FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Wednesday, May 29, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 27:05:2019


2019-05-27 Benjamin Fulford
Przymusowa rezygnacja brytyjskiej premier (i córki Hitlera) Teresy May naznaczyła decydujący punkt zwrotny w walce o planetę Ziemia – zgadzają się liczne źródła. Już jej dymisja zmusiła oligarchów high-tech Jeffa Bezosa, Marka Zuckerberga i Elona Muska do szukania negocjacji pokojowych z Towarzystwem Białego Smoka (WDS), według źródeł masonerii P2.
Tymczasem prezydent USA Donald Trump spędził weekend Dnia Pamięci w Japonii, częściowo aby uniknąć zamachu podczas gdy zaczyna dobiegać końca długi polityczny impas w Waszyngtonie, mówią Pentagon i źródła japońskiej prawicy.

Jak wielu z nas wie, polityka USA utknęła w nieskończenie powtarzającej się pętli od dwóch lat, z histerycznymi Demokratami używającymi kontroli nad korporacyjnymi mediami i wszystkimi możliwymi prawnymi narzędziami aby usunąć Trumpa, podczas gdy Trump nieskończenie Tweetuje “polowanie na czarownice”.
Aby zrozumieć dlaczego rezygnacja May ma kluczowe znaczenie dla wyjścia z politycznego impasu, musimy szybko spojrzeć na skandal FISA-gate. W zasadzie, w 2016 roku oligarchowie Rockefeller/Clinton poprosili swoich odpowiedników Rothschildów w wielkiej Brytanii o obejście prawa USA, aby szpiegować Trumpa i uknuć skandal z Rosją, aby postawić go w stan oskarżenia. Dymisja May oznacza, że sprzymierzeni z brytyjskimi nazistami (syjonistami) oligarchowie — którzy walczyli przeciwko Trumpowi — zostali teraz wszyscy wyeliminowani z brytyjskiej wojskowej/wywiadowczej/politycznej struktury władzy, według źródeł brytyjskiej rodziny królewskiej. Według źródeł w Pentagonie, tej czystce towarzyszyć będzie podobna czystka w USA.
“Trump dając [Prokuratorowi Generalnego USA Williamowi] Barrowi uprawnienia do odtajnienia, daje mu czyste ręce aby zatrzymać syjonistów, podczas gdy zostaną opublikowane dokumenty o 9/11, 3/11 [Fukushimie] i inne wojskowe informacje wywiadowcze” – obiecują źródła w Pentagonie.
Przedsmak tego typu dokumentów, które zostaną opublikowane nadszedł z Holandii z poniższym wyciekiem wideo i zdjęć wykonanych zaraz po tym jak nad Ukrainą został zestrzelony lot 370/17 malezyjskich linii lotniczych. Film jest dostępny do pobrania do 1 czerwca ale należy pamiętać, że zawiera powodujące mdłości obrazy okaleczonych ciał.
Informator, który przesłał te dokumenty zauważył, że u ofiary “lotu 17” miały nieważne holenderskie paszporty, należące do ludzi, którzy weszli na pokład lotu 370. Ponadto, wiele ciał było w stanie rozkładu, nosząc zimowe ubrania w czasie letniego lotu lub byli nago i nie mieli krwi. Informacje zawarte w czarnych skrzynkach lotów, “nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej przez Anglików, którzy otrzymali je“, zauważa źródło.
Brytyjskie źródła w MI6 mówią “Oboje, obecna i były premier i ministrowie dokonali zmowy by zmienić radykalnie kurs wyzwolenia Wielkiej Brytanii, i, jak zawsze, dowiedzieliśmy się o tym, więc musieli odejść.” Teraz, kiedy zostali usunięci od władzy, przewiduje się opublikowanie informacji o locie 370/17 z “czarnych skrzynek, – dodają źródła. Także były prezydent USA Barack Obama teraz zeznaje o wykorzystaniu lotu 370/17 do nuklearnego szantażu wobec światowych liderów, jak podkreślają źródła CIA.
Wiele znaków wskazuje na to, że chazarska mafia nie przyjmuje dobrze tego nieuniknionego ujawnienia. Po pierwsze, CNN opublikowało artykuł o wizycie Trumpa w Japonii ze zdjęciem Johna F. Kennedy’ego wychodzącego z samolotu w dniu jego zabójstwa.
Ponadto, zostaliśmy także potraktowani spektaklem kongresmena Jerry’ego Nadlera, przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości Izby Reprezentantów, który prowadziłżne śledztwa w Kongresie przeciw prezydentowi, mdlejącego na konferencji prasowej.
Tymczasem, oczywiście, bardzo zestresowana Przewodnicząca Obrad Izby Reprezentantów Nancy Pelosi wezwała do “interwencji” przeciw Trumpowi.
Jeśli żandarmeria wojskowa USA nie zrobi obławy na tych przestępców po takich rażących groźbach pod adresem urzędującego prezydenta, będą winni niedopełnienia swoich obowiązków.
W każdym razie, syjonistyczne zbójeckie państwo Izrael jest również w stanie oblężenia. Masowy morderca i zbrodniarz wojenny premier Benjamin Netanjahu nie był w stanie utworzyć rządu po swojej ostatniej próbie sfałszowania tam wyborów.
“Izrael jest otoczony rakietami S-400, ładunkami atomowymi wywołującymi tsunami i być może będzie musiał zrezygnować ze Wzgórz Golan” – twierdzą źródła w Pentagonie. Tymczasem kampania Bojkotu, Dezinwestycji, Sankcji (BDS) przeciwko Izraelowi “zaostrza się z Trumpem zmuszającym Izrael do rezygnacji z chińskich projektów, w tym czasie jak Siemens, Bombardier, Hitachi, Macquarie, Alstom i greckie konsorcjum wszyscy wycofali się z projektu lekkiej kolei w Jerozolimie“ — podkreślają źródła. “UE również rewiduje swoje związki z syjonistycznym izraelskim Bankiem Leumi” – zauważają. Ponadto, izraelskie zbrodnie “wzniecają antysemityzm do tego stopnia, że Niemcy ostrzegają Żydów aby nie nosili swoich jarmułek” – podkreślają źródła.
“Prawdziwa cena wojny jest dyskutowana wśród insiderów Pentagonu, być może włączając Szefa Sztabu Armii Marka Milley’a, już wyznaczonego na stanowisko przyszłego Przewodniczącego Kolegium Połączonych Szefów Sztabów” – komentuje Robert David Steele, były komandos i oficer CIA. “Obaj, prezydent i najlepszy ze starszych liderów rozumieją, że bycie syjonistycznym narzędziem dla Bliskiego Wschodu kosztowało USA nie tylko siedem bilionów dolarów ale i 75 000 chorych po amputacjach, 250000 lub więcej potwierdzonych przypadków PTSD (zespołu stresu pourazowego), dziesiątki tysięcy gwałtów (zarówno mężczyzn jak i kobiet) i wirtualną falę przestępczości wartą biliony dolarów, ponieważ kontrahenci wykorzystywali  ‘łatwe pieniądze’ aby oszukać wojskowych i podatników“ — jak mówi.
Na poziomie międzynarodowym próba syjonistycznych neokonserwatystów aby wymusić zmianę reżimu w Wenezueli i ukraść ropę w tym kraju została publicznie ogłoszona jako nieudana. Ponadto, próby rozpoczęcia wojny z Iranem nie powiodły się a zamiast tego rząd USA teraz pracuje nad kompleksową umową pokojową dla Bliskiego Wschodu, wraz z Iranem i Arabią Saudyjską, podkreślają źródła CIA. W Indonezji syjonistyczna próba unieważnienia reelekcji prezydenta Jocko Widodo doprowadziła do śmierci 7 osób, 250 rannych i 400 aresztowanych, zanim zakończyła się fiaskiem.
W Europie, francuska euro-sceptyczna Marine Le Pen pokonała niewolnika Rothschildów Emmanuela Macrona w wyborach parlamentarnych do UE. Amerykańscy i brytyjscy przywódcy, którzy będą obchodzić 75 rocznicę Dnia – D (lądowanie Aliantów w Normandii) we Francji 6 czerwca, wyglądają tak jakby rozważali aby znowu uwolnić Francję od niemieckich najeźdźców.
Wszystkie te wydarzenia są bardzo obiecujące i pokazują, że sytuacja naprawdę zbliża się do apogeum, ale — i to jest wielkie “ale“ — musimy zobaczyć ludzi stojących za tymi międzynarodowymi aktami przestępczymi, w kajdankach przed publicznym trybunałem do spraw zbrodni wojennych, zanim będziemy mogli naprawdę uwierzyć w to, że prawdziwe zmiany są nieuchronne.
Istnieją również przesłanki, że wielu oligarchów jest daleko od porażki. Patrick Wood z Technocracy.news odkrył schemat Rockefellera do wyprania 6 bilionów dolarów, utworzony poprzez pompowanie pustych pieniędzy z giełdy do 8700 zwolnionych z podatku “stref możliwości” w USA. Zauważa on, że inicjatywa została zapoczątkowana przez Seana Parkera, który założył Facebook wraz z Markiem Zuckerbergiem. Wood zdaje się nie wiedzieć, że Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefellera.
W każdym razie, jak wspomniano wcześniej, w zeszłym tygodniu Jeff Bezos z Amazona, Elon Musk z Tesla i Zuckerberg skontaktowali się z WDS poprzez lożę masonerii P2 we Włoszech, aby zaproponować porozumienie pokojowe — mówią źródła P2. Wszyscy trzej zgadzają się, że trzeba stworzyć jakąś światową federację i pozwolić ludziom rozwinąć się w kierunku Wszechświata, mówią źródła. Zgadzają się oni również, że z tymi, którzy utrudniają postęp ludzkości, trzeba walczyć.
P2 identyfikuje Izrael Netanjahu jako jednego z wrogów, którego trzeba “wykurzyć i zająć się nim“. Inni to niereformowalni syjonistyczni fanatycy, którzy wciąż myślą, że sztucznie stworzą biblijne czasy końca, mówią.
Kolejny duży problem, który należy rozwiązać, to wojna handlowa między USA i Chinami. Źródła w Pentagonie uważają, że “Trump mądrze wykorzystał wojnę handlową aby umożliwić Chinom spuszczenie lania amerykańskim firmom takim jak Apple, Google, Boeing i Nike, zmuszając je do powrotu do domu aby ‘MAGA’ (Make America Great Again — uczynić Amerykę znów wielką), tworząc alternatywny globalny łańcuch dostaw.”
Jednak amerykanie muszą badać ich własną najnowszą historię. Jeszcze w końcu lat 1980 zmusili Japonię do zwiększenia wartości jena o ponad 100% — w efekcie, tworząc ogromne cła –aby wyeliminować deficyt handlowy USA/Japonii. Jedynym rezultatem było to, że japońska produkcja przeniosła się do reszty Azji a deficyt handlowy USA nadal rósł. Ponieważ Japonia jest okupowana przez armię amerykańską, Japończycy zostali zmuszeni kupować amerykańskie obligacje skarbowe i w ten sposób utrzymać USA na powierzchni. To nie odnosi się do Chin.
Ponadto, nawet jeśli produkcja zostanie przeniesiona z Chin do Wietnamu, Azja jako całość zachowa ogromną nadwyżkę w stosunku do USA. Jedynym sposobem aby Stany Zjednoczone skończyły ze swoim deficytem handlowym, jak będziemy nadal powtarzać, to zrezygnować z tak zwanego “dolara” i wyemitować własną tańszą suwerenną walutę.
Podczas gdy Azja w ogóle nie chce zamieniać amerykańskiego imperializmu na chiński imperializm, nie będą kupować amerykańskich papierów skarbowych w celu wspierania stałego rozpalania wojny przez USA. Azjatyckie tajne stowarzyszenia wychodzą poza granice Chin i obiecują kontynuować walkę z syjonistami, dopóki ich sfanatyzowany koszmar się nie skończy na zawsze. Jak tylko to nastąpi, Azjaci i reszta świata będą szczęśliwi wspierając kompleks wojskowo-przemysłowy USA, podczas gdy przemieni się on z syjonistycznego imperialistycznego narzędzia w korzystną siłę dla planetarnej ochrony i eksploracji kosmosu.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers