Monday, October 16, 2017

POLSKI - BENJAMIN FULFORD: 16:10:2017


Negocjacie w sprawie spotkania na szczycie Donald Trump – Kim Jong Un po nieudanych próbach wywołania wojny przez chazarów

16 października 2017

Rządy chazarskiej mafii — wskutek morderstw, szantażu, przekupstwa i propagandy — znajdują się w stadium zaawansowanego demontażu dłużej temu nie sposób już zaprzeczać. Chazarscy fanatycy, dążący do sprowadzenia siłą historii ludzkości na drogę zniszczenia w oparciu o starożytne księgi, ponieśli ponownie klęskę w swych najnowszych usiłowaniach wywołania 3 wojny światowej. Było to widoczne w Korei Północnej, w Kurdystanie i w Iranie gdzie ich coraz bardziej zdesperowane posunięcia są kontrowane na każdym kroku.
W przypadku Iranu, prezydent USA Donald Trump został poddany szantażowi aby wypowiedział umowę nuklearną z Iranem ale w obliczu sprzeciwu ze strony dowództwa wojskowego oraz głównych sojuszników wszystko co Trump mógł uczynić, to zaspokojenie chazarów wojowniczą retoryką. Nawet retoryka Trumpa spowodowała zajęcie stanowiska przez przywódców najważniejszych sojuszników USA: Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji, którzy zaprzeczyli twierdzeniom Trumpa, jakoby Iran nie dotrzymywał postanowień podpisanego traktatu. Stwierdzili oni, że umowa została jednogłośnie potwierdzona przez rezolucję  nr 2231 Rady Bezpieczeństwa ONZ. Natomiast Międzynarodowa Agencja Energii Jędrowej wielokrotnie potwierdzała stosowanie się Iranu do umowy JCPoA, na podstawie długoterminowego programu weryfikacji i monitorowania.
Innymi słowy, dali Trumpowi do zrozumienia aby nie zaczynał wojny w oparciu o kłamstwa. Tego nie spotkałem jeszcze nigdy w mojej wieloletniej praktyce analizowania wypowiedzi dyplomatycznych.

W rzeczy samej, jedyne państwo, które poparło wojowniczą retorykę Trumpa to zbójeckie i niewolnicze chazarskie państwo o nazwie Arabia Saudyjska. Jednak satanistyczni przywódcy Arabii Saudyjskiej wkrótce utracą swego głównego protektora, ponieważ policja izraelska zatacza coraz węższe kręgi wokół pseudo-przywódcy izraelskiego Benjamina Netanyahu.
Próby chazarów wykorzystania Korei Północnej do wywołania 3 wojny światowej również nie posuwają się do przodu. W ubiegłym tygodniu, dwóch wysokiej rangi polityków japońskich przebywało z tajną misją w Korei Północnej w celu negocjowania spotkania na szczycie między Donaldem Trumpem i dyktatorem Korei Północnej, Kim Jong Un, które miałoby nastąpić podczas wizyty Trumpa w Azji w listopadzie – według źródeł zbliżonych do japońskiej rodziny cesarskiej. Jeżeli to spotkanie będzie miało miejsce /ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła/, otworzy prawdopodobnie drogę do zawarcia traktatu pokojowego, jak również do zjednoczenia obu państw na półwyspie koreańskim. W przygotowaniu znajduje się być może jeszcze większa wiadomość. Według wiarygodnych źródeł z Pentagonu i z tajnych stowarzyszeń azjatyckich, na najwyższych poziomach negocjuje się ustanowienie de facto rządu światowego. Nie byłby to jednak chazarski plan totalitarnego Nowego Porządku Swiatowego pod kontrolą chazarskich gangsterów. Zamiast tego, oznaczałby demokratyczne przekształcenie istniejącej architektury międzynarodowej aby umożliwić po raz pierwszy w historii ludzkości rzeczywisty pokój światowy i dobrobyt. Z pewnością bierze udział w tych negocjacjach Henry Kissinger, odbywający tajne podróże między Chinami, USA i innymi miejscami i biorący udział w spotkaniach wysokiego szczebla – twierdzą zgodnie różne źródła. W ubiegłym tygodniu Biały Dom wydał komunikat prasowy po trzecim spotkaniu Trumpa z Kissingerem od objęcia przez Trumpa urzędu prezydenta USA. Oto fragment tego komunikatu, w stylu typowym dla Kissingera: „Jestem tutaj w momencie, kiedy istnieje niespotykana do tej pory sposobność zbudowania konstruktywnego, pokojowego porządku światowego. Natomiast prezydent wyrusza w podróż do Azji która jak sądzę będzie stanowić wielki wkład do postępu, pokoju i dobrobytu.
Azjatyckie źródła zbliżone do tajnych stowarzyszeń potwierdzają, że rząd Chin również dyskutuje nad stworzeniem nowego światowego systemu podczas wielkiego kongresu, mającego miejsce raz na pięć lat, rozpoczynającego się w środę. Powodem, dla którego takie dyskusje stały się ostatnio pilne jest oczywiście faktyczne bankructwo kontrolowanego przez chazarów i zajmującego dziesięć mil kwadratowych reżimu dystryktu federalnego Waszyngtonu /nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki/.
Stowarzyszenie Białego Smoka zaleca Azjatom aby nie zezwalali chazarom na stosowanie groźby globalnej wojny nuklearnej w celu uzyskania szantażem pieniędzy potrzebnych do kontynuacji ich kryminalnych przedwięwzięć. Wytłumaczono im, że władze wojskowe USA nigdy nie zezwolą chazarom na zniszczenie planety, kiedy alternatywą jest plan oczyszczenia USA i usunięcia kryminalistów będących tam u władzy. Usuwanie mafii chazarskiej ze wszystkich poziomów władzy w USA trwa nadal w niezaprzeczalnym tempie. Najświeższym celem jest Hollywood. Oto jak źródło z Pentagonu podsumowało podjęte tam działania :
« Hollywood znajduje się pod globalnym atakiem Akademia Sztuki Filmowej i Nauk przegłosowała wyrzucenie Harvey Weinsteina /HW/ - co jest krokiem bez precedensu. Ponadto, brytyjska premier Theresa May może być zmuszona do odebrania HW przyznanego mu Orderu Komandora Imperium Brytyjskiego a francuski prezydent Macron pozbawia go orderu Legii Honorowej w miarę, jak FBI i policja w Nowym Jorku, Londynie i we Francji zacieśnia swój pierścień. »
Publiczne oskarżenie przeciwko HV « otworzyły drogę nie tylko kobietom, ale również mężczyznom i dzieciom gwałconym i bezprawnie molestowanym przez pedofilów » - jest to zaledwie początek wielkiej czystki w Hollywood.
Przywileje żydowskie należą do historii a HW uniemożliwiono ucieczkę z USA, jego wielka firma może wkrótce przestać istnieć są to wielkie studia filmowe, sieci telewizyjne, agencje talentów. Takie firmy jak Apple, Amazon, Goldman i fundusze bankowe uznały, że jest on toksyczny donoszą źródła.
Mafia żydowska jest skończona a wojna kulturowa obejmuje fałszywe wiadomości, Hollywood, NFL, Ivy League i każdy zakątek żydowskiej władzy jest to wstęp do masowych aresztowań i globalnego resetu walutowego donoszą źródła.
W każdym razie, światowy system gospodarczy wymaga pewnego rodzaju resetu, bez względu na to, czy podoba się to przywódcom światowym. Wielu wybitnych ekspertów wykazało, że zachodnie rynki finansowe przestały funkcjonować jako racjonalne narzędzia lokowania inwestycji, stając się tubami propagandowymi dla banków centralnych drukujących banknoty. Bez względu na to, jak bardzo kontrolowane przez chazarów banki centralne znajdujące się w prywatnym posiadaniu będą zaprzeczać rzeczywistości, rzeczywistość zawsze ich dogoni i jakiś rodzaj przerażającego wydarzenia na rynku będzie nieunikniony, nawet jeżeli nie można dokładnie przewidzieć, kiedy to nastąpi.
Również Chiny doświadczają bańki spekulacyjnej w nieruchomościach, gorszej w swych następstwach od bańki która wybuchła w Japonii we wczesnych latach 90. W szczytowym okresie japońskiej bańki, ceny domów wynosiły 20-krotność rocznych zarobków. Obecnie w głównych chińskich aglomeracjach, ceny wynoszą 50-100-krotność rocznych pensji, co oznacza, że w niektórych przypadkach trzeba 200 lat na spłacenie pożyczki, nawet jeżeli 50 procent dochodów przeznaczy się na hipotekę. W Japonii, ceny nieruchomości handlowych spadły do 20 procent ich najwyższej wartości. Natomiast Chiny, mające zerowy przyrost ludności i ogromne nowe zasoby mieszkaniowe, będą musiały poradzić sobie z sytuacją o wiele gorszą bez względu na to, czy im taka sytuacja odpowiada.
Mówiąc inaczej, będzie potrzebny całkowity reset systemu finansowego i towarzyszące mu jednorazowe zniesienie długów oraz redystrybucja zasobów, aby naprawić istniejącą sytuację. Jednak aby stało się to możliwe, prawdopodobnie trzeba będzie użyć uzbrojonych oddziałów w celu usunięcia najwyższych warstw chazarskiej mafii kontrolującej lożę masońską P2 we Włoszech oraz syjonistyczne centrum w Zug, Szwajcaria. Dobrym początkiem byłby najbardziej widoczny przywódca P2 papież Franciszek.
NSA jest w posiadaniu nagrań byłego wysokiej rangi jezuity Petera Hansa Kolvenbacha, przyznającego się do autorstwa masowego morderstwa  w wyniku ataku nuklearnego w Fukushimie i tsunami w dniu 11 marca 2011 roku, twierdzącego że był szatanem. Jeżeli papież tego nie upubliczni i nie poprosi o wybaczenie dla swojego kościoła stanie się wspólnikiem masowego morderstwa. Wówczas zostanie wyznaczona nagroda za jego głowę aby zapewnić, że zostanie zaaresztowany i postawiony przed sądem. Wyspowiadaj się, Franciszku.
Nawiązując do Fukushimy, w ubiegłym tygodniu autor przyjął Horikatsu Kinoshita, MD, PhD, który otworzył klinikę w odległości 20 kilometrów od elektrowni jądrowej Fukushima. Kinoshita specjalizuje się w zachorowaniach na raka, nabył specjalistyczne urządzenia do wykrywania napromieniowania i systematycznie badał pacjentów zatrudnionych w tej elektrowni po tych tragicznych wydarzeniach. Twierdzi, że w ciągu dwuletnich badań nie odkrył objawów napromieniowania u żadnego pacjenta. Jest to w pełni zgodne z dowodami, jakie przedstawiliśmy odpowiednim władzom, stanowiącym, że zniszczenie Fukushimy spowodowały urządzenia nuklearne umieszczone na dnie morskim, w oddaleniu od brzegu. Oznacza to również, że 190 bilionów USD wydanych przez rząd Japonii na « usunięcie efektów napromieniowania » wykorzystuje się w rzeczywistości w ramach wielkiej kampanii przekupstwa mafii chazarskiej w celu utrzymania ich wasali przy władzy w Japonii. To nie może pozostać bez konsekwencji.
Delikatnym przypomnieniem, że siły dążące do zakończenia satanistycznych chazarskich rządów dysponują ogromną władzą było trzęsienie ziemi na wyspie La Palma na Atlantyku w ubiegłym tygodniu. Jeżeli trzęsienie ziemi na La Palma spowoduje obsunięcie się skał do oceanu, 100-metrowe tsunami uderzy we wschodnie wybrzeże USA i w południowe wybrzeże Europy.
Te same siły zademonstrowały posiadaną przez nie możliwość przekierowania obiektów w kosmosie w kierunku Ziemi, ogłaszając wyprzedzająco uderzenie meteorytu w Czelabińsku w roku 2013. NSA posiada nagranie tego ostrzeżenia przekazanego gnostycznym iluminatom przed tym wydarzeniem.
Jako końcowa uwaga, członkowie rosyjskich sił specjalnych poinformowali Stowarzyszenie Białego Smoka o użyciu taktycznego ładunku nuklearnego w celu zniszczenia nielegalnego laboratorium zajmującego się produkcją broni jądrowej w Accra, Ghana. Wydarzenie to zostało opisane w mediach światowych jako « wybuch na stacji benzynowej ».
Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.


No comments:

Post a Comment


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers