłady od Mozambiku po Indonezję.

https://www.nzherald.co.nz/world/homes-evacuated-after-massive-explosion-fireball-obliterates-indonesian-oil-refinery/SI6QCMSLN6Y5KQSUOHRYFMI3VE/

https://sputniknews.com/asia/202103281082475776-massive-explosion-hits-balongan-oil-refinery-in-indonesia/

https://www.reuters.com/article/us-mozambique-insurgency/dozens-killed-in-besieged-mozambique-gas-town-idUSKBN2BK0JF?il=0&utm_source=reddit.com

Trwa również nowa seria zabójstw i egzekucji. Tom Heneghan, który opublikował zdjęcie nazistowskiego agenta CIA Mike’a Cottrella, krótko poinformował w zeszłym tygodniu, że Cottrell został zabity. Od tego czasu raport został całkowicie usunięty z Internetu. Poinformował on również, że prawnik Cottrella, Al Hodges, współpracował z agencją Białych Kapeluszy, “przekazując komunikację wewnętrzną między Cottrellem, Daną Wilcox z Delmara Timber Trust, ówczesnym sekretarzem skarbu USA Henrym ‘Hankiem’ Paulsonem i gwałcicielem dzieci, niemieckim nazistą George’em W. Bushem jr. OSZUSTEM Scherffem.” To również zostało usunięte z Internetu.

W miniony weekend dowiedzieliśmy się również o śmierci Wielkiego Mistrza Gnostyckich Iluminatów Sasha Zarika, Alias Alexander Romanov. Zarik został zabity przez pociąg na stacji Hanakoganei w Tokio w sierpniu ubiegłego roku, według jego żony. Dowiedzieliśmy się o tym w zeszłym tygodniu, ponieważ informacje zostały celowo zatajone przed nami przez grupę gangsterów ukrywających się na drugim piętrze posterunku policji Koganei w Tokio. Zarik był tajnym agentem Australijskich Służb Wywiadowczych (ASIS), który infiltrował wschodnioazjatyckie operacje przemytu narkotyków frakcji narkotykowej CIA. Ujawnił swoją przykrywkę w czerwcu 2010 roku, kiedy udał się do ambasady Australii w Tokio aby ostrzec, że zostało przemycone do Japonii urządzenie jądrowe w celu wykorzystania w ataku terrorystycznym. Następnego dnia premier Australii Kevin Rudd został zmuszony do dymisji przez “Zarząd Rezerwy Federalnej“, - według kolegów Zariksa z ASIS po tym, jak Rudd przekazał to ostrzeżenie amerykańskiemu wywiadowi.

Zarik miał również odwiedzić autora tego raportu i ogłosić, że miał 70 kilogramów kontrabandy i że muszę przedstawić go japońskiemu podziemiu Yakuzy, bo inaczej zostanę zabity. Powiedział, że jeśli wprowadzę go, dostanę dochód w wysokości około 10 000 USD miesięcznie. Zamiast tego przedstawiłem Zarika agentowi japońskiego wywiadu wojskowego Takamasu Kawase, który ostrzegł, że to pułapka. Okazuje się, że kontrabanda została zmieszana z niszczącymi umysł chemikaliami, a Zarik przeszedł całkowitą degenerację psychiczną po spożywaniu jej przez kilka miesięcy. Zarik został również poproszony przez policyjnych zbirów z Koganei, aby popełnił krzywoprzysięstwo zeznając, że to ja byłem mózgiem transakcji. Odmówił, po czym jego dawni koledzy z tajnej agencji zaczęli go unikać. To było także mniej więcej w tym czasie, gdy brytyjski premier Tony Blair zaczął chwalić się, że wkrótce zostanie wsadzony do więzienia za narkotyki.

Ponieważ ujawnił planowany terroryzm nuklearny i odmówił popełnienia krzywoprzysięstwa, paszporty Zarika i wszystkie dokumenty identyfikacyjne znajdujące się w jego posiadaniu zostały mu odebrane, przez co stał się bezpaństwowcem i bankrutem.

Możecie być pewni, że cały wydział policji Koganei zostanie uznany jako zbrodniarze wojenni, wytropiony i zabity, chyba że wydadzą ludzi, którzy zamordowali Zarika, w tym, jak mówią nasze źródła, Hirofumi Nakasone, syna Yasuhiro Nakasone (który zmarł podczas przesłuchania w Guantanamo). W szerszym kontekście Zarik i ja mieliśmy do czynienia z nazistowskim zamachem stanu przeciwko zachodniej władzy, przeprowadzonym przez niemieckich agentów DVD. Byli to m.in. George Bush Sr. i Jr., papież Ratzinger, Tony Blair, generał Jezuitów Peter Hans Kolvenbach, Baron Fritz Thysen, były premier Japonii Yasuhiro Nakasone, premier Izraela Benjamin Netanjahu, Henry (Heinz) Kissinger, prezydent Francji Nicolas Sarkozy i habsburska rodzina królewska ukrywająca się za Światowym Forum w Davos.

Zarik dołącza do Neila Keenana, Jane Burgermeister, Christophera Story i wielu innych, którzy zginęli za podjęcie działań przeciwko ludobójczym bandytom. Jednak o wiele więcej złych facetów, w tym większość z tych wymienionych powyżej, zostało zabitych, uwięzionych lub usuniętych z urzędu. Każdy kto jeszcze żyje, nie będzie długo żył. Ludobójstwo nie jest zbrodnią, która może ujść na sucho. Mówiąc o ludobójstwie; źródło Mossadu informuje nas, że tak zwany mąż wiceprezydent Kamali Harris, Doug Emhof jest członkiem sekty śmierci Chabad, której celem jest “zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę“. Ta sekta śmierci, której nie udało się zabić nas bronią biologiczną, próbuje teraz zabić nas szczepionkami - jak mówią teraz niezliczeni informatorzy. Poniższy link i krótki fragment od byłego wiceprezesa Pfizer i dyrektora ds. nauki Dr Mike’a Yeadona ma jasne przesłanie:

https://www.godlikeproductions.com/forum1/message4747291/pg1?c1=1&c2=1&disclaimer=Continue

“Doskonale zdaję sobie sprawę z globalnych zbrodni przeciwko ludzkości popełnianych przeciwko dużej części ludności świata… Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że stoimy w obliczu zła (a nie determinacji jaką kiedykolwiek podjąłem podczas 40-letniej kariery naukowej) i niebezpiecznych produktów…… jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część ludności świata w ciągu najbliższych kilku lat, systemy wprowadzane teraz umożliwią to. Uważam, że jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do masowej depopulacji.”

https://brandnewtube.com/watch/covid-19-vaccines-are-weapons-of-mass-destruction-and-could-wipe-out-the-human-race_GcjtJu9dY1RcSNh.html?fbclid=IwAR3wBXvglHEGJdhzXReN9nTGZiJ3jzRIJ5FWdz7xxDEqRwCTtu0hlwFLR6k

Śladem do głowy tej ośmiornicy lub grupy Oktogon pozostaje Szwajcaria. Pamiętajcie, kiedy poszedłem odwiedzić masonów P2 (teraz P3) we Włoszech, powiedzieli mi, że zamierzają zwolnić przeklętego papieża i premiera Włoch Berlusconiego, i zrobili to. Jeden z członków tej grupy, Leo Zagami, mówi, że papież Franciszek (a raczej jego sobowtór) “wkrótce złoży dymisję.”   https://leozagami.com/

Zagami i jego koledzy powiedzieli również, że przyjmowali rozkazy od “kosmitów w Szwajcarii.”

Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) zaoferowało wysłanie przedstawiciela, aby spotkał się z tymi “kosmitami” w Szwajcarii w celu wynegocjowania zmiany sposobu zarządzania tą planetą. Szczegółowe propozycje zostały przesłane do BIS za pośrednictwem różnych agencji wywiadowczych. Jak wspomniano powyżej, skontaktowano się również ze Stowarzyszeniem Thule, które działa z podziemnych baz w Szwajcarii i na Grenlandii - według wewnętrznych źródeł.

Rodzina Smoka zaoferowała również WDS użycie dowolnego z niezliczonych IOU – skryptów dłużnych (obligacji o wysokich nominałach itp.), które otrzymywali przez lata od szwajcarskich “kosmitów” w zamian za ich złoto. Te IOU, w denominacji niezliczonych bilionów dolarów, byłyby więcej niż wystarczające. aby sfinansować ogromne projekty, aby przekształcić tę planetę w raj dla wszystkich żywych stworzeń.

Twórca Kwantowego Systemu Finansowego, który ma odebrać swoje prawa do systemu Rothschildom (którzy mu je ukradli), zaoferował również wsparcie i skontaktował się z BIS.

Szwajcarzy muszą przekazać tych “kosmitów” Trybunałowi w Norymberdze. Pamiętajcie, ci ludzie próbowali – i nadal próbują – aktywnie zamordować większość ludzkości.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers