CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, March 22, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 22:03:2021

 

Przestępczy syndykat BIS kurczowo trzyma się u władzy dzięki morderstwom i łapówkom22 marca 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło trwającej dystopii na Zachodzie znajduje się w BIS - Międzynarodowym Banku Grzechów w Bazylei w Szwajcarii. Ta nazistowska instytucja mafii chazarskiej morduje członków europejskich rodzin królewskich i innych, jednocześnie próbując przekupić azjatyckie rodziny Smoków do współpracy - według źródeł NSA i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. To są przestępcy stojący za fałszywą prezydenturą Joe Bidena i prawdopodobnym morderstwem królowej Elżbiety II - twierdzą źródła.W szczególności, wyższy rangą nazistowski agent o nazwisku Michael Cottrell pojawił się jako kluczowa postać stojąca za tymi zbrodniami - mówią źródła. Teraz, gdy rodzina Bushów i większość innych wyższych rangą nazistów została zabita, Cottrell morduje swoją drogę do stania się najwyższym nazistą - mówią. Jest również prawdopodobnie wyższym rangą aktywnym agentem finansowanego z pieniędzy opium i narkotyków Stowarzyszenia Czaszki i Piszczele. Sam  C. Cottrell wyszedł z ukrycia 19 marca, aby publicznie domagać się kontroli nad zachodnim systemem finansowym. Przejdźcie do 14:00 minuty jego komentarzy w wywiadzie.

https://www.youtube.com/watch?v=H-qpe5pe6l0


Aby zrozumieć, dlaczego aresztowanie tego człowieka i sprowadzenie go na szczegółowe przesłuchanie lub, jeśli nie jest to możliwe, zabicie go od razu, jest kluczem do zakończenia kryzysu finansowego, potrzebne są pewne podstawowe informacje.

Autor niniejszego raportu ma osobistą historię z Cottrellem i jego kolegami nazistami, ponieważ próbowali mnie odurzyć, wrobić i otruć w różnych momentach na przestrzeni lat. Powodem, dla którego się zaangażowałem było to, że próbowałem przekonać Japończyków, aby wykorzystali 7 bilionów dolarów zarobionych od II wojny światowej, i sfinansowali ogromną kampanię mającą na celu zakończenie ubóstwa i powstrzymanie niszczenia środowiska. Zarabiali te pieniądze eksportując samochody, telewizory, itp. do reszty świata, więc uznałem, że mają prawo decydować jak je wydać.

Nie zdawałem sobie sprawy, że od czasu wojen opiumowych Azjaci wysyłają towary do reszty świata i nie dostają za to zapłaty. Zamiast tego ich dynastie zostały obalone a ich złoto było systematycznie grabione i wysyłane do Szwajcarii przez zachodnich morderców Czaszki i Piszczeli oraz handlarzy narkotyków. Czaszka i Piszczele z kolei odpowiadają przed satanistami w Watykanie. Więc niechcący wkroczyłem w wojnę, która szalała potajemnie przez setki lat.

Wracając do Cottrella, jego kolega z Watykanu, satanista Michael Greenberg, oczernił mnie, mówiąc szefom tajnego stowarzyszenia azjatyckiego, że jestem damskim bokserem i narkomanem. Pomysł polegał na zrażeniu przede mną azjatyckich starszych, którzy mają głęboko zakorzeniony wstręt do narkomanów z powodu azjatyckiego doświadczenia z opium. Wielka historia za tym wszystkim jest taka, że BIS i Zarząd Rezerwy Federalnej zostały założone z azjatyckiego złota. Azjatom obiecano ostatecznie kontrolę nad światem w zamian za to złoto.

Kiedy Azjaci pozwali właścicieli BIS i ZRF w sądzie światowym o zwrot ich złota lub kontrolę zachodniej waluty wspieranej przez to złoto, wygrali. Zachodni oligarchowie mieli przekazać złoto 12 września 2001. Zamiast tego, jak wszyscy teraz wiemy, pokazali im środkowy palec z 9.11 i próbowali ich zabić za pomocą broni biologicznej, takiej jak SARS. USA tymczasem stały się nazistowskim faszystowskim państwem poprzez sfałszowane wybory i Patriot Act.

W każdym razie, aby wrócić do Cottrella i jego kolegów nazistów, pod wodzą Führera George’a Busha seniora, oprócz ich “wojny z terroryzmem“, rozpoczęli kampanię systematycznego wykradania kontroli nad zachodnim systemem finansowym od członków europejskich rodzin królewskich.

Dlatego Christopher Story zaczął publicznie oskarżać George’a Busha seniora o kradzież 7 bilionów dolarów od królowej Elżbiety. Bushowie wysłali Cottrella by odwiedził Story’ego, próbując jeszcze bardziej zinfiltrować jego wewnętrzny krąg. Jednak wkrótce Christopher Story oskarżył Cottrella o otrucie go środkiem rakotwórczym. Sam Cottrell mówi, że 14 lipca 2010 Christopher Story zmarł na “bardzo szybko rozprzestrzeniającego się raka“, ale “nie było przemocy.”

Ja i dwóch moich pracowników zostaliśmy również otruci środkiem rakotwórczym użytym jako broń. Jednak koledzy Story’ego powiedzieli mi, że gdybym natychmiast zaczął brać 5000 IU witaminy D dziennie i jeden gram witaminy C co godzinę mógłbym przetrwać raka, co zrobiłem. Niestety, moi asystenci obaj zachorowali na raka limfatycznego i tylko jeden przeżył po wielu operacjach i latach kosztownych zabiegów.

W każdym razie, Cottrell twierdzi teraz, że jest właścicielem instrumentów finansowych członków brytyjskiej królewskiej, które były pod kontrolą Story’ego. Cottrell twierdzi również, że jest właścicielem 500 bilionów dolarów Delmara Timber Trust. Jest to bardzo interesujące, ponieważ V. K. Durham z Delmara Timber Trust wielokrotnie twierdziła, że Bush Sr. i załoga porwali jej męża z jego trawnika, powiesili go na haczykach do mięsa i torturowali, aby uzyskać dostęp do tego funduszu. Każda wzmianka o tym została starannie usunięta z Internetu, co oznacza, że Cottrell i jego koledzy są w zmowie z ludźmi przeprowadzającymi cenzurę Google i inscenizującymi fałszywą prezydenturę Bidena.

Cottrell postanowił poświęcić swojego byłego szefa George’a Busha Sr. i załogę dla własnego dobra, ponieważ wszyscy zostali straceni za zdradę, a on nie chce dołączyć do nich na szubienicy. Czy naprawdę chcemy aby ten morderca i oszczerca rządził zachodnim systemem finansowym? Cottrell musi zostać aresztowany i przywieziony na przesłuchanie jak najszybciej - on wie, gdzie pochowano wiele ciał.

Znalezienie Cottrella jest również niezbędne, ponieważ teksańska policja otrzymała wojskowe karabiny M4 i ogromne ilości amunicji, aby przygotować się na spodziewany wielki atak kartelu narkotykowego Sinaloa i członków ich gangów tego lata, teraz, gdy “Biden” otworzył granicę USA z Meksykiem. Jak zauważa źródło Pentagonu, kartel Sinaloa jest przykrywką CIA, która była kontrolowana przez George’a Busha Sr.

Ponieważ Cottrell twierdzi, że jest przywódcą nazistów CIA, oznacza to, że jest kluczowym powodem, dla którego meksykańskie gangi narkotykowe są zapraszane do USA. Sierżant policji z Peoria w Arizonie powiedział nam, że jego departament otrzymał 50 milionów sztuk amunicji, aby przygotować się na spodziewaną przemoc i niepokoje społeczne. Znalezienie Cottrella będzie kluczem do zidentyfikowania i zneutralizowania przywódców tej antyamerykańskiej wojny.

Na innym, ale powiązanym froncie, w zeszłym tygodniu wyższe rangą źródła MI6 poprosiły nas o przekazanie następującej wiadomości do Mossadu: “Powiedz im 0000 –zrozumieją jeśli wygooglują kod i spojrzą na zdjęcia.” Właściwie, Mossad wrócił i powiedział, że nie rozumieją, więc tutaj jest wyjaśnienie:

“Anioł Numer 0000 oznacza nowy początek, który wzmocni życie. Odnosi się również do zakończenia złych nawyków, problemów i przygnębiającego okresu życia.”

Była jeszcze również aluzja do francuskiej i szwajcarskiej gałęzi rodziny Rothschildów przez gałąź brytyjską. To przyszło w okładce na Wall Street Journal - rzekomo napisane przez Toma Hanksa, którego prawdziwe nazwisko, według Mossadu, to Michael Rothschild. Istotą tego komunikatu wydaje się być “Nigdy więcej nie graj w pasjansa.”

https://www.wsj.com/articles/tom-hanks-on-the-pandemic-year-never-play-solitaire-again-11616075968

Czas obecny jest również ciekawy ze względu na doniesienia prasowe w zeszłym roku, teraz usunięte z Internetu, ogłaszające, że Tom Hanks zmarł “na Covid-19.” Aby zrozumieć to nieco lepiej, spójrzmy na nagłówki irańskiej agencji prasowej Tasnim z wyrywkowego dnia w zeszłym tygodniu:

Główny generał Iranu: zdolność do unicestwienia reżimu syjonistycznego

Iran prezentuje nową szczepionkę na COVID-19

W Iranie wykryto ponad 8300 nowych przypadków koronawirusa

Te przerażające nagłówki pokazują, że Irańczycy przyjmują rozkazy od tych samych ludzi, co Izraelczycy. Historie pełne takich rzeczy jak “Rosjanie/Koreańczycy/Chińczycy itp. idą po nas” lub “zaraza nas zabija!” są typowe dla tego, jak obecna klasa rządząca próbuje nas kontrolować za pomocą strachu. Antidotum na to jest miłość i to jest wiadomość, którą brytyjski oddział Rothschildów wydaje się w końcu otrzymać.

Nawiasem mówiąc, wygląda na to, że komunistyczni Chińczycy są również częścią tej samej struktury kontroli, co widać w tym cytacie z oficjalnej agencji prasowej Xinhua:

“Chińska delegacja dała do zrozumienia stronie amerykańskiej, że Chiny nie mają zamiaru podważać ani zastępować amerykańskiego statusu i wpływów”.

http://www.xinhuanet.com/english/2021-03/20/c_139824274.htm

Ponieważ rząd USA już nie istnieje, jasne jest, że odnoszą się do kontrolerów w Szwajcarii. Jeśli spojrzycie na załączony obrazek, możecie również zobaczyć, że obie delegacje na niedawnych fałszywych rozmowach USA/Chiny na Alasce nosiły maski niewolników jako symbol ślepego posłuszeństwa. Jednak przynajmniej chińscy delegaci na tym spotkaniu przedstawili kilka dobrych punktów. Na przykład szef Spraw Zagranicznych KPCh Yang Jiechi powiedział delegatom USA:

“Nie wierzymy w inwazję poprzez użycie siły, obalenie innych reżimów lub masakrę ludzi z innych krajów. Kraje powinny zjednoczyć się, aby wnieść wkład w przyszłość ludzkości.”

Mówiąc o przyszłości ludzkości, musimy zacząć kopiować Francuzów, którzy wysadzili część Internetu .fr i zaczęli martwić się o nieuczciwą sztuczną inteligencję. Jest coraz więcej oznak, że jest to realne zagrożenie. Na przykład, w zeszłym tygodniu prezydent Rosji Władimir Putin skierował wyzwanie, aby osobiście spotkać się z amerykańskim rezydentem Joe Bidenem. Jednak wszelkie wzmianki o tym zostały usunięte z Internetu, a wszystko co widzimy teraz – nawet w oficjalnej rosyjskiej Agencji Informacyjnej Tass – to propozycje telekonferencji. Wszyscy tak zwani światowi liderzy są zastępowani na naszych oczach przez grafikę komputerową, która spotyka się tylko w Internecie.

Jako przykład kontroli uszkodzeń gdy koła odpadają, w odpowiedzi na wideo Rezydenta Joe dotyczące wirusa ze zmienionym tłem, które podkreśliliśmy w zeszłym tygodniu, Mick West z Metabunk.org z dumą odtworzył kluczową scenę magii mikrofonu.

Niestety, należy tylko przypomnieć wszystkim, że ostrość i oświetlenie są oczywistymi wskazówkami, nawet kiedy on stara się jak najlepiej twierdzić, że wszystko jest tak jak powinno. Nawet patrząc na widok z boku, rzeczy się nie sumują. Pasek maski i ręka Joe są ostre, ale mikrofon jest nieostry. Ponadto przedni kąt pokazuje biały mikrofon na poziomie z ciemnym mikrofonem lub nad nim. Jednak w widoku z boku brakuje białego mikrofonu, a ponieważ demaskujący Mick zadał sobie trud dopasowania sceny dla nas, widzimy, że kabała powinna szukać nowych pracowników FX (od efektów specjalnych), którzy wiedzą coś o ciągłości. Jako przykład tego, jak wygląda prawdziwy prezydent rozmawiający z mediami, możemy zobaczyć jak oświetlenie i ostrość mikrofonów pasują do dłoni i rękawa Trumpa.

Bliżej domu, Klub Korespondentów Zagranicznych Japonii był zbyt tchórzliwy, aby podjąć moje wyzwanie do debaty na temat faktów o udowodnionej fałszywej pandemii. Zamiast tego próbują zorganizować wirtualne Walne Zgromadzenie. Co ciekawe, wszystkie maile informujące mnie o tym spotkaniu zostały usunięte z mojego komputera i usłyszałem o tym tylko rozmawiając z kolegą na linii naziemnej. Na znak, że ludzie budzą się - protestujący w Londynie, Niemczech, Francji, Szwecji, Holandii, Australii, Belgii, Japonii, Wiedniu, Kanadzie, USA i innych miejscach wyszli na Światowy Wiec Wolności.

https://www.bitchute.com/video/2tIx522HsEr4/

Radzimy nie tylko wyrzucić maskę i unikać szczepionek zmieniających DNA, ale także ograniczyć czas spędzany przed ekranem.

Na koniec, w tym tygodniu rozmawialiśmy ze źródłami rosyjskiego FSB, a także źródłami w tajnym programie kosmicznym USA. Oba mówią, że tajne Siły Kosmiczne mogą wkrótce zostać ujawnione opinii publicznej. Mamy nadzieję, że niebawem udamy się do Bazy Sił Powietrznych Thule na Grenlandii, aby zobaczyć tajne Siły Kosmiczne na własne oczy. Zostańcie z nami.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers