Tuesday, October 10, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 09 +02:10:2017


Nagle MI6, Mossad, CIA, NSA, Pentagon, Yakuza i inni – wszyscy są zgodni, że wydarzy się coś wielkiego


9 pażdziernika 2017Nagle różni ludzie, którzy zerwali kontakt po ataku terrorystycznym w Fukushimie 11 marca 2011, usiłują nawiązać kontakt ze Stowarzyszeniem Białego Smoka za pośrednictwem autora niniejszego tekstu. Znajdują się wśród nich wysokiej rangi morderca Yakuzy, wyższy oficer operacyjny MI6, przedstawiciel NSA, przedstawiciel nowej frakcji CIA i inni. Wszyscy oni, wraz z naszymi regularnymi kontaktami, są zgodni że nadchodzi coś wielkiego.

Najbardziej barwna indywidualność wśród osobników odnawiających kontakt to Pan K, przedstawiony autorowi przed laty przez japoński wywiad wojskowy jako główny morderca syndykatu wzajemnej ochrony Yamaguchi-gumi /zanim został podzielony na trzy frakcje/. Drobny i spokojnie wyglądający Pan K mówi, że jego praca polega na odcinaniu ludziom palców, jeden po drugim, aż uzyska od nich potrzebne informacje. Następnie owija ciała w ołów i wrzuca je do oceanu, co niezależnie potwierdził Takamasa Kawase z wojskowego wywiadu japońskiego. Pan K twierdzi ponadto, że wykonywał prace dla konglomeratu bankowego Mitsubishi /prawdopodobnie pomagając zlokalizować poszukiwane środki finansowe/.


Partnerka Pana K, córka Nasaru Takumi, byłego bossa nr 2 Yamaguchi nalegała na spotkanie z autorem 10 marca 2011, wskazując konieczność ustawienia alarmu w telefonie komórkowym dokładnie na 11.00 w dniu 11 marca 2011 wówczas nastąpiło tsunami i atak terrorystyczny przeciw Japonii.

Zaobserwowano ciężarówki dostarczające wielkiej ilości pomocy nadzwyczajnej do siedziby Yamaguchi-gumi w dniach poprzedzających trzęsienie ziemi w Kobe 17 stycznia 1995 według mieszkańców Kobe żyjących w pobliżu. W rezultacie, gang był znacznie sprawniejszy od rządu centralnego w dostarczeniu nadzwyczajnej pomocy mieszkańcom Kobe dotkniętym trzęsieniem ziemi.

Obecnie Pan K twierdzi, że jego grupa przyjęła postawę duchową i że, począwszy od końca pażdziernika, świat doświadczy trzęsień ziemi, sztormów i innych nieszczęść powodujących znaczący spadek liczby ludności świata zanim nastąpi szczęśliwa nowa epoka. Pan K unikał szczegółów, ale powiedział, że coś może wydarzyć się w Japonii na krótko przed wyborami powszechnymi wyznaczonymi na 22 października, po których – według tajnych azjatyckich stowarzyszeń chazarski niewolnik, premier Shinzo Abe zostanie pozbawiony stanowiska.

Japońscy gangsterzy informowali autora wielokrotnie, że otrzymują miliardy dolarów od Banku Japonii kontrolowanego przez chazarów w zamian za wykonywanie jego poleceń. Jest oczywiste, że nakazano im uczynić wszystko, co w ich mocy aby utrzymać u władzy chazarskich namiestników takich jak Abe, pod groźbą nowych ataków przeciw Japonii w postaci sterowanego trzęsienia ziemi.

Stowarzyszenie Białego Smoka przekazało informację przez Pana K i innych, że gdyby masoni z loży P2 i ich szefowie w Zug, Szwajcaria postanowili zrealizować kolejną prowokację jak ta w Fukushimie wówczas nastąpi poważny odwet. W głównych chazarskich siedzibach umieszczono trzy ładunki nuklearne z polecenia gnostycznych iluminatów w celu przypomnienia, że broń masowego rażenia działa w dwie strony twierdzą źródła illuminati. Ponadto, zasugerowano amerykańskim władzom wojskowym zajęcie siłą Banku Japonii i zaaresztowanie ludzi wydających pieniądze banku gangsterom. Wiadomo dokładnie jacy to ludzie i jak ich zlokalizować. Książę Naruhito jest gotów wskazać ich wszystkich na żądanie donoszą źródła z tajnego stowarzyszenia Three Legged Crow.

W każdym razie, Pan K nie jest jedyną osobą ostrzegającą, że wydarzy się coś nadzwyczajnego. Na przykład, media światowe wzmiankowały ostatnie uwagi prezydenta Trumpa o zbliżających się znaczących wydarzeniach.

Z Pentagonu donoszą, że po masakrze w Las Vegas i izraelskiej zasadzce w Nigrze w której zginęło 4 amerykańskich żołnierzy sił specjalnych, szef personelu Białego Domu generał John Kelly wezwał do Białego Domu 5 paźdniernika szefów sztabów sił zbrojnych i wysokich dowódców oddziałów bojowych, polecając że wszystkie ręce na pokład aby poprzeć Trumpa przeciw NFL, Antifie, głębokim strukturom państwowym i kabale. Osoba przekazująca te informacje dodała, że nawet szef NSA, admirał Mike Rogers i dowódca floty Pacyfiku admirał Harry Harris byli zaproszeni na to spotkanie. Wówczas Trump zwrócił się lapidarnie do obecnych, że oto mamy spokój przed burzą. Burza nastąpi w postaci masowych aresztowań, wprowadzenia nowej waluty i globalnego resetu walutowego.

„Spokój przed burzą oznacza, że niedługo nastąpi osuszenie bagna i wszyscy oni nie są w stanie opanować strachu – dobrze byłoby zarejstrować ten obraz potwierdza źródło w CIA.

Wtajemniczone osoby rozgłosiły w internecie, że potentat kasyn gry Sheldon Adelson i były szef Homeland Security Michael Chertoff planowali zbić fortunę wykorzystując masakrę w Las Vegas jako pretekst do produkcji detektorów metalu w posiadanej przez nich firmę, których użycie byłoby obowiązkowe na wszystkich koncertach, terminalach autobusowych itd. Zamiast tego, obaj są obecnie poszukiwani, jeżeli jeszcze są przy życiu

Inne źródło CIA twierdzi, że w Las Vegas rządzi mafia z Chicago i nawet potentaci jak Adelson i Chertoff są jedynie fasadą dla Włochów. Florencka szlachta rządzi mafią Chicago i resztkami mafii żydowskiej. Mafia w Chicago zajmuje się handlem bronią, narkotykami i ludzkim towarem przez granicę z Meksykiem. Głównym szefem mafii Chicago jest John diFronzo wraz z bratem Peter diFronzo. Innymi słowy, ostatecznym inspiratorem operacji w stylu Gladio w Las Vegas byli faszystowscy masoni z loży P2. FBI jest filią loży P2 i wkrótce należy oczekiwać czołgów w ich siedzibie.

Inny ośrodek chazarskiej władzy znajdujący się pod atakiem to ich kontrola nad wyższymi uczelniami. Aby zaczęła funkcjonować merytokracja i aby Ameryka stała się ponownie wielka, żydowski bastion jakim jest uniwersytet Harvard znajduje się pod lupą departamentu sprawiedliwości z powodu nadreprezentacji żydów i pomagania miernym żydom takim jak Jared Kushner, zięć Trumpa w odbieraniu miejsc na uczelni lepiej kwalifikowanym białym i azjatyckim kandydatom informują źródła z Pentagonu.

Ponadto, Hollywood i demokraci znajdują się w odwrocie po wymuszonym opublikowaniu przez New York Times obciążających materiałów na temat Harvey Weinsteina, seryjnego oprawcy seksualnego, producenta filmowego i ważnego sponsora wyborczego Hillary i Obamy. Oczywiście ten material jest
https://www.nytimes.com/2017/10/05/us/harvey-weinstein-harassment-allegations.html
Jedynie czubkiem góry lodowej i można mieć pewność, że pojawią się znacznie poważniejsze rewelacje dotyczące morderstw, gwałtów, pedofilii i ofiar z ludzi, w które obfituje Hollywood.

Donald Trump jest w sposób widoczny przeciągany przez zwalczające się strony. Podczas gdy niektóre źródła CIA i Pentagonu przedstawiają go jako bohatera, który osuszy bagno, inne źródła CIA donoszą, że “jest on pod wpływem narkotyków i szantażu. W ubiegłym tygodniu można było zaobserwować wyraźne oznaki rozbicia w rządzie amerykańskim, kiedy przedstawiciel CIA zaprzeczył twierdzeniom Trumpa, że dyktator Korei Północnej Kim Jong Un to szaleniec. CIA dała jasno do zrozumienia, że jeżeli zacznie się wojna na półwyspie koreańskim, to działań wojennych nie rozpocznie Korea Północna.
http://edition.cnn.com/2017/10/05/politics/cia-kim-jong-un-intelligence-profile/index.html

Obecnie słabnie na sile kampania mająca na celu wykorzystanie Korei Pólnocnej do rozpoczęcia 3 wojny światowej i chazarowie usiłują ponownie zaognić napięcie w Iranem jako kolejny pretekst ich wojny końca czasów między Gogiem i Magogiem. Jednak źródła z Pentagonu twierdzą, że te próby nie mają żadnych szans powodzenia.
Istotną przyczyną wzrostu napięcia w USA jest to, że Korporacja Waszyngton DC nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki nie wywiązała się z terminu płatności w dniu 30 września, który jest końcem jej roku fiskalnego twierdzą źródła MI6. W budżecie rządowym USA zabrakło 1 tryliona USD i sytuacja osiągnęła punkt w którym według ich własnych ocen deficyt sięga 65 trylionów USD.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/us-government-lost-nearly-1-trillion-fy2017-again

Według MI6, gdy nie wywiązano się z wyznaczonego terminu płatności, termin został przesunięty na 17 października. Jednak według innej wersji ten termin przedłużono do 15 grudnia, więc byłoby niewskazane trzymać się konkretnej daty. Jasne jest natomiast, że ten rok okazuje się być szczególnie trudny dla korporacyjnego rządu amerykańskiego, poszukującegu funduszy dla kontynuacji swojego funkcjonowania.

Innym powodem, dla którego chazarowie są tym razem bliscy prawdziwego bankructwa i utraty władzy jest strącenie z piedestału ich petrodolara. Król Arabii Saudyjskiej Salman /lub raczej jego sobowtór/ w zeszłym tygodniu przybył z pierwszą wizytą do Rosji, jako saudyjski monarcha. Saudowie zgodzili się kupić broń od Rosji i podpisali wiele innych umów handlowych, zgodnie z doniesieniami prasowymi. Ponadto, rozmawiali na temat zakończenia roli odgrywanej przez petrodolara, godząc się na sprzedaż ropy za inne waluty niż dolar USA twierdzi Pentagon. Skłoniło to amerykańskie władze wojskowe do przesłania zawoalowanej groźby pod adresem Saudów, zawieszając wszystkie ćwiczenia wojskowe z Saudami i ich sojusznikami.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/one-day-after-historic-saudi-russian-summit-us-suspends-military-exercises-arab-alli

Pentagon nadal potrzebuje saudyjskiej ropy, która napędza jego maszyny, i saudyjskich pieniędzy do wypłaty pensji dlatego nie zezwoli na całkowitą śmierć petrodolara do momentu wprowadzenia wszechstronnego resetu finansowego – wyjaśniają źródła w Pentagonie.

Innym widoczunym znakiem, że coś wielkiego ma się wydarzyć był ogień palący się na dachu budynku Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-07/fire-breaks-out-roof-new-york-fed

Jeżeli chcecie, możecie uwierzyć w tłumaczenie Fed, że zapalił się generator, ale bardziej prawdopodobną wersją jest palenie dokumentów przed od dawna oczekiwanym – wejściem sił zbrojnych w celu zajęcia tej kryminalnej instytucji.
Tej jesieni mamy realną szansę zakończyć definitywnie kryminalne chazarskie rządy na naszej planecie. Jeżeli twoja osobista sytuacja pozwala podjąć takie działania, proszę to uczynić

Source: Antimatrix.org  
Translator: Ryzsard K.

Atak nuklearny USA na Koreę Północną, Japonia postanawia usunąć premiera Abe

2 października 2017
W ubiegłym tygodniu samolot wojskowy USA zrzucił ładunek nuklearny na szczyt góry w pobliżu północnokoreańskiego poligonu atomowego jako ostrzeżenie przed kontynuacją ostatnich rakietowych prowokacji ta informacja pochodzi od Narodowej Agencji Bezpieczeństwa. Media światowe wspomniały o tym jako o przelocie bombowców USA najdalej na północ od strefy zdemilitaryzowanej w 21 wieku.
https://www.cnbc.com/2017/09/23/us-bombers-fly-off-north-koreas-coast-in-show-of-force.html
Po tym przelocie nastąpiły doniesienia o trzęsieniu ziemi o sile 3,5 w pobliżu miejsca, w którym Korea Północna dokonała próby bomby wodorowej. Sprzeczne doniesienia medialne mówiły o naturalnym trzęsieniu ziemi lub powstałym wskutek eksplozji atomowej. W każdym razie, Korea Północna milczy o nowych testach atomowych po tym wydarzeniu.
http://www.npr.org/sections/thetwo-way/2017/09/23/553127805/earthquake-in-north-korea-sets-off-alarm-and-speculation
Prezydent Donald Trump wydawał się nawiązywać do tego ataku na Tweeterze: Rex Tillerson, nasz wspaniały sekretarz stanu, usłyszał ode mnie że marnuje swój czas próbując negocjować z Małym Rakietowym Człowiekiem Oszczędź swoją energię Rex, zrobimy co trzeba! Miłe traktowanie Małego Rakietowego Człowieka nic nie dało przez 25 lat, dlaczego miałoby odnieść skutek teraz? Clinton nie potrafił, Bush nie potrafił i Obama nie potrafił tego dokonać. Ja potrafię.
Po ataku nuklearnym wobec Korei Północnej tajne organizacje azjatyckie, w porozumieniu z chazarskim mafioso Henry Kissingerem, postanowiły odsunąć od władzy japońskiego premiera Shinzo Abe donoszą źródła z tych organizacji. Z tego powodu Abe ogłosił wybory powszechne na 22 października wg tych samych źródeł. Kolejnym desygnowanym premierem Japonii będzie po raz pierwszy kobieta obecny gubernator Tokio Yuriko Koike.
Japońskie środki propagandy korporacyjnej obecnie przygotowują teren dla zwycięstwa nowej partii Koike, koncentrując uwagę mediów na skandalach związanych z Abe i wychwalając pod niebiosa Koike. Wszystkie partie opozycyjne podporządkowały się nakazowi i nagle jednomyślnie zdecydowały poprzeć Koike. Ma ona poparcie również ze strony Ichiro Ozawa weterana japońskiej polityki – ogólnie uważanego za agenta Korei Północnej /jego matka pochodzi z Korei Północnej/ i klanu Rockefellerów /Jay Rockefeller napisał przedmowę do jego autobiografii w języku angielskim/. Poplecznik Rockefellera Henry Kissinger mobilizuje wszystkich swoich japońskich wasali takich jak Ozawa aby mieć pewność, że Koike zastąpi niepopularnego Abe w tej ocenie jest zgodnych wiele źródeł.
Ta kampania posiada ponadto swój wątek związany z Arabią Saudyjską i Koreą w postaci etnicznego biznesmena koreańskiego Masayoshi Son, właściciela Fortress Invertment Group, posiadającej z kolei Musashi Engineering produkującej urządzenia służące do fałszowania japońskich wyborów. Pamiętajmy, że to Son otrzymał ostatnio 100 miliardów USD od Arabii Saudyjskiej, z czego przekazał połowę Donaldowi Trumpowi.
http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-softbank/softbanks-son-pledges-50-billion-foxconn-eyes-u-s-expansion-as-trump-woos-asian-firms-idUSKBN13V2LG
Koike mówi płynnie po arabsku i jest szeroko znana w Japonii jako osoba o przyjaznym stosunku do Bliskiego Wschodu, a w szczególności do państw produkujących ropę naftową. Prawdopodobnie nie jest przypadkiem, że Koike podkreśla swój sprzeciw wobec energii nuklearnej, gdyż zamknięcie japońskich reaktorów atomowych będzie równoznaczne z zakupem przez Japonię większej ilości ropy naftowej od Arabii Saudyjskiej, aby zapewnić wystarczające rezerwy energii elektrycznej. Koike podkreśla ponadto konieczność wzmocnienia związków militarnych z USA dlatego, że cały japoński niewolniczy establishment zastanawia się nad tym, kto będzie następcą admirała Harry Harrisa na stanowisku głównego dowódcy amerykańskiego na Pacyfiku. Miał nim zostać admirał Scott Swift, ale w zeszłym tygodniu nagle odszedł na emeryturę gdy dowiedział się, że nie przejmie obowiązków Harrisa.
http://www.wearethemighty.com/news/americas-top-pacific-fleet-commander-winds-up-going-down-with-his-ships
Niewolniczy establishment polityczny w Japonii z przerażeniem obawia się, że następny główny dowódca wykona zalecenia japońskiej policji bezpieczeństwa i dokona aresztu 700 chazarskich niewolników wśród nich byłych premierów i gubernatorów Banku Japonii. Czy to nastąpi będzie w dużej mierze zależało od działań podjętych przez Koike, zakładając że zostanie wybrana zgodnie z obietnicą. W szczególności ona i całkowicie uzależniony establishment polityczny będą musieli zaprzestać prób wywołania 3 wojny światowej według wskazań ich bossów z klanu Rotszyldów. Zamiast tego, ich zadaniem będzie dążenie do pokoju i osiągnięcie porozumienia w celu zjednoczenia Korei Północnej i Południowej donoszą azjatyckie źródła CIA.
W zwięzłej ocenie źródeł zbliżonych do Pentagonu, mając /Stevena/ Bannona w roli prezydenta-cienia poza Białym Domem i używając Kissingera w celu powstrzymania Chin, narodowcy są na dobrej pozycji wyjściowej aby pokonać globalistów i ich lokajów obecnych w establiszmencie.
Inna kukła establiszmentu, oprócz premiera Abe, znajdująca się na wylocie z polityki to premier Wielkiej Brytanii Theresa May twierdzą informatorzy CIA. May ma być zastąpiona przez szefa laborzystów Jeremy Corbyna, który obnaża prawdę o 9/11. Zawarto ugodę na najwyższych szczeblach, aby Corbyn został premierem. Jeżeli to nie nastąpi, jego ludzie ujawnią prawdę na temat Grenfell Towers w tym celowo wywołanym pożarze zginęło ponad 400 osób była to satanistyczna ofiara dla Molocha twierdzą ci sami informatorzy.
https://sputniknews.com/columnists/201709281057774111-jeremy-corbyn-labour-conference/
Twierdza chazarskiej mafii – Izrael – również znalazła się w opałach, ponieważ USA odmawia uznania nielegalnego kurdyjskiego referendum – donoszą informatorzy z Pentagonu. Ponadto, Rosja i Chiny zmusiły Interpol do przyjęcia Palestyny, aby izraelscy kryminaliści i terroryści Mossadu mogli być aresztowani na całym świecie dodają.
Ponadto, chazarowie doznali licznych porażek w swojej poprzedniej twierdzy, jaką do niedawna były Stany Zjednoczone. W Hollywood policja bada okoliczności śmierci Hugha Hefnera założyciela Playboya podejrzewając morderstwo, ponieważ zajmował się przygotowaniem planu ujawnienia pedofilii, tortur, ofiar z ludzi i innych horrorów w wykonaniu elity Hollywood – donoszą z Pentagonu i departamentów policji Los Angeles.
http://yournewswire.com/hugh-hefner-murdered/
Oprócz tego, według informacji Pentagonu, na południu USA senator Alabamy Luther Strange, zakładnik kabały mający poparcie Mitcha przywódcy większości w Senacie oraz McConnella i struktur GOP, został pokonany przez chrześcijańsko-konserwatywnego sędziego Roy Moore, popieranego przez Bannona i bazę wyborczą Trumpa.
Reakcja Trumpa była nijaka na temat Luthera i może on nie mieć innego wyjścia jak pozbycie się Jareda Kushnera za nakłanianie go do postawienia za złego konia, jak również za korzystanie z prywatnego adresu mailowego, rejestrowanie się do głosowania jako kobieta, kłamstwa na temat swojego certyfikatu dostępu do tajnych danych i deklaracji finansowych nie wspominając już, że działa w roli izraelskiego agenta dodają ci sami informatorzy. Dostęp Kushnera do Trumpa jest już ograniczany przez generała Jonha Kelly szefa personelu Białego Domu.
http://www.thegatewaypundit.com/2017/09/report-general-kelly-trying-restrict-jared-kushners-access-potus/
Dalej, w sytuacji gdy junta wojskowa kieruje Białym Domem, wysoki rangą generał amerykański Joseph Dunford został jednogłośnie zaprzysiężony przez senat na kolejne dwa lata jako przewodniczący szefów sił zbrojnych odnotowują w Pentagonie.
Chazarska próba wykorzystania NFL /Narodowej Ligi Piłki Nożnej/ do kontrataku przeciwko wojskowym, polegająca na odmowie przyjęcia pozycji stojącej podczas grania hymnu narodowego, również zakończyła się sromotną porażką. Oto jak informator Pentagonu opisał sytuację: NFL, wrogo nastawiony przez żydowski Hollywood nie tylko wobec flagi narodowej, ale również wobec amerykańskich władz wojskowych, jest obecnie bojkotowana przez patriotów, nie tylko jako liga i jej zespoły, ale bojkot rozciąga się na ich sponsorów Nike, Ford, Pepsi, Visa, FedEx, Hyundai, Anheuser Busch, Microsoft, Dannon, McDonalds i Procter and Gamble. W rezultacie, po zmobilizowaniu przez Trumpa jego bazy narodowej, która niezwłocznie zneutralizowała protesty NFL inspirowane przez żydowską mafię, kierowana przez żydów NBA nakazała swym głównie czarnoskórym graczom przybranie pozycji stojącej podczas odgrywania hymnu narodowego.
W celu pokonania chazarów i ich narkotykowych bossów, szef DEA /Wydzial do Walki z Narkotykami/ Chuck Rosenberg, protegowany dymisjonowanego byłego szefa FBI Jamesa Comey, został pozbawiony stanowiska po tym, jak wojskowi uniemożliwili realizację jego planu połączenia DEA i FBI.
Również nie powiódł się chazarski plan wykorzystania sztucznie wywołanego sztormu tropikalnego na Puerto Rico w celu zdyskredytowania reżimu Trumpa. Chazarowie przeprowadzili szeroko zakrojoną kampanię używając fałszywych kont na twitterze i w mediach propagandowych — aby przedstawić Puerto Rico jako obraz katastrofy a Trumpa jako rasistę, który odmawia pomocy. W rzeczywistości władze wojskowe USA zapewniły całą niezbędną logistykę w celu przywrócenia funkcjonalnej infrastruktury Puerto Rico w bardzo krótkim czasie. Jedyny pozostający problem wynika z tego, że chazarowie wykorzystują swoją kontrolę nad systemem finansowym i dlatego nieczynne są bankomaty na wyspie. Wystarczy porównać zdjęcia stosunkowo niewielkich zniszczeń na Puerto Rico w hiszpańskojęzycznych mediach z relacjami zamieszczonymi w korporacyjnych mediach anglojęzycznych aby przekonać się o tendencyjnych przekłamaniach w większości doniesień tych ostatnich.
http://www.univision.com/noticias/huracan-maria/juana-diaz-puerto-rico-despues-del-huracan-maria-ultimas-noticias
Prawdą jest, że Puerto Rico nie dokonuje wypłat posiadaczom ich papierów wartościowych, więc zostało odcięte od chazarskiego systemu bankowego. Władze wojskowe USA wprowadziły własną logistykę i zasilenie gotówkowe aby zaradzić tej sytuacji. Jednak amerykańska junta wojskowa, wykorzystująca Trumpa jako figuranta, nadal nie ma pełnej kontroli nad prezydentem – szczególnie w odniesieniu do polityki gospodarczej. Dlatego Trump był w stanie ogłosić w ubiegłym tygodniu plan podatkowy sprzyjający przede wszystkim najbogatszym obywatelom stanowiącym 1 procent społeczeństwa USA.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-29/new-trump-tax-analysis-shows-most-benefits-go-top-1-middle-class-pay-higher-taxes
Ponadto, dzieją się dziwne rzeczy odnośnie relacji Trumpa z Kanadą i Wielką Brytanią. W zeszłym tygodniu książę Harry wykonał ponad wszelką wątpliwość sataniczny gest ręką przez długi czas, pozując dla mediów z Melanią Trump w Kanadzie.
http://www.bizpacreview.com/2017/09/26/prince-harry-flashing-devil-sign-melania-trump-photo-takes-internet-storm-540732
Według żródeł CIA, książę Harry chciał tym podkreślić, że Melania Trump którą spotkał nie była prawdziwą Melanią ale sobowtórem. Według informatorów MI5 wskazywał na Melanię jako na satanistkę. W każdym razie, po wizycie Melanii Trump narzucił taryfę 220% na import kanadyjskich samolotów pasażerskich.
http://www.cbc.ca/news/business/bombardier-cseries-duty-1.4308590
Atak nuklearny przeciwko Korei Północnej, kłopoty w Puerto Rico i faktyczne zadeklarowanie wojny handlowej z partnerem handlowym numer jeden Stanów Zjednoczonych to prawdopodobnie działania zastępcze. Mają związek z tym, że rząd korporacyjny reprezentowany przez Trumpa faktycznie zbankrutował 30 września i obecnie żyje na kredyt.

 Source: Antimatrix.org
Translator: Ryszard K.

No comments:

Post a Comment

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Q
Subtitles in CA/CH/CR/DE/EN/FI/FR/HE/IT/JP/NL/PL/PT/SH/SP/SV/TR

To get the subtitles please click upon the small dented wheel at the bottom right side of the video and choose your language.


FOX NEWS

Followers