CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Wednesday, May 1, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 29:04:2019


2019-04-29 Benjamin Fulford
Niedawna masakra chrześcijan na Sri Lance oraz ataki na kościoły i meczety stały się fatalnym błędem dla syjonistów, co potwierdza wiele źródeł. W odpowiedzi amerykański Departament Obrony zajmuje się sprawdzaniem przeszłości, aby wykorzenić izraelskich podwójnych obywateli, agentów, majątków i sayanim (hebrajski „pomocnicy”) podają źródła Pentagonu.
Arabskie i irańskie programy telewizyjne w całym świecie muzułmańskim zacytowały tego pisarza i innych jako mówiących, że ISIS oznacza Israeli Secret Intelligence Service (Izraelskie Tajne Służby Wywiadowcze). „Prawie wszyscy Arabowie uważają, że ISIS zostało stworzone przez Izrael i rządy regionalne”, potwierdza jedna z wybitnych osobowości telewizji arabskiej. Oznacza to, że kiedy „ISIS” przyjęło odpowiedzialność za różne niedawne ataki, szatański izraelski reżim Benjamina Netanjahu popełnił międzynarodowe samobójstwo i stracił wszelkie wsparcie regionalne, zwłaszcza wśród Żydów (w przeciwieństwie do satanistów udających Żydów).
Źródła Pentagonu twierdzą, że „The Jew York Times” został zmuszony do opublikowania następującej kreskówki redakcyjnej:
image.png

„NYT International Edition i niemiecki jamnik to kolejny przekaz polityczny dla Europy, Azji i reszty świata po Sri Lance, że syjonizm = terroryzm”, wyjaśniają źródła Pentagonu. Źródła dodały, że „Trump nie jest tak ślepy”, a „każde oburzenie Trumpa to tylko teatr kabuki, ponieważ społeczność wywiadu wojskowego, patrioci i Europa po Notre Dame mają go z Izraelem”.
„Antysyjonizm jest obecnie głównym nurtem, podczas gdy Ilhan Omar, Demokraci i The New York Times normalizują rozmowę”, mówią źródła. W ramach ataku na syjonistów „Departament Sprawiedliwości może oskarżyć żydowskiego miliardera z Chicago i gubernatora stanu Illinois J.B. Pritzkera o oszustwa podatkowe” – dodają źródła.
Po raporcie Muellera pojawi się także antysyjonistyczny blitzkrieg, w tym raport Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości i odtajnienie FISA – mówią źródła. „Trump najwyraźniej na koniec ratuje Izrael”, dodają.
Mówiąc o Izraelu, amerykański oficer wojskowy zaangażowany w negocjacje o Wzgórza Golan mówi, że armia izraelska „ma dość Bibiego [Benjamina Netanjahu] i nie jest w stanie i tak utrzymać Golan”. Wojsko USA negocjuje z prawnikiem Ligi Arabskiej szczegóły powrotu Golan do Syrii, mówi.
Izrael, syjonizm, bankowość centralna i Korea Północna były również ważnymi tematami dyskusji między przedstawicielami azjatyckich tajnych stowarzyszeń a Towarzystwem Białego Smoka (WDS), które odbyły się w zeszłym tygodniu. Przedstawiciel tajnych stowarzyszeń azjatyckich powiedział, że wkrótce nastąpi ograniczona wojna w celu „zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego”.
Źródło to również niezależnie potwierdziło, że północnokoreański siłacz Kim Jong-un przywiózł ze sobą amerykańskiego myśliwca F-35 jako prezent, kiedy spotkał się z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem w zeszłym tygodniu. Rosja odpowiedziała zgadzając się wspierać Koreęłnocną w jej dążeniu do zjednoczenia Półwyspu, podało źródło.
Ze swojej strony WDS powiedziało, że taka wojna będzie musiała odbywać się równolegle z ultimatum kapitulacji Izraela aby zapewnić, że sytuacja nie spotęguje się przypadkowo do III wojny światowej.

Źródło stowarzyszenia azjatyckiego zauważyło również, że premier Japonii Shinzo Abe i jego partia rządząca zostaną zastąpieni koalicją partii opozycyjnych w ciągu najbliższego roku, podczas gdy nowy cesarz przejął władzę. WDS wskazało jednak, że opozycja, podobnie jak partia rządząca, była pełna nepotystycznych partyjnych funkcjonariuszy o niskim IQ, którzy nie byliby w stanie poradzić sobie z podstawowymi problemami Japonii, takimi jak kurcząca się populacja i obniżający się poziom życia.
WDS powiedziało, że Bank Japonii będzie musiał zostać znacjonalizowany a jego system finansowy zresetowany; w przeciwnym razie siły specjalne wkroczą i usuną całą skorumpowaną japońską elitę polityczną.
Źródło azjatyckiego społeczeństwa zgodziło się, że będzie to musiało nastąpić, po wysłuchaniu jak niesamowity sukces Singapuru wynikał w dużej mierze z faktu, że nie ma banku centralnego.
W jego książce Od trzeciego świata do pierwszego, ojciec założyciel Singapuru Lee Kuan Yew wyjaśnia dlaczego zdecydował, że „Singapur nie powinien mieć banku centralnego, który mógłby emitować pieniądze i tworzyć walutę”. Było tak, ponieważ „Byliśmy zdeterminowani aby nie pozwolić naszej walucie na utratę wartości”. Zamiast tego Singapur używał „zarządu walutowego, który emitował tylko dolary singapurskie, gdy były poparte równoważną wartością w obcej walucie (na podstawie koszyka)” (str. 72). Innymi słowy, Singapur ma walutę popartą pieniędzmi zarobionymi na sprzedaży prawdziwych rzeczy w świecie rzeczywistym. „Nie wydawanie więcej niż gromadzimy w przychodach jest zasadą przewodnią”, wyjaśnia później (str. 232).
W tej samej książce Lee cytuje byłego ministra finansów Lima Kim San, który powiedział: „Bank centralny jest łatwym wyjściem dla ministra finansów, który chce żonglować [swoimi liczbami] gdy ma deficyt w swoim budżecie”.
Co ciekawe, gdy Singapur odłączył się od Malezji, malezyjski minister finansów Tan Siew Sin powiedział: „Jeśli system banku centralnego jest systemem gorszym, to jest jasne, że to błąd popełniony przez każdy uprzemysłowiony kraj zachodniego świata…” (str. 231).
Sin zgrzeszył i poszedł naprzód, stworzył malezyjski bank centralny, który teraz ogarnięty jest wielkim skandalem korupcyjnym z udziałem zwykłych podejrzanych, takich jak Goldman Sachs i Rothschildowie. Od czasu uzyskania niepodległości w 1965 roku, oparty na rzeczywistości dolar singapurski wzrósł o 300% w stosunku do malezyjskiego ringgita. Ponadto, po rozpoczęciu na równym poziomie, PKB na mieszkańca w Singapurze wynosi obecnie 58 000 USD w porównaniu z 9 900 USD w Malezji.
Dolar amerykański ze swej strony stracił 84% swojej wartości od czasu, gdy został skreślony ze standardu złota w 1971 roku. Prawdziwy standard życia dla 90% Amerykanów również gwałtownie spadł od tego czasu.
Powszechne zainteresowanie następującą kreskówką Bena Garrisona pokazuje również, że świat tak jak Singapur dawno temu budzi się teraz w kwestii oszustwa syjonistycznego banku centralnego związanego z babilońskim niewolnictwem opartym na długu.
Dawni ekonomiści i eksperci głównego nurtu, tacy jak David Stockman, dyrektor Biura Zarządzania i Budżetu za czasów Ronalda Reagana, wreszcie zaczynają rozumieć te sprawy. Stockman zauważa, że banki centralne (w tym chiński) stworzyły 15 bilionów dolarów „z powietrza” od czasu kryzysu Lehmana w 2008 roku.


Kwota 15 bilionów dolarów to pieniądze stworzone przy użyciu fałszywych obligacji „zabezpieczonych złotem”, podrobione przez Wilfredo Saurina.


Pieniądze te już się skończyły i systematycznie tłumione są nowe próby syjonistycznego fałszerstwa. Zamiast tego przygotowywany jest globalny reset finansowy, zgodnie ze źródłami zaangażowanymi w planowanie. Jednak wyższy rangą funkcjonariusz MI6 odpowiedzialny za ustanowienie kwantowego systemu finansowego twierdzi, że nowy system nie zostanie nagle ogłoszony.
„Reset nie działa w ten sposób. Jest to projekt zmian, więc obecny system działa taktycznie, podczas gdy nowy system jest rozwijany strategicznie. Oba następnie łączą się. To trochę tak, jak budowanie nowej autostrady wzdłuż starszej drogi“, mówi. „Algorytm wdrażania obejmuje również aktywa pozaksięgowe i część resetu długu”, wyjaśnia. Wynika z tego, że powstała waluta będzie hybrydą istniejących walut. Prawdopodobnie wyjaśnia to, dlaczego ostatnio waluty świata poruszały się w wąskim paśmie.
Zachód, zwłaszcza Stany Zjednoczone, lepiej niech się pospieszy z resetem i lepiej niech to będzie dobrze, ponieważ reszta świata idzie dalej. Źródło azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówi, że Azja brnie naprzód i buduje swoje alternatywy dla zdominowanych przez Zachód instytucji, takich jak ONZ, MFW, Bank Światowy itp. Zauważył, że w Laosie trwa ogromny projekt budowlany mający na celu stworzenie nowego ONZ skupionego w Azji.
Chiny i warta biliony dolarów inicjatywa Pas i Droga (BRI) nabiera tak dużego rozmachu, że wkrótce tylko Stany Zjednoczone będą jedynym krajem, który nie jest jej częścią.
Rosyjski Putin, przemawiając na zeszłotygodniowym szczycie BRI, wyjaśnił, że USA są izolowane przez „rosnący protekcjonizm, bezprawne jednostronne ograniczenia nałożone z pominięciem Rady Bezpieczeństwa ONZ lub, co gorsza, wojny handlowe”.
Natomiast Putin zauważył: „Wielkie partnerstwo eurazjatyckie oraz koncepcje Pasa i Drogi są zakorzenione zarówno w zasadach i wartościach, które wszyscy rozumieją: naturalnym dążeniu narodów do życia w pokoju i harmonii, korzystania z bezpłatnego dostępu do najnowszych osiągnięć naukowych i innowacyjnego rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu ich kultury i unikalnej tożsamości duchowej.”


Na spotkaniu w zeszłym tygodniu z tajnym stowarzyszeniem azjatyckim WDS zasugerowało bankructwo skorumpowanego i głęboko podzielonego politycznego syjonistycznego establishmentu Waszyngtonu.
Zamiast tego Azjaci mogliby współpracować ze Wspólnotą Brytyjską i zachodnią społecznością wywiadu wojskowego aby stworzyć agencję przyszłego planowania, która działałaby w harmonii z BRI. Przedstawiciel Azji poparł tę propozycję. Zaproponowano również rzeczywistą i konkretną metodę aby to się stało, ale ze względu na bezpieczeństwo operacyjne nie możemy jeszcze ujawnić tego naszym czytelnikom.

Na zakończenie zauważamy, że „żydowski” nowy prezydent Ukrainy świętował swoje zwycięstwo satanistycznym znakiem ręki.


Możemy się domyślać, że wielu satanistów przygotowuje się do powrotu do swojej chazarskiej ojczyzny na Ukrainie. Żydzi ze swej strony zamierzają wyzwolić Izrael i uwolnić się od tysiącleci babilońskiej niewoli.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers