bf pic

ManlioEstes dois últimos videos permitem uma tradução automática. Carregar na roda dentada, clicar em "traduzir automaticamente",
rolar a janela até encontrar Português.

Wednesday, May 1, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 29:04:2019


2019-04-29 Benjamin Fulford
Niedawna masakra chrześcijan na Sri Lance oraz ataki na kościoły i meczety stały się fatalnym błędem dla syjonistów, co potwierdza wiele źródeł. W odpowiedzi amerykański Departament Obrony zajmuje się sprawdzaniem przeszłości, aby wykorzenić izraelskich podwójnych obywateli, agentów, majątków i sayanim (hebrajski „pomocnicy”) podają źródła Pentagonu.
Arabskie i irańskie programy telewizyjne w całym świecie muzułmańskim zacytowały tego pisarza i innych jako mówiących, że ISIS oznacza Israeli Secret Intelligence Service (Izraelskie Tajne Służby Wywiadowcze). „Prawie wszyscy Arabowie uważają, że ISIS zostało stworzone przez Izrael i rządy regionalne”, potwierdza jedna z wybitnych osobowości telewizji arabskiej. Oznacza to, że kiedy „ISIS” przyjęło odpowiedzialność za różne niedawne ataki, szatański izraelski reżim Benjamina Netanjahu popełnił międzynarodowe samobójstwo i stracił wszelkie wsparcie regionalne, zwłaszcza wśród Żydów (w przeciwieństwie do satanistów udających Żydów).
Źródła Pentagonu twierdzą, że „The Jew York Times” został zmuszony do opublikowania następującej kreskówki redakcyjnej:
image.png

„NYT International Edition i niemiecki jamnik to kolejny przekaz polityczny dla Europy, Azji i reszty świata po Sri Lance, że syjonizm = terroryzm”, wyjaśniają źródła Pentagonu. Źródła dodały, że „Trump nie jest tak ślepy”, a „każde oburzenie Trumpa to tylko teatr kabuki, ponieważ społeczność wywiadu wojskowego, patrioci i Europa po Notre Dame mają go z Izraelem”.
„Antysyjonizm jest obecnie głównym nurtem, podczas gdy Ilhan Omar, Demokraci i The New York Times normalizują rozmowę”, mówią źródła. W ramach ataku na syjonistów „Departament Sprawiedliwości może oskarżyć żydowskiego miliardera z Chicago i gubernatora stanu Illinois J.B. Pritzkera o oszustwa podatkowe” – dodają źródła.
Po raporcie Muellera pojawi się także antysyjonistyczny blitzkrieg, w tym raport Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości i odtajnienie FISA – mówią źródła. „Trump najwyraźniej na koniec ratuje Izrael”, dodają.
Mówiąc o Izraelu, amerykański oficer wojskowy zaangażowany w negocjacje o Wzgórza Golan mówi, że armia izraelska „ma dość Bibiego [Benjamina Netanjahu] i nie jest w stanie i tak utrzymać Golan”. Wojsko USA negocjuje z prawnikiem Ligi Arabskiej szczegóły powrotu Golan do Syrii, mówi.
Izrael, syjonizm, bankowość centralna i Korea Północna były również ważnymi tematami dyskusji między przedstawicielami azjatyckich tajnych stowarzyszeń a Towarzystwem Białego Smoka (WDS), które odbyły się w zeszłym tygodniu. Przedstawiciel tajnych stowarzyszeń azjatyckich powiedział, że wkrótce nastąpi ograniczona wojna w celu „zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego”.
Źródło to również niezależnie potwierdziło, że północnokoreański siłacz Kim Jong-un przywiózł ze sobą amerykańskiego myśliwca F-35 jako prezent, kiedy spotkał się z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem w zeszłym tygodniu. Rosja odpowiedziała zgadzając się wspierać Koreęłnocną w jej dążeniu do zjednoczenia Półwyspu, podało źródło.
Ze swojej strony WDS powiedziało, że taka wojna będzie musiała odbywać się równolegle z ultimatum kapitulacji Izraela aby zapewnić, że sytuacja nie spotęguje się przypadkowo do III wojny światowej.

Źródło stowarzyszenia azjatyckiego zauważyło również, że premier Japonii Shinzo Abe i jego partia rządząca zostaną zastąpieni koalicją partii opozycyjnych w ciągu najbliższego roku, podczas gdy nowy cesarz przejął władzę. WDS wskazało jednak, że opozycja, podobnie jak partia rządząca, była pełna nepotystycznych partyjnych funkcjonariuszy o niskim IQ, którzy nie byliby w stanie poradzić sobie z podstawowymi problemami Japonii, takimi jak kurcząca się populacja i obniżający się poziom życia.
WDS powiedziało, że Bank Japonii będzie musiał zostać znacjonalizowany a jego system finansowy zresetowany; w przeciwnym razie siły specjalne wkroczą i usuną całą skorumpowaną japońską elitę polityczną.
Źródło azjatyckiego społeczeństwa zgodziło się, że będzie to musiało nastąpić, po wysłuchaniu jak niesamowity sukces Singapuru wynikał w dużej mierze z faktu, że nie ma banku centralnego.
W jego książce Od trzeciego świata do pierwszego, ojciec założyciel Singapuru Lee Kuan Yew wyjaśnia dlaczego zdecydował, że „Singapur nie powinien mieć banku centralnego, który mógłby emitować pieniądze i tworzyć walutę”. Było tak, ponieważ „Byliśmy zdeterminowani aby nie pozwolić naszej walucie na utratę wartości”. Zamiast tego Singapur używał „zarządu walutowego, który emitował tylko dolary singapurskie, gdy były poparte równoważną wartością w obcej walucie (na podstawie koszyka)” (str. 72). Innymi słowy, Singapur ma walutę popartą pieniędzmi zarobionymi na sprzedaży prawdziwych rzeczy w świecie rzeczywistym. „Nie wydawanie więcej niż gromadzimy w przychodach jest zasadą przewodnią”, wyjaśnia później (str. 232).
W tej samej książce Lee cytuje byłego ministra finansów Lima Kim San, który powiedział: „Bank centralny jest łatwym wyjściem dla ministra finansów, który chce żonglować [swoimi liczbami] gdy ma deficyt w swoim budżecie”.
Co ciekawe, gdy Singapur odłączył się od Malezji, malezyjski minister finansów Tan Siew Sin powiedział: „Jeśli system banku centralnego jest systemem gorszym, to jest jasne, że to błąd popełniony przez każdy uprzemysłowiony kraj zachodniego świata…” (str. 231).
Sin zgrzeszył i poszedł naprzód, stworzył malezyjski bank centralny, który teraz ogarnięty jest wielkim skandalem korupcyjnym z udziałem zwykłych podejrzanych, takich jak Goldman Sachs i Rothschildowie. Od czasu uzyskania niepodległości w 1965 roku, oparty na rzeczywistości dolar singapurski wzrósł o 300% w stosunku do malezyjskiego ringgita. Ponadto, po rozpoczęciu na równym poziomie, PKB na mieszkańca w Singapurze wynosi obecnie 58 000 USD w porównaniu z 9 900 USD w Malezji.
Dolar amerykański ze swej strony stracił 84% swojej wartości od czasu, gdy został skreślony ze standardu złota w 1971 roku. Prawdziwy standard życia dla 90% Amerykanów również gwałtownie spadł od tego czasu.
Powszechne zainteresowanie następującą kreskówką Bena Garrisona pokazuje również, że świat tak jak Singapur dawno temu budzi się teraz w kwestii oszustwa syjonistycznego banku centralnego związanego z babilońskim niewolnictwem opartym na długu.
Dawni ekonomiści i eksperci głównego nurtu, tacy jak David Stockman, dyrektor Biura Zarządzania i Budżetu za czasów Ronalda Reagana, wreszcie zaczynają rozumieć te sprawy. Stockman zauważa, że banki centralne (w tym chiński) stworzyły 15 bilionów dolarów „z powietrza” od czasu kryzysu Lehmana w 2008 roku.


Kwota 15 bilionów dolarów to pieniądze stworzone przy użyciu fałszywych obligacji „zabezpieczonych złotem”, podrobione przez Wilfredo Saurina.


Pieniądze te już się skończyły i systematycznie tłumione są nowe próby syjonistycznego fałszerstwa. Zamiast tego przygotowywany jest globalny reset finansowy, zgodnie ze źródłami zaangażowanymi w planowanie. Jednak wyższy rangą funkcjonariusz MI6 odpowiedzialny za ustanowienie kwantowego systemu finansowego twierdzi, że nowy system nie zostanie nagle ogłoszony.
„Reset nie działa w ten sposób. Jest to projekt zmian, więc obecny system działa taktycznie, podczas gdy nowy system jest rozwijany strategicznie. Oba następnie łączą się. To trochę tak, jak budowanie nowej autostrady wzdłuż starszej drogi“, mówi. „Algorytm wdrażania obejmuje również aktywa pozaksięgowe i część resetu długu”, wyjaśnia. Wynika z tego, że powstała waluta będzie hybrydą istniejących walut. Prawdopodobnie wyjaśnia to, dlaczego ostatnio waluty świata poruszały się w wąskim paśmie.
Zachód, zwłaszcza Stany Zjednoczone, lepiej niech się pospieszy z resetem i lepiej niech to będzie dobrze, ponieważ reszta świata idzie dalej. Źródło azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówi, że Azja brnie naprzód i buduje swoje alternatywy dla zdominowanych przez Zachód instytucji, takich jak ONZ, MFW, Bank Światowy itp. Zauważył, że w Laosie trwa ogromny projekt budowlany mający na celu stworzenie nowego ONZ skupionego w Azji.
Chiny i warta biliony dolarów inicjatywa Pas i Droga (BRI) nabiera tak dużego rozmachu, że wkrótce tylko Stany Zjednoczone będą jedynym krajem, który nie jest jej częścią.
Rosyjski Putin, przemawiając na zeszłotygodniowym szczycie BRI, wyjaśnił, że USA są izolowane przez „rosnący protekcjonizm, bezprawne jednostronne ograniczenia nałożone z pominięciem Rady Bezpieczeństwa ONZ lub, co gorsza, wojny handlowe”.
Natomiast Putin zauważył: „Wielkie partnerstwo eurazjatyckie oraz koncepcje Pasa i Drogi są zakorzenione zarówno w zasadach i wartościach, które wszyscy rozumieją: naturalnym dążeniu narodów do życia w pokoju i harmonii, korzystania z bezpłatnego dostępu do najnowszych osiągnięć naukowych i innowacyjnego rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu ich kultury i unikalnej tożsamości duchowej.”


Na spotkaniu w zeszłym tygodniu z tajnym stowarzyszeniem azjatyckim WDS zasugerowało bankructwo skorumpowanego i głęboko podzielonego politycznego syjonistycznego establishmentu Waszyngtonu.
Zamiast tego Azjaci mogliby współpracować ze Wspólnotą Brytyjską i zachodnią społecznością wywiadu wojskowego aby stworzyć agencję przyszłego planowania, która działałaby w harmonii z BRI. Przedstawiciel Azji poparł tę propozycję. Zaproponowano również rzeczywistą i konkretną metodę aby to się stało, ale ze względu na bezpieczeństwo operacyjne nie możemy jeszcze ujawnić tego naszym czytelnikom.

Na zakończenie zauważamy, że „żydowski” nowy prezydent Ukrainy świętował swoje zwycięstwo satanistycznym znakiem ręki.


Możemy się domyślać, że wielu satanistów przygotowuje się do powrotu do swojej chazarskiej ojczyzny na Ukrainie. Żydzi ze swej strony zamierzają wyzwolić Izrael i uwolnić się od tysiącleci babilońskiej niewoli.

4 comments:

 1. KABAR BAIK!!!

  Nama saya Lady Mia, saya ingin menggunakan media ini untuk mengingatkan semua pencari pinjaman agar sangat berhati-hati, karena ada penipuan di mana-mana, mereka akan mengirim dokumen perjanjian palsu kepada Anda dan mereka akan mengatakan tidak ada pembayaran di muka, tetapi mereka adalah penipu , karena mereka kemudian akan meminta pembayaran biaya lisensi dan biaya transfer, jadi berhati-hatilah terhadap Perusahaan Pinjaman yang curang itu.

  Perusahaan pinjaman yang nyata dan sah, tidak akan menuntut pembayaran konstan dan mereka tidak akan menunda pemrosesan transfer pinjaman, jadi harap bijak.

  Beberapa bulan yang lalu saya tegang secara finansial dan putus asa, saya telah ditipu oleh beberapa pemberi pinjaman online, saya hampir kehilangan harapan sampai Tuhan menggunakan teman saya yang merujuk saya ke pemberi pinjaman yang sangat andal bernama Ms. Cynthia, yang meminjamkan saya pinjaman tanpa jaminan sebesar Rp800,000,000 (800 juta) dalam waktu kurang dari 24 jam tanpa konstan pembayaran atau tekanan dan tingkat bunga hanya 2%.

  Saya sangat terkejut ketika saya memeriksa saldo rekening bank saya dan menemukan bahwa jumlah yang saya terapkan dikirim langsung ke rekening bank saya tanpa penundaan.

  Karena saya berjanji bahwa saya akan membagikan kabar baik jika dia membantu saya dengan pinjaman, sehingga orang bisa mendapatkan pinjaman dengan mudah tanpa stres atau penipuan

  Jadi, jika Anda memerlukan pinjaman apa pun, silakan hubungi dia melalui email nyata: cynthiajohnsonloancompany@gmail.com dan atas karunia Allah, ia tidak akan pernah mengecewakan Anda dalam mendapatkan pinjaman jika Anda mematuhi perintahnya.

  Anda juga dapat menghubungi saya di email saya: ladymia383@gmail.com dan Sety yang memperkenalkan dan memberi tahu saya tentang Ibu Cynthia, ini emailnya: arissetymin@gmail.com

  Yang akan saya lakukan adalah mencoba untuk memenuhi pembayaran cicilan pinjaman saya yang akan saya kirim langsung ke rekening perusahaan setiap bulan.

  Sepatah kata cukup untuk orang bijak.

  ReplyDelete
 2. Aku indriaty manirjo, saya ingin bersaksi pekerjaan yang baik dari Allah dalam hidup saya kepada orang-orang saya yang mencari untuk pinjaman di Asia dan bagian lain dari kata, karena ekonomi yang buruk di beberapa negara. Apakah mereka orang yang mencari pinjaman di antara kamu? Maka Anda harus sangat berhati-hati karena banyak perusahaan pinjaman penipuan di sini di internet, tetapi mereka masih asli sekali di perusahaan pinjaman palsu. Saya telah menjadi korban dari suatu 6-kredit pemberi pinjaman penipuan, saya kehilangan begitu banyak uang karena saya mencari pinjaman dari perusahaan mereka. Aku hampir mati dalam proses karena saya ditangkap oleh orang-orang dari utang saya sendiri, sebelum aku rilis dari penjara dan teman yang saya saya menjelaskan situasi saya kemudian memperkenalkan saya ke perusahaan pinjaman reliabl yang MAGRETSPENCERLOANCOMPANY. Saya mendapat pinjaman saya Rp850,000,000 dari MAGRETSPENCERLOANCOMPANY sangat mudah dalam 24 jam yang saya diterapkan, Jadi saya memutuskan untuk berbagi pekerjaan yang baik dari Allah melalui MAGRETSPENCERLOANCOMPANY dalam kehidupan keluarga saya. Saya meminta nasihat Anda jika Anda membutuhkan pinjaman Anda lebih baik kontak MAGRETSPENCERLOANCOMPANY. menghubungi mereka melalui email:. (magretspencerloancompany@gmail.com)
  Anda juga dapat menghubungi saya melalui email saya di (indriatymanirjo010@gmail.com) jika Anda merasa sulit atau ingin prosedur untuk memperoleh pinjaman.

  ReplyDelete
 3. Halo,
  Nama saya ROBBI dari Cirebon Jawa Barat Indonesia, saya ingin mengucapkan terima kasih kepada ibu Alicia Radu karena membantu saya mendapatkan pinjaman yang baik setelah saya banyak menderita di tangan para pemberi pinjaman online palsu yang menipu saya untuk mendapatkan uang tanpa menawarkan saya pinjaman, saya Saya memerlukan pinjaman selama 3 tahun terakhir untuk memulai bisnis saya sendiri di kota Cirebon tempat saya tinggal dan saya jatuh ke tangan perusahaan palsu di Turki yang telah menipu saya dan tidak menawarkan saya pinjaman. dan saya sangat Frustrasted karena saya kehilangan semua uang saya ke perusahaan palsu di Turki, karena saya berutang kepada bank saya dan teman-teman saya dan saya tidak punya seorangpun untuk menjalankan, sampai suatu hari setia bahwa seorang teman saya bernama Siti Aminah setelah membaca kesaksiannya tentang bagaimana dia mendapat pinjaman dari Bunda Alicia Radu, jadi saya harus menghubungi Siti Aminah dan dia mengatakan kepada saya dan meyakinkan saya untuk menghubungi Bunda Alicia Radu bahwa dia adalah ibu yang baik dan saya harus mengumpulkan keberanian dan saya menghubungi Bunda Alicia Radu dan saya terkejut dengan pinjaman saya diproses dan disetujui dan dalam waktu 3 jam pinjaman saya dipindahkan ke akun saya dan saya sangat terkejut bahwa ini adalah keajaiban dan saya harus bersaksi tentang pekerjaan baik Bunda Alicia Radu
  jadi saya akan menyarankan semua orang yang membutuhkan pinjaman untuk menghubungi email Ibu Alicia Radu: (aliciaradu260@gmail.com) dan saya meyakinkan Anda bahwa Anda akan bersaksi seperti yang telah saya lakukan dan Anda juga dapat menghubungi saya untuk informasi lebih lanjut tentang Bunda Alicia Radu email saya : (robbi5868@gmail.com) dan Anda masih dapat menghubungi Siti Aminah yang memperkenalkan saya kepada ibu Alicia Radu melalui email: (sitiaminah6749@gmail.com)
  semoga Tuhan terus memberkati dan mencintai ibu Alicia Radu untuk mengubah kehidupan finansial saya

  ReplyDelete
 4. Hello Everybody,
  My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius, call/whats-App Contact Number +918929509036 via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.

  ReplyDelete

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers