CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Friday, March 22, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 18:03:20192019-03-18
  
Walka o uwolnienie ludzkości od sekty składających ofiary z ludzi czcicieli Szatana (Baala, Molecha itd.) osiąga kluczowy punkt zwrotny, podczas gdy intensywne bitwy szaleją na wielu frontach. W istocie, walka odbywa się między masami sprzymierzonymi z wojskiem większości krajów a głęboko zakorzenioną elitą najwyższego szczebla.
Ludzie, którzy zastanawiają się dlaczego nie miały miejsca masowe aresztowania muszą zrozumieć, że mamy do czynienia z tysiącletnim systemem kontroli, który nie ma zamiaru odejść bez walki. Aby zrozumieć jak głęboka jest królicza dziura, spójrzcie na poniższy diagram.

 Displaying high-tech-freemasons.pdf.
Ta grafika dotyczy nie tylko historii starożytnej ale raczej systemu, który do dziś kontroluje większość władców świata.
Na przykład w zeszłym tygodniu rosyjski wywiad dostarczył nam dowodów, że nie tylko premier Niemiec Angela Merkel ale także brytyjska premier Theresa May i prezydent Litwy Dalia Grybauskaite są  „wszystkie trzy biologicznymi córkami Hitlera Rothschilda i Kasnerów”. „Salamon Rothschild bzyknął Panią Annę Marię Schicklegruber. Alois Rothschild Hitler kochał się następnie z Klarą Polzl Hitler i wystrzelił dzieci w Braunau am Inn gdzie urodził się papież Benedykt z tej samej linii krwi ”- mówią źródła. Jako dowód dostarczyli to zdjęcie, na którym rzekomo jest ta trójka podczas dni szkolenia przywódców w instytucie kontroli umysłu Tavistock:
Zauważają również, że May, który usilnie stara się zablokować Brexit, robi ten sam szatański znak „oka piramidy” co Merkel.
 
Następnie w Kanadzie mamy premiera Justina Castro-Sinclaira, który mógł zamordować swojego przyrodniego brata Michela Trudeau (którego ciała nigdy nie znaleziono). Matka Castro-Sinclaira, Margaret Sinclair, jest córką Jamesa Sinclaira z linii krwi, która założyła masonerię Szkockiego Rytu. Castro-Sinclair ujawnił swoje prawdziwe barwy zdradzając wieloletnią kanadyjską politykę zagraniczną, ślepo popierając reżimy nazistowskie na Ukrainie i w Izraelu, i odmawiając odebrania Banku Kanady spod kontroli kabały.
Jest również dobrze udokumentowane, że francuski prezydent Emmanuel Macron to niewolnik Rothschildów. W rzeczywistości większość tak zwanych światowych przywódców jest niewolnikami, o czym pisaliśmy wcześniej.
Więc kogo wszyscy ci ludzie ostatecznie są podwładnymi? Odpowiedzią nie są fałszywi Żydzi, tacy jak premier Izraela Benjamin Netanjahu. Netanjahu jest po prostu zastępcą bossa, który jest podwładnym wyznawców Czarnego Słońca we Włoszech i Szwajcarii. Zostało to udowodnione przez jego dobrze udokumentowane zaangażowanie w masowe morderstwo w Fukushimie przeciw Japonii. Ten atak był kierowany przez byłego czołowego Jezuitę Petera Hansa Kolvenbacha, który twierdził, że był Szatanem zaraz po tym jak to się stało w rozmowie telefonicznej zarejestrowanej przez NSA – potwierdzają to źródła japońskiego wywiadu wojskowego.
Jeśli więc mamy wyzwolić ludzkość, musimy dokładnie zrozumieć z kim mamy do czynienia a to oznacza, że musimy zejść do kolejnej głębokiej króliczej dziury i spojrzeć na jedną z tajnych rządzących rodzin: Farnese. Poniższe zdjęcia przedstawiają ich rodzinną fortecę, pierwotny pięciokąt, Pentagon w Waszyngtonie – których stworzenia byli organizatorami – i XVI-wieczną mapę pokazującą, że już dawno temu zaplanowali Waszyngton jako centrum światowego rzymskiego faszyzmu, rząd babiloński.
W tym momencie musimy pokazać czytelnikom jak ważne jest to wszystko dla bieżących wydarzeń. Zacznijmy od rzezi w meczecie w Nowej Zelandii w zeszłym tygodniu. Strzelec ma emblemat Czarnego Słońca na plecaku.
Nie zamierzamy zbytnio zagłębiać się w prawdziwą naturę tego ataku (ponieważ zostało to dobrze udokumentowane w innym miejscu), poza komentarzem, że była to ofiara dla Szatana, która miała na celu przywołanie mocy dla kabały.
Spójrzmy teraz na zaangażowanie włoskiej mafii, która przyjmuje rozkazy od wyznawców Czarnego Słońca – w ostatnich wydarzeniach z udziałem Korei Północnej i prezydenta USA Donalda Trumpa.
Zwróćcie uwagę, że spotkanie po szczycie pomiędzy Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong Un nie powiodło się, prezydent Chin Xi Jinping odroczył planowaną na marzec wizytę w USA aby spotkać się z Trumpem. Zamiast tego leci w tym tygodniu do Włoch, aby spotkać prawdziwych szefów.
Powiązane z tym było morderstwo w zeszłym tygodniu szefa mafijnej rodziny Gambino, Franka Cali. Źródło P2 Masonerii powiedziało, że Cali został zabity, ponieważ „Włosko-amerykańska mafia obiecała sukces na spotkaniu Trumpa i Kim Jong Una, ponieważ przeprowadzili operację prania pieniędzy na rzecz Korei Północnej”. Jednakże źródło kontynuowało: „Spotkanie nie powiodło się, ponieważ ideologiczna geopolityka bloków władzy była silniejsza niż pieniądze ”.
W rezultacie rodzina Gambino była zmuszona zapłacić za ogromne straty, ponieważ utknęli się w stosach bezwartościowej waluty Korei Północnej, powiedział. Z tym związany był również nalot na ambasadę Korei Północnej w Hiszpanii, który odbył się tuż przed szczytem Kim/Trump. Nalotu dokonali „dysydenci z Korei Północnej”, według prasy amerykańskiej i „przez CIA”, według prasy hiszpańskiej. Nie ulega wątpliwości, że komputery i telefony komórkowe zostały zajęte w czasie nalotu a japoński wywiad wojskowy podaje, że zawierały one informacje o operacjach prania pieniędzy mafii/Korei Północnej.
W każdym razie źródła P2 Masonerii i czcicieli Czarnego Słońca mówią, że teraz próbują wynegocjować z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami utworzenie „rządu światowej federacji”. Tymczasem wojna ludzi przeciwko kabale nadal szaleje. Najbardziej niszczące z tych ataków były skierowane przeciwko kontrolowanym przez kabałe firmom z branży zaawansowanych technologii. Opłaty karne i antymonopolowe są obecnie przygotowywane przeciwko Google, Facebookowi i wielu innym firmom z branży high-tech, co było szeroko relacjonowane.
Wszystkie te firmy zostaną rozbite a wielu ich kierowników pójdzie do więzienia, mówią źródła Pentagonu. Spójrzcie na poniższy obrazek aby dowiedzieć się, kto naprawdę kontroluje te firmy:
Te firmy high-tech, podobnie jak reszta kabały, nie poddadzą się bez walki. W zeszłym tygodniu pojawili się dwaj demaskatorzy, którzy ostrzegali nas, że planują użyć technologii 5G aby utrzymać kontrolę nad – a może nawet zabić – większością ludzkości. Jeden informator, dyrektor w dużej firmie technologicznej produkującej sprzęt 5G, twierdzi, że jest to niezwykle niebezpieczna technologia. W odróżnieniu gdy wprowadzono 3G i 4G, to źródło mówi, że najwyższe kierownictwo mocno naciska na wdrożenie 5G bez odpowiednich testów bezpieczeństwa.
„Długość fali 5G jest bardzo podobna do tej co ludzkiego mózgu, dzięki czemu można ją wykorzystać do kontroli umysłu” – powiedział. Powiedział też, że chociaż sygnały 3G uderzają w ludzi tak jak piłka do koszykówki, a 4G jak piłeczka golfowa, 5G jest bardziej igłą i może spowodować uszkodzenie mózgu. Ostrzegł również, że 5G będzie wymagać wież transmisyjnych co 100 metrów i będzie niezwykle uciążliwa i nasyci środowisko niebezpiecznymi falami elektromagnetycznymi. Powiedział, że żadne żywe stworzenie, nawet mikroby, nie może przetrwać w laboratorium jego firmy 5G.
Ten dyrektor poradził mi również żebym nie nosił smartfona 4G na ciele i nie ustawiał go w trybie samolotowym, kiedy chodzę spać. Wziąłem jego radę i mogę poinformować, że w rezultacie spałem dłużej i głębiej. Skontaktował się z nami także były oficer wywiadu południowoafrykańskiego, który powiedział, że południowoafrykański reżim apartheidu użył elektromagnetycznych przenośnych częstotliwości do manipulowania zachowaniem czarnych Afrykanów. Powiedział, że w pewnym momencie wykorzystano ich do wzajemnego ataku. Dyskusję na ten temat można zobaczyć od momentu około 45:31 na filmie zamieszczonym poniżej:
Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że Anglosaska Grupa Pięciu Oczu jest świadoma tych niebezpieczeństw i dlatego hamują 5G i z tego samego powodu proszą również Chińczyków o to samo. W innych wiadomościach, w ubiegłym tygodniu doszło do serii pożarów w amerykańskich rafineriach ropy naftowej. Była to prawie na pewno zemsta Wenezueli za ukierunkowane ataki kabały na ich kraj. Prawdopodobnie będzie dużo więcej ataków w ramach zemsty na odsłoniętą infrastrukturę USA. Być może ktoś powinien przypomnieć amerykańskiej klasie rządzącej stare powiedzenie: „Ludzie, którzy mieszkają w szklanych domach nie powinni rzucać kamieniami”.
Amerykańska Agencja Wywiadu Obrony zwróciła również uwagę na olbrzymi nieoczekiwany negatywny skutek wobec kontrolowanej przez kabałe korporacji Boeinga w zeszłym tygodniu. „346 osoby [ofiary Lion air i etiopskiej katastrofy lotniczej] nie zginęły na próżno”, mówią źródła Pentagonu. Ich śmierć „wystawiła na atak rozdęty, marnotrawny kompleks militarno-przemysłowy, podczas gdy Trump został zmuszony do uziemienia samolotów 737, pomimo lobbingu Boeinga przez jego dyrektora generalnego i skorumpowanego Federalnego Urzędu ds. Lotnictwa (FAA)”.
„FAA była w takim stopniu własnością Boeinga, że Trump musiał uziemić 737 osobiście za pomocą zarządzenia wykonawczego, a Etiopia przekazała Francji zbadanie danych lotu i rejestratorów głosu w kokpicie, ponieważ nikt nie ufa USA”, kontynuowało źródło. „FAA została poważnie zdyskredytowana a złoty standard bezpieczeństwa lotniczego znajduje się obecnie w UE i Chinach”, zauważył. Źródła Pentagonu twierdzą, że teraz „zmierzają do cofnięcia certyfikatu bezpieczeństwa 737 i usunięcia funkcji zdalnego przejęcia kontroli Boeinga BHUAP, która pozwala Mossadowi i CIA przeprowadzać takie wydarzenia jak 9/11, Lion Air lub Malezyjski lot 370/17”.
„Inny sojusznik kompleksu wojskowo-przemysłowego, Lockheed, traci sprzedaż gównianego F35 dla sojuszników takich jak Turcja, Tajwan i Niemcy” – zauważa źródło. Źródła Pentagonu dodały: „Rosja buduje lepszą i tańszą broń” co było kolejnym powodem, dla którego Trump musi kontynuować osuszanie bagna. Źródło Pentagonu zauważyło również, że zakończenie sondy Roberta Muellera a także „odtajnienie FISA w celu obalenia Tajnego Państwa, rejestracja agentów zagranicznych organizacji syjonistycznych, ujawnienie 9/11” i inne posunięcia są nadal kontynuowane aby „uczynić Amerykę ponownie wielką.”

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers