CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, July 24, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 23:07:2018
23 lipca 2018

Obecnie czytanie The New York Times lub innej propagandy chazarskiej mafii, to jak czytanie Prawdy tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego. Nikt nie wierzy w ich kłamstwa, ale nawet oni są zmuszeni przyznać, że Radziecka Socjalistyczna Unia Europejska ma wielkie problemy. Powodem jest to, że prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Wladimir Putin są zgodni, że ich wspólnym wrogiem jest chazarska mafia. Działają w tej sprawie na wiele sposobów, o czym poniżej.
Ale najpierw spójrzmy na wyniki ostatnich badań opinii publicznej ukazujących utratę kontroli w USA przez chazarską mafię. Instytut Axios ukazuje, że 92% republikanów i 72% amerykanów ogólnie uważa, że tradycyjne główne źródła informacji są fałszywe, nieprawdziwe lub celowo wprowadzające w błąd.
https://www.axios.com/trump-effect-92-percent-republicans-media-fake-news-9c1bbf70-0054-41dd-b506-0869bb10f08c.html

Natomiast Gallup badał, co martwi amerykanów. Nikt nie wspomniał o globalnym ociepleniu a o Rosji mniej niż 1% badanych pomimo zmasowanej i długotrwałej kampanii w mediach chazarskiej mafii, że te dwie sprawy są najważniejsze dla świata.
https://www.commondreams.org/news/2018/07/21/zero-hour-youth-led-marches-across-globe-demand-immediate-and-ambitious-climate
Podobnie było z gazetą Prawda tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego kontrolowanego przez chazarską mafię. Chazarska propaganda otrzymała ponadto potężny cios w postaci bomby prawdy rzuconej przez prezydenta Putina podczas konferencji prasowej po spotkaniu na szczycie z prezydentem USA Donaldem Trumpem w dniu 16 lipca. Putin przekazał setkom zebranych dziennikarzy i propagandystów, że partnerzy biznesowi Billa Browdera silnego człowieka neokonserwatystów rozdającego karty zarobili w Rosji ponad 1,5 bilionów dolarów. Nigdy nie zapłacili podatków ani w Rosji, ani w USA, mimo że pieniądze nielegalnie opuściły Rosję i zostały przekazane do USA. Ponadto, oni przekazali ogromną kwotę 400 milionów USD dla wsparcia kampanii Hillary Clinton”.
Ta informacja zadała ostateczny cios kampanii Russiagate skierowanej przeciw Trumpowi i która w założeniu chazarów miała ich uratować. Na ratunek nie mogą liczyć, ponieważ całkowicie utracili kontrolę nad siłami zbrojnymi i wywiadem wojskowym USA. Według Pentagonu, informacje Putina odnośnie Browdera będą ponocne w zniszczeniu Hillary i jej kabały.
Ponadto, jedną z osobistości które ostatnio uwolniły się spod chazarskiej kontroli jest były dyrektor wywiadu James Claper donoszą z Pentagonu. Clapper nigdy nie zapomniał o swojej przysiędze wojskowej i okropieństwach trybunałów wojskowych będąc emerytowanym trzygwiazdkowym generałem wojsk lotniczych, więc wrzucił Obamę pod autobus jak podają źródła. Zeznania Clappera mogą posłać za kratki Hillary Clinton, byłego dyrektora FBI Jamesa Comey, byłego dyrektora CIA Johna Brennana i innych zdrajców Clapper prawdopodobnie działał w porozumieniu z dyrektorem narodowej agencji bezpieczeństwa admirałem Mike Rogersem i z szefem połączonych sił zbrojnych informują z Pentagonu.
Fakt, że następnego dnia po spotkaniu Trump-Putin - departament stanu USA usunął oświadczenie oskarżające Rosję o zestrzelenie malezyjskiego samolotu rejsowego o numerze lotu 17 nad Ukrainą może oznaczać, że ta sprawa pogrąży byłego prezydenta USA Baracka Obamę /mandżurskiego kandydata/. Ponadto, inne okoliczności wskazują na to, że ten incydent może być ważny. Jedną z nich jest zatrzymanie byłego prezydenta Malezji Najiba Razaka w związku ze skandalem korupcyjnym na kwotę 4,5 biliona USD.
https://www.theguardian.com/world/2018/jul/03/former-malaysian-leader-najib-arrested-in-45bn-graft-probe
To sprawa dużego kalibru, ponieważ ślady tego skandalu prowadzą do Rotschild Bank AG w Zurychu, Szwajcaria, który jest filią francuskiego banku Rotschild & Co kontrolowanego przez rodzinę Rotszyldów.
https://www.straitstimes.com/world/europe/swiss-regulator-says-rothschild-bank-ag-broke-anti-moneylaundering-rules-in-1mdb-case
To śledztwo w połączeniu z zeznaniami Clappera prawdopodobnie ukaże rolę francuskiego odgałęzienia Rotszyldów w uprowadzeniu lotu Nr 370/17 malezyjskich linii lotniczych. Samolot ten, w rzeczywistości używany samolot odkupiony od Malezji, został porwany w Malezji i posłany przez Tel Aviv na Florydę gdzie umieszczono w nim ładunki jądrowe wykorzystane przez Obamę do gróźb wobec 58 przywódców zgromadzonych w Holandii na szczycie bezpieczeństwa nuklearnego.
https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Nuclear_Security_Summit
Następnie przemalowano numer lotu 370 na 17, wypełniono samolot zwłokami i wysłano nad Ukrainę, gdzie został zestrzelony w daremnej próbie wywołania wojny nuklearnej z Rosją. Okazuje się, że zeznania Razaka i Clappera oraz dokumenty dotyczące malezyjskiego skandalu prowadzą prosto do francuskiego odgałęzienia Rotszyldów, mających ogromne wpływy w Azji. Na przykład Zhu Enlai, pierwszy premier komunistycznych Chin, jak również były przywódca Deng Xiaoping i wielu innych otrzymało wykształcenie we Francji dzięki francuskim komunistom agentom chazarskiej mafii najprawdopodobniej finansowanym przez francuskich Rotszyldów – jak twierdzi komunistyczny francuski profesor, swego czasu biorący udział w chińskiej rewolucji komunistycznej i jej następstwach.
Również córka japońskiego ministra finansów Taro Aso ma męża wywodzącego się z francuskich Rotszyldów. Używają oni Aso obok innych osobistości do uzyskania wpływu u chińskich i japońskich gangsterów w swoich tajnych rządach w Azji jak twierdzi bliski współpracownik Aso. Potwierdza to, co NSA od dawna nam mówi o wpływach Rotszyldów w Chinach i Japonii.
Po ataku nuklearnym i tsunami przeciw Japonii 11 marca 2011, francuscy Rotszyldowie wysłali swojego przedstawiciela na spotkanie z Towarzystwem Białego Smoka /WDS/, który groził dalszymi atakami mówią źródła WDS. Wycofali się z tego po otrzymaniu gróźb wobec nich jak na przykład sprowokowanie trzęsienia ziemi na wyspie La Palma na Atlantyku i spowodowanie 100 metrowego tsunami na wschodnie wybrzeże USA. Można sprawdzić, że bezpośrednio po ataku na Fukushimę zarejestrowano potężne i niewyjaśnione trzęsienie ziemi na La Palma.
https://ruffletheteacher.com/2011/08/12/la-palma-canary-islands-700-earthquakes-since-july-2011/
Brytyjskie odgałęzienie Rotszyldów już się poddało. Po śmierci Jacoba Rotszylda w listopadzie Nathan nowa głowa rodziny oświadczył, że jest gotów współpracować z WDS. Ze swej strony z Pentagonu donoszą, że po tym, jak królowa poddała się Trumpowi, była żona Nathaniela Rotszylda otrzymała pomoc w odebraniu sobie życia
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5960035/Final-photo-Kate-Moss-reality-star-BFF-tragic-death-pair-attended-lavish-wedding.html
a podziemne bazy i portale z Zjednoczonym Królestwie zostały zniszczone. Jeżeli komuś wszystko to nadal wydaje się niewiarygodne, można obejrzeć odczyty sejsmografów brytyjskich z ubiegłego tygodnia na poniższym linku. Takie wyniki sejsmograficzne są możliwe jedynie z wykorzystaniem ładunków wybuchowych. Ponadto, Wielka Brytania nie znajduje się w strefie sejsmicznej.
https://www.thesun.co.uk/news/6808043/surrey-earthquake-magnitude-gatwick-airport-latest/
Po złożeniu broni przez brytyjskich Rotszyldów należy skończyć z ich odpowiednikami we Francji, Niemczech i Szwajcarii, aby ludzkość była wolna. Fakt, że ochraniarz francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona niewolnika Rotszyldów został oskarżony przez policję po pobiciu demonstrantów jest znakiem, że goryle Macrona są na celowniku jako krok wstępny przed usunięciem Macrona i uwolnieniem Francji.
https://www.theguardian.com/world/2018/jul/22/macron-bodyguard-alexandre-benalla-cancels-wedding-to-face-police-questions
Rownież niemiecka kanclerz Angela Merkel trzyma się władzy w imieniu niemieckiego odgałęzienia tej rodziny, ale po raz pierwszy od 10 lat postanowiła nie skorzystać z urlopu wakacyjnego, co świadczy że również ona jest w tarapatach.
https://www.express.co.uk/news/world/990796/angela-merkel-holiday-cancelled-germany-government-latest
Jeżeli chodzi o szwajcarskie odgałęzienie rodziny Rotszyldów zostali uprzejmie poproszeni przez azjatyckie rodziny królewskie o zwrot skradzionego złota, które wykorzystali do sfinansowania BIS i G7. Jeżeli nie będzie satysfakcjonującej odpowiedzi, zostaną użyte siły specjalne lub nawet broń jądrowa obiecują członkowie WDS.
Trump powiedział  w wywiadzie dla CBS News, że UE będąca własnością Rotszyldów jest wrogiem, nadmieniając, że nie będzie ryzykował 3 wojny światowej w obronie państw europejskich – potwierdza to, że te kraje nie dysponują żadną realną siłą wojskową. Pozostaje jedynie kwestia jak i kiedy Rosja oraz USA usuną Rotszyldów, którzy sprawują kontrolę w Europie.
https://www.cbsnews.com/news/donald-trump-interview-cbs-news-european-union-is-a-foe-ahead-of-putin-meeting-in-helsinki-jeff-glor/
Natomiast w USA perspektywa wielu twardych konfrontacji. W ubiegłym tygodniu zastrzelono lekarza opiekującego się sercem Georga Busha seniora według Pentagonu ten incydent może spowodować, że w sierpniu będzie strzelanina.
https://www.theguardian.com/us-news/2018/jul/22/heart-doctor-to-george-hw-bush-dies-in-bicycle-shooting
„Sierpniowa strzelanina” może okazać się konieczna w ramach przygotowań do następnego spotkania Trump-Putin, które według Pentagonu miałoby nastąpić we wrześniu. Prawdopodobnie informacje przekazane Trumpowi przez Putina będą użyteczne dla Pentagonu w decyzjach, kogo jeszcze należy zatrzymać w USA.
http://tass.com/world/1014095
Z Pentagonu donoszą, czego należy się spodziewać: Trump nazwał super elitą tych, którzy go popierają teraz jest on w stanie przejąć kontrolę nie tylko nad Silicon Valley i Hollywood, ale również nad Rezerwą Federalną i wielkimi koncernami farmaceutycznymi”.
Ponadto, według Pentagonu wybory w Zimbabwe przewidziane na 30 lipca będą ważne aby zapewnić Afryce złoto potrzebne dla wsparcia nowej afrykańskiej waluty w ramach zbliżającego się globalnego resetu walutowego.
Na potwierdzenie tego, że dotychczasowi rządcy wiedzą, na co się zanosi, Henry Kissinger który niedawno przewodniczył spotkaniu Bilderbergów we Włoszech powiedział, że Trump może okazać się jedną z tych postaci historycznych, które pojawiają się od czasu do czasu aby zaznaczyć koniec pewnej epoki, zmuszając ją do zrezygnowania z jej dotychczasowych pretensji.
https://sputniknews.com/world/201807201066554344-kissinger-trump-putin-summit/

To brzmi jak deklaracja kapitulacji. 
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers