CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, March 9, 2021

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 01:03:2021

 

Walka o władzę na Bliskim Wschodzie to tylko czubek góry lodowej


1 marca 2021

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Administracja USA dostała ważną lekcję w realnej polityce w zeszłym tygodniu, kiedy próbowała wymierzyć sprawiedliwość za zamordowanego Jamala Khashoggiego. Stało się oczywiste, że zachodnia władza to zasadniczo mendokracja lub kłamcokracja; rządzona przez kłamców. Oznacza to, że jeśli wierzycie w rzeczywistość opisaną przez korporacyjne media, prawie nic nie rozumiecie.

Saudyjski następca tronu Mohammed Bin Salman (MBS) zasłużył, aby zostać publicznie obwinionym za brutalne morderstwo felietonisty Washington Post Khashoggiego, jak przedstawia w zarysie raport Biura Dyrektora Wywiady Narodowego, obwiniając MBS za morderstwo.

https://www.dni.gov/index.php/newsroom/reports-publications/reports-publications-2021/item/2186-assessing-the-saudi-government-s-role-in-the-killing-of-jamal-khashoggi

Następnie doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan otworzył drzwi do nowych możliwych sankcji wobec saudyjskich podmiotów finansowych.

https://www.theguardian.com/us-news/2021/feb/25/joe-biden-speaks-to-saudi-arabias-king-salman-before-release-of-khashoggi-report


Kiedy jednak USA próbowały nałożyć sankcje na MBS i ogłosić, że jego administracja będzie miała do czynienia tylko z królem Salmanem, stanęły przed rzeczywistością, że obaj mężczyźni od dawna nie żyją, a ich sobowtóry przyjmowały rozkazy od Syjonistów.

MBS torturował i zamordował wielu swoich najbliższych krewnych aby wyłudzić od nich pieniądze; dlatego został zabity w 2018 roku. Wcześniej król Salman zmarł ze starości. Arabia Saudyjska stała się wówczas pełnoprawną kolonią izraelsko-syjonistyczną.

Tak więc, w odpowiedzi strona powiązana z Mossadem Debka wydała następującą groźbę:

“W ostatecznym zerwaniu z Waszyngtonem, Rijad [tj. Arabia Saudyjska] może nawet posunąć się do przodu i rozwijać swój własny program broni jądrowej, korzystając z pomocy Pakistanu i importując chińskie rakiety balistyczne do ich przenoszenia…

Pierwsze kroki Białego Domu Bidena na Bliskim Wschodzie sygnalizują już rozpad proamerykańskiej osi wyznaczonej dla regionu przez Trumpa, która opierała się na zestawie paktów wojskowych i dyplomatycznych wiążących Arabię Saudyjską, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Izrael.”

https://www.debka.com/new-biden-policies-snub-saudi-prince-uncover-israels-reputed-nuclear-program/

Następnie Izrael użył własnych samolotów bojowych pomalowanych na wzór amerykańskich, aby zaatakować irańskie pozycje w Syrii. Izrael zrobił to po tym jak zbombardował jeden z własnych okrętów i obwinił o to “irański odwet.”

https://sputniknews.com/middleeast/202102261082201357-iranian-revenge-owner-of-uk-ship-hit-by-blast-in-gulf-of-oman-reportedly-close-to-mossad-chief/

Aby jeszcze bardziej podkreślić sprawę, ambasada USA w Rijadzie została zaatakowana 27 lutego pociskami wystrzelonymi przez nieznanych (m.in. Mossad) napastników. To skłoniło ambasadę USA w Arabii Saudyjskiej do wydania tego ostrzeżenia:

“Ambasada USA w Rijadzie wzywa wszystkich obywateli USA do podjęcia natychmiastowych środków ostrożności i zachowania czujności w przypadku dodatkowych ataków. Działania, które należy podjąć, jeśli usłyszycie głośne…”

https://travel.state.gov/content/travel/en/international-travel/International-Travel-Country-Information-Pages/SaudiArabia.html#/

Gdy właśnie ten raport miał się ukazać, Mossad przesłał nam następującą wiadomość:

“Obecnie toczą się ściśle tajne negocjacje między Iranem, Izraelem i wojskiem USA ws. porozumienia pokojowego między tymi trzema krajami. Rozmowy trwają od nieco ponad tygodnia.”

Jeśli to prawda, to wojsko USA może w końcu dowiedzieć się, że Izrael i Iran są kontrolowane przez mafię chazarską i oba kraje próbują rozpocząć III wojnę światową między G7 a Szanghajską Organizacją Współpracy. Jeśli tak, to może ci fanatycy w końcu się obudzą, że nigdy nie będą mogli rozpocząć III wojny światowej – dlatego próbują się poddać.

Na froncie publicznego fałszywego postrzegania mamy scenę z sobowtórem Bidena wchodzącym na pokład samolotu. Firma castingowa nie mogła znaleźć wystarczająco przekonująco wyglądających agentów Secret Service, więc musieli to zrobić niektórzy z jeansami i butami roboczymi. Samochód wygląda jak z wypożyczalni - nie był myty wokół klamek od tygodni. Zauważcie, jak “Prez” zaczyna biegać po schodach, aż potyka się, zapominając, że China Joe ledwo może teraz chodzić.

https://www.bitchute.com/video/iEQx0OzJW578/

Oto zdjęcie porównujące rzeczniczkę prasową Joe Bidena Jen Psaki z Markiem Rockefellerem Zuckerbergiem. Oczywiście mamy do czynienia albo z bliskimi krewnymi, Marka w kobiecym przebraniu lub klonem.

Photo Psaki and Zuckerberg

Być może nadszedł czas, aby administracja Bidena przemyślała swój sojusz z rodziną Rockefellerów, którzy zarządzili anulowanie rurociągu Keystone aby zmusić Amerykanów do zakupu ropy od kontrolowanej przez syjonistów Arabii Saudyjskiej. Przynajmniej Kanadyjczycy nie rozczłonkowują dziennikarzy.

W każdym razie, nowe negocjacje kapitulacji mogą być powiązane z nieco tajemniczą wiadomością wysłaną do nas przez MI6, stwierdzającą, że członek “DNA Illuminati” został zabity. Może to być odniesienie do Pindara chazarskiej mafii lub czołowego bossa Benjamina De Rothschilda. Jeśli tak, to ktokolwiek w jego hierarchii jest prawdopodobnie zbyt przerażony aby zająć jego miejsce - stąd negocjacje.

Innym czynnikiem, który może zmusić ich do negocjacjowania kapitulacji, jest bardzo realna perspektywa trybunałów zbrodni wojennych wymierzonych w sprawców fałszywej pandemii Covid-19.

Źródła zarówno MI6 i CIA powiedziały nam, że “w tej chwili, drugi Trybunał Norymberski - który jest w przygotowaniu z pozwem zbiorowym - jest tworzony pod egidą tysięcy prawników na całym świecie za stojącym za tym amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmichem, który oskarża osoby odpowiedzialne za aferę Covid-19 manipulowaną przez Forum Davos.”

MI6 zauważa: “To nasza własna niezależna kontr-analiza tak zwanego zagrożenia zdrowia publicznego, która zwróciła naszą uwagę na niemieckiego prawnika – ma 100% szans powodzenia w procesie norymberskim lub cywilnym.”

Również prawdziwe chrześcijańskie władze religijne wydały to oświadczenie:

“Z upoważnienia władz apostolskiego i proroczego biura, Patriarchat bizantyjsko-katolicki pilnie ostrzega przed szczepionkowym autoludobójstwem. Arcy-heretyk Bergoglio okupujący papiestwo notorycznie promuje ludobójcze ‘szczepienia dla wszystkich’, mówiąc: ‘Trzeba to zrobić!’ Dzisiaj każdy chrześcijanin musi wiedzieć, że Bergoglio - który czci demona Pachamama - nie służy Bogu ale świadomie mu się sprzeciwia!”

Oznacza to, że fałszywy papież Franciszek, który w zeszłym roku zastąpił prawdziwego, zostanie zdemaskowany - obiecują źródła Pentagonu.

Tymczasem w Kanadzie, świadomy obywatel pokazał jak łatwo jest przeforsować fałszywą tyranię Covid, przechodząc tuż obok kontroli granicznych “Covid-19“.

https://www.youtube.com/watch?v=faQBnrr_Uqo&pbjreload=101&ab_channel=THEGREATREOPENING

Doszło również do wycieku pierwotnych planów ruchu “Covid-19” w kierunku totalitaryzmu. Ten wyciek, widoczny poniżej, oznacza, że plany nie będą już mogły iść do przodu.

Covid plans diagram

To tylko niektóre z oznak fałszywej pandemii na całym świecie. Kłamcokraci rządzący Zachodem nie zdali sobie sprawy, że - bez względu na to jak długo lub jak bardzo staracie się tego uniknąć - rzeczywistość ma sposób aby was dogonić. Rzeczywistość to surowa kochanka.

Źródła Pentagonu ze swojej strony twierdzą, że prawdziwe jest następujące stwierdzenie:

“Zwróćcie uwagę. Oglądacie film. Wiele z tego co widzicie, to całkowite bzdury i fałsz. To takie oburzające aby celowo zwrócić waszą uwagę w tym momencie. Będzie to kontynuowane dopóki w pełni nie zostanie osiągnięty cel. Nie ma prezydentury Bidena. Prawdziwy Biden został stracony za swoje zbrodnie dawno temu razem z Clintonem. Nie, ta kobieta w purpurze to nie Hillary Clinton. Spotykacie się z aktorami, a niektórzy mają maski.

Photo Clintons

Dlatego Biden traktuje siebie jako prezydenta. To znaczy, że to oni są tymi dobrymi w tym filmie w drużynie wolności. Te wszystkie wybory były fałszywe wraz z fałszywą inauguracją. Fałszywe rozkazy. Fałszywy Gabinet Owalny. To wszystko bzdury. Obudźcie się. Wojsko kontroluje nasz kraj do czasu nowych wyborów za kilka miesięcy. Ustawa o powstaniu została podpisana.”

https://gab.com/stephenhunter9/posts/105771054961975508

Nie jest jednak pewne, czy Donald Trump zostanie umieszczony u władzy gdy kurz w końcu opadnie. Podczas długo oczekiwanego przemówienia Trumpa 28 lutego w CPAC, w zasadzie powiedział opinii publicznej aby zaakceptowała sfałszowane wybory mówiąc, że przez następne cztery lata Republikanie będą w centrum wysiłków aby przeciwstawić się Demokratom. Obiecał też, że wróci do Białego Domu dokładnie za cztery lata. Więc w zasadzie mówi, że sfałszowali wybory, ale poczekamy 4 lata.

Zapewniamy, że USA nie przetrwa kolejnych czterech lat w obecnym stanie, jak widać w tym opisie Kalifornii:

“Jeśli Kalifornia nadal będzie przecierać szlaki o przyszłość dla reszty Stanów Zjednoczonych, ta przyszłość jest teraz jasna: jest to społeczeństwo o wysokim opodatkowaniu z ogromną, zubożałą, bezrobotną i niezdolną do zatrudnienia klasą nędzy, w której klasa średnia jest unicestwiona, następują przerzuty zorganizowanych gangów i ogólnej chaotycznej przestępczości ulicznej, w tym napadów, gwałtów i morderstw we wszystkich głównych obszarach miejskich, a gangi liczniejsze i bardziej uzbrojone niż policja działają otwarcie bezkarnie.”

https://www.zerohedge.com/political/california-collapsing

Upadek amerykańskiego społeczeństwa zbiegł się w czasie z implozją przywództwa na całym Zachodzie. Sytuacja jest tak tragiczna, że kolejni przywódcy zostali potwierdzeni jako fałszywi przez wiele źródeł: papież Franciszek, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, Premier Kanady Justin Castro, prezydent USA Joe Biden, prezydent Chin Xi Jinping, prezydent Rosji Władimir Putin, Cesarz Japonii Naruhito, a teraz mamy fałszywą królową Elżbietę. W zasadzie każdy tak zwany przywódca - który mówi ludziom aby akceptowali szczepionki zmieniające geny dla fałszywej pandemii - został skompromitowany i jest fałszywy.

Brzmi to jak beznadziejna sytuacja, ale tak nie jest. Dzieje się tak dlatego, że ludzie używający kombinacji grafiki komputerowej i chirurgicznie zmienionych sobowtórów nie kontrolują światowych agencji wojskowych i wywiadowczych. Nie kontrolują również rzeczywistości leżącej u ich podstaw. Jak powszechnie donoszono, na przykład tak zwany prezydent Biden nie ma pozwolenia na wejście do Białego Domu. Jest to prawdą również gdzie indziej.

Na przykład, w Japonii cesarz jest całkowicie przerażony, ponieważ ludzie odpowiedzialni za wojsko i agencje wywiadowcze (w tym gangi Yakuzy) wiedzą, że jest oszustem. Nie tylko to, ale jest również słaby i niezdolny do ochrony Japonii.

Japoński wywiad wojskowy poinformował nas również, że korporacja Bechtel rozpoczęła duży projekt budowlany w Zatoce Tokijskiej aby zainstalować jakieś urządzenie mające wywołać potężne trzęsienie ziemi w okolicach 11 maja. Wszyscy pracownicy i akcjonariusze Bechtel zostaną wytropieni i zabici, jeśli odważą się tego spróbować.

Wkrótce nastąpi również masowa ofensywa w celu usunięcia tego fałszywego przywództwa - obiecują źródła w zachodnich i wschodnich tajnych stowarzyszeniach. Ze względów bezpieczeństwa operacyjnego nie możemy ujawnić szczegółów. Jednak wskazówką może być fakt, że Baza Sił Powietrznych w Teksasie przygotowuje się do przetestowania swojej infrastruktury przed uderzeniem impulsu elektromagnetycznego lub EMP.

https://www.nextgov.com/emerging-tech/2021/02/air-force-base-prepping-emp-vulnerability-tests/172325/

Może być potrzebny atak EMP lub podobne wyłączenie infrastruktury internetowej. Dzieje się tak dlatego, że obecność tak wielu liderów grafiki komputerowej, którzy mogą spotkać się tylko “wirtualnie” na spotkaniach zoom itp. to wyraźny znak, że Gnostyccy Iluminaci mieli rację i mamy do czynienia z nieuczciwą Sztuczną Inteligencją.

Na koniec, w tym tygodniu zauważamy, że azjatyckie tajne stowarzyszenia obiecały wznowić w marcu negocjacje z zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami na temat przyszłości planety. W tym tygodniu zostanie nawiązany kontakt, a czytelnicy będą na bieżąco informowani o negocjacjach gdy tylko się zaczną.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers