CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, July 17, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 16:07:2018

16 lipca 2018

Kierunek, w którym świat idzie, to nowy wiek nie nowy porządek światowy. Częścią tego procesu będzie niebawem uwolnienie narodu żydowskiego wysokiego stopnia niewolników chazarskich gangsterów oddających hołd szatanowi od babilońskiej niewoli trwającej od tysiącleci. Z tego powodu w przestępczym państwie Izrael został ogłoszony stan wojenny a jego kontrolowany przez chazarów rząd otrzymał ultimatum aby się poddał uwalniając swoich żydowskich i arabskich zakładników jak donoszą źródła rosyjskiej FSB i Pentagonu.
Oczywistym potwierdzeniem tego, że naród żydowski wreszcie się budzi jest fakt, że w ubiegłym tygodniu żydowskie grupy praw człowieka skierowały petycję do rządu, aby przestał zbroić neonazistów. Obecnie wielu żydów uświadamia sobie, że nazizm jest równoznaczny z syjonizmem jako druga strona tej samej monety. Dotyczy to ludzi określanych w księdze objawienia 2:9 jako ci którzy fałszywie podają się za żydów, będąc w istocie synagogą szatana.
Według źródeł Pentagonu, monarchia brytyjska poddała się formalnie władzom wojskowym USA w imieniu chazarskich arystokratycznych rodzin europejskich. Podczas wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii, „gdy Melania odmówiła złożenia głębokiego ukłonu, okazało się, że królowa poddała imperium brytyjskie i kabałę Ttrumpowi, natomiast aby uratować twarz książę Karol i William nie pojawili się aby uniknąć obrazy majestatu tłumaczy informator z Pentagonu.

Obecnie możemy już potwierdzić, że to europejczycy włączając brytyjskie odgałęzienie rodziny Rotszyldów stali za 11 marca 2011 roku, oraz tsunami w Fukushimie i atakiem nuklearnym wobec Japonii. Prawdopodobnie wyjdzie to na jaw, gdy nastąpią aresztowania europejskich chazarów twierdzą źródła Towarzystwa Białego Smoka /WDS/. Jednak, mimo potwierdzenia ze strony MI6 o udziale Rotszyldów w Fukushimie /wraz z rodziną Agnelli z loży P2, częścią amerykańskiego dowództwa kosmicznego i innych/, sytuacja nie jest taka prosta. Twierdzą, że atak w Fukushimie był nieudaną próbą utrzymania władzy przez właścicieli G7. Dodają, że obecnie przywódcy zachodni usiłują utworzyć zjednoczony front w negocjacjach z tajnymi towarzystwami azjatyckimi na temat utworzenia rządu światowego. Dlatego europejski Komitet 300 — zdominowany przez rodziny królewskie i kierowany przez królową Elżbietę — gotów jest scedować bieżące kierowanie negocjacjami na amerykański rząd wojskowy reprezentowany przez Trumpa.
W każdym razie, kłopoty na szczycie NATO w zeszłym tygodniu między Trumpem a przywódcami paktu są kolejnym potwierdzeniem tego, że kontrolowany przez chazarów porządek powojenny załamuje się. Ujmując rzecz w skrócie Trump zażądał od pozostałych przywódców większego haraczu za ochronę i otrzymał odpowiedź odmowną.
Być może najbardziej interesującym rezultatem tego szczytu jest fotografia pod poniższym linkiem
Na zdjęciu wszyscy przywódcy NATO patrzą w jedną stronę, podczas gdy Trump patrzy w inną. Niemal na pewno zostało to zamierzone w celu podkreślenia przekazu, że ci przywódcy włącznie z Trumpem otrzymują rozkazy z innego źródła. Dla każdego racjonanego obserwatora jest oczywiste, że NATO nie posiada żadnej pożytecznej funkcji oprócz lobbowania na rzecz producentów uzbrojenia. Cała struktura propagandy i kłamstw ukazujących Rosję jako agresora i zagrożenia dla Europy, to chazarska manipulacja nie mająca pokrycia w rzeczywistości. Państwa europejskie kierując się rozsądkiem wolałyby wydać pieniądze na inne cele niż wojskowo-przemysłowe narzędzia masowego mordu. Dlatego, według najnowszego badania opinii publicznej, tylko 37% Niemców życzy sobie dalszego pozostawania oddziałów amerykańskich w swoim kraju.
Sprawa sprowadza się do tego, że USA już zawarły porozumienie z Rosją na temat NATO, Ukrainy, Syrii oraz Izraela twierdzą źródła Pentagonu i FSB. W dniu ukazania się niniejszego raportu Trump spotyka się z rosyjskim prezydentem Wladimirem Putinem w celu dyskutowania o tych sprawach – donoszą z Pentagonu.
Niezależnie od treści publicznych komunikatów po tym spotkaniu, źródła FSB i Pentagonu są zgodne, że obustronne porozumienie obejmuje uznanie przez USA aneksji przez Rosję prowincji na wschodzie Ukrainy zdominowanych przez Rosjan oraz usunięcie stamtąd chazarskieto nazistowskiego reżimu. Ponadto, Rosja wraz z Iranem /z domyślnym poparciem Chin i wojskowych władz USA/ zmuszą przestępcze państwo Izrael do podporządkowania się międzynarodowym normom i porozumieniom.
Jak wspomnieliśmy już w naszych raportach, według zawartego porozumienia między Towarzystwem Białego Smoka i gnostycznymi iluminatami, Rosja przejmie od USA gwarancje bezpieczeństwa dla Europy zachodniej  z wyłączeniem Wielkiej Brytanii. Ponadto, agent FSB przybędzie jesienią do Azji w celu omówienia nowego systemu finansowego z WDS, rządem Japonii, amerykańskimi władzami wojskowymi oraz tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi – donoszą źródła WDS. Szczegóły nowego systemu finansowego pozostają do uzgodnienia, lecz istnieje ogólna zgodność dotycząca udziału kryptowalut i złota. Istnieje również zgodność w odniesieniu do większej niż dotychczas roli Indii. USA otrzymają większe fundusze w zamian za udostępnienie pozostałym państwom niektórych tajnych elementów zaawansowanych technologii.
Jednak narazie, mimo powyższych uzgodnień, Trump domaga się od Europy zwiększenia zakupów amerykańskiego uzbrojenia podwyższenie wydatków NATO do 4% - oraz ropy naftowej /nie kupujcie od Rosji – kupujcie od nas, ponieważ chronimy was przed Rosją/. Wynika to z faktu, że USA są de facto bankrutem. Z tego również powodu Trump narzuca cła importowe na chińskie towary.USA potrzebują pieniędzy, aby nadal funkcjonować.
Gdy USA były kontrolowane przez chazarskich oligarchów, nie było dla nich istotne, że USA były okradane jako państwo wskutek deficytu handlowego, ponieważ Chińczycy wykorzystywali dolary uzyskane z nadwyżki handlowej z USA do zakupu od oligarchów ropy naftowej z Bliskiego Wschodu. Z kolei oligarchowie używali tych pieniędzy do zniewalania ludzkości i tworzenia rządu światowego kontrolowanego przez chazarów.
To jeden z powodów dla których po szczycie NATO Trump powiedział dla CBS, że chazarski twór lepiej znany pod nazwą UE to nieprzyjaciel. Miał na myśli, że drenują gospodarkę USA za pomocą handlu, sprawiając że Ameryka finansuje ich ochronę naweg gdy działają wbrew amerykańskim interesom.
Nowym dowodem, że chazarowie mają plan zniewolenia ludzkości, pojawił się w ubiegłym tygodniu, gdy starszy rangą członek tajnego azjatyckiego stowarzyszenia powiedział autorowi tego raportu, że otrzymali propozycję od chazarów aby traktować każdego Japończyka jako gwarancję papierów wartościowych. Z tego powodu rząd Japonii usiłował narzucić obywatelom system mój numer. Azjaci – wiedząc, że rozciągnęłoby to system babilońskiego niewolniczego długu z zachodu do Japonii odmówili przyjęcia tej oferty.
Tymczasem w USA przyspiesza proces wyzwalania kraju pod przywództwem wojskowych władz amerykańskich i agend rządowych. W związku z tym, informator Pentagonu donoszący w ubiegłym tygodniu, że Brett Kavanaugh nie zostanie wybrany do sądu najwyższego, przedstawił następujące wyjaśnienie dlaczego jednak został wybrany: „rzeczy nie mają się tak, jak wyglądają Trump mógł wyznaczyć Bretta Kavanaugh /BK/ w ostatniej chwili mimo ciążącego na nim ciężkiego bagażu Busha i udziału w zatuszowaniu morderstwa Vince Forstera, aby demokraci mogli wyczerpać swój kapitał polityczny i przegrać w pierwszej turze wyborów jeżeli udzielą mu poparcia. Innymi słowy, BK jest kolejnym koniem trojańskim, który umożliwi patriotom kontrolę nad sądem najwyższym jesienią nawet gdy zdrajcy będą przekonani, że jest on ich człowiekiem.
Z Pentagonu donoszą, że w USA może nastąpić nawet 80 tysięcy aresztowań po zakończeniu procesu przygotowań systemu prawnego do neutralizacji chazarskich mafiozów. Dopiero po tym zabiorą się poważnie za Europejczyków i za kryminalny niewolniczy rząd w Japonii. Czystki w Japonii rozpoczną się na serio w kwietniu przyszłego roku po intronizacji nowego cesarza donoszą z tajnych azjatyckich stowarzyszeń. Wówczas może nastąpić zjednoczenie Korei i ewentualny początek procesu połączenia Korei z Japonią. Ponadto, Japonia otworzy się w przyszłym roku w znacznym stopniu dla imigrantów.

W międzyczasie w Meksyku, szalenie popularny prezydent-elekt Andres Manuel Lopez Obrador /Amlo/ rozpoczął czystki anty-chazarskie w swoim kraju. Z Pentagonu donoszą, że nie będą mieszać się do tych spraw, dodając, że został on ostrzeżony aby w Meksyku nie instalowano obcych baz i rakiet, aby jego kraj nie przystąpił do BRICS, nie współpracował z kartelami narkotykowymi i nie szukał starcia z USA. Nie powinno być z tym problemu oprócz współpracy z kartelami narkotykowymi, które mają zostać wchłonięte przez legalną meksykańską gospodarkę bez względo na to, co myślą o tym Stany Zjednoczone twierdzą źródła watykańskie zbliżone do Amlo. Będzie tak dlatego, ponieważ legalizacja i regulacja obrotu narkotykami daje lepsze rezultaty niż dziesiątki lat nieudanej wojny przeciw narkotykom dodają. Stany Zjednoczone ostatecznie dojdą do tego samego wniosku.
Translator: Ryszard K.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers