CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Sunday, August 23, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 24:08:2020

 

Rozsiewający zmysłowy strach przed Covid-19 są systematycznie ścigani i zabijani

24 sierpnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Nie popełnijcie błędu w tej sprawie, czczący szatana chazarscy gangsterzy próbują zabić was i waszą rodzinę. Dlatego rozpoczęła się kampania systematycznego polowania i zabijania wszystkich faszystowskich przywódców Zachodu podsycających strach przed Covid-19 – podajążne źródła.

“Całe fiasko Covid-19 jest częścią agendy 2030 ONZ, która obejmuje wiele rzeczy, ale przede wszystkim cyfrową walutę i implanty RFID, aby połączyć rząd i prywatny przemysł nadzoru nad globalną populacją” – mówią źródła Mi6. Twierdzą one, że trop prowadzi bezpośrednio do rodziny Rockefellerów i ich obecnego patriarchy, Davida Rockefellera Jr. Podczas gdy źródła japońskiego wywiadu wojskowego zgadzają się, rodzina Rockefellerów nie odpowiedziała na moje pytania w czasie gdy ten raport wszedł na żywo.

Jeśli to brzmi jak “paranoiczna teoria spiskowa“, proszę zauważcie, że David Rockefeller Jr., Warren Buffet, Michael Bloomberg, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey i inni publicznie powiedzieli, że chcą zmniejszyć populację świata.

https://blogs.wsj.com/wealth/2009/05/26/billionaires-try-to-shrink-worlds-population-report-says/

https://www.thetimes.co.uk/article/billionaire-club-in-bid-to-curb-overpopulation-d2fl22qhl02

Teraz David Beasley, dyrektor wykonawczy Światowego Programu Żywnościowego ONZ (WFP) mówi, że z powodu Covid-19 świat stoi w obliczu “głodu o biblijnych rozmiarach.”

https://www.rt.com/news/498719-global-famine-covid-un/

Biorąc pod uwagę, że Covid-19 jest całkowicie stworzoną przez człowieka operacją psychologiczną kryzysu “naturalnej pandemii” z opatentowaną, laboratoryjną “funkcją wzmocnienia” bronią biologiczną jako chorobą – cała fabuła jest równoznaczna ze zbrodniami przeciwko ludzkości za spowodowanie z premedytacją śmierci, cierpienia i trudności ekonomicznych, w połączeniu z tłumieniem leków zapobiegawczych i naturalnych metod leczenia. Dlatego zabicie tych ludzi jest uzasadnionym aktem samoobrony a nie przestępstwem.

Źródła Mi6 obiecują:

“Covid-19 jest bardzo wyraźnie programem eugeniki w działaniu i zbrodnią przeciwko ludzkości. ‘Państwo’ wyraźnie zbuntowało się i zwróciło się przeciwko ludziom. Kiedy tak się dzieje, staje się to sprawą wojskową, a my działamy ponieważ mamy mandat.”

Prezydent USA Donald Trump, ze swojej strony, ostro skrytykował firmy farmaceutyczne w zeszłym tygodniu, co widać w następującym tweecie:

” ‘Klauzula faworyzowanych krajów’ przeciwko Big Pharmie, którą podpisałem w zeszłym tygodniu, oznacza, że USA otrzymują cenę za leki na receptę, która odpowiada cenie kraju, który płaci najniższą cenę w dowolnym miejscu na świecie. 50%, 60%, może 70% obniżki.”

To tylko pierwszy strzał. Źródła Mi6 obiecują: “Kompleks medyczno-przemysłowy musi być zrównany z kompleksem finansowo-przemysłowym …nie jeśli i lub, ale po prostu zrównujesz.”

Pentagon jest również zaangażowany w tą sprawę, zwłaszcza vis-a-vis zbójeckiego państwa mafii chazarskiej, Izraela (więcej informacji w dalszej części raportu).

Dla mnie, podobnie jak dla wielu z nas, jest to sprawa osobista. W moim przypadku ostatni atak nadszedł od niejakiego Yoichiro Ikeuchi, którego zdjęcie i dane kontaktowe można zobaczyć tutaj:

https://www.fanterview.net/interview/933/

Tego lata, kiedy byłem w Kanadzie, próbował zabić Japonkę, która pomagała mi publikować japońskie filmy. Ikeuchi miał dostęp do prywatnych informacji o niej, których nigdy nie upubliczniła. Powiedział jej, że dwie moje byłe dziewczyny zostały zabite. W szczególności wspomniał Lisę Tohama, która pracowała ze mną przez 12 lat zanim zmarła na raka w wieku 39 lat. Tohama została otruta genetycznie zmodyfikowanym wirusem Epstein Barr.

Mężczyzna, który chwalił się, że był wspólnikiem w zabiciu jej, Tenzan Nakai, uciekł na odległą wyspę w archipelagu Okinawa, według źródeł japońskiego podziemia.

https://ameblo.jp/hidy0701/entry-11148703068.html

Nie wiemy czy zabito inne wspólniczki, ale inna była dziewczyna, która okazała się byćłnocnokoreańską agentką wysłaną by mnie szpiegować, również zniknęła. Mogła też zostać zabita. W każdym razie, moja asystentka twierdzi, że doznała jakiegoś ataku elektromagnetycznego i przeżyła tylko dlatego, że uciekła z miejsca zdarzenia. Ikeuchi nie reagował na wielokrotne próby kontaktu z nim.

Nie trzeba dodawać, że japońska policja i inne władze nie zrobiły nic w sprawach takich jak te, nawet jeśli przedstawiono im mocne, dające podstawy do oskarżenia dowody. Pomijając osobiste urazy, potrzebne są zdecydowane działania ponieważ świat zachodni stoi w obliczu upadku cywilizacyjnego, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

Spójrzcie na te zdjęcia opuszczonej dzielnicy finansowej San Francisco aby potwierdzić, że Stany Zjednoczone są w środku rozpadu w stylu Związku Radzieckiego.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/haunting-photos-san-franciscos-desolate-financial-district-during-morning-rush

Tutaj możecie zobaczyć artykuły opisujące ćwierć-milowe kolejki po chleb, nieudaną zbiórkę śmieci, dysfunkcyjny transport publiczny i wyludnienie w Nowym Jorku.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/quarter-mile-food-bank-line-spotted-queens-fiscal-cliff-underway

https://www.politico.com/news/2020/08/16/mta-new-york-biggest-public-transit-system-congress-395717

https://www.cnbc.com/2020/07/09/shark-tank-investor-herjavec-were-about-to-see-biggest-exodus-from-cities-in-50-years.html

Również miasta USA stały się strefami wojennymi, gdzie główne strzelaniny toczyły się stale w Chicago, Nowym Jorku, Los Angeles itp.

https://chicago.suntimes.com/crime/2020/8/23/21396881/chicago-weekend-shootings-homicide-gun-violence-august-21-24

https://www.cbsnews.com/video/los-angeles-shooting-spree-leaves-at-least-4-dead/

Upadek społeczny oznacza również, że wiele sił policyjnych w USA zdegenerowało się do umundurowanych przestępców.

https://www.wnd.com/2020/08/girlfriend-accused-selling-pot-government-takes-boyfriends-jeep/

Rząd kanadyjski ostrzegał swoich obywateli, by nie przywozili gotówki do USA ponieważ policja by ją ukradła. Teraz mówi Kanadyjczykom żeby w ogóle nie jechali do USA.

Źródła NSA mówią również, że istnieje duże niebezpieczeństwo poważnych incydentów terrorystycznych w ciągu najbliższych 90 dni w USA i gdzie indziej.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/florida-airport-evacuated-after-huge-live-missile-found-accidentally-shipped-amazon

https://www.zerohedge.com/markets/massive-fire-rips-through-texas-industrial-park

Na szczęście, pojawiają się oznaki jakiegoś oszałamiającego posunięcia militarnego przeciwko kabale, prawdopodobnie już we wrześniu – zgadza się wiele źródeł. Szczególnie interesujące jest całkowite wyłączenie satelitów nad ogromnym obszarem południowego Atlantyku. Artykuł w linku poniżej mówi o jakimś rodzaju “anomalii magnetycznej“, która zmusza operatorów do wyłączenia satelitów lecących nad południowym Atlantykiem. Jeśli spojrzycie na mapę, jest ona wyśrodkowana w prawo na Buenos Aires, Argentyna. Nazistowskie źródła mówią, że to ma zatuszować dużą akcję militarną.

https://www.sciencealert.com/nasa-is-tracking-the-mysterious-evolving-anomaly-in-earth-s-magnetic-field

Potem mamy wiarygodne rosyjskie raporty i filmy UFO lecących nad Antarktydą. Czy ta anomalia może być przykrywką dla jakiegoś tajnego ruchu wojskowego sił kosmicznych przeciwko kabałowi?

https://www.rt.com/russia/498558-ufo-footage-cosmonaut-expert-analysis/

Zobaczymy. Jak zawsze z tymi kosmicznymi rzeczami, uwierzcie w to kiedy to zobaczycie, a nawet wtedy zbadajcie to i pytajcie, jako że, jak głoszą pogłoski, fałszywa operacja psychologiczna Blue Beam dopiero się rozgrzewa.

Nawet jeśli żadne siły kosmiczne nie przybędą z pomocą, wojsko USA musi zaatakować Kalifornię i zająć siedzibę wielkich firm technologicznych. Ktokolwiek kontroluje teraz federalną prasę drukarską w USA, najwyraźniej wpompowuje w nie ogromne sumy pieniędzy. Jeśli usuniecie Facebooka, Apple, Amazon, Microsoft i Google z indeksów giełdowych, to giełda zatrzyma się na najniższych poziomach osiągniętych po marcowej zapaści cenowej.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/equal%20weighted%20S%26P.jpg?itok=1PMmHmls

https://www.zerohedge.com/markets/what-sp-would-look-without-5-megacap-tech-stocks

Firmy te są kluczem do masowej kontroli umysłu przez internet. Fakt, że większość generowanych komputerowo pieniędzy banku centralnego wydaje się być wlewanych do nich, potwierdza dowody, że gnostyccy iluminaci mają rację i mamy do czynienia ze “zbójecką Sztuczną Inteligencją.” Nawet jeśli nie ma nieuczciwej sztucznej inteligencji, firmy te zachowują się w sposób, który można określić jedynie jako przestępczy. Pisarz ten, wraz z wieloma innymi dziennikarzami “prawdy“, od dawna był atakowany, usuwany z platform, okradany z dochodów itp. przez te firmy.

Oto mały przykład nadużywania władzy przez Apple, uważanego za jednego z mniej złych gigantów technologicznych. Z jakiegoś powodu za każdym razem gdy staram się ściągnąć zdjęcia z mojego iPhone’a do mojego komputera, tylko około połowa kończy na twardym dysku. Jakiś czas później otrzymuję e-mail od Apple oferujący mi możliwość umieszczenia moich zdjęć w ich systemie pamięci masowej w chmurze. To całkiem dobry zakład, Apple celowo uniemożliwia ludziom umieszczanie własnych zdjęć na własnych komputerach, aby popchnąć ich biznes przechowywania online. Tego rodzaju nadużycia są jednym z wielu powodów, dla których kalifornijscy giganci technologiczni muszą być poddani poważnemu śledztwu i zmuszeni do zmierzenia się z zarzutami kryminalnymi. Malutkie grzywny nie odstraszają firm wartych biliony dolarów. Wsadzenie dyrektorów hi-tech do więzienia na długie okresy uczyniłoby to.

Nawet firmy hi-tech, takie jak Tesla, które faktycznie produkują rzeczy, wyraźnie dostają więcej pieniędzy niż funkcjonujący rynek kapitałowy by im przydzielił. W zeszłym tygodniu wskaźnik cen do zysków Tesli spadł tysiąc do jednego. To oznacza, że zajmie tysiąc lat zanim Tesla spłaci jakąkolwiek inwestycję w akcje.

https://brucewilds.blogspot.com/2020/08/teslas-pe-ratio-moves-past-thousand-mark.html

Poza Kalifornią, inną twierdzą kabały wydaje się być Korea Południowa. Koreańscy gangsterzy, którzy są podwykonawcami kabały dla kontroli nad Japonią i Koreą Południową, zaczynają panikować gdy widzą, że koła sprawiedliwości mielą w ich kierunku. Przejawem tego jest to, że południowokoreański niewolniczy reżim zaostrza ograniczenia Covid-19 do drakońskich poziomów, aby utrzymać ich populację pod kontrolą. Są zdesperowani po części dlatego, że Korea Północna przygotowuje się do ogłoszenia, że władze Korei Południowej są odpowiedzialne za zamordowanie Kim Dzong Una. Możecie być pewni, że winni nie zostaną długo na tej Ziemi.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-08-23/jump-in-seoul-s-covid-19-cases-sparks-fear-of-nationwide-spread

https://nypost.com/2020/08/23/kim-jong-un-in-a-coma-as-his-sister-takes-control-report/amp/?utm_source=reddit.com

Tymczasem w Japonii premier Shinzo Abe przeżył kolejną próbę otrucia przez kabałe. Abe ostatnio opuścił kabałe i udaremnił ich próby użycia Covid-19 do zniszczenia japońskiej gospodarki – mówią źródła japońskiego wywiadu wojskowego. Obiecują, że wkrótce zorganizują wielką kampanię w Japonii. Przypuszczalnie oznaczałoby to zajęcie chazarskich niewolniczych mediów w Japonii, jak również przejęcie kontroli nad Bankiem Japonii.

Mamy też doniesienia o eksplozjach w kompleksach Billa Gates’a w Karuizawie w Japonii. Podobno budowa ogromnego obiektu była bliska ukończenia, więc możliwe, że doszło do jakiejś formy nalotu. Postaramy się przeprowadzić dalsze śledztwa i uaktualnić kiedy to możliwe.

Spójrzmy teraz, co Amerykańska Agencja Wywiadu Obrony ma do powiedzenia na temat obalenia chazarskiego zbójeckiego państwa Izrael itd. Oto ich raport:

“Po spotkaniu irackiego premiera z Trumpem, wojska amerykańskie zaczęły się wycofywaćŻebracy nie mogą wybierać. Trump zmusił więc BiBiego [Benjamina Netanjahu] by nie blokował sprzedaży samolotów F35 do ZEA, a potem do Arabii Saudyjskiej, Egiptu i innych.

W obliczu groźby publicznego ujawnienia 9/11, Bejrutu, Fukushimy, Bali w 2002 roku, bomb atomowych użytych w Jemenie i Syrii oraz zamachu na Haririego w 2005 roku, Izrael jest w defensywie, ponieważ Arabia Saudyjska nie ogłosi normalizacji bez porozumienia pokojowego z Palestyną na mocy arabskiej inicjatywy pokojowej i rezolucji ONZ z 2002 roku.

Syjonizm jest martwy, podczas gdy specjalny trybunał ONZ dla Libanu nie skazał przywódców Hezbollahu ani Syrii za śmierć Rafica Haririego, ponieważ wszyscy wiedzą, że Izrael wysadził go w 2005 roku.

Świat arabski może zjednoczyć się pod przykrywką normalizacji, aby zmusić Izrael do zwrotu wszystkich skradzionych ziem, ewakuacji wszystkich nielegalnych żydowskich osiedli, zniesienia oblężenia Gazy, powrotu do granic z 1967 roku lub zaakceptowania rozwiązania dwupaństwowości z równymi prawami dla wszystkich.

Izrael nie ma już jakościowej przewagi militarnej, ponieważ stracił F35 nad Syrią w 2018 roku, a Iran otrzymuje zaawansowaną rosyjską broń, taką jak S-400, Su-57 i zakłócacze, które mogą unieszkodliwić każdą platformę na Ziemi, w powietrzu i na morzu.”

Na koniec w tym tygodniu możemy donieść, że wiele źródeł mówi o zbliżającym się resecie finansowym. Źródła Pentagonu donoszą, że kontrolowany przez syjonistów system międzynarodowych przelewów bankowych SWIFT został zdjęty wraz z “uruchomieniem kwantowego systemu finansowego.”

Dwa różne źródła Rodziny Smoka mówią również, że ogromne fundusze są przygotowywane na kampanię naprawczą planety. Niechętnie podajemy konkretne daty, ale wiele źródeł mówi, że coś może się wydarzyć już we wrześniu. Biorąc pod uwagę wszystkie fałszywe alarmy, uwierzcie gdy je zobaczycie.

 

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origem



Kriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html




Followers