FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Saturday, May 18, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 06:O5:2019


2019-05-06  Benjamin Fulford

Uwaga: W ostatni piątek, 3 maja 2019 roku, odbyłem ciekawą rozmowę z Seanem Stone.
Można to zobaczyć tutaj:
 Teraz kiedy w Japonii pojawił się nowy cesarz, Bank Japonii zostanie znacjonalizowany a Japonia zostanie wyzwolona od chazarskiej mafii, zgodnie ze źródłami japońskiej prawicy bliskimi Cesarzowi. Ten krok zmusi polityczny establishment Waszyngtonu D.C. do bankructwa z rozdziału 11 i utoruje drogę do przywrócenia Republiki Stanów Zjednoczonych – mówią źródła w Pentagonie. Wyzwolenie Japonii staje się decydującym zwycięstwem ludzkości w trwającej, nieoficjalnej, tajnej bitwie o planetę Ziemia, zgadzają się źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenie i CIA. Aby zrozumieć jak bardzo jest to ważne, zacznijmy od tego dlaczego waszyngtoński establishment i jego chazarscy syjonistyczni władcy są matematycznie skazani na przegraną. 

Zerwanie negocjacji handlowych w zeszłym tygodniu między Chinami i amerykańskim reżimem na czele z Donaldem Trumpem, prawdopodobnie będzie natychmiastowym wyzwalaczem dla upadłości Waszyngtonu D.C., Będzie tak dlatego, że bez obiecanych wartych “biliony dolarów” chińskich zakupów amerykańskich towarów Stany Zjednoczone nie będą w stanie pozostać wypłacalne.


Rząd USA stara się udawać, że wszystko jest w porządku, windując giełdę za pomocą pieniędzy Banku Rezerwy Federalnej, fałszując dane o bezrobociu i inne wskaźniki. Jednak zaprzeczanie rzeczywistości nie pomoże. W tym wspaniałym artykule Michaela Snydera wymienionych jest 19 faktów, które dyskredytują całą “wszystko w porządku” historię.


Departament Skarbu USA mógł położyć kres 35-dniowemu zawieszeniu działalności rządu na początku tego roku kradnąc zwrot podatku i grabiąc państwowe ubezpieczenia społeczne, ale te sztuczki kupiły tylko wystarczająco dużo czasu aby utrzymać go do lipca. “Skarb państwa oczekuje, że nadzwyczajne środki zostaną wyczerpane gdzieś w drugiej połowie 2019 roku“ – powiedział zastępca asystenta ministra finansów Brian Smith.
Liczyli na duży przypływ chińskich pieniędzy do tego czasu, ale źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia mówią, że podjęto decyzję o zaprzestaniu finansowania podżegającego do wojny kontrolowanego przez syjonistów aparatu politycznego w Waszyngtonie.
Mimo, że nowy japoński reżim będzie nadal kupować wszystkie amerykańskie papiery skarbu państwa USA, na które mogą sobie pozwolić (bo nie chcą aby Chiny zdobyły świat), to będzie za mało, według źródeł japońskiej prawicy.
Tymczasem syjoniści, z ich udaremnioną próbą rozpoczęcia Trzeciej Wojny Światowej, ograniczają się atakiem na małe getto w większości nieuzbrojonych cywilów w Strefie Gazy. Możecie być pewni, że w Iranie, Wenezueli i innych miejscach będą nowe prowokacje ze strony zdesperowanych syjonistów.
Jednak, nawet jeśli waszyngtońskiemu rządowi uda się wykorzystać wojskowy szantaż, aby ponownie odwlec problem w lipcu i uzyskać pozwolenie na pożyczenie więcej pieniędzy, do 2024 roku wszystkie pożyczki USA będą wykorzystywane na spłatę odsetek od długów.
Próby Henry’ego Kissingera, Rothschildów i innych aby spieniężyć historyczne azjatyckie obligacje na astronomiczne kwoty, aby uratować starą polityczną strukturę, natknęły się na mur. Nie będzie “Globalnego Resetu Walut” lub cudownego przeszacowania nieistniejących walut takich jak dolar Zimbabwe, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Zamiast tego źródła mówią, że system petrodolara stworzony przez Henry’ego Kissingera, jest przejmowany przez azjatyckie mocarstwa i przechodzi od wsparcia ropą naftową do wsparcia koszykiem dóbr.
Ten ruch odbywa się dlatego, że Azja składa się z 60% ludności świata i 46% PKB, podczas gdy Europa plus Ameryka i Australia mają tylko 25% ludności świata i 43% PKB, wyjaśniają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
Te liczby dają do zrozumienia, że nadszedł czas Azji aby rządzić światem, twierdzą źródła.
Chińska inicjatywa “Pas i Droga” (BRI) o wartości 8 bilionów dolarów jest chińskim spojrzeniem na to, jak powinien działać świat.
Mówią, że współpraca na zasadzie wilk syty i owca cała nad dużymi projektami infrastrukturalnymi, które przyniosą korzyść wszystkim, jest o wiele lepszą alternatywą od wiecznie podżegającego do wojny kontrolowanego przez syjonistów Zachodu.
Udało im się przyciągnąć do udziału 126 krajów, obejmujących większą część globu.
Ta mapa przedstawia obszerną skalę tego projektu.
 Jednak mimo tego przesunięcia ekonomicznego i demograficznego rozwoju sytuacji, Zachód wciąż może obrócić sytuację na lepsze, mówią źródła w Pentagonie.
Kluczem do tego jest włączenie Rosji, Indii i Japonii.
Przekazanie japońskiego myśliwca F-35 Rosji przez Kim Dzong-una stało się decydującym krokiem w tej strategii.
Był to gest skierowany na to, aby rozwiać dobrze ugruntowaną nieufność kontrolowanych przez syjonistów Stanów Zjednoczonych wobec Rosji, mówią źródła. Za tym krokiem poszedł 90-minutowy telefon w zeszłym tygodniu prezydent USA Donalda Trumpa do prezydenta Rosji Władimira Putina. Na podstawie wyników rozmowy rząd wydał oświadczenie, w którym czytamy: “Prezydenci potwierdzili wzajemne zobowiązanie do dialogu w wielu różnych dziedzinach, w tym w zakresie strategicznej stabilności.“
Po tym odbędzie się spotkanie ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa z sekretarzem stanu USA M Pompeo 6 i 7 maja.
Źródła mandżurskiej rodziny cesarskiej, ze swojej strony, mówią, że w Korei Północnej siłacz Kim Dzong-un został wybrany jako osoba, która przekaże F-35, bo Japończycy i Koreańczycy chcą wsparcia Rosji dla zjednoczenia Korei i odtworzenia mandżurskiej dynastii.
Nadzieja polega na pozyskaniu zdominowanego przez Mandżurów północno-chińskiego okręgu wojskowego w to odrodzenie Mandżurii, źródła mówią. To stworzyłoby sojusz Rosji, Ameryki i Mongołów, aby “umieścić Chiny na swoim miejscu“, mówią.
Brytyjska Wspólnota Narodów, ze swojej strony, oferuje alternatywę dla takiego myślenia o sumie zerowej, w której jedna strona musi stracić władzę na rzecz innego.
Oferta Wspólnoty polega na realizacji na dużą skalę wielobilionowego projektu równolegle z BRI, ale nie kontrolowanego przez Chiny, aby skończyć z biedą i powstrzymać degradację środowiska, mówią źródła MI-6.
Plan ten otrzymał impuls dzięki wydania raportu ONZ, który pokazał, że ludzie są na skraju zagłady światowego środowiska do tego stopnia, że “zagraża to samej ludzkości.”
Ten raport nie jest fikcją o “globalnym ociepleniu” dla światowego podatku na węgiel kontrolowanego przez europejską arystokrację. Zamiast tego opisuje on jak głodni ludzie palący lasy i zabijający zwierzęta dla jedzenia są główną przyczyną największego masowego wymierania na Ziemi od czasów dinozaurów 65 milionów lat temu.
Według raportu, ludzie są na skraju wyniszczenia miliona gatunków i zanieczyszczenia w takim stopniu, że planeta nie będzie nadawała się do zamieszkania.
Trudno znaleźć racjonalnych światowych liderów, którzy występują przeciwko masowemu planowi zaprzestania tego planetarnego zniszczenia, więc ma większe szanse na sukces niż plan Neo-Mandżurskiego imperium.
Jednak warunkiem koniecznym do realizacji tego planu będzie usunięcie takich irracjonalnych światowych liderów jak premier Izraela Benjamin Netanjahu.
W tym artykule, opisującym żydowski rasizm, pokazano myślenie fanatyków, którzy chcą zabić 90% ludzkości i zniewolić pozostałych.


Teraz, gdy tej grupie nie udało się wywołać nuklearnej III wojny światowej ani zabić ludzkości za pomocą broni biologicznej, wygląda na to, że próbują użyć technologii 5G do wykonania tej pracy. Ten tajny wysiłek jest powodem, dla którego brytyjska premier Theresa May zwolniła w zeszłym tygodniu Sekretarza Obrony Gavina Williamsa, „za wyciek, że May wspierała technologię Huawei 5G”, mówią źródła MI6.
W rezultacie brytyjska premier Theresa May „została skierowana do londyńskiego Metropolitan Serious Crimes Unit” za swoją rolę w promowaniu technologii 5G, chociaż okazało się, że jest wyjątkowo szkodliwa, mówią źródła MI6. Źródło mówi, że jest to „bardzo poważna rozpad w Londynie… gorzej być nie mogło. Chodzi o to, że ktoś wiedział jak niebezpieczne jest 5G – nie z powodu chińskiego powiązania. Prawdziwym problemem jest uszkodzenie mitochondrialnych struktur ciała“, mówi źródło. „Wyciek przez ministra obrony miał na celu powstrzymanie tego” – powiedział. „Theresa May jest katastrofą i musi odejść jak najszybciej.” May kontrolowana jest przez „Ritter von Sedwill”, niemieckiego agenta pozującego jako Mark Sedwill, Naczelnego Sekretarza Gabinetu May, podają źródła MI6. Sedwill używa technologii Siemensa do podsłuchiwania wszystkich brytyjskich ministrów gabinetu, podaje źródło.
Oczywiście ten problem nie ogranicza się do Wielkiej Brytanii. Rosyjskie źródła FSB mówią nam, że ich badania wskazują, że 20 milionów Amerykanów jest już na celowniku przy użyciu Ukierunkowanej Broni Energetycznej poprzednich generacji, w tym wież telefonii komórkowej 4G. Mimo to Amerykanie budzą się, dlatego też pojawił się nacisk na uruchomienie wyższej częstotliwości technologii 5G na rynku.
Podsumowując, obecny światowy reżim zarządzania, kontrolowany przez chazarskich centralnych bankierów czczących szatana, niszczy świat przyrody i próbuje zabić 90% ludzkości aby utrzymać się przy władzy. Światowe społeczności wojskowe i wywiadowcze doskonale zdają sobie sprawę z dobrze udokumentowanych prób zabicia nas wojną nuklearną, bronią biologiczną, a teraz bronią energetyczną pod przykrywką „5G”.
Jedyną możliwą odpowiedzią jest usunięcie ich kontroli nad głównym źródłem ich władzy – prywatnymi bankami centralnymi na świecie. Dlatego nacjonalizacja Banku Japonii pomoże ich obalić.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers