Monday, October 23, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 23:10:2017


Byli prezydenci zbankrutowanej Korporacji USA w żebraczym maratonie dla ojca chrzestnego Busha

23 października 2017
Benjamin Fulford
Powoli, lecz nieubłaganie, zaciska się pętla wokół chazarskiego mafijnego klanu Busha-Clintona /Scherf, Rockefeller/ i ich drukarni pod nazwą Federal Reserve Board. Liczne oficjalne dochodzenia, masowe aresztowania młodszych członków chazarskiej mafii i publiczne ujawnianie ich istnienia stanowią obecnie część codziennego dyskursu publicznego, ograniczonego uprzednio do blogów złośliwie określanych jako konspiracyjne.
Interesującą oznaką desperacji chazarów była fotografia Georga Busha Seniora z czterema byłymi prezydentami /bez Donalda Trumpa/ Korporacji Stanów Zjednoczonych, jako część żebraczego maratonu.
http://thehill.com/blogs/in-the-know/in-the-know/356605-photo-of-lady-gaga-and-five-former-presidents-goes-viral

Po pierwsze, należy zaznaczyć że uwzględniając możliwości używania grafiki komputerowej i sobowtórów, trudno stwierdzić czy takie wydarzenie rzeczywiście miało miejsce. Tym bardziej, że autor tego raportu usłyszał z wielu źródeł, że Bill Clinton /Rockefeller/ zmarł na aids na początku tego roku. Niemniej jednak, zakładając że wydarzenie to miało miejsce, oto co na ten temat miał do powiedzenia starszy rangą pracownik CIA z Teksasu:
“Ten żebraczy maraton w Teksasie to oczywista ustawka, ponieważ fundusze przechodzą przez Fundację George H.W. Bush /Scherf/. Uciekają się do wszelkich sposobów, aby uzyskać pieniądze. Kabała chazarskiej mafii musi być naprawdę zdesperowana. Przyczyny tej desperacji rosną w ostatnich tygodniach jak lawina śnieżna. Prawdopodobnie najbardziej dotkliwe dla nich jest trwające nieprzerwanie ujawnianie ludobójstwa popełnionego przez chazarów, zapoczątkowane publikacją dokumentów wskazujących na udział rządu USA w zamordowaniu ponad pół miliona Indonezyjczyków w połowie lat 60-tych.
https://www.commondreams.org/news/2017/10/18/documents-reveal-active-us-support-indonesian-mass-killings-1960s
Informator CIA z Teksasu potwierdza: “Usunęliśmy /prezydenta Indonezji/ Sukarno od władzy, którą przekazaliśmy Suharto. Wyraził żal, że brał wówczas udział w tej operacji, tłumacząc się, że otrzymał taki rozkaz od ówczesnego szefa w Langley.
Prezydent Trump zapowiedział dalsze ujawnienia na Tweeterze: W miarę otrzymywania dalszych informacji będę ujawniał jako prezydent od dawna zablokowane i utajniane dokumenty dotyczące prezydenta J.F. Kennedy. Trzy niezależne źródła z NSA, Pentagonu i CIA wyraziły pogląd, że nie wierzą w ujawnienie przez Trumpa prawdziwych okoliczności zamordowania prezydenta Kennedy. Natomiast inny starszy rangą funkcjonariusz Pentagonu, którego wszystkie uprzednie relacje okazały się prawdziwe, stwierdził, że “ujawnienie dokumentów na temat JFK może wykazać udział Busha Seniora, Mossadu, CIA i głębokiego państwa, jak również stanowić wstęp do ujawnienia danych wywiadowczych na temat 9/11, ukrywanych technologii, tajnego programu kosmicznego i innych sekretów przed przystąpieniem do masowych aresztowań. Starzy bywalcy tego bloga wiedzą już, że prawdziwą przyczyną zamordowania JFK była podjęta przez niego próba z wykorzystaniem złota otrzymanego od Sukarno przejęcia kontroli nad emisją dolarów USA od Zarządu Rezerwy Federalnej /FRB/ będącej w prywatnym posiadaniu.
W każdym razie źródła z Pentagonu uważają, że chazarska kontrola nad FRB jest kaputt a jej nowym przewodniczącym może zostać obecny członek zarządu Jerome Jay Powell zamiast trzech żydów Gary Cohn. Janet Yellen I Kevin Warsh – ten ostatni jest zięciem bilionera i konspiratora biorącego udział w przygotowaniu 9/11 – Rona Laudera będącego wtyką Izraela Również John Taylor, ekonomista PhD z uniwersytetu Stanford, może zostać członkiem FRB jako wiceprzewodniczący lub główny zarządca. Ten sam informator mówi dalej: “w momencie globalnego resetu walutowego, FRB może zostać wchłonięta przez Departament Skarbu USA i emitować oparte na złotym standarcie banknoty Stanów Zjednoczonych /USN/.
Informator CIA z Teksasu, podkreślający swoją nienawiść do Busha Seniora ale mający z nim bliskie powiązania, uważa, że chazarska mafia jest gotowa na odwet w postaci drastycznych działań i ostrzega: cały internet ma zainstalowaną tylną furtkę I chazarska mafia jest w stanie i jest zdecydowana wyciągnąć wtyczkę w ostatnim momencie. Bingo znikają wszystkie globalne rejestry finansowe na komputerach. Po czym z przykrością zawiadamia się, że winni temu są na pewno muzułmanie, Korea Północna, Rosja, Iran lub być może inny wyimaginowany sprawca – zależnie od aktualnego nastroju w ich zakłamanej agendzie.
Zgadza się z tym pewien azjatycki informator CIA: ich celem jest krach systemowy, który prawdopodobnie zacznie się od zapaści giełdy w USA, po której nastąpi krach na giełdzie w Tokio. Dlatego właśnie obie giełdy w ostatnich dniach prawie codzienne biją rekordy. 50 procentowa korekta w dół indeksu DOW zmiotłaby z rynku co najmniej 10-12 trylionów, do tego jeszcze trzeba dodać 5-7 trylionow USD po krachu w Tokio. To wystarczyłoby do upadku systemu finansowego, ponieważ oba te rynki połączone jak syjamskie bliźniaki dadzą początek zjawisku domina na wszystkich giełdach światowych. W Europie nastąpi to prawie natychmiast.
Informator ten dał również następujące ostrzeżenie odnośnie kryptowalut: “obaj wiemy, że prawdziwi twórcy bitcoina /nie rzekomy Satoshi Nakamoto japoński wynalazca komputerowy/ już na samym początku wbudowali do systemu tylną furtkę. We właściwym czasie opróźnią wszystkie portfele bitcoina i odejdą z ponad 100 bilionami USD – taka jest obecna wartość zasobów bitcoina. Prawdopodobnie będzie to znacznie więcej, szczególnie jeżeli zhakują wszystkie pozostałe struktury bitcoina. Prawdziwym czarownikiem z krainy Oz działającym z zaplecza i pociągającym za sznurki jest ta sama grupa, która stworzyła internet, aby móc przesyłać wrażliwe dane w cyberprzestrzeni – od bazy do bazy – szybko i bez rozgłosu.
Te pogróżki wywołania chaosu w internecie mają niewątpliwie związek z nominacją przez Trumpa prawnika Josepha Simonsa znanego przeciwnika tworzenia monopolów - do Federalnej Komisji Handlu. Niektórzy spekulują, że chazarskie twierdze takie jak Google i Facebook również mogą zostać znacjonalizowane i/lub podzielone na mniejsze jednostki.
Nieomylnym znakiem, że system finansowy kontrolowany przez chazarów jest wydmuszką, jest ogłoszenie deficytu rządu korporacyjnego USA w wysokości 666 bilionów USD w roku fiskalnym 2017. Rzeczywisty deficyt za ten rok jest bliższy 1 tryliona USD, ale podanie satanicznej cyfry 666 bilionów USD to ich sposób pokazania światu, że to kompletna fikcja. Oni są bankrutami i jakiekolwiek cyfry podadzą nie ma to większego znaczenia.
https://www.cnsnews.com/news/article/terence-p-jeffrey/gop-congress-presides-over-highest-spending-obamas-stimulus
https://www.wsj.com/articles/u-s-ran-666-billion-deficit-in-fiscal-2017-sixth-highest-on-record-treasury-says-1508522722
 
To wyjaśnia prawdopodobnie, dlaczego tak wielu najbogatszych na świecie kupuje fizyczne złoto. dzieła sztuki, szlachetne kamienie i jakikolwiek przedmiot mający wartość i dający się przenosić tak aby mogli to wszystko umieścić w kryjówkach budowanych w odległych miejscach. Jeżeli myślą, że gdziekolwiek na tej planecie mogą to ukryć dają tylko świadectwo swojej naiwności. Ich najlepsza opcja to poddać się i mieć nadzieję na pokój i pogodzenie.
W każdym razie, Chiny, Rosja i inne państwa są już przygotowane na scenariusz upadku zachodniego systemu finansowego, tworząc własny system płatności międzynarodowych CIPS. Oznacza to, że przetrzymają zbliżający się finansowy huragan w miarę dobrze.
Natomiast na Zachodzie zaistnieje potrzeba gotówki, drukowanych wzorów do księgowania, logistyki na dostawę warzyw, gazu i innych podstawowych produktów do czasu ponownego uruchomienia systemu finansowego, ale już bez chazarów. Wówczas dokumenty potwierdzające własność ziemi, certyfikaty udziałowców i inne dokumenty finansowe zostaną ponownie wprowadzone do nowego systemu opartego na danych rzeczywistych. Do nowego systemu nie zostaną wprowadzone długi.
Powyższe groźby zamknięcia systemu finansowego świadczą o desperacji i odzwierciedlają niepowstrzymany demontaż mafii chazarskiej na wielu frontach, szczególnie w USA.
Badanie powodów, dla których Clintonowie sprzedali Rosji 20 procent amerykańskich dostaw uranu wydaje się, że to rewanż za otrzymane korzyści finansowe to jeden z frontów, na których chazarowie przegrywają na całej linii. Udział w tym byłego szefa FBI Jamesa Comey, chroniącego Hillary Clinton – to kolejna klęska chazarów.
Władze wojskowe USA zacieśniają rownież pierścień wobec sprawców masakry w Las Vegas. Japońskie źródła, powołujące się na kontakty w kręgach wojskowych USA twierdzą, że brali w tym udział członkowie G4S firmy działającej w dziedzinie bezpieczeństwa mającej siedzibę w Wielkiej Brytanii i zatrudniającej 600000 pracowników. Ich ludzie “byli wszędzie w Las Vegas.
http://crisiscast.com/media-crisis-management.
To śledztwo zaprowadzi do oddziału mafii chazarskiej w Chicago, a stamtąd do Włoch.
Natomiast śledztwo w sprawie Harvey Weinsteina /HW/ stanowi główny przyczółek w bitwie o zakończenie chazarskiej kontroli Hollywood. Oto opinia informatora z Pentagonu na ten temat:
“Dramat Hollywood pod tytułem Zemsta Gojów jest wydarzeniem pierwszej rangi, jako członek sitwy HW został wyrzucony nie tylko z Akademii Filmowej, ale również z Akademii Telewizji, ze związku Producentów Amerykańskich i Reżyserów Amerykańskich, natomiast uniwersytet Harvard został zmuszony do odebrania przyznanego mu medalu.
Ponadto, na całym świecie zaaresztowano tysiące pedofili, którzy wskazują pedofilil uplasowanych wyżej oraz satanistów. W samym Hollywood, FBI dokonała zatrzymania 120 handlarzy żywym towarem i uwolniła 84 młodych ludzi wykorzystywanych seksualnie. W Brazylii zaaresztowano 108 pedofili największy dotychczas taki nalot w Ameryce Łacińskiej.
Według źródeł z Pentagonu, FBI bada związki HW z pedofilem i agentem Mossadu, którym jest Jeff Epstein. Badanie powiązań Epsteina prowadzi nieuchronnie do takich ludzi jak Bill Clinton i były premier brytyjski Tony Blair teraz dzieci będące ofiarami czują się na tyle bezpieczne aby nazwać po imieniu tych, którzy ich torturowali.
W międzyczasie Izrael rządzony przez chazarską mafię doznał kolejnej znaczącej porażki po przejęciu pól naftowych Kurdystanu przez Rosję i Iran było to jedno z głównych źródeł dochodu Izraela. Dalsze wydarzenia nastąpią.
W Europie, Republika Czech stała się ostatnim państwem /po Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Polsce i innych/, które nabiera dystansu do faszystów z Unii Europejskiej, wybierając na premiera miliardera i nacjonalistę Andreja Babisa, zwolennika Trumpa.
Natomiast w Japonii, chazarowie pod przewodnictwem Richarda Armitage – kuzyna Barbary Busch – przeprowadzili wybory uznane za fałszywe przez Patrię Niepodległości, aby utrzymać u władzy premiera Shinzo Abe. Oto co mówi na temat Armitage pracownik CIA wysłany do Azji: Richard Armitage to z pewnością prawa ręka Buscha Seniora. To człowiek aktywny od czasu wojny wietnamskiej. Jego specjalność to nielegalny handel bronią i narkotykami, z małą domieszką handlu żywym towarem dla zmiany rytmu. W swoim czasie był on asystentem Sekretarza Obrony. W czasie jego pobytu w Pentagonie miały miejsce znaczne transporty złota, który nie były zaksięgowane. Inne źródła poinformowały autora niniejszego raportu, że zdrada dokonana przez Armitage była jednym z głównych powodów przegranej wojny przez Amerykę w Wietnamie. Tak więc, gdy nastąpi całkowita neutralizacja jego bossa Buscha Seniora, również Armitage i jego klika stanie przed sądem.
Podczas gdy Zachód jest zaabsorbowany dokonywaniem czystki i pozbywaniem się gangsterów na najwyższych szczeblach władzy, Chiny przechodzą od jednego sukcesu do następnego. Na trwającym obecnie Kongresie partii rządzącej odbywającym się co 5 lat Chińczycy zastanawiają się nad najlepszym możliwym sposobem realizacji marzeń swojego społeczeństwa. Nie ograniczają się do spojrzenia do przodu w perspektywie 5 lat, ale 10, 20 i 30 lat.

Jeżeli Zachód nie chce pozostać z tyłu, musi definitywnie uporać się z korupcją i przyspieszyć ponowne uruchomienie systemu finansowego i politycznego.
Source: Antimatrix.org
Translator: Riszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers