Thursday, August 17, 2017

Polski -- BENJAMIN FULFORD: 15:08:2017


Groźby USA wobec Korei Północnej związane z negocjacjami dotyczącymi bankructwa i globalnego resetu

 15 sierpnia 2017

Uwaga dla czytelników: z uwagi na różnicę stref czasowych, niniejszy raport ukaże się w poniedziałek wieczorem na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.
Tego lata, wydarzenia światowe znajdują się w układzie zablokowanym, jednak jesienią mogą nastąpić poważne zmiany, jeżeli zdecydujemy się do nich doprowadzić. Blokada wygląda następująco: Korporacja Zjednoczonych Stanów Ameryki, która ogłosiła swoją niewypłacalność 1 maja tego roku, grozi wojną Korei Północnej w ramach swojej taktyki negocjacyjnej z wierzycielami. Chiny ich główny wierzyciel określił te grożby jako blef, obiecując obronę Korei Północnej w przypadku jej jednostronnego zaatakowania. Równocześnie, Chiny przeprowadziły ograniczone manewry wojskowe na swojej granicy z Indiami, przypominając Ameryce że posiadają techniczną zdolność przejęcia w ciągu kilku miesięcy tego państwa o ludności ponad 1,3 miliarda mieszkańców, gdyby doszło do wojny.
Chiny oświadczyły ponadto, że nie ochronią Korei Północnej gdyby to państwo wykonało pierwsze uderzenie. Równocześnie, Rosja i Pentagon poinformowały Izrael, że zostanie zaatakowany gdyby dokonał próby odpalenia rakiety z głowicą jądrową z jednej ze swoich łodzi podwodnych, sprawiając wrażenie jakoby uczyniła to Korea Południowa twierdzą źródła Pentagonu i FSB. To skutecznie powstrzymało wszelkie próby wywołania 3 wojny światowej przez chazarską mafię, ponieważ tylko ona poniosłaby natychmiastowe tego konsekwencje. Oni już nie są w stanie wmanewrować nas w taki konflikt militarny.

Ponadto, siły zbrojne USA przeprowadziły niezliczone symulacje scenariuszy pełnego konfliktu zbrojnego z Chinami i rezultat był zawsze ten sam: 90% mieszkańców Ziemi umiera a półkula północna nie nadaje się do zamieszkania. Chiny w pełni zdają sobie z tego sprawę. Oznacza to, że wszelkie dywagacje na temat wywołania wojny stają się pustosłowiem. Dlatego sytuacja wydaje się być zablokowana. Ale wszelkie blokady są możliwe do usunięcia. Chazarska frakcja reżimu Trumpa, zdając sobie sprawę, że groźby wojenne do niczego nie prowadzą, rozważa obecnie zatrzymanie chińskiego eksportu do USA. Jest to slogan krążący od dawna w kręgach wywiadu: jeżeli przestaniemy kupować, to oni zginą. Jednak z chińskiego punktu widzenia utrata klienta, który płacił kartą kredytową przez ostatnie 40 lat i nie jest w stanie uregulować swojego rachunku z tytułu tych zakupów, byłaby tak naprawdę plusem. Nikt sprzedając nie odnosi korzyści z takiego układu a w szczególności w jego kontekście kryminalnym w przypadku USA będącymi w stanie wojny przez 220 lat swego istnienia od 241 lat.
Jeżeli jednak USA podtrzymają swoją groźbę i mimo wszystko wprowadzą taryfy i bariery handlowe w celu powstrzymania chińskiego importu, kończąc chińską nadwyżkę handlową z USA, spowoduje to wiele konsekwencji w głównej mierze bardzo szkodliwych dla Stanów Zjednoczonych. Upraszczając, w USA nastąpi ostry spadek poziomu życia a państwo stanie się pariasem handlu globalnego.
Władze USA utraciły wiele zaufania i sojuszników w rezultacie swojego antyspołecznego zachowania na całym świecie. Potwierdzeniem tego jest fakt, że włoskie śmieciowe papiery mają wyższą cenę niż papiery skarbowe USA.
Należy sobie uświadomić, że od czasu 2 wojny światowej papiery skarbowe USA były traktowane jako najbezpieczniejsza lokata pieniędzy na świecie a obecnie rynek ocenia je jako bardziej ryzykowne od śmieciowych papierów emitowanych przez firmy sektora bankowego w równie zbankrutowanym kraju, jakim są Włochy.
Ostatnio władze finansowe Zjednoczonego Królestwa obnażyły pośrednio taktykę rządu korporacyjnego USA polegającą na skupywaniu własnego długu, sprawiając wrażenie że czynią to inni /Belgia, Irlandia itd./ aby wydawało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku na rynkach finansowych USA. Przyznanie tego w sposób pośredni nastąpiło, kiedy Financial Times przyznał, że 103 lat temu kiedy prawie nikt nie kupował angielskich papierów w celu finansowania 1 wojny światowej – oszukał czytelników donosząc, że ich emisja została wyprzedana.
Kiedy byłem dziennikarzem korporacyjnych mediów od spraw finansowych, szefowie często nakazywali mi wspieranie tego rodzaju kłamstw w celu podniesienia rynkowego optymizmu. Innymi słowy, naszą rolą miało być tworzenie oczekiwanej atmosfery zamiast pisania obiektywnych raportów ekonomicznych.
Obecnie coraz więcej dziennikarzy zatrudnionych w mediach korporacyjnych USA ryzykuje swoją karierę, ujawniając machinacje szefów. Na przykład, Brian Williams z NBC przyznał w czasie największej oglądalności, że ”naszym zadaniem jest wystraszyć ludzi na śmierć w sprawie Korei Północnej.
Celem tego straszenia było skłonienie inwestorów do zakupu amerykańskich papierów dłużnych jako bezpiecznej transakcji ale ten zabieg już nie odnosi oczekiwanego skutku. Natomiast celem pozostaje nadal usunięcie pozostałości rządów chazarskiej mafii w USA. Trump jest gotów do otwartej wojny na bagnach dystryktu federalnego Waszyngtonu po zwolnieniu Rence Priebusa winnego przecieków informacji, sojusznika Paula Ryana – według informacji z Pentagonu.
Wiele innych oznak wskazuje na to, że bagno jest w trakcie osuszania z chazarów wielbiących szatana. Obecnie, po usunięciu ich przedstawicieli wielkiego kalibru jak Clintonowie i John McCain usuwa się funkcjonariuszy niższych szczebli. Na przykład, usunięto dwóch wysokich doradców izraelskiej kurtyzany Nikki Haley pełniącej funkcję ambasadora USA w ONZ a ona sama musi liczyć się  z dymisją. Ponadto, kumpel irańskiego jastrzęiab generała Davida Petraeusa, Derek Harvey, został usunięty z Narodowej Rady Bezpieczeństwa a generał marynarki wojennej John Kelly został powołany na szefa personelu Białego Domu donoszą źródła Pentagonu. Dalej, wtyka Mossadu Ezra Cohen-Watnick, dyrektor wywiadu Narodowej Rady Bezpieczeństwa został zwolniony jako ryzyko dla bezpieczeństwa za przeciwstawianie się układowi z Iranem po mianowaniu generała Kelly. Według doniesień z Pentagonu, inni pracownicy podróżujący do Izraela lub mający związki z tym kryminalnym państwej będą również usunięci ze służby.
Ezra i jemu podobni poprzednio nie mogli być zwolnieni z powodu zięcia Trumpa, Jareda Kushnera. Jednak sam Kushner może zostać pozbawiony certyfikatu bezpieczeństwa przez generała Kelly – według tych samych źródeł. Kushner został wysłany na niemalże niewykonalną misję na Bliski Wschód aby obnażyć jego brak kompetencji jako wysłannika pokoju.
W celu likwidacji chazarskiej kontroli, Pentagon, Rosja i Chiny utworzyły koalicję wielkiej trójki twierdzą zgodnie informatorzy z tych trzech źródeł. Widać efekty tego w Wenezueli, która stała się de facto rosyjskim protektoratem po otrzymaniu przez Rosjan znaczących udziałów w przemyśle naftowym tego kraju. Nie mogłoby to nastąpić bez milczącego przyzwolenia ze strony amerykańskich władz wojskowych. Oznacza to, że chazarskie plany rozpoczęcia wojny w Wenezueli, jak również wywołania wojny w Korei Północnej spaliły na panewce. Wielka trójka dąży również do osiągnięcia pokoju na półwyspie koreańskim, aby umożliwić uruchomienie połączenia kolejowego między północą a południem i doprowadzić do eksploatacji złóż mineralnych w Korei Północnej o wartości ponad 10 trylionów USD.
Ponadto, wzmagają się naciski na zakończenie walk w Afganistanie, aby bogactwa mineralne tego kraju mogły służyc poprawieniu warunków bytowych jego ludności.
Oprócz tego, trwają negocjacje na wysokim szczeblu między Kanadą a Koreą Północną według informacji pochodzących od rządu kanadyjskiego. Północna Korea przekazuje za pomocą Kanady ofertę tajnych stowarzyszeń azjatyckich dotyczącą sfinansowania wykupienia korporacyjnego rządu USA twierdzą źródła zbliżone do uczestników tych negocjacji. Patriotycznie nastawione amerykańskie kręgi wojskowe i wywiadowcze popierają pomysł utworzenia zjednoczonej Ameryki Północnej, na której czele stanąłby kompetentny demokratyczny rząd.
Na koniec, wiele ugrupowań nawołuje do masowej medytacji podczas zaćmienia słońca 21 sierpnia tego roku. Ponieważ obecnie trwająca wojna hybrydowa dotyczy kontroli procesu psychologicznego, który zadecyduje co ludzkość uczyni w przyszłości, taka sesja pozytywnie myślących ludzi mogłaby pomóc. Nie trzeba być wyznawcą hinduizmu lub buddyzmu, aby uprawiać medytację. Można po prostu poświęcić czas na myślenie na jakiej planecie chcielibyśmy mieszkać i jaki mógłby być nas osobisty wkład, aby to urzeczywistnić. Dotychczas, nasza planeta była kierowana strachem i nawoływaniami do wojny. Byliśmy manipulowani twierdzeniami, że musimy obawiać się i zwalczać niewiernych, muzułmanów, komunistów, Al Kaidę, Rosjan, ISIS, Chiny, Koreę Północną itd.
Obecnie jesteśmy gotowi przestawić się na pozytywne myślenie oparte na tym, jak możemy sobie nawzajem pomóc aby przekształcić planetę w raj dla nas wszystkich. Jesienią, w miarę zbliżania się terminu płatności fiskalnych korporacyjnego rządu USA w dniu 30 września, możemy do tego doprowadzić. Nadszedł czas osuszenia bagna w dystrykcie federalnych Waszyngtonu, aby następnie zająć się szefami ukrytymi w loży masońskiej P2, oddającymi hołd czarnemu słońcu. Wypocznijmy dobrze podczas ostatnich tygodni lata i przygotujmy się do jesieni pełnej wydarzeń. Zakończmy to, co zostało rozpoczęte.
Source: Antimatrix.org

Translator: Ryszard

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers