CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, August 29, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 28:08:2017


Dziwne wydarzenia na szczytach władzy w USA w obliczu zaniku kontroli matriksu chazarskiego

28 sierpnia 2017

Ludzie świadomi zauważają bardzo dziwne wydarzenia w światowym obiegu informacyjnym szczególnie w świecie anglosaskim podczas gdy równocześnie mnożą się wzajemnie sprzeczne i niemal niewytłumaczalne incydenty. Wszystko to świadczy o postępującym załamaniu matriksu władzy podobny proces można było obserwować podczas rozpadu ZSRR.
Godnym zanotowania wydarzeniem jest huragan, który uderzył w USA po raz pierwszy od roku 2005. Prezydent USA Donald Trump odnosząc się do huraganu Harvey skomentował to wydarzenie na Tweeterze używając słownictwa militarnego, że zdarza się raz na 500 lat. Huragan dokonał zniszczeń w Teksasie – siedzibie klanu rodzinnego Busha – w postaci niszczycielskich powodzi szczególnie w mieście Huston, co czyni prawdopodobną zemstę za spowodowany przez Busha huragan Katrina, który dotknął Nowy Orlean.
Może to mieć również związek z faktem, że 16 dyplomatów amerykańskich i kanadyjskich doznało uszkodzeń mózgu wskutek pewnego rodzaju ataku dźwiękowego. Mogli zostać zaatakowani, ponieważ brali udział w odcinaniu klanu Busha od funduszy pochodzących z handlu narkotykami, pranych na Kubie. Interesujące, że o „atakach dźwiękowych donoszą obecnie media światowe, podczas gdy uprzednio uważano je za halucynacje ludzi niezrównoważonych umysłowo.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/mystery-deepens-after-us-confirms-16-diplomats-suffered-traumatic-brain-injury-cuban

Wszystko to wskazuje na kontynuację ezoterycznej walki o władzę na najwyższych poziomach. Jej potwierdzeniem są dziwne i sprzeczne doniesienia dotyczące amerykańskiego senatora Johna Daesh McCaina. Według niedawnych doniesień medialnych, McCain cierpiał na złośliwego raka mózgu. Potem nastąpiły informacje, ze McCain wyzdrowiał i zmobilizował senat do odrzucenia planu Trumpa odejścia od Obamacare. Następnie okręt wojenny USS John McCain został storpedowany przez tankowiec, powodując śmierć wielu marynarzy amerykańskich. A obecnie dowiadujemy się, że McCain założył podsłuchy w Białym Domu i powiadamia wrogie media o wszystkich planach administracji Trumpa.
http://itmakessenseblog.com/2017/08/27/the-rat-in-the-white-house-that-has-been-leaking-was-just-exposed-look-who-it-was-omgjohn-mccain/


To jest wręcz niesamowite, ale powyższe fakty rzeczywiście się wydarzyły wskutek działania dwóch przeciwstawnych sił. Istnieje wiele innych oznak niż tylko sprzeczne doniesienia o szaleńcu McCain, wskazujących na szalejącą walkę o władzę na wysokich szczeblach dystryktu federalnego Waszyngtonu. Z administracji Trumpa usunięto Steve Bannona i doradcę Sebastiana Gorka obaj byli zwolennikami twardej linii wobec radykalnego islamu” /czyli chazarskich agentów/ i Chin. Obecnie, frakcja alternatywnej prawicy w administracji – aktywna pod sztandarowym wezwaniem “uczyńmy Amerykę ponownie wielką przeszła do kontrataku. Według źródeł Pentagonu, generał John Kelly pełniący funkcję  szefa personelu Białego Domu może zostać zmuszony do zdymisjonowania globalistycznych demokratów Gary Cohna, Jareda Kushnera i Dina Powell dla wyrównania rachunków i dania satysfakcji bazie wyborczej Trumpa. Jared jest pod ostrzałem, ponieważ nie sprawdził się w misji pokojowej polegającej na utworzeniu dwóch państw w Palestynie w oparciu o linię granicy z roku 1967. Ponadto, nie zdobył sympatii ani w Egipcie, ani w Palestynie, ani nawet w Izraelu donoszą te same źródła. Natomiast Gary Cohn sympatyzujący z Goldman Sachs znajduje się pod ogromną presją aby zrezygnował, ponieważ na pierwszym miejscu stawia swoje plemię, sprzeciwia się nowym planom taryfowym, poparł antifę i żydowskie fałszywe źródła informacji w swoim wywiadzie dla Financial Times co spowodowało furię Trumpa.
Ponadto, wywiera się niewiarygodny nacisk na bandyckie państwo Izrael. Przywódca Izraela, wielbiący szatana Benjamin Netanyahu przebywał w Rosji aby ostrzec o czerwonych liniach nieprzekraczalnych dla Izraela, natomiast napotkał na sprzeciw Rosji, która zezwala na powiększenie irańskich wpływów w Syrii. Następstwem tego była wielka ofensywa bojowników Daesh w Syrii, reprezentujących interesy Izraela i Arabii Saudyjskiej. W odpowiedzi, Rosja umieściła oddziały irańskie i Hozbollah tuż przy granicy Izraela.
http://www.debka.com/article/26200/Russians-brings-Iranians-Hizballah-to-Quneitra

Równocześnie, według oficjalnej agencji TASS, siły rosyjskie zniszczyły w zeszłym tygodniu ponad 1000 obiektów należących do międzynarodowych terrorystów w Syrii, neutralizując w ten sposób ofensywę sił reprezentujących Izrael i Arabię Saudyjską. http://tass.com/defense/961925
Natomiast bogaty w gaz i ropę naftową Katar posypał soli na rany zadane aliansowi Izraela i Arabii Saudyjskiej, przywracając stosunki dyplomatyczne z Iranem i trzymając swoje fundusze z dala od kieszeni chazarskiej mafii. https://www.nytimes.com/2017/08/24/world/middleeast/qatar-iran-boycott-saudi-arabia.html
Inaczej, niż w przeszłości – Izrael nie może już skomleć o ochronę USA, ponieważ de facto wojskowy rząd Trumpa ma już dość matactw tego kryminalnego tworu państwowego. Z Pentagonu donoszą, że władze wojskowe USA współpracują z Rosjanami w tej i w innych sprawach, zaznaczając że Rosja wspiera juntę wojskową USA mianując byłego wiceministra obrony Anatola Antonova ambasadorem w Stanach Zjednoczonych, militaryzując w ten sposób stosunki między obiema potęgami. Informatorzy Pentagonu usiłowali uzasadnić niedawne przemówienie Trumpa anonsujące kontynuację wojny w Afganistanie następująco: przemówienie Trumpa na temat Afganistanu stanowi przykrywkę dla strategii wielostronnego wycofania się z tego kraju w porozumieniu z potęgami regionalnymi, dając równocześnie wsparcie Indiom w potyczce z Chinami odnośnie Bhutanu. Jednak – w tym przypadku – stare powiedzenie “idź śladem pieniądza stanowi bardziej realistyczne wytłumaczenie. Jeżeli pomnożyć dane ONZ dotyczące wielkości produkcji heroiny w Afganistanie przez dane ONZ na temat ceny dawki heroiny na ulicy w USA o rocznej wartości około 1,6 tryliona USD otrzymujemy ponad dwukrotną wartość oficjalnego budżetu wojskowego USA. Niedawno ujawnione dane przedstawiają dokładny opis, w jaki sposób międzynarodowy handel narkotykowy stał się niezbędny dla kompleksu militarno-przemysłowego USA w okresie powojennym. Były pracownik CIA Kevin Shipp i dziennikarz śledczy Paul Williams przedstawiają bardzo szczegółowy opis tego procederu w poniższym linku: https://theintelligencehour.podbean.com/e/the-intelligence-hour-with-kevin-shipp-081417/

Ich rewelacje zawierają niemal dokładne potwierdzenie szczegółów, które autor niniejszego raportu otrzymał od swoich własnych kontaktów w CIA i w tajnych azjatyckich stowarzyszeniach. Dochodzenia w świecie rzeczywistym ukazują ponad wszelką wątpliwość istnienie nexusu o wartości wielu trylionów dolarów, łączącego CIA, faszystowską lożę watykańską P2, Koreę Północną i azjatyckich gangsterów. Liczne źródła azjatyckie i inne mające rozeznanie w tych powiązaniach potwierdzają, że oczekują tej jesieni wielkich zmian w tym kontekście. Oto informacje przekazane z dobrze uplasowanego źródła w Tajlandii na temat wydarzeń w tym kraju:
“Była premier Yingluck Shinawatra opuściła Tajlandię w środę 23 sierpnia prywatnym odrzutowcem, z pomocą wysoko postawionych funkcjonariuszy spoza junty wojskowej. Obecnie znajduje się w Dubaju wraz z bratem. Dodatkowa informacja z tego źródła jest następująca:
“Król musiał na to zezwolić na długo przedtem, zanim nastąpił przewrót przeciwko jej bratu Thaksin w roku 2006. To pozwoliło pewnym ludziom załadować samoloty przedmiotami osobistymi takimi jak walizki pełne banknotów o dużych nominałach jak np. tysiącdolarowe banknoty Singapuru i Brunei, ulubione przez elity, jak również parę kilo diamentów szlifowanych i surowych. Pomocne w tym było partnerstwo w operacji wydobywania diamentów w Angoli. Jako balast dodano kilka ton złota. Odlot Thaksina był chroniony od początku do końca. Posiadanie paszportu dyplomatycznego przyspieszyło formalności. I dalej:
“Obecny król ukazał się publicznie tylko dwa razy. W zaufanych kręgach pałacowych mówi się, że król cierpi na AIDS, lata do Niemiec dwa razy w miesiącu w celu dokonania transfuzji krwi… Wydaje się, że leczenie króla wykracza daleko poza informacje ujawniane przez jego zaufanych ludzi. Czy historia z AIDS nie jest zasłoną dymną? I dalej, na zakończenie:
“Przyszłość Tajlandii, a w szczególności junty wojskowej, będzie znana w ciągu 60 dni. Wydarzenia w dystrykcie federalnym Waszyngtonu mają daleko idący wpływ na to, co stanie się w Tajlandii.
Ze swej strony, Stowarzyszenie Białego Smoka otrzymało ostatnio wiadomości od kilku grup, które zerwały kontakt natychmiast po morderczym ataku nuklearnym i tsunami na Japonię z 11 marca 2011 roku. Wśród nich znajduje się ważny przedstawiciel brytyjskiego odgałęzienia rodziny Rotszyldów, główny morderca zbrodniczego syndykatu Yamaguchi gumi i wysoki rangą funkcjonariusz angielskiego wywiadu MI6. Wszyscy są zgodni, że coś ważnego wkrótce się wydarzy. Ma to częściowy, lecz nie wyłączny związek ze zbliżającym się końcem roku fiskalnego rządu USA w dniu 30 września, będącym terminem płatności. Jeżeli tym razem podejmiemy właściwe działania, będziemy mogli ostatecznie powstrzymać kryminalną chazarską frakcję w dystrykcie federalnym Waszyngtonu w jej dotychczasowych działaniach. Stowarzyszenie Białego Smoka zna tożsamość wciąż aktywnych tajnych graczy i zabiega o ich pełną współpracę, aby wreszcie rozpocząć proces ratowania planety.
W międzyczasie, proszę korzystać z ostatniego tygodnia lata i przygotować się na jesień, która według wszelkiego prawdopodobieństwa będzie pełna brzemiennych wydarzeń.
Translator: Ryszard K.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers