FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Tuesday, August 11, 2020

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 10:08: 2020

 

Ujawnienie UFO pokazuje, że elita planuje kontynuować fałszywą pandemię z fałszywą inwazjąobcych

 https://www.physicsforums.com/threads/kissingers-very-strange-remarks.8651/

10 sierpnia 2020

Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Mafia chazarska przygotowuje społeczeństwo do jakiejś formy ujawnienia obcych lub scenariusza inwazji, podczas gdy walczą o utrzymanie się u władzy – twierdzi Pentagon i inne źródła. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem tej jesieni jest odwołanie wyborów prezydenckich w USA, po których nastąpi odwrócenie uwagi przez UFO, mówią źródła. Sam prezydent USA Donald Trump twierdzi, że wybory muszą zostać odwołane, mimo że nadal promuje “Siły Kosmiczne“.

Źródła MI6 mówią, że cała aktywność kosmiczna została ostatnio uziemiona, więc “Siły Kosmiczne” mogą być aktorami, którzy zagrają “dobrych facetów“, którzy chronią nas przed “złymi kosmitami“. Wkrótce pojawi się to na ekranie telewizora w pobliżu ciebie.

Silnym wskaźnikiem tej kampanii był artykuł w “The New York Times“, w którym między innymi wspomniano, że wojsko USA posiada “pozaziemskie pojazdy nie wyprodukowane na tej Ziemi.”

https://www.nytimes.com/2020/07/23/us/politics/pentagon-ufo-harry-reid-navy.html

Wiele śladów UFO prowadzi do rodziny Rockefellerów. Cytując Mathew Ehreta z Fundacji Kultury Strategicznej:

W 1993 roku Inicjatywa Ujawnienia  została stworzona przez finansistę Laurence’a Rockefellera (czwartego syna założyciela Standard Oil Johna D. Rockefellera). W okresie rozkwitu Inicjatywy Ujawniania UFO Rockefellera, Clintonowie przebywali na ranczu Laurence’a Rockefellera w Wyoming, w tym czasie wczesnym rekrutem do “misji ujawnienia” był szef sztabu Clintona John Podesta.

Za czasów Clintona w Białym Domu, Laurence Rockefeller zwerbował biologa i trenera kulturystyki Stephena Greera, aby został kontrolerem Projektu Ujawnienie, który do dziś jest jego źródłem utrzymania. Greer udzielił tysięcy wywiadów promujących opowieść, że projekty księżycowe programu Apollo NASA zostały wstrzymane w 1972 roku tylko dlatego, że kosmici – którzy stacjonowali na Księżycu przez eony – nie chcieli, aby prawda wyszła na jaw.

Strefa 51 w tym okresie, który w dużej mierze czerpał z wcześniejszego eksperymentu socjotechnicznego H. G. Wellsa audycji nadzwyczajnej Wojna Światów  czytanej na głos w 1938 roku. Ta audycja radiowa w postaci powieści o marsjańskiej inwazji na Ziemię wywołała prawdziwą panikę wśród ludności i posłużyła jako wzór dla planowanej fałszywej inwazji obcych, mającej na celu scementowanie kontroli nad populacją.

Pamiętacie ten słynny cytat komiwojażera Rockefellera, Henry’ego Kissingera?

“Dziś Ameryka byłaby oburzona, gdyby wojska ONZ wkroczyły do Los Angeles by przywrócić porządek [nawiązując do zamieszek w LA z 1991 roku]. Jutro będą wdzięczni! Jest to szczególnie prawdziwe gdyby powiedziano im, że istnieje zewnętrzne zagrożenie z góry [tj. “inwazja pozaziemska”], prawdziwe lub rozpropagowane, które zagraża naszej egzystencji. Wtedy wszystkie narody świata będą błagać o wybawienie ich od tego zła. Jedyną rzeczą, której boi się każdy człowiek jest nieznane. Kiedy zostanie przedstawiony ten scenariusz, prawa jednostki zostaną dobrowolnie ograniczone na rzecz gwarancji ich dobrego samopoczucia udzielonej im przez rząd światowy.” - Dr. Henry Kissinger, Konferencja Bilderberger, Evian, Francja, 1991

Strona informacyjno-dezinformacyjna wywiadu Marynarki, Sorcha Faal, jest jednym z wielu źródeł obecnie agresywnie forsujących temat “obcych“. Potwierdzają oni to co mówią źródła CIA i Pentagonu, że listopadowe wybory prezydenckie zostaną odwołane i:

“Za tym szybko nastąpi jeszcze bardziej szokująca ‘Październikowa Niespodzianka’, w której prezydent Trump ujawni Amerykanom prawdę o tym, co wydarzyło się w Roswell-Nowym Meksyku w 1947 roku  – odkrycie, które prezydent Trump uczyni ujawnieniem prawdy o obcym życiu nie z naszego świata, że dokument GRU pokazuje, iż prezydent Trump i prezydent Putin dyskutowali w rozmowach telefonicznych 11 razy od lutego (źródła USA podają co najmniej 8-krotnie), włączając ich rozmowę w miniony czwartek  – rozmowy telefoniczne między prezydentem Trumpem a prezydentem Putinem dokument GRU pokazuje, że dyskutują tylko na jeden temat, znany jako ‘Dokument Kemerowa.’ “

Jest to jeden z najbardziej ściśle tajnych dokumentów w posiadaniu Ministerstwa Obrony dotyczący tajemniczego obiektu UFO – podobnego do obiektu odkrytego w styczniu 2015 roku przez rosyjskich górników węgla głęboko pod ziemią w dzielnicy Biełowo-Kemerowo  – o którym najbardziej zdumiewające co jest wiedzieć, jest prawie dokładnie zminiaturyzowaną wersją UFO podobną do tego, które rozbiło się w Roswell w Nowym Meksyku w 1947 roku“.

http://www.whatdoesitmean.com/index3291.htm

Małą próbkę trwającej kampanii medialnej związanej z UFO i przestrzenią kosmiczną można zobaczyć tutaj:

https://www.adn.com/nation-world/2017/01/31/now-you-can-read-the-cias-once-secret-stash-online/

https://spacenews.com/white-house-nominates-four-u-s-space-force-major-generals-for-promotion/

https://eurasiantimes.com/russia-china-will-develop-a-joint-moon-base-russian-space-agency/

https://www.thehour.com/news/article/NASA-seeks-to-keep-momentum-going-after-successes-15455827.php

https://www.cnbc.com/2020/08/07/spacex-and-ula-win-2022-pentagon-rocket-launch-contracts.html

https://news.yahoo.com/richard-branson-space-bound-early-2021-says-virgin-084900952.html

Wasz korespondent był bombardowany informacjami o obcych od czasu gdy wskazywał, że Rockefellerowie i ich poplecznicy zachowywali się jak samozwańczy bogowie, dzięki posiadaniu błędnie nazywanego “Federalnym” Zarządu Rezerwy. Kiedy byłem na czarnej liście wszystkich zachodnich mediów korporacyjnych (za pisanie o Zarządzie Rezerwy Federalnej, 911, itp.), a także w obliczu zakazu książki w Japonii, powodującego wyparowanie moich dochodów, nagle otrzymałem płatne zaproszenia od “obcych” i grup UFO. Stało się tak, mimo że byłem dziennikarzem finansowym, który ani razu w swojej karierze nie pisał o UFO. Kampania ta była kontynuowana systematyczną kampanią szeptania do każdego, z kim kiedykolwiek pracowałem jako profesjonalny dziennikarz, że “Benjamin Fulford brał narkotyki i mówił szalone rzeczy o obcych, więc lepiej nie mieć z nim nic wspólnego.”

W każdym razie, wielkie forsowanie UFO-kosmitów jest wyraźnie oznaką desperacji elity. Powodem tego jest fala kryminalnych sond, które ich namierzają – podają źródła CIA. Ghislaine Maxwell śpiewała jak kanarek o elitarnej pedofilii, a jej dowody wskazują na ogromną listę elitarnych pedofilów. Może to być na przykład powód, dla którego były król Hiszpanii Juan Carlos nagle zniknął.

https://www.bbc.com/news/world-europe-53647170

Trwająca obława na elitarnych pedofilów odwraca uwagę od serii innych kryminalnych sond wymierzonych w elity. Na przykład satanista Chabada zięć Trumpa Jared Kushner i sam Trump są przedmiotem dochodzenia w sprawie wątpliwych transakcji finansowych z udziałem Deutschebank.

https://www.zerohedge.com/political/deutsche-bank-launches-investigation-personal-banker-trump-kushner-over-2013-transaction

Widzimy też, jak korporacje farmaceutyczne są oskarżane o nieumyślne spowodowanie śmierci w przypadku wad wrodzonych.

https://www.france24.com/en/20200803-pharma-giant-sanofi-charged-with-manslaughter-in-birth-defects-case

Jeśli teraz są oni karnie oskarżani o wady wrodzone, co się stanie gdy prawda o wyprodukowanych pandemiach wyjdzie na jaw?

Ten e-mail od informatora, jeśli (co jest prawdopodobne) jest prawdziwy, pokazuje, że trwająca pandemia ma korzenie w satanistycznej sekcie Chabad i ich planach zabicia 90% ludzkości:

Jak wielu z Was słyszało, Moderna jest na trzecim i ostatnim etapie rozwoju szczepionki. Jest coś, czego wielu z Was nie wie, zgadnijcie kto był pierwszym prezesem Moderny?

Absolwent Cornell o nazwisku Anthony Fauci, który był współlokatorem z nikim innym jak Billem Gatesem. Słuchacie uważnie? To właśnie w Cornell, Bill Gates zaprojektował RFID (Identyfikacja za pomocą częstotliwości radiowej) i opatentował to pod numerem US2006257852. Obudziliście się już? Chodźmy do króliczej nory. Moderna była firmą farmaceutyczną, która rozpoczęła działalność w Niemczech pod nazwą IG Farben. IG Farben słynie z masowej produkcji cyklonu B, głównego gazu, którym zabito miliony ludzi podczas Holokaustu. Po upadku Niemiec IG Farben została rozwiązana a jej majątek sprzedany przez nazistów i nadano jej amerykańską nazwę przez, zgadliście, George’a Sorosa. Soros zmienił nazwę firmy na Moderna. A kto był głównym udziałowcem Moderny aż do śmierci? Jeffrey Epstein. W Modernie dorobił się fortuny i nawiązał znajomości.

Kiedy jeszcze część populacji śpiących “owieczek” dowiaduje się o przestępstwach elit tego typu, można być pewnym, że reakcja będzie gwałtowna. Dlatego elita forsuje kartę kosmity i inne sztuczki.

Otrzymaliśmy również informacje od NSA o izraelskim ataku nuklearnym na Bejrut. Źródła FSB i MI6 mówią, że izraelski przestępczy minister Benjamin Netanjahu nakazał atak, aby spróbować wykoleić sondy kryminalne, które go namierzają.

Słyszymy też ze źródeł Białych Kapeluszy w Pentagonie, że każda “Październikowa niespodzianka” mafii chazarskiej spotka się z “Listopadową niespodzianką“. Charakter tej niespodzianki nie jest znany, ale można przypuszczać, że ani Trump, ani Biden nie będą prezydentami w 2021 roku.

Bez względu na wszystko oczekuje się, że jesienią w dramatyczny sposób zakończy się ogólny impas geopolityczny, którego doświadczamy przez całe lato. Może to wiązać się z ograniczoną wojną na Bliskim Wschodzie, mającą na celu zmuszenie Izraela i syjonistów do zaprzestania ciągłego terroryzmu i wywoływania niepokojów.

Każdy inny izraelski atak nuklearny, jak ten na Liban (potwierdzony jako taki zarówno przez Pentagon jak i MI6), spotka się z reakcją jak zniszczenie Tel Awiwu – mówią źródła gnostyckich iluminatów.

Źródła DIA skontaktowały się ze mną tuż przed tym raportem, aby dodać: Izraelskie bombardowanie Bejrutu może przyspieszyć jego upadek i przypieczętować los Bibiego, jako seryjnego zbrodniarza wojennego.

Międzynarodowy Trybunał Karny może rozszerzyć swoje postępowanie o Bejrut, co jest nie tylko zbrodnią wojenną, ale zbrodnią przeciwko ludzkości.

Trump został zmuszony przez wojsko do zrzucenia bomby prawdy i być może będzie musiał wypowiedzieć słowo N I I w tym samym zdaniu, ponieważ uderzenie pocisku zostało ujawnione na wideo i rozprzestrzeniło się wirusowo.

Październikowa niespodzianka Trumpa mogła zostać przesunięta na sierpień, a na jego celowniku jest odtajnienie 9/11, syjonistycznych i żydowskich miliarderów takich jak Adelson, Paul Singer, Haim Saban i tych, którzy finansują Demokratów.

Pod przykrywką pomocy dla Libanu, światowi przywódcy pod przewodnictwem ONZ, UE, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Rosji i Anglii oraz G20 mogą narzucić Izraelowi ostateczne rozwiązanie, pomagając Trumpowi zlikwidować syjonistycznych wrogów zagranicznych i krajowych

W odwecie za zbombardowanie chrześcijańskiego sektora Bejrutu i aby zaprzestać dalszych bombardowań przez syjonistycznych psychopatów, Rosja może wykorzystać Izrael jako poligon testowy dla swojej broni, takiej jak torpeda atomowa Poseidon.

Jeśli Izraelczycy chcą pozostać konstruktywną częścią ludzkości, będą musieli usunąć swojego masowego mordercę nazistowskiego przywódcę Netanjahu i jego chazarskich syjonistycznych szefów, którzy ukrywają się w takich miejscach jak Nowa Zelandia, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Szwajcaria itp. Dopóki tego nie zrobią, zniknięcia elit, takich jak były hiszpański król Carlos, będą tylko trwać i rozszerzać się.

Na koniec, w tym tygodniu chcielibyśmy donieść, że lokalne centrum handlowe w pobliżu mojej wioski w Kanadzie mówi, że byli atakowani od tygodni przez hakerów. Kiedy tam byłem, światła ciągle się włączały i wyłączały a wszystkie elektroniczne systemy płatnicze zawodziły. W rezultacie działała tylko gotówka. Słyszeliśmy, że tego typu problemy dzieją się w całym systemie finansowym i nie ograniczają się do mojego lokalnego sklepu. W każdym razie incydent ten ujawnia kluczowe wady “cyfrowego pieniądza“: do działania potrzebuje energii elektrycznej i jest podatny na działania hakerów.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers