CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Tuesday, August 22, 2017

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 21:08:2017

Armia amerykańska aresztuje huliganów wynajętych w celu wywołania zamieszek w USA

21 sierpnia 2017

Według źródeł z Pentagonu, wyreżyserowane demonstracje i przypadki przemocy wywołanej przez opłacanych huliganów, jakie miały ostatnio miejsce m.in. w Charlottesville, spowodowały aresztowania agentów chazarskiej mafii finansującej te incydenty. Nie ulega żadnej wątpliwości, że obecnie USA znajdują się pod tymczasowym reżimem wojskowym dążącym do likwidacji korupcji chazarskich gansterów, którzy zniszczyli Stany Zjednoczone. Po wykonaniu tej operacji, wojsko powróci do koszar – donoszą te same źródła.
Wydarzenia  tego miesiąca w Charlottesville, Virginia, stanowią klarowną ilustrację, jak nisko upadła polityka wewnętrzna USA. Członek Stowarzyszenia Białego Smoka był tam obecny jako naoczny świadek tego, co naprawdę tam się wydarzyło w odróżnieniu od kłamstw propagandy mediów korporacyjnych.
Według raportów mediów korporacyjnych, rasistowski i pełen nienawiści przedstawiciel supremacji białych wjechał samochodem dostawczym w grupę pokojowych lewicowych manifestantów, zabijając niewinną młodą kobietę i raniąc wiele innych osób. Potem nastąpiła uprzednio starannie przygotowana kampania mediów korporacyjnych aby zmusić prezydenta Donalda Trumpa do potępienia Ku-Klux-Klanu, supremacji białych i tych, którzy szerzą nienawiść którzy według nich byli autorami gwałtownych zajść w Charlottesville.

Natomiast świadek Stowarzyszenia Białego Smoka widział tam zupełnie coś innego. Ugrupowania prawicowe – autor tego raportu nie podziela ich poglądów, ale popiera ich konstytucyjne prawo do ich pokojowego wyrażania otrzymali na swój wniosek pozwolenie na zorganizowanie manifestacji przeciwko planowanemu usunięciu pomnika generała konfederatów w wojnie domowej, Roberta E. Lee. Po ich przybyciu, zostali skierowani przez policję naprzeciw demonstrantów lewicowych, którzy obrzucili ich używanymi tamponami, używanymi prezerwatywami, miotaczami płomieni, fekaliami i kwasem, jak również innymi przedmiotami. Jeden z prawicowych mówców został trwale oślepiony kwasem rzuconym na niego ale media korporacyjne o tym nie wspomniały, jak twierdzi wspomniany  naoczny świadek.
Po tych atakach został ogłoszony stan wyjątkowy i prawicowcy pokojowo opuścili Charlottesville. Po południu nastąpiły wydarzenia uprzednio przygotowane przez prowokatorów, wśród nich wjechanie samochodu dostawczego w grupę protestujących. Większość protestujących stanowili profesjonaliści /wielu pod komunistycznym sztandarem Antify/, otrzymujący 25 USD za godzinę uczestniczenia w tych wydarzeniach jak twierdzą źródła NSA.
Swiadek Stowarzyszenia Białego Smoka zanotował również, że protestujący w Charlottesville pod sztandarem Życie Czarnych Jest Ważne byli wszyscy rasy białej a miejscowi Afroamerykanie witali ich obraźliwymi okrzykami.
To oczywiste wywoływanie niepokojów społecznych spowodowało, że władze wojskowe USA i agencje wywiadowcze przystąpiły do działania. Pentagon twierdzi, że Antifa finansowana przez G. Sorosa może zostać uznana za wewnętrzną organizację terrorystyczną po jej infiltracji przez FBI. Chazarska mafia nadal usiłuje stwarzać pozory, że to Soros który zniknął finansuje wszystkie te działania, ale w ten sposób próbuje dokonać kamuflażu tych, którzy rzeczywiście finansują te działania na przykład Rotszyldowie. Autor tego raportu pamięta, że gdy w Japońskim Klubie Korespondentów Zagranicznych spytał G, Sorosa kto jest właścicielem Rezerwy Federalnej na jego twarzy pojawił się wyraz przerażenia po usłyszeniu tego pytania, na które zresztą nie odpowiedział.
Fala aresztowań rozpoczęła się zatrzymaniem 27 płatnych ekstremistów w Bostonie, zapobiegając podobnym zajściom w tym mieście jak donoszą źródła znane autorowi tego raportu. Ponadto, czytelnicy donieśli, że pojawiły się ogłoszenia poszukujące płatnych aktorów kryzysowych w celu udziału w wyreżyserowanych wydarzeniach w Las Vegas w dniu 26 sierpnia i w następnych dniach.
Tego dnia odbędzie się w Las Vegas cieszący się dużą oglądalnością mecz bokserski między Conorem McGregor rasy białej i Floydem Mayweather Afroamerykaninem. Nietrudno zgadnąć, że zostaną podjęte próby wykorzystania tego spotkania do wywołania rozruchów na tle rasowym. Jednak amerykańskie władze wojskowe zapewniają, że nie będą się już dłużej godzić na taki nonsens i że wszyscy uczestniczący w płatnych protestach – a przede wszystkim ci, którzy je finansują zostaną zatrzymani i przedstawi się im zarzuty.
Próby wzniecenia wewnętrznych rozruchów w USA są oczywiście związane z obecnymi kłopotami finansowymi Korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Są najświeższą oznaką, że tegoroczny termin spłaty długu w dniu 30 września będzie trudno dotrzymać. Członek Stowarzyszenia Białego Smoka, którego matka pracuje dla rządu amerykańskiego, twierdzi że według niej rządowy fundusz emerytalny został przejęty w celu zapewnienia funkcjonowania korporacyjnego rządu amerykańskiego. Z kolei Washington Post donosi, że nawet te fundusze zostaną wyczerpane we wrześniu.

Amerykańskie siły zbrojne i agencje wywiadu we współpracy z ich sojusznikami w Chinach, Rosji, Zjednoczonym Królestwie i w innych krajach planują ponowne uruchomienie światowego systemu finansowego aby poradzić sobie z konsekwencjami tego zbliżającego się wydarzenia w tej ocenie istnieje zgodność różnych źródeł. Według informacji z Pentagonu, w ramach tych przygotowań Trump osuszył bagno rozwiązując Radę Produkcyjną oraz Forum Strategii i Polityki, skutecznie pozbywając się chazarskich sępów i osób na kierowniczych stanowiskach, jak na przykład Jamie Dimon z JP Morgan, Steve Schwarzman z Blackstone, Larry Fink z Blackrock, Carl Icahn i inni. Grupy te reprezentują rodziny takie jak Rockefellerowie - będące właścicielami Rezerwy Federalnej.
Ponadto, ostatnio odbyło się w Camp David posiedzenie Narodowej Rady Bezpieczeństwa USA, do którego nie dopuszczono globalistów takich jak Jared Kushner, Gary Cohn, Dina Powell i innych, “w ramach przejmowania Białego Domu przez wojskowych jak donoszą źródła z Pentagonu. Według tych samych źródeł, nacjonalista Steve Bannon “został wycofany z Białego Domu, ponieważ na działając na zewnątrz będzie mógł być bardziej skuteczny przeciwko globaliście Jared Kushner i wywodzącemu się z Goldman Sachs Gary Cohn, i lepiej przysłużyć się planom Trumpa i jego elektoratowi.
“Bannon pomoże Trumpowi z zewnątrz, podobnie jak Newt Gingrich, będąc wolny od rozgrywek wewnętrznych i mogąc korzystać z funduszy miliardera Boba Mercera aby rozpocząć budowę struktur konserwatywnych na prawo od Fox, w celu zniszczenia chazarskich mediów propagujących fałszywe wiadomości podaje źródło z Pentagonu.
Według tych informacji Jared Kushner jest trzymany na krótkiej smyczy a jego spotkania z Trumpem muszą uzyskać zezwolenie szefa personelu Białego Domu, generała John Kelly. Ponadto, Kushner nie może przebywać na osobności z Trumpem jest skończony jako promotor chazarskich interesów i jego dymisja może być następnym krokiem.
Oczywiście chazarska mafia nie zamierza sie bezczynnie pogodzić z takim stanem rzeczy, grożąc muzułmańskimi atakami terrorystycznymi poprzez Europę i będzie usiłowała wywołać nowe prowokacje również w USA.
Oprócz tego, dzieją się co najmniej dziwne rzeczy z amerykańską marynarką wojenną po ostatniej kolizji USS John McCain staranowanego przez tankowiec w pobliżu Singapuru. Stało się to po kolizji USS Fitzgerald z innym statkiem w pobliżu Tokio, a wcześniej USS Donald Cook /Donald Duck = siedząca kaczka/ został unieruchomiony na Morzu Bałtyckim. Innymi słowy, chazarowie po raz kolejny pokazują swoje możliwości techniczne zakłócania systemów elektronicznych sił zbrojnych USA.
Jako uwaga końcowa, Stowarzyszenie Białego Smoka otrzymało obszerny i bardzo szczegółowy materiał dowodowy od wysokiego rangą pracownika Banku Japonii odnośnie tego, kto dokładnie posiada zdolność kontrolowania i dystrybucji japońskiej waluty. Powyższe stowarzyszenie i jego sojusznicy są przekonani, że Bank Japonii stanowi słabe ogniwo w chazarskim systemie kontroli finansowej i obecnie jest w posiadaniu dokładnych informacji na temat aktorów ukrytych za kulisami Banku Japonii. Wiedza ta doprowadzi do konkretnych działań tej jesieni, przy pomocy amerykańskich władz wojskowych i patriotycznie zorientowanych funkcjonariuszy agencji wywiadu.
Ponadto, prowadzona jest ożywiona tajna działalność dyplomatyczna między Koreą Północną a Kanadą reprezentujących wschodnie i zachodnie tajne stowarzyszenia mająca na celu wysondowanie możliwości przejęcia przez Kanadę funkcjonowania zbankrutowanej Korporacji Stanów Zjednoczonych. Jest oczywiste, że główni przedstawiciele chazarskiej mafii w Kanadzie tacy jak rodzina Bronfman zostaną poinformowani aby w tym nie przeszkadzać i aby powstrzymali się od uczestnictwa w tych inicjatywach.
Polecam czytelnikom korzystanie z resztek lata na północnej półkuli i upewnienie się, że będą gotowi na bardziej burzliwą jesień, niż zazwyczaj. Głównymi polami bitewnymi będą Japonia i dystrykt federalny Waszyngtonu. Natomiast bandyckiemu państwu Izrael zaleca się usunięcie przywódców hołdujących szatanowi. Po dokonaniu tej operacji naród żydowski zostanie uwolniony od tysiącletniej babilońskiej niewoli. 
Source: Antimatrix.org 
Translator: Ryzsard K.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers