FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, July 6, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 02:07:2018
2 lipca 2018

Trwa systematyczne usuwanie od władzy kryminalnej kabały, która rządziła planetą Ziemia ostatnio nastąpiło to w Meksyku a wkrótce nastąpi w UE. Ponadto, walka o władzę w dystrykcie federalnym Waszyngtonu jest zdecydowanie na korzyść ludzi dobrej woli.
Ponadto, nastąpiło częściowe ujawnienie incydentu z UFO w Roswell, oraz technologii antygrawitacyjnej. Dwa poniższe linki otrzymaliśmy od japońskiego wywiadu wojskowego, który utrzymuje, że są prawdziwe /lecz nie jest to dziedzina, w której autor niniejszego raportu  posiadałby większe umiejętności/. Jeden z dokumentów wydaje się być wnioskiem o patent na pojazd antygrawitacyjny, podczas gdy drugi ma być ściśle tajnym dokumentem potwierdzającym, że rząd USA rzeczywiście dokonał przejęcia istot i pojazdów spoza Ziemi. Pozostawiamy ekspertom ustalenie autentyczności tych dokumentów. Jeżeli są autentyczne, niedługo latające spodki pojawią się w salonach.
http://d3adcc0j1hezoq.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/06/Ultra-Top-Secret-MITD.pdf
https://patentimages.storage.googleapis.com/7a/2e/a1/db08e8429a89a2/US20030209637A1.pdf

Natomiast prawdziwa jest trwająca rewolucja na zachodzie. Obecnie źródła z Pentagonu twierdzą, że liczba tajnych aktów oskarżenia w USA sięga 40000 a masowe aresztowania prawdopodobnie zaczną się jesienią. Twierdzącym, że aresztowania nigdy nie nastąpią odpowiadamy, że wiele tysięcy osób już zaaresztowano lub odsunięto od sprawowania władzy. Zrezygnowało ponad 50 kongresmenów i senatorów a szeregi departamentu sprawiedliwości, departamentu stanu, FBI i CIA zostały skrupulatnie oczyszczone z osób uległych chazarskiej mafii. Byliśmy również świadkami śmierci wielu wysokich przedstawicieli chazarskiej mafii, włączając Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschild, Georga Sorosa, Zbigniewa Brzezinskiego, Billa Gatesa i innych.
Obecnie oczekujemy prezentacji w kajdankach — przed kamerami światowych mediów — pozostałych prominentnych chazarskich mafiozów z klanu Busha, Clintona, Baracka Obamę i Benjamina Netanyahu /Mileikowsky/. Ten dzień wkrótce nastąpi.
Również Watykan dokonuje czystek w swoich szeregach. Informatorzy z Pentagonu donoszą, że podczas, gdy australijski kardynał George Pell ma rozprawą sądową oskarżony o pedofilię, kardynał Ted McCarick z czasów Clintona otrzymał w dystrykcie federalnym zarzut gwałtu na nieletnim.
https://www.lifesitenews.com/opinion/details-of-the-homosexual-molestation-charges-against-cardinal-mccarrick
Przypadek kardynała Pell jest ważny, ponieważ był watykańskim ministrem do spraw gospodarczych i z tego tytułu zarządzał Bankiem Watykańskim wraz z jego tajnymi kontami figurującymi na nazwiska większości tzw. przywódców światowych, powstałymi wskutek przekupstwa. Jego usunięcie otwiera drogę dla szerokiej kampanii Watykanu w Afryce i Ameryce Łacińskiej w celu zwalczania ubóstwa i degradacji środowiska. Ponadto, ponieważ Pell jest z Australii, jego usunięcie oznacza że wielkie zasoby złota znajdujące się na wyspie Bougainville mogą wkrótce zostać udostępnione na pożytek mieszkańców całej planety według informacji z Watykanu.
BIS – jeden z głównych pozostających ośrodków chazarskiej władzy bank centralny banków centralnych otrzymał obecnie nakaz zwrotu zawłaszczonego złota wykorzystanego do sfinansowania grup państw zrzeszonych w G7 i G20, zgodnie z doniesieniami azjatyckich i zachodnich tajnych stowarzyszeń. Będzie to widoczne dla zachodniej opinii publicznej w trakcie i po zakończeniu szczytu NATO wyznaczonego na 11-12 lipca, podczas którego zostaną wprowadzone w życie największe zmiany w zarządzaniu Europą od czasów 2 wojny światowej. Rządy Rosji, Chin i Pentagon postanowiły zastąpić UE składającą się z 28 państw przez Radę Europy, włączając Rosję i inne byłe republiki radzieckie donoszą źródła z Rosji i Pentagonu. W tej sytuacji NATO – organizacja pozbawiona powodu, aby nadal istnieć zostanie rozwiązana i zastąpiona przez sojusz zachodni pod kierownictwem Rosji oraz USA jak donoszą źródła. Ponadto, Korea Północna, Chiny i inne państwa również dołączą do sojuszu, tworząc planetarną siłę obronną, która zastąpi przestarzały zachodni hegeliański model przeciwstawnych sobie bloków państw narodowych.
Wspomniane nadchodzące zmiany tektoniczne w geopolityce były poruszone w doniesieniach medialnych na temat spotkania G7, które miało miejsce 8-9 czerwca w Kanadzie. Według jednego z doniesień, Trump powiedział zgromadzonym zachodnim przywódcom, że NATO jest tak złe jak NAFTA.
https://www.axios.com/donald-trump-foreign-policy-europe-nato-allies-worried-bd1e143a-e73a-415b-b688-d18ab2d902e7.html
Następnie mamy sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltengerga, który przemawiając w Londynie powiedział, że nie jest zapisane w kamieniu, że sojusz atlantycki jest wieczny. Bez Ameryki, Europa nie posiada żadnej innej realistycznej opcji militarnej, niż połączenie z Rosją. Kolejnym publicznym potwierdzeniem doniesień naszych informatorów ukazało się w Washington Post: Trump zapytał francuskiego prezydenta-niewolnika Emmanuela Macrona „dlaczego nie wychodzicie z UE”.
https://www.washingtonpost.com/opinions/global-opinions/trump-is-trying-to-destabilize-the-european-union/2018/06/28/729cb066-7b10-11e8-aeee-4d04c8ac6158_story.html?noredirect=on&utm_term=.5ed5bcb28eb1
Oczywistym powodem pytania było to, że Macron jest niewolnikiem Rotszyldów, którzy są posiadaczami UE.
Kanclerz Niemiec Angela Merkel – wiodący członek chazarskich rodzin posiadający realną władzę najprawdopodobniej wkrótce zostanie obalona z uwagi na to, że jej osłabiona koalicja rządowa rozpada się wskutek kwestii immigracji.
Nie jest żadnym przypadkiem, że Trump spotyka się z prezydentem Rosji Wladimirem Putinem 16 lipca w Finlandii kraju przygotowującym się do objęcia przewodnictwa Rady Europy.
http://tass.com/world/1011498
Jest nadzieja, że wkrótce ujrzymy ludzi uwikłanych w masowe morderstwa, takich jak przewodniczący Rady Europy Donald Tusk, w więzieniu gdzie jest ich miejsce. Według doniesień, Tusk otrzymał wysoką posadę w UE w zamian za przyzwolenie na zamordowanie większości polskich przywódców.
https://www.reuters.com/article/us-poland-crash-kaczynski-idUSKCN0X80HR
Wreszcie w Meksyku – nowo wybrany prezydent Lopez Obrador obiecuje największe zmiany w swoim kraju od rewolucji z roku 1910. Obrador został wybrany na fali społecznego niezadowolenia z korupcji, przestępczości i zdrady ze strony większości członków byłego reżimu. Jako przykład niech posłuży sprzedaż zasobów wodnych Meksyku prywatnym firmom kontrolowanym przez chazarską mafię, niewątpliwie w zamian za znaczne łapówki. W niektórych miejscach doprowadziło to do 13-krotnego podwyższenia cen wody, wraz z pogorszeniem jakości wody i usług. Będziemy prawdopodobnie świadkami wielu aresztowań związanych z niewyobrażalną korupcją, gdy Obrador wreszcie otrzyma szansę naprawy kraju.
https://www.greenleft.org.au/content/mexico-quietly-hands-its-water-supply-over-transnationals
Możliwe, że Obrador skończy z przemocą związaną z handlem narkotykami, legalizując i regulując ich obrót, poczynając od marihuany. W przeszłości nastąpiłaby interwencja rządu amerykańskiego aby powstrzymać legalizację narkotyków w Meksyku. Jednak, idąc śladem Kanady, senat USA właśnie podjął ustawę aby legalizować uprawę konopii, tak więc wygląda na to że będzie to wspólny wysiłek Ameryki Północnej.
https://www.naturalnews.com/2018-06-30-under-republican-majority-u-s-senate-votes-to-legalize-hemp-farming-across-the-nation.html#
Wracając do Ameryki Północnej, przyjrzyjmy się wybranym ostatnim wydarzeniom w walce o władzę w USA. Nasze źródła w Pentagonie odnotowują, że jako niedwuznaczne ostrzeżenie dla ukrytych struktur władzy, NSA skasowała 685 milionów zarejestrowanych rozmów telefonicznych niewinnych ludzi, zachowując pozostałe dla celów sądów wojskowych i innych. Aby zapewnić, że trybunały wojskowe nie będą miały przeszkód w usuwaniu zła, które dokonało infiltracji rządu amerykańskiego, reżim Trumpa dokonuje zmian w Sądzie Najwyższym. Odnotowano, że sędzia Sądu Najwyższego Kennedy wreszcie odchodzi na emeryturę, pozwalając Trumpowi dokonać reorientacji sądu na prawo wyborem kolejnego konserwatysty, który będzie zaprzysiężony we wrześniu tuż przed otwarciem Sądu Najwyższego przewidzianym na 1 października. Jest obietnica, że po odejściu Kennedyego, Ruth Bader Ginsburg będuzie następny.
Ponadto „po udowodnieniu, że Obama nie posiadał kwalifikacji z uwagi na urodzenie zagranicą, Trump zastąpi sędziów Sądu Najwyższego Elenę Kagan i Sonię Sotomayor /oboje mianowani przez Obamę/, aby uzyskać konserwatywną większość 7-2. Jednak nasze źródła twierdzą, że Obama urodził się w USA jako syn komunisty Franka Marshalla Davisa i był prawdziwym mandżurskim kandydatem. W każdym razie, fałszerstwo zostanie ujawnione a Obama zdyskwalifikowany w kontekście nominacji sędziowskich.
Innym ośrodkiem chazarskiem władzy poddanym czystkom przez wojskowy reżim Trumpa są media korporacyjne. Korporacyjni propagandyści już przegrali wojnę informacyjną ostatnie badania opinii ukazują że 72% Amerykanów uważa, że media establishmentu świadomie przekazują fałszywe wiadomości.
http://www.breitbart.com/big-journalism/2018/06/27/poll-72-of-americans-believe-establishment-media-intentionally-report-fake-news/
Nasze źródła podają również, że syjonistyczny Comcast padł ofiarą wyłączenia prądu w całym kraju podczas próby przejęcia Fox, podczas gdy departament sprawiedliwości w trybie pilnym zatwierdził fuzję Disney-Fox. Zezwolono Disney na zakup Fox aby uniknąć powiększenia Comcast, natomiast Disney może zostać przejęty przez Trumpa za udział w nadużyciach seksualnych Harvey Weinsteina”.
Pragniemy tutaj nadmienić, że usunięcie mafii chazarskiej od władzy oznacza więcej, niż po prostu złapanie za kołnierz złych ludzi tutaj stawką jest uratowanie planety. Obecni /zachodni/ przywódcy planety zarządzali największym spektaklem zniszczenia od czasu wymarcia dinozaurów, przy czym tempo zniszczenia przybierało na sile.
Ostatni raport ukazuje, że rok 2017 był drugim z kolei najgorszym zarejestrowanym rokiem utraty lasów tropikalnych, które stanowią najbogatsze źródło różnorodności biologicznej naszej planety.
https://blog.globalforestwatch.org/data/2017-was-the-second-worst-year-on-record-for-tropical-tree-cover-loss
To jeden z powodów, dla których grupa wybitnych naukowców wezwała ostatnio do podjęcia wielkiego wysiłku międzynarodowego aby uratować życie na Ziemi”.
https://www.theguardian.com/environment/radical-conservation/2018/jun/28/scientists-call-for-a-paris-style-agreement-to-save-life-on-earth

Kiedy już fanatyczni kryminaliści zostaną odsunięci od władzy, Towarzystwo Białego Smoka wraz z sojusznikami obiecują wielką kampanię dotowaną trylionami dolarów mającą na celu położenie kresu ubóstwu i degradacji środowiska. Zakładając wymaganą do tego wolę polityczną, cel ten może zostać osiągnięty w przeciągu miesięcy. Następnie możemy zacząć uwalniać wszystkie ukryte technologie i stworzyć niebo na ziemi, jak również rozpocząć ekspansję we wszechświecie. Oznacza to wejście na nieznane terytorium.
Translator: Ryszard K. 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers