CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, August 20, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 17:08:2020

 

Kampania Covid-19 jest znakiem pełnego satanistycznego buntu przeciwko Stwórcy

17 sierpnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Trwająca kampania “pandemii Covid-19” to satanistyczna rebelia na pełną skalę przeciwko Stwórcy. Kiedy bowiem rząd aktywnie walczy o stłumienie prawdy, wówczas działa przeciwko Stwórcy prawdy, tj. stwórcy wszechświata. W tej chwili kontrolowane przez Szatana korporacyjne media i ich niewolnicze rządy kłamią na temat pandemii i aktywnie mordują tych, którzy próbują ją ujawnić. Historia pokazuje, że kiedy rządy boją się prawdy i nasilają represje, ich dni są ograniczone. Takie wnioski wyciągnąłem po naprawdę otwierającej oczy wizycie u rodziny i przyjaciół w Kanadzie. Ci ludzie nadal żyją w bańce fałszywych korporacyjnych wiadomości i naprawdę wierzą, że Covid-19 jest prawdziwym zagrożeniem, pomimo wszystkich dowodów, że jest inaczej.

Moja siostra, która jest specjalistką od epidemii i ordynatorką w dużym szpitalu uniwersyteckim w Kanadzie, od początku była na pierwszej linii tej tak zwanej epidemii. Jej wniosek jest taki, że doszło do ogromnej nadmiernej reakcji na coś co nie spełnia definicji prawdziwej pandemii. Według niej ogólny wskaźnik zgonów z powodu chorób układu oddechowego (zapalenie płuc, gruźlica, grypa, “Covid-19” itp.) jest niższy niż w przeciętnych latach. Jednak zawieszenie takich działań jak badania przesiewowe w kierunku raka i leczenie innych chorób oznacza, że “jest za wcześnie aby stwierdzić, czy ogólny wskaźnik zgonów spada“. Tak czy siak, jasne jest, że mamy do czynienia nie z kwestią medyczną ale polityczną.

Interesujące jest to, że dopóki nie pojechałem do Kanady i z nią nie rozmawiałem, okazało się, że wszystkie moje maile z zapytaniem jej o to w przeszłości były blokowane przez osoby trzecie. Innymi słowy, agencje rządowe cenzurują prywatne e-maile, aby stłumić medyczną prawdę.

Inną obserwacją jest to, jak łatwo było przejąć stabilną demokrację taką jak Kanada i przekształcić ją w faszystowskie lub komunistyczne państwo informatorów. Pamiętam na przykład, jak w czasie zimnej wojny zachodnia propaganda twierdziła, że fakt, iż Rosjanie muszą okazywać dowód tożsamości w podróżach krajowych, był oznaką komunistycznych represji. Wiecie co, teraz potrzebujecie dowodu ze zdjęciem, żeby podróżować po Kanadzie. Ponadto, kiedy przybyłem na granicę policja powiedziała mi, że muszę się poddać kwarantannie na dwa tygodnie albo stanąć przed sądem karnym. To nie był żaden problem, odkąd zatrzymałem się w moim domku nad jeziorem. Interesujące jest to, że ludzie tacy jak moja szwagierka i pani ze sklepu byli gotowi donieść na mnie, jeśli zobaczą mnie publicznie. Stali się informatorami ponieważ szczerze wierzyli, że ratują życie przed “pandemią“. Ma to miejsce pomimo faktu, że mamy do czynienia z czymś tak śmiertelnym jak zwykłe przeziębienie.

Kolejna obserwacja przyszła od przyjaciela, który pracuje w przemyśle filmowym w Los Angeles. Mówi, że jego przyjaciel był hospitalizowany z “Covid-19“, i że przeżył pobyt w szpitalu tylko dlatego, że odmówił podłączenia do respiratora. Mówi, że wszyscy, których podłączono do respiratora, zmarli. Mamy więc świadectwo poparte informacjami nadsyłanymi przez różnych czytelników, że niektóre szpitale aktywnie mordują ludzi, aby utrzymać aurę strachu i kontroli, której potrzebują do pozostania u władzy.

Również sposób myślenia ludzi, którzy są częścią religii new-age Covid-19 pokazuje jak większość ludzi straciła zdolność racjonalnego lub niezależnego myślenia. Nawet jeśli podejmiemy ogromny krok wiary i uwierzymy, że ten łagodny, podobny do przeziębienia wirus jest śmiertelny, nie ma medycznego powodu aby nosić maskę podczas joggingu, jazdy na rowerze lub jazdy w samotności. A jednak ludzie przechodzą przez formę samookaleczenia, aby to zrobić.

Oczywiście, moi bezwzględnie posłuszni przyjaciele, którzy, pomimo dowodów na własne oczy, wierzyli w oficjalną linię powiedzieli: “Nie ma mowy, żeby istniał tak wielki spisek.”

Spójrzmy więc na to, kto w prawdziwym świecie ma władzę by prowadzić taką kampanię. Ślady dowodowe prowadzą do masonów P3 i wciąż istniejącego Cesarstwa Rzymskiego.

Totalitarna kampania Covid-19, której jesteśmy świadkami, może być powiązana z hierarchicznymi organizacjami militarnymi kontrolowanymi przez Rzymian. Najważniejsze z nich to stowarzyszenia medyczne. Medycyna zachodnia wyewoluowała z medycyny wojskowej. Dlatego jest chirurg “generał“. Na szczycie tej piramidy znajduje się WHO I ONZ z jej niewybranym “Sekretarzem Generalnym“. Jeśli lekarze nie zgadzają się z rozkazami, tracą swoje licencje medyczne a tym samym zdolność do zarabiania na życie. Większość lekarzy się zgadza.

Inną rzeczą, którą kontrolują, są międzynarodowe podmioty infrastruktury, takie jak lotniska i porty. Spójrzcie na to zdjęcie z lotniska Narita (jedno z najbardziej ruchliwych na świecie), które zrobiłem podczas szczytu letniego sezonu podróży. Było prawie opuszczone. To jest prawdziwy, mający ekonomiczny efekt sabotaż oparty na kłamstwach.

To zdjęcie prawie opuszczonego centrum sprawdzania w Narita.

Lot powrotny do Japonii odbywał się jumbo jetem, który miał tylko 28 pasażerów, z których tylko trzech przebywało w Japonii. Jeśli to się utrzyma, bankructwo większości światowych linii lotniczych będzie tylko kwestią czasu.

Po przybyciu do Japonii powiedziano mi, że mogę zostać w kraju tylko jeśli zdam “test Covid-19.” Ponieważ chodziło tylko o plucie do pojemnika (opierałbym się jakiejkolwiek formie natarczywego testu) zgodziłem się i wyszedłem trzy godziny później z negatywnym wynikiem testu. Interesujące w tym całym doświadczeniu jest to, że było jasne, że władze japońskie (tj. ludzie przeprowadzający testy na lotnisku) ewidentnie po prostu udawały, aby uspokoić zagranicznych władców.

W każdym razie, cała kampania pandemiczna jest, mimo intensywności, oznaką desperacji i porażki ze strony kontrolerów. Oto co próbują ukryć: upadek gospodarczy i rewolucja. Na przykład, spójrzcie na ten dwuminutowy film pokazujący jak Piąta Aleja w Nowym Jorku została całkowicie zabita deskami a Nowy Jork stał się wirtualnym miastem duchów w następstwie niewypowiedzianej tam wojny secesyjnej. Nowy Jork był miejscem masowych aresztowań kontrolerów mafii chazarskiej a opustoszała scena uliczna była następstwem tej bitwy.

https://twitter.com/tadgermania/status/1291717913980747776

https://www.zerohedge.com/markets/nearly-third-americans-had-unpaid-housing-bills-august

Drugą rzeczą jest oczywiście trwający upadek obecnego zachodniego paradygmatu ekonomicznego. Na przykład, USA jest podobno światowym supermocarstwem i jednym z najbogatszych krajów na ziemi, a mimo to stoi w obliczu kryzysu głodu gorszego niż niemal jakikolwiek kraj Trzeciego Świata. Pod koniec lipca 12,1% dorosłych mieszkało w gospodarstwach domowych, które nie miały wystarczająco dużo do jedzenia w jakimś czasie w minionym tygodniu, podczas gdy prawie 20% Amerykanów z dziećmi w domu nie mogło sobie pozwolić, aby dostarczyć dzieciom wystarczającej ilości jedzenia.

https://www.wsj.com/articles/more-americans-go-hungry-amid-coronavirus-pandemic-census-shows-11597570200

Kolejnym znakiem było to, że w sierpniu 32% Amerykanów nie płaciło czynszu przez czwarty z rzędu miesiąc. Jak pisaliśmy wcześniej, daje to matematyczną pewność, że cała tamtejsza branża bankowa jest de facto niewypłacalna.

Kryzys ten nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych ale dotyka całej kontrolowanej przez mafię chazarską sieci krajów G7. Przykładowo, gospodarka Japonii skurczyła się w kwietniu-czerwcu o 7,8 proc. w stosunku do poprzedniego kwartału, czyli w tempie rocznym 27,8 proc. – podała w poniedziałek Kancelaria Rządu. To samo lub gorzej można powiedzieć o Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji itp. Oczywiście kontrolerzy G7 chcą uniknąć zrzucenia winy za 40 lat deficytu handlowego i fiskalnego na tak zwanego wirusa a nie na złe zarządzanie gospodarką.

Oto jeden z rażących przykładów gdzie wykorzystują fałszywą pandemię, aby obwinić za niedobory drewna w Ameryce Północnej, jednym z największych producentów drewna na świecie.

“Musieliśmy zapłacić trzy razy więcej [za drewno]…Wytłumaczeniem jakie mieli dla nas było to, że COVID-19 zamknął zakłady, które przetwarzają drewno, i że w końcu nadrabiają stratę,” powiedział Jey Wilson, właściciel Wilson Construction w Galveston.

https://www.galvnews.com/news/free/article_457bb5f1-ec84-550f-8505-9a2f834163ae.html

Prawdziwym powodem, mówią kontrahenci, którzy wyjaśnili dlaczego nie mogłem kupić drewna w Kanadzie — będącej jednym z wiodących producentów drewna na świecie jest fakt, że chińskie chemikalia stosowane do obróbki drewna nie były dostępne.

Wysiłki Kongresu by poradzić sobie z tą sytuacją, są zdecydowanie za małe, za późne. Na przykład, Kongresmen Warren Davidson (R-OH) szef grona parlamentarnego ds. dobrej sytuacji finansowej w Kongresie, powiedział w zeszłym tygodniu, że oczekuje “z niecierpliwością na opracowanie rozwiązań politycznych aby zaradzić zakłóceniom gospodarczym inflacji monetarnej tak, że polityka pieniężna i fiskalna może pomóc odbudować klasę średnią, ponownie uruchomić amerykańską gospodarkę i doprowadzić nas na ścieżkę zrównoważonego wzrostu.”

W tym momencie jedyną odpowiedzią wydaje się być rewolucja, po której nastąpi unieważnienie długów, czego nikt w obecnym reżimie nie ośmiela się powiedzieć z obawy przed śmiercią. Na przykład brat prezydenta Donalda Trumpa, Robert, został zamordowany w zeszłym tygodniu po burzy na Tweeterze nt. prawdy, która została szybko usunięta, według źródeł NSA.

Asystent tego pisarza w Japonii również otrzymał groźby śmierci w zeszłym tygodniu w próbie zmuszenia mnie do zaprzestania ujawniania prawdy o niewolniczym reżimie w Japonii. Oczywiście w pełni zamierzamy aktywnie ścigać i aresztować lub zabijać ludzi, którzy kierują takie groźby. Wiemy kim są i gdzie są.

Połączenie z internetem pisarza miało niewyjaśnione przerwy, więc raport Agencji Wywiadu Obrony został opóźniony:

“Trump szykuje się do walki po tym, jak córka żydowskiego miliardera i producenta filmowego Steve’a Tischa, współwłaściciela New York giants, została znaleziona martwa. Więc to była wiadomość w stylu końskiego łba dla Hollywood, NFL a la koszerna nostra.

Bisem jest śmierć właściciela ViacomCBS, Sumnera Redstone’a, która mogła doprowadzić do śmierci brata Trumpa, Roberta /miał zaledwie 71 lat/.

Próbna bomba ZEA-Izrael, mająca na celu podtrzymanie Benjamina Netanjahu, może nie doprowadzić do pełnej normalizacji, ponieważ aneksja nie jest wykluczona, Arabowie są podzieleni i wszyscy wiedzą, że Izrael zbombardował Bejrut. Nikt nie ufa Izraelczykom, a Dubaj wciąż pamięta zamach Mossadu na szefa Hamasu Mahmouda Al Mahbouha w 2010 roku.

Kongres sprzeciwi się sprzedaży broni do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i nie zrobi nic, aby chronić Mohammeda bin Zayeda przed oskarżeniami o zbrodnie wojenne w MTK lub przed fałszywymi flagami Izraela i wściekłym Iranem uzbrojonym w potężniejszą rosyjską broń.

Izrael został zablokowany w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, gdzie Francja, Wielka Brytania i Niemcy wstrzymały się od głosu, więc Rosja i Chiny nie musiały nawet zawetować embarga na broń nałożonego przez Iran, ponieważ jako jedyna na “tak” głosowała Dominikana, która mogła być zmuszona przez USA zakazem importu.”

Tymczasem, jak zwykle, problemy G7 odwracają uwagę ludzi od dużych wydarzeń w innych miejscach. Być może największym jest rosnąca możliwość wybuchu rewolucji w Rosji. Obecnie na przykład, na Białorusi odbywają się wielkie demonstracje mające na celu obalenie marionetkowego rosyjskiego reżimu.

https://www.theguardian.com/world/2020/aug/15/belarus-leader-pleads-for-putins-help-as-post-election-protests-grow-lukashenko?CMP=Share_iOSApp_Other

Korporacyjne propagandowe wiadomości mówią, że rosyjski prezydent Władimir Putin zaoferowałby w razie potrzeby pomoc wojskową prezydentowi Białorusi Aleksandrowi Łukaszence, ale nie było widocznej obecności policji na proteście, który przyciągnął około 200 tysięcy osób szacuje reporter Reuters.

https://uk.reuters.com/article/uk-belarus-election/russia-says-military-help-available-as-belarus-tension-rises-idUKKCN25C08C

To czego nie donoszą, to masowe demonstracje przeciwko Putinowi w samej Rosji. Oto przykład jednej z takich demonstracji w Rosji (wystarczy obejrzeć pierwszą minutę aby się zorientować).

https://www.youtube.com/watch?v=lwLKUyHj7PY

 

Źródła FSB w Rosji podają, że obecny “fałszywy Putin Chabada” nie potrwa długo. Wysłali również następujące zdjęcia kandydatki na prezydenta Rosji Ksenyi Sobczak, aby pokazać jak dekadencki był obecny reżim.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ksenia_Sobchak

Opisali oni Sobczak jako: “Izraelską protegowaną, prostytutkę i żydowską zawodową prowokatorkę, związaną z żydowską sektą śmierci Chabad, zwłaszcza z głównym rabinem Chabad w Rosji, Berlem Lazarem. Rabin Chabad Berl Lazar uciekł z USA podczas gdy FBI badało jego sprawę i było gotowe aresztować go za pedofilię i oszustwa finansowe.”

W każdym razie, źródła P3 Masonerii i Rodziny Smoka mówią, że cała rozpadająca się struktura polityczna w G7 zmierzała do fundamentalnych zmian tej jesieni. Według nich, restart systemu finansowego był już w ruchu i że wiele z tego będzie widoczne dla wszystkich tej jesieni.

Przedstawiciel Złotego Smoka, który został aresztowany w Serbii w lipcu, wrócił do Indonezji, jak mówią źródła P3 i Rodziny Smoka. Mówią, że fundusze na restart światowej gospodarki zostaną udostępnione tej jesieni. Uwierzcie tylko wtedy gdy to zobaczycie.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers