CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Saturday, October 13, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 08:10:2018

2018 -10- 08
Autor: Benjamin Fulford

Chazarska mafia torturowała, mordowała i jadła dzieci na przerażającą skalę a świat wkrótce się o tym dowie, podczas gdy rozpoczynają się trybunały wojskowe. Niektóre bardzo niepokojące obrazy i zeznania wysłane przez nowojorski Departament Policji i CIA pokazują, jak zła jest naprawdę mafia chazarska. Ci ludzie są poza prawdą i pojednaniem i nie zasługują nawet na szybką śmierć.
Zacznijmy od statystyk FBI na temat zaginionych dzieci w Stanach Zjednoczonych aby sceptycy mogli zapobiec temu, by rozmiar zła tych uczynków spowodował zamknięcie ich umysłów. W 2015 r. zaginęło 442,032 nieletnich; spośród nich nie znaleziono 42.032.
Dla porównania, w tym samym roku w Japonii zaginęło 17 971 dzieci (równowartość 44 927 w USA, po skorygowaniu o różnice populacyjne) i znaleziono blisko 99% tych dzieci.
Poniższe fotografie przesłane przez CIA są powiązane z gwiazdą CNN i następcą FRB Vanderbilta Andersonem Cooperem i mogą podpowiedzieć, co stało się z niektórymi z tych dzieci.
 
Jeszcze bardziej makabryczny jest poniższy klip wideo, który został wysłany kurierem do CIA przez NYPD. Przedstawia młodą dziewczynę, której twarz została rzekomo zdarta przez Hillary Clinton w satanistycznym rytuale. Ostrzegam, jest to grafika i przestałem oglądać wkrótce po 2 minutowym oznaczeniu.

Teraz zaczynam rozumieć wyraz przerażenia na twarzy Georgea Sorosa, gdy zadałem mu pytanie na konferencji prasowej o rodziny, które są właścicielami Rady Rezerwy Federalnej (FRB). Prawdopodobnie widział niektóre z tego rodzaju rzeczy z pierwszej ręki.
Ściganie tych przestępców ma się wreszcie rozpocząć, podczas gdy amerykański rząd wojskowy, który poparł prezydenta Donalda Trumpa, uzyskał większość w Sądzie Najwyższym zatwierdzeniem sprawiedliwości Bretta Kavanaugh, mówią źródła Pentagonu. Prokurator generalny Jeff Sessions spotkał się już z prawdziwym specjalnym prokuratorem, oskarżycielem, amerykańskim prawnikiem Johnem Huberem w Utah, tak aby 57 000 aktów oskarżenia mogło zostać rozpieczętowanych“, wyjaśniają źródła.
Umieszczenie na stanowisku Kavanaugha w Sądzie Najwyższym powinno rozpocząć odtajnienie FISA i innych dokumentów a także trybunałów wojskowych“, mówią źródła. Ponadto dodają: Senat jednogłośnie zatwierdził rezolucję wzywającą do odtajnienia dokumentów z 11 września, a więc przygotowywany jest grunt do zniszczenia syjonistów i tajnego państwa“.
Innym aspektem rozpoczęcia ścigania tych zbrodniarzy jest trwająca amerykańsko/rosyjska akcja wojskowa przeciwko zbójeckiemu państwu Izraelowi podają źródła. W szczególności rosyjska wojna elektroniczna ma na celu nie tylko narzucenie strefy zakazu lotów nad Izraelem, ale także powstrzymanie wyrzutni rakietowych i innych pocisków, czyniąc opcję Samsona przestarzałą i sprawiając, że ​​tarcza antyrakietowa jest jedyną realną opcją “- podały źródła Pentagonu.
Innymi słowy, Izrael nie może już realizować szantażu przez satanistów w Stanach Zjednoczonych za pomocą nuklearnego szantażu.
Ponadto źródła watykańskiej P2 potwierdzają, że izraelski premier Benjamin Netanjahu jest satanistycznym masowym mordercą, który musi zostać aresztowany lub zabity tak szybko jak to możliwe.
Stany Zjednoczone i Rosja rozważają także nałożenie blokady morskiej i lądowej na Izrael, aby zmusić to państwo do zaprzestania działalności przestępczej“, kontynuują
Źródła wysłały to zdjęcie z wyjaśnieniem, że nawet Biały Dom ogłosił Czerwony Październik“.
Źródła Pentagonu powiedziały: wydaje się, że kabał stracił okręt podwodny lub bazę okrętów podwodnych i szukał zemsty, wysyłając rycynę do sekretarza obrony Jamesa Mattisa i szefa Marynarki Wojennej Johna Richardsona.”
Do czego źródła Pentagonu odnoszą się, to zniszczenie Rezydencji na wypadek ucieczki i świta Clintonów, w tym podziemnego bunkra zbudowanego do przechowywania złota“, jak podają źródła CIA w Indonezji.
To zniszczenie pojawia się w wiadomościach jako ostatnie tsunami, które uderzyło w Indonezję a nawet eksperci cytowani przez Washington Post stwierdzili: “… nie było to łatwe wydarzenie” – powiedział wyższy rangą naukowiec Adam Switzer z obserwatorium Ziemi w Singapurze. To trzęsienie ziemi wykracza poza granice dostępnych systemów ostrzegania“.
Oto prawdziwe wyjaśnienie według CIA:
Clintonowie kontrolowali złoto z kopalni Grasberg/Freeport, Fundacja Clintonów Clinton Global Initiative z biurem w Papui, była środkiem do prania pieniędzy ze sprzedaży niezaksięgowanego złota (w dużej części było to złoto z księgi głównej).
Clintonowie od lat prowadzili interesy z pewną frakcją indonezyjskiego wojska, tymi, którzy kontrolują dostęp do niego.
Chińczycy potwierdzili to wszystko i wiedzieli, że jedynym sposobem jest zatopienie ich. Tsunami zostało wywołane przez Chińczyków.
Tsunami nie było możliwe, naukowo mówiąc. Wszystko zostało zrobione ostrożnie a następnie mogło wskazywać na wadliwą technologię i nieznajomy kąt nachylenia. Ale ten niewielki błąd kątowy był dziwny (jeśli zapytać geologów), ponieważ nie był naturalny.
Systemami komunikacji można manipulować. Tak więc trzecie tsunami nie mogło zostać pokazane a system ostrzegania przed tsunami działał, odkąd został opracowany po katastrofie w czasie Bożego Narodzenia w 2004 roku.
Istnieją niewidzialne lasery, które nie mają barwy w widzialnym spektrum poza systemem wczesnego ostrzegania (ukierunkowana broń energetyczna), to niewidzialne lasery. Chińskie wojsko jest sprytne: nie można ich wykryć. Zabrali technologię wczesnego ostrzegania i usprawnili ją.
To było bezpośrednie uderzenie z niewidzialnej chińskiej broni laserowej. Zajęło rezydencję Clintonów, świtę, która tam mieszka i podziemny bunkier. Niestety doszło do poważnych szkód ubocznych.
Źródła CIA mówią, że prawie 500 milionów dolarów w gotówce (nie 270 milionów dolarów, jak podano w zeszłym tygodniu) zostało zdobyte przez siły specjalne w nalocie na tę kryjówkę Clintonów, zanim została zniszczona. Zrzut ekranu Google przedstawiający zniszczony kompleks znajduje się poniżej.
Pieniądze zostały podzielone pomiędzy pewną grupę wyższych rangą Białych Kapeluszy i przedstawicieli rządu Indonezji, jednym z nich jest wiceprezydent Jusuf Kella i otoczenie Trumpa, w tym wojskowych” podały źródła.
Teraz wiemy, dlaczego generałom wysłano rycynę.
Możemy również dać naszym czytelnikom więcej informacji o jednym z naszych źródeł CIA. Był odpowiedzialny za tajne służby agencji w Dżakarcie, które w latach 1965-1985 służyły w ambasadzie USA.
Kiedy tam był powiedział mi, że tylko 20 amerykańskich obywateli mieszkało na stałe w Dżakarcie. Wszyscy pracowali pod przykrywką dyplomatyczną w ambasadzie. Powiedział mi i jest to cytat nasza drużyna usunęła od władzy Bung Karno (prezes Sukarno) i umieściliśmy Soeharto u władzy“.
I tak, jego zespół, jego główna siedziba w Langley i inne agencje alfabetycznie przyczyniły się do tego, że Soeharto zabił milion indonezyjskich Chińczyków znanych jako PKI (Indonezyjska Partia Komunistyczna), co było dobrze zaplanowane. Planowano również z rządem Australii i byli oni silnie zaangażowani w usiłowanie ludobójstwa nawet wtedy, gdy Soeharto przekazał agencji kontrolę nad Freeport. Będzie więcej, ale na razie tyle.
Zapytałem kowboja, dlaczego to zrobił a jego odpowiedź: to była moja praca, pracuję dla rządu USA, nie zadawałeś pytań, kiedy wykonałeś robotę znikałeś“.
Powiedział mi, że był osobiście zaangażowany w wysyłanie dwóch statków towarowych z ryżem do Kalimantanu, ponieważ nie mieli jedzenia a Dajakowie i Malezyjczycy umierali z głodu w czasie kryzysu, ponieważ wszystkie dostawy ryżu z Dżakarty zostały przerwane (zrobił to z prywatnym personelem).
A żeby dodać więcej, tak, był wtedy blisko kartelu Busha Seniora. Był częścią starej gwardii. Niewielu zostało teraz.
W końcu nasze źródło, które jest związane z tajnymi bazami na Antarktydzie (jest krewnym admirała Richarda Byrda z badań antarktycznych) wróciło do nas by uparcie twierdzić, że dzieje się coś naprawdę dziwnego:
Antarktyda otwiera czarną dziurę, tak, tam jest otwór do innych wymiarów. A z powodu niezwykle wysokich przesunięć magnetycznych na Antarktydzie i wokół niej dosłownie rozbija nową strukturę w dziedzinie wymiarowej. Dlatego wszyscy przywódcy rządowi udali się tam. Odcinają więc Antarktydę od społeczeństwa itd. Opinia publiczna dostaje tylko 5% historii a teraz masz drugą stronę “.
Źródło to zauważyło, że nawet renomowane publikacje takie jak naukowy American donoszą, że z zamarzniętej ziemi na Antarktydzie wyłania się coś tajemniczego, co może przełamać fizykę jaką znamy.
W tym południowym lecie spróbujemy odwiedzić Antarktydę i powiedzieć naszym czytelnikom, co naprawdę się tam dzieje. Jeśli rzeczywiście istnieje anomalia, taka jak otwierająca się czarna dziura, cała ludność planety powinna uczyć się o tym i zobaczyć to, a nie tylko kilku przywódców.
Vincenzo Mazzara, Rycerz Zakonu Krzyżackiego i wyższy rangą członek watykańskiej Loży P2 powiedział, że czynione są przygotowywane dla ludzkości aby rozpocząć budowę arki z flotą międzygwiezdnych statków, aby rozszerzyć się na wszechświat.
Jak zwykle, moją reakcją na tego typu rzeczy jest uwierzyć w to, kiedy to zobaczę.
Obecnie Towarzystwo Białego Smoka pracuje nad zebraniem kilku bilionów dolarów w masowej kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i powstrzymania degradacji środowiska.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers