CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, October 25, 2018

POLISH -- BENJAMIN FULFORD: 22:10:2018


 22:10:2018
Benjamin Fulford, White Dragon Society

Bitwa tocząca się na najwyższych poziomach światowej władzy osiąga punkt kulminacyjny z trwającą operacją mającą na celu usunięcie rządów Izraela i Arabii Saudyjskiej i zakończenie kontroli nad systemem petrodolara — zgadza się wiele źródeł. Tak zwane morderstwo agenta Nazistowskiego Bractwa Muzułmańskiego i felietonisty Washington Post Jamala Khashoggi w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Turcji zostało zainscenizowane, aby zapewnić ochronę tej toczącej się operacji, dodają źródła.
“Chodzi przede wszystkim o finansowe przetrwanie niektórych krajów (Izraela, Arabii Saudyjskiej i zbankrutowanej korporacji amerykańskiej)” – wyjaśniło źródło CIA.
Ogólna historia przekazana przez CIA, Mossad, wywiad japoński i źródła Pentagonu wygląda następująco: Saudyjski Książe Koronny i de facto głowa państwa Mohammad bin Salman (MBS) został zastrzelony w kwietniu i zastąpiony dublerem. Ludzie kontrolujący dublera mieli w odwecie zamrożone fundusze a incydent z Khashoggim był przykrywką. Teraz satanistyczne chazarskie rządy Izraela i Arabii Saudyjskiej walczą o swoje życie.

Prawdziwym powodem, dla którego wszystkie wielkie korporacje i ministrowie rządowi odwołali zaplanowane wizyty na forum inwestycyjnym “Saudyjskie Davos” w tym tygodniu, jest fakt, że przepływ pieniędzy — które mieli nadzieję, że zostaną przelane w ich stronę — został odcięty.
“Globalny bojkot Arabii Saudyjskiej nasila się, podczas gdy Goldman Sachs jest zmuszony przestać wysyłać Dinę Powell i niemiecki Deutsche Bank, i japońskie banki MUFG i Mizuho by dołączyły się do imprezy“ — tak opisywały sytuację źródła Pentagonu.
“Wydaje się, że jest to plan zakończenia petrodolara, izraelsko-saudyjskiej osi zła i źródła terroryzmu, podczas gdy wiele rzeczy zbiegnie się by zburzyć stary system finansowy, aby nowy Kwantowy System Finansowy i Globalny Reset Walut mogły zostać uruchomione” — dodają źródła.
Potwierdzenie tego można znaleźć w raportach, w których sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin odwołał swoją planowaną wizytę na saudyjskim forum inwestycyjnym a teraz zamiast tego odwiedzi Arabię ​​Saudyjską, aby wziąć udział w spotkaniu “finansowanie terroryzmu“.
Źródła CIA również mówią: “Chazarski zbrodniarz wojenny Netanjahu poniesie odpowiedzialność za coś wielkiego, z czym jest związany. USA wyciągnie wtyczkę. Zbyt wiele presji wywiera się na Trumpa i innych z jego otoczenia.” Zakładamy, że będzie to zaangażowanie Netanjahu w ataki terrorystyczne z 11 września i na Fukushimę.
W dalszej części raportu powrócimy do problemów Arabii Saudyjskiej, ale najpierw musimy wyjaśnić dlaczego sytuacja w Japonii, Korei Północnej i Chinach jest ostatecznym powodem chaosu na Bliskim Wschodzie. Członkowie gabinetu premiera Japonii, Shinzo Abe i mandżurskich rodzin królewskich skontaktowali się w zeszłym tygodniu z Towarzystwem Białego Smoka (WDS), aby wyjaśnić, co się naprawdę dzieje. W istocie, Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) — bank centralny banków centralnych, otrzymał silne ostrzeżenia aby odciąć syjonistyczną/satanistyczną rodzinę Rothschildów, “albo” – twierdzą źródła.
W rezultacie kontrola istniejącego globalnego systemu finansowego zmieniła właściciela. Mandżurskie rodziny królewskie twierdzą, że Rothschildowie nigdy nie kontrolowali więcej niż 8% światowego złota. Teraz tajne stowarzyszenia azjatyckie i amerykański kompleks wojskowy zgodziły się zakończyć kontrolę syjonistów nad systemem finansowym.
W zamian Zachód otrzyma około 40 bilionów dolarów z obligacji zabezpieczonych złotem, aby sfinansować główne projekty mające na celu oczyszczenie planety i stworzenie nowych ekosystemów na obszarach pustynnych, arktycznych i oceanicznych, między innymi — podały źródła.
Wojsko amerykańskie zamieni się w planetarną jednostkę ochronną, co będzie dużym ulepszeniem ponad obecny status jako gwaranta dla dużych korporacji kontrolowanych przez syjonistów.
Pierwszym krokiem w tym procesie będzie ogłoszenie przez prezydenta Japonii Abe i prezydenta Chin Xi Jinpinga pod koniec tego tygodnia, że ​​dwa narody ustanowią ważny fundusz wzajemny, zgodnie ze źródłem z rządu Abe.
Ten fundusz będzie przeznaczony na oczyszczenie środowiska i uporanie się ze starzejącymi się społeczeństwami z powodu niskiej liczby urodzeń – podało źródło. Rząd wojskowy Stanów Zjednoczonych zgodził się nie ingerować w to działanie, dodaje.
Jednak wiele walk jeszcze nie zostało przeprowadzonych, zanim Zachód będzie mógł rozpocząć takie działania na poważnie, więc powróćmy do obecnej chaotycznej sytuacji na Zachodzie.
“Zawieszenie sprzeda
ży broni w Niemczech mogłoby dać Trumpowi prykrywkę by zrobić to samo a nawet mogłoby doprowadzić do embarga na broń, z rezolucją ONZ, dla Arabii Saudyjskiej, a następnie dla Izraela“ — mówią źródła Pentagonu.
Amerykański kompleks militarno-przemysłowy zrekompensuje z nawiązką wszelkie straty wynikające z tego embarga, mówią źródła WDS.
Oczywiście, chazarzy nie traktują tego poważnie, co widać po ogromnym nacisku na spisek na dziennikarza Khashoggi.
Na przykład, jak zauważa Russia Today: “Rijad nie wie w jaki sposób zabito Khashoggi’ego lub gdzie jest jego ciało, minister spraw zagranicznych Adel al-Jubeir powiedział Fox News dzień po swoim kraju, że dziennikarz został zabity w ‘gwałtownym starciu’ w konsulacie w Stambule“.
Co więcej, media kontrolowane przez chazarów opowiadają historię, że ich człowiek MBS nadal jest w pełni odpowiedzialny za sytuację. Jednak członek biura Abe nazywany długoletnim przyjacielem, prawnik, który przez wiele lat dbał o interesy MBS i potwierdza, że ​​został postrzelony dwa razy w głowę w kwietniu i zmarł natychmiast. Źródła CIA dołączyły, stwierdzając:
“Tak, Bin Salman został wyprowadzony. Dubler (kopia) kontrolowany przez chazarskich syjonistów został umieszczony na jego miejscu. Prawdziwy Bin Salman powodował zbyt wiele zamieszania dla władzy.
Prawdziwy MBS — który kupił obraz Leonarda da Vinci Salvator Mundi za 450 milionów dolarów — nie zgadzał się z syjonistyczną kabałą, podczas gdy zakup został dokonany natychmiast po szantażu skorumpowanych saudyjskich miliarderów, którzy pracowali bezpośrednio z/dla chazarskich syjonistów w Riyadh Ritz Carlton Hotel. MBS wysłał bardzo bezpośredni sygnał, prawdziwe znaczenie tego mogą zrozumieć tylko syjoniści“.
Tymczasem zarówno amerykański wywiad wojskowy jak i kanadyjskie źródła wywiadowcze ostrzegają, że chazarzy (“jaszczurki“) wykorzystują ukrytą technologię, by próbować manipulować opinią publiczną za pomocą hologramów i “głosów“.
Oto, co mówi kanadyjskie źródło:
“Tak, jaszczurki nie chcą stracić ‘Fedu’ i  mają technologię aby stworzyć Jezusa lub każdego, kto chce z tobą rozmawiać w twojej głowie, nie tylko to — Jezus czy ktokolwiek pojawi się przed tobą aby przekazać ci osobiste przesłanie.
Jedynym problemem związanym z tą technologią jest to, że stare naturalnie uprawiane “prawdziwe konopie indyjskie” uniemożliwiają działanie tej technologii, dlatego zostały zakazane wiele lat temu i kto wie, co Monsanto i Bayer robią z uprawami konopi “.
Pamiętajcie, że Ziemia jest w ‘zamknięciu’, więc oni (jaszczurki) nie mogą uciec z planety i nikt nie może przybyć i sprowadzić’ ich.
Żaden kraj nie chce pożyczać pieniędzy USA. Chiny posiadają tyle ziemi, co gwarancje w całej Ameryce, to nierealne, gdyby tylko ludzie o tym wiedzieli. Niech gra w szachy trwa “.
Możemy potwierdzić od siostrzeńca hodowcy konopi w Kanadzie, że chociaż Kanada zezwoliła na uprawę konopi indyjskich, bardzo się starają aby zapewnić, że dostępne będą tylko odmiany, które sprawią, że będziecie bardziej głupi.
W każdym razie oficer wojskowy USA powiedział, że wśród szeregów panuje powszechna zgoda, że ​​nadszedł czas aby polować i zabić wszystkich chazarskich gangsterów, kiedy powiedział: “Kabała wykorzystywała National Security Findings (NSF) przez wiele lat przeciwko wszystkim swoim wrogom, więc być może tak samo powinni być potraktowani przez USN. Nadszedł czas, aby USN przyśpieszył i zaczął karać główne postacie kabały, które pedofilicznie kochają małe dzieci a następnie torturują je i poświęcają dla Baala, aby uzyskać więcej satanistycznej mocy“.
Oprócz Izraela, Arabii Saudyjskiej i części Stanów Zjednoczonych, inną główną chazarską twierdzą, która wkrótce zostanie zburzona, jest Ukraina.
Posunięcie, aby przejąć kontrolę nad 12 000 ukraińskich Kościołów Prawosławnych od rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, nowa kontrola, jest ostatnią kroplą, która sprowokuje Rosję, zgadza się więcej źródeł.
Oto co powiedziało źródło CIA o strzelaninie przez kontrolowanego za pomocą MK-Ultra 18-latka w szkole zawodowej w Kerczu na Krymie:
1. “Miał wspólnika, Putin i FSB wiedzą kim on jest.
2. Zosta
ło to zaaranżowane przez [prezydenta Ukrainy] Porky’ego (Poroszenko) z zielonym światłem danym przez [byłego wiceprezydenta USA Joe] Bidena.
Putin już podjął decyzję; Ukraina powróci do matki Rosji, a neonaziści zostaną zneutralizowani. Może nie w tej kolejności “.
Staraliśmy się skontaktować z rosyjskimi źródłami na różne sposoby odnośnie doniesień o zamachu stanu przeciwko Władimirowi Putinowi i sytuacji na Ukrainie itp., ale napotkaliśmy na całkowitą ścianę ciszy.
Ten rodzaj blokady komunikacyjnej najprawdopodobniej oznacza, że ​​zbliża się jakaś akcja militarna.
W rozwoju wydarzeń, który może być z tym związany, japońskie źródła wywiadowcze mówią, że wiele krajów japońskich, chińskich i innych ma wyłączone satelity i wygląda na to, że została przejęta nad nimi kontrola przez “Brytyjczyków i Amerykanów“.
Związek z tajnym programem kosmicznym?

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers