Saturday, May 18, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 13:05:2019

2019-05-13  Benjamin Fulford 
Wojna handlowa USA/Chiny, która zaskoczyła większość mędrców, jest w rzeczywistości wynikiem porozumienia między wschodnimi i zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami by trwale pozbyć się ze świata syjonistycznej zmory – zgadza się wiele źródeł. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że zachodnie, zwłaszcza amerykańskie, media ignorują słonia w pokoju w wojnie handlowej – groźbę ze strony Chin i reszty świata pozbycia sie amerykańskich papierów skarbowych i tym samym formalne bankructwo amerykańskiej korporacji.
Zatrzymajmy się o chwilę i przyjrzyjmy się dlaczego świat chce doprowadzić do bankructwa korporacyjny rząd USA i wymusić tam zmianę reżimu.

Odkąd agenci George’a Busha Jr. sfałszowali wybory w 2000 r. i zorganizowali 11 września, kontrolowany przez mafię syjonistyczną (chazarską) amerykański reżim wydał biliony dolarów na niekończącą się wojnę. Ten sam reżim i jego nikczemny bliźniak Izrael stworzyli organizacje terrorystyczne takie jak Al-Kaida i Daesh, aby podtrzymać tę wojnę. Ten sam system aktywnie próbuje zabić 90% ludności świata za pomocą broni biologicznej, głodu, wojny nuklearnej, a teraz technologii mikrofalowej 5G. Najnowszy znak tego, jak antyspołeczny był ten reżim pojawił się w zeszłym tygodniu kiedy to 187 krajów – z jedynym wyjątkiem USA – zgodziło się zaprzestać wyrzucania toksycznych tworzyw sztucznych do oceanów.
Chińczycy popierali niekończące się podżeganie do wojny i morderstwa, kupując amerykańskie obligacje skarbowe, dopóki nie zrozumieli, że płacą Amerykanom za zabicie ich samych. Postanowili więc zabrać swoje pieniądze gdzie indziej i wydać je na pomoc planecie a przykładem tego jest inicjatywa „Pas i Droga” o wartości wielu bilionów dolarów. Teraz nagle syjonistyczni kontrolerzy reżimu Waszyngtonu D.C. uświadamiają sobie, że ich deficyt handlowy w wysokości 800 miliardów dolarów rocznie i wart bilion dolarów rocznie deficyt budżetowy zagraża przetrwaniu ich reżimu.
Deficyt budżetowy jest tuszowany sztuczkami księgowymi (takimi jak używanie przez FED serwerów proxy do kupowania własnych obligacji), ale deficyt handlowy to inna sprawa. Opiera się na prawdziwych towarach w świecie rzeczywistym i nie może być na zawsze ukryty rachunkowymi sztuczkami. Jak mówi powiedzenie: „Możesz uniknąć rzeczywistości przez pewien czas ale w końcu znajdzie sposób na dogonienie cię”.
Próbując rozwiązać ten problem, prezydent USA Donald Trump poprosił Chińczyków o zakup amerykańskich towarów o wartości „biliona dolarów”. Chińczycy racjonalnie odpowiedzieli, że USA nie mają takiej ilości „towarów” do sprzedania, nawet gdyby chcieli. Teraz plan Trumpa wykorzystania cła do naprawienia deficytu handlowego, będzie podatkiem od amerykańskich konsumentów i nie pomoże amerykańskiej gospodarce stać się konkurencyjną. To dlatego, że tak zwany dolar amerykański jest zbyt drogi ale Amerykanie nie mogą go dewaluować aby eksport stał się konkurencyjny, ponieważ „dolar USA” nie jest walutą amerykańską. Jest własnością europejskich i azjatyckich królewskich rodów wraz z międzynarodowymi oligarchami, którzy nie chcą aby utracił wartość.
Z drugiej strony jeśli rząd USA zacznie emitować własną walutę, powiedzmy wartą połowę tego co wart jest dolar amerykański, amerykańscy konsumenci nadal płaciliby więcej za chiński import, tak jak robiliby to z cłami, ale tym razem amerykański eksport byłby konkurencyjny. Rząd USA mógłby wtedy wydać tyle bilionów, powiedzmy, zielonych, ile by chciał, aby naprawić swoją infrastrukturę wewnętrzną itp.
Główną wadą jest to, że amerykańskie wojsko nie mogłoby już dłużej stać na straży interesów korporacyjnych w 800 lokalizacjach na całym świecie. Dlatego Towarzystwo Białego Smoka (WDS), azjatyckie tajne stowarzyszenia, Brytyjska Wspólnota Narodów i inni proponują alternatywę. Wymagałoby to zastąpienia całej struktury politycznej w Waszyngtonie D.C. kompetentnymi nowymi ludźmi. Obecny system jest tak skorumpowany jego sfałszowanymi wyborami i przekupionymi i szantażowanymi politykami, że jest poza reformą.
Jednak USA jest pełne kompetentnych i uczciwych ludzi, którzy osiągnęli niewidzialną barierę w obecnym systemie, ponieważ byli odporni na syjonistyczne przekupstwo i szantaż. To są ludzie, którzy odbudują wolną od długów Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki. W takim scenariuszu świat wielobiegunowy zgromadziłby swoje zasoby aby przekształcić amerykański kompleks militarno-przemysłowy w dobroczynną siłę dla ochrony planety i eksploracji kosmosu.
Dobra, teraz przejdźmy do najświeższych wiadomości z ostatniego tygodnia. Największą wiadomością z zeszłego tygodnia jest to, że nowo mianowany japoński cesarz Naruhito wydał zakodowane wezwania o pomoc, według źródeł brytyjskiej rodziny królewskiej. Wezwanie o pomoc zostało przekazane poprzez „programowanie neurolingwistyczne” w krótkim przemówieniu, które wygłosił cesarz, podają źródła. Użył „pewnej kombinacji słów napisanych w określonym stylu i osadzonych w sformułowaniach oraz innych sposobów” aby świat wiedział, że rodzina cesarska jest atakowana, mówią źródła. Ataki zostały przeprowadzone przez „japońskich gangsterów pracujących na zlecenie Davida Rockefellera Jr. i francuskiej gałęzi rodziny Rothschildów”, zgodnie ze źródłami japońskiej prawicy bliskimi cesarzowi. Siły specjalne polują teraz na tych gangsterów, mówią źródła WDS.
Śmierć włoskiego agenta wywiadu „50-letniego Massimo I”, którego znaleziono „leżącego w kałuży własnej krwi i wymiocin” w Paryżu w ubiegłym tygodniu, była również częścią tajnej wojny z syjonistami, mówią źródła P2 Masonerii. „Najemnicy z rodziny Cohenów pracujący dla członków rodziny Rothschildów najbliżej kabały” zatrudnili renegata włoskiego agenta tajnych służb „w spisku przeciwko niemieckim bankom”, mówią. Ci ludzie myślą, że „nienawiść i wojna” mogą zapobiec utracie przez nich „chwiejnej hegemonii finansowej”, dodali. P2 nie wzięła jednak bezpośrednio odpowiedzialności za śmierć Massimo.


Istnieją również oznaki, że reżim USA planuje wywierać presję na Chiny, podsycając problemy w Tajlandii, Indonezji i Laosie, zgodnie ze źródłami azjatyckich tajnych organizacji. Jedno ze źródeł mówi, że policja w Indonezji „otrzymała już ostrą amunicję z magazynów wojskowych dla celów bezpieczeństwa w ramach przygotowań do 22 maja”, kiedy oczekuje się oficjalnego ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich w Indonezji. Źródła twierdzą, że podobne kłopoty pojawią się także w Tajlandii i Laosie z powodu spornych wyborów.
WDS poradziło CIA, że próba przeprowadzenia „kolorowych rewolucji” w Azji Południowo-Wschodniej obróci się przeciwko jeszcze bardziej niż w Wenezueli, Iranie i Turcji. Źródła Pentagonu ostrzegają, że „po nieudanym zamachu stanu w Wenezueli i sprzeciwie wobec interwencji wojskowej Trump może nie mieć wyboru i zwolnić neokonserwatystów Johna Boltona, Elliota Abramsa i Mike’a Pompeo”.
Ponadto, „niszczycielski szkodnik ziemiórka pleniówka” może wkrótce „zaatakować ważne chińskie artykuły rolne jak ryż, soja i kukurydza”, podał w tym tygodniu nowy raport rządu USA. „Żarłoczna, długowieczna ziemiórka pleniówka… może szybko się rozmnażać, rozprzestrzeniać na duże odległości i jest niezwykle trudna do wykorzenienia” – czytamy w raporcie. Raport dodaje, że „ziemiórka pleniówka” już „zdewastowała produkty rolne w Afryce i obu Amerykach skąd pochodzi, a teraz zaczęła przemierzać Azję”. Moment wybuchu tej epidemii lub fałszywy raport o niej wywołujący strach sprawia, że wygląda to podejrzanie jak atak na dostawy żywności w Chinach związany z wojną handlową.


W zeszłym tygodniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich miał miejsce również atak fałszywej flagi, a Debka – strona internetowa powiązana z Mossadem – szybko oskarżyła Iran, mimo że atak został przeprowadzony przez samoloty z francuskimi i amerykańskimi oznakowaniami.
https://www.debka.com/four-cargo-ships-sabotaged-in-uae-waters-off-fujairah-port/

Ten oczywisty izraelski atak fałszywej flagi na tankowce z Arabii Saudyjskiej jest prawie na pewno odwetem za niedawne odwrócenie się Saudyjczyków od syjonistów w kierunku Chin.


Tymczasem w Stanach Zjednoczonych patrioci intensyfikują walkę o wyzwolenie swojego kraju z rządów syjonistycznych Chazarów. Oto co nasze źródła Pentagonu miały do powiedzenia na temat walki:
„Po dwóch utraconych latach z Muellerem i przekazaniu syjonistom wystarczającej ilości lin do powieszenia się, były Szef Sztabu Generalnego Białego Domu Generał Marynarki John Kelly w końcu dodał powagi do [niedawnej antysyjonistycznej] kreskówki New York Timesa i ogłosił wojnę Izraelowi publicznie mówiąc, ‘Rodziną Trumpa (Javanka) należy się zająć’ ”. Źródło mówi: „Oznacza to również Sheldona Adelsona i wszystkich niezarejestrowanych zagranicznych agentów Izraela”.
W innym antysyjonistycznym rozwoju „krętacz izraelski koncern farmaceutyczny TEVA jest pozwany przez 44 państwa za ustalanie cen leków generycznych a Departament Sprawiedliwości czai się w tle”, podają źródła Pentagonu.
Co więcej, „Izba Parlamentu zlekceważyła Izrael, nie uchwalając opracowanego przez AIPAC militarnego pakietu pomocowego o wartości 38 miliardów dolarów, który również uznaje za niezgodną z prawem wolność słowa”, podają źródła. Innym znakiem, że syjoniści tracą kontrolę, źródła zauważyły, że Kongres zaprosił również „BDS (Bojkot, Sankcje Dezinwestycyjne przeciwko Izraelowi) i zwolennika Palestyny Imama Omara Sulejmana, aby przeprowadzić modlitwę otwarcia 9 maja, podczas gdy przewodnicząca Izby Nancy Pelosi powiedziała że takie posunięcia nie znaczy, że parlament kontrolowany przez Partię Demokratyczną był antysemicki ”.
Kompleks militarno-przemysłowy jest również atakowany, podają źródła. Amerykańskie Siły Powietrzne przejęły dochodzenia w sprawie Boeinga 737, ponieważ FAA i Boeing straciły zaufanie publicznosci dla lotów cywilnych, jak podają źródła. Tymczasem Lockheed Martin „zatacza się od problemów z F-35”, dodają. „Boeing jest narażony na śmierć przez 1000 cięć za pomocą stopniowych doniesień medialnych, globalnych regulatorów, demaskatorów, udziałowców, śledczych, prokuratorów, klientów, pilotów, stewardess, pasażerów, NASA i wojskowych USA”, wyjaśniają.

Walka z wymuszeniami syjonistycznymi, hipokryzją i przestępczością szaleje także w Polsce, podczas gdy miejscowi walczą o prawdę o tym jak polscy chrześcijanie cierpieli tak samo jak Żydzi podczas II wojny światowej.
https://apnews.com/7d28606f191b4871b6521fef62587c24

1 comment:

  1. Hello Everybody,
    My name is Mrs Sharon Sim. I live in Singapore and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 SG. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs Sharon, that refer you to him. contact Dr Purva Pius, call/whats-App Contact Number +918929509036 via email:(urgentloan22@gmail.com) Thank you.

    ReplyDelete

rv


La Financière des paiements électroniques, détentrice du compte ouvert par Alain Benajam, vient de suspendre les encaissements de dons en soutien à Voltairenet.org en attendant d’éclaircir cette « opération atypique ».

Nous vous prions de stopper provisoirement l’envoi de vos dons aussi bien par virement que par PayPal.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers