CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Monday, August 31, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 31:08: 2020

 

Japoński premier Abe to tylko pierwsze domino, Macron i Moon następni


31 sierpnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Trwający atak oszukańczej pandemii Covid-19 przeciwko ludzkości wystawił kabałę i jej czołowych przywódców na widok wszystkich. To sprawia, że są łatwym celem i teraz są systematycznie ścigani i usuwani ze stanowisk władzy. Niewolniczy premier Japonii Shinzo Abe, na przykład, został “zmuszony do przejścia na emeryturę przez członka Kolegium Połączonych Szefów Sztabów generała Jaya Raymonda” – podają źródła Pentagonu. Raymond po ustąpieniu ze stanowiska szefa amerykańskiego dowództwa kosmicznego “jest idealnym wysłannikiem KPSS” – dodają. Abe został również zmuszony do odwołania igrzysk olimpijskich, co pozbawiło jego przyjaciół gangsterów ogromnych kwot pieniędzy, które obiecano im w zamian za wzięcie udziału w ataku na Fukushimę przeciw Japonii.


Oprócz Abe, innymi przywódcami, którzy wkrótce upadną, są utożsamiający się z drakońskimi faszystowskimi środkami wprowadzonymi przeciwko własnemu narodowi na rozkaz satanistycznych chazarskich władców — mówią źródła Stowarzyszenia Białego Smoka.

To oznacza, że niemiecka Angela Hitler, jej pupil Emmanuel Macron z Francji, Justin Castro z Kanady i Moon Jae In z Korei Południowej są wśród tych, którzy idą do odstrzału — mówią źródła.

Najlepsze jest to, że francuski Macron będzie następny do upadku. Tak jak rumuński dyktator Nicolae Ceausescu nasilał represje dopóki jego własne siły bezpieczeństwa nie postawiły go przed plutonem egzekucyjnym, tak Macron zaostrza represje we Francji. Doniesienia propagandowych “wiadomości” cytują Ministerstwo Zdrowia (śmierci), że Francja widzi “gwałtowny wzrost przypadków.” Jest to pretekst dla osaczonego Macrona do wezwania do kolejnej ogólnokrajowej kwarantanny. Macron forsuje także 5G jako kwestię “europejskiej suwerenności.”

https://www.bbc.com/news/world-europe-53954562

https://www.msn.com/en-gb/news/world/macron-says-frances-5g-strategy-founded-on-european-sovereignty/ar-BB18tofg

Jednak raport Stowarzyszenia Francuskich Oficerów Rezerwy, sporządzony przez szerokie grono specjalistów z prawdziwym doświadczeniem w walce przeciw “pandemii” Kabały, doszedł do następujących wniosków:

Rażące niespójności i niewytłumaczalne “luki” unieważniają oficjalną teorię.

Zarządzanie “kryzysem” zdrowotnym wydaje się pretekstem do totalitarnego globalnego przejęcia.

Totalitarne machinacje: zamiar narzucenia globalnej kryptowaluty, szczepionki z nano-chipami i podskórnym chipem elektronicznym.

Ogromna korupcja w sercu WHO i najbardziej niezrozumiałe intencje.

5G jest związane z Covid-19, z promieniowaniem elektromagnetycznym o potencjalnie dużym nasileniu: chorobotwórcza siła wirusa, lub bakteria Prevotella, która wywołała wstrząs cytokin.

Podobieństwo pomiędzy uszkodzeniem płuc obserwowanym przez wszystkich lekarzy w nagłych wypadkach a uszkodzeniem spowodowanym użyciem broni elektromagnetycznej (plus trwałe bóle głowy, zmęczenie, uczucie pieczenia w płucach, zakrzepica i utrata wrażliwości na zapach i smak — również wymienione jako objawy COVID-19).

Dzięki blokadzie zainstalowano wiele anten, bez obawy o „zasadę ostrożności”, mimo że jest ona powszechnie wymieniana, w szczególności w celu utrudniania leczenia.

“Covid-19” to wojna biologiczna i elektromagnetyczna, wspierana przez rozległą operację “dym i lustra“, która sieje zamieszanie wśród personelu medycznego i szpitalnego.

“Covid-19” może być przygotowaniem do znacznie szerszej wspólnej operacji połączonej z zasłoną dymną w celu ukrycia zakrojonych na szeroką skalę testów broni 5G dla celów kryminalnych, które pozostają do wyjaśnienia.

Instalacje 5G, zarówno naziemne jak i powietrzne (satelity Elona Muska na niskiej orbicie okołoziemskiej), są wyraźnie częścią projektu “totalnej wojny“.

Dr Jeremy K. Raines — autorytatywny inżynier pola elektromagnetycznego — donosi, że sygnały są wykorzystywane przez ciało ludzkie do regulacji procesów organizmu i ostrzega, że zewnętrzne sygnały elektromagnetyczne mogą poważnie zakłócać te procesy.

Nie przeprowadzono badań nad reakcją Ziemi na masowe wykorzystanie technologii 5G, mimo że ustalono, że działalność przemysłowa (górnictwo, wydobycie ropy i gazu, geotermia) może wywoływać trzęsienia ziemi.

We Francji doszło do niezwykłych trzęsień ziemi, a w gminach ogłoszono stan wyjątkowy.

Cały 190-stronicowy raport zostanie zamieszczony w listach do redakcji.

Francuskie wojsko wie, że ma obowiązek bronić swoich ludzi, a to oznacza, że musi usunąć morderczy rząd Macrona.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia podały również, że atak elektromagnetyczny o wysokiej częstotliwości zabił dużą liczbe ludzi w Wuhan w Chinach. “Teraz te ataki mają miejsce na poziomie globalnym a wojna, która jest niewidoczna gołym okiem, jest w toku” – dodają.

Podczas gdy istnieje wiele aspektów tej wojny “niewidocznych gołym okiem“, my ludzie, możemy wyzwolić planetę poprzez atakowanie jej widocznych aspektów. Proces, który doprowadził do ataku na Japonię w Fukushimie i kolejnych sfałszowanych wyborów Abe w 2012 roku, dostarcza nam konkretnych celów ataku.

W szczególności problem ten można prześledzić u ludzi, którzy od tysięcy lat kontrolowali monoteizm jako rodzinny biznes. Na przykład lider obecnej Antify, Black Lives Matter i innych ataków typu bolszewickiego w USA to Leo Zagami, według źródeł Masonów P3. Niezależnie potwierdziliśmy, że ślady kontroli prowadzą do Leo Zagamiego, który uciekł z Włoch, by uniknąć aresztowania przez siły lojalne papieżowi Franciszkowi i masonom P3. Obecnie ukrywa się w Palm Springs w Kalifornii i zachowuje się jak pobożny chrześcijanin.

Jednakże, kiedy Zagami przyjechał do Japonii, pokazał mi zdjęcia demonicznych istot i powiedział, że on i jego koledzy sataniści mogą je przywołać używając ceremonii z udziałem pięcioramiennych gwiazd, tak jak w filmach. Powiedział, że te byty mogą też powodować ogromne burze, trzęsienia ziemi, itp.

Zagami powiedział też, że najpotężniejsze byty mogą być wezwane tylko poprzez ofiary z ludzi. Będąc wychowanym na ateistę, założyłem, że Zagami stosował prymitywną taktykę zastraszenia, mającą na celu zastraszenie przesądnych, monoteistycznych staruszek. Teraz nie jestem tego taki pewien.

Natychmiast po ataku na Japonię w Fukushimie, Zagami wysłał e-maile, w których chwalił się atakiem i przyznał się do winy. Powiedział też, że to jego grupa stoi za marksizmem i rewolucjami komunistycznymi widzianymi na całym świecie.

Mając to na uwadze, należy pamiętać, że wiele osób, w tym Q-anon, zauważyło, że amerykańska Partia Demokratyczna wykorzystuje logo satanistyczne, jak widać poniżej.

Satanist logo

Ludzie Zagamiego twierdzili również, że kontrolują chrześcijan jako swoich niewolników. Sądząc po ich zachowaniu, prawdopodobnie dotyczy to niektórych grup chrześcijańskich. Tutaj, na przykład, jest grupa 2700 chrześcijańskich syjonistycznych (satanistów) kaznodziejów z wypranymi mózgami mówiąca ludziom aby przyjęli swoją “szczepionkę.”

https://www.christianpost.com/news/2700-evangelicals-warn-against-politicizing-coronavirus-urge-christians-to-take-vaccine.html

Walka o USA będzie kontynuowana w nadchodzących tygodniach. Ale Antifa i BLM itp. bolszewicy mają do dyspozycji tylko pieniądze i kilku najemników. Dlatego przegrają przeciwko patriotom, którzy systematycznie usuwają ten brud z amerykańskiej polityki. Gorąco polecam wziąć Zagamiego (który powiedział mi, że jadł ludzkie płody) na poważne przesłuchanie.

Kluczowa bitwa o wyzwolenie planety Ziemia koncentruje się oczywiście wokół Izraela, gdzie odważni Żydzi walczą codziennie o usunięcie swojego satanistycznego przywództwa pod wodzą Benjamina Netanjahu.

Oto co Źródła Pentagonu mają do powiedzenia na temat walki o wyzwolenie Żydów w Izraelu:

“Kissinger powiedział, że Izrael może nie istnieć po 2020 roku i oto kolejne 3 uderzenia:

[Sekretarz Stanu USA Mike] Pompeo nie przekonał Bahrajnu, Sudanu, Omanu, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Maroka ani żadnego państwa arabskiego do normalizacji stosunków z Izraelem, ponieważ wszyscy wiedzieli, że Izrael zbombardował Bejrut. Państwa te nalegają na arabską inicjatywę pokojową (API).

Po odrzuceniu aneksji możliwe było stworzenie warunków dla [prezydenta USA Donalda] Trumpa, aby zmusić Izrael do zwrotu wszystkich ziem arabskich, opuszczenia nielegalnych żydowskich osiedli i wycofania się do granic z 1967 roku. Dzięki temu otrzyma on nagrodę Nobla.

W związku z wyparciem Francji z wód libijskich, rozbiciem NATO i Włochami obawiającymi się strat, marynarka wojenna USA prowadzi ćwiczenia z Turcją. Turcja, dysponując dronami i rosyjską zaawansowaną bronią może pokonać Grecję i Cypr, które są partnerami Izraela w projekcie gazociągu Wschodniego Morza Śródziemnego.”

Możemy dodać, że inne źródła Pentagonu mówią, że ZEA zgodziły się na układ pokojowy z Izraelem tylko dlatego, że groził im atak nuklearny podobny do tego, który uderzył w Bejrut. Zauważamy też, że Macron również sam obciążył się w tym ataku, wykorzystując go jako pretekst do przywrócenia francuskich rządów kolonialnych nad krajem.

Ogólnie biorąc, według źródeł MI6:

“Ogólny stan sytuacji na całym świecie jest rzeczywiście bardzo chaotyczny i pozostaniemy w gotowości tylko tak długo, aż całe najwyższe szefostwo świata powie dość. Niepokojące jest to, że rządy cywilne i ich przywódcy ponieśli klęskę i są zbyt słabi. Jest to w istocie globalna wojna domowa a agonia kontrolujących matrix jest obecna w geopolityce potajemnie od bardzo dawna.”

Pisarz ten udał się do posiadłości Billa Gatesa w Karuizawie w Japonii, aby zbadać doniesienia o dziwnych eksplozjach. Po tym jak odmówiono mi wstępu, przesłuchałem sąsiadów i lokalnych wykonawców pracujących w pobliżu, ale nie potwierdzono żadnych podejrzanych działań ani obecności pana Billa.

Zadaniem reportera jest prowadzenie badań terenowych. Czasami opłaca się a czasami studnia jest sucha. Niemniej jednak, w dzisiejszym świecie efektów specjalnych, wirtualnej rzeczywistości, musimy utrzymać twarzą w twarz, ludzką sieć wymiany informacji w jak największym stopniu, aby odrzucić ingerencję osobowości generowanych przez sztuczną inteligencję, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Członek WDS aresztowany w Indonezji pod fałszywymi zarzutami i spędził cztery miesiące w więzieniu, po zwolnieniu uniknął planowanego zamachu. Jeśli wyższy rangą członek organizacji zostanie zabity, to WDS zapowiada taki sam los dla prezydenta Jokowiego i potomków byłego prezydenta Suharto.

W Azji wielu długoterminowych obserwatorów twierdzi, że to co się dzieje to upadek Babilonu. Jeśli Babilon upadnie, Żydzi będą wolni po raz pierwszy od 5780 lat. Jako osoba wychowana jako ateista, nigdy nie myślałem, że powiem coś takiego, ale naprawdę mamy do czynienia z wydarzeniami biblijnymi.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers