World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

Thursday, March 7, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 04:03:2019


 2019-03-04

Świat zmierza teraz do pewnych fundamentalnych zmian, dzięki trwającemu zamachowi stanu przeciwko tajnemu rządowi Zachodu – zgodnie ze źródłami tajnych stowarzyszeń zarówno Wschodu jak i Zachodu. Największą zmianą jest to, że skazany pedofil kardynał George Pell został zwolniony od kontroli nad Istituto per le Opere di Religione (czyli Instytutu Prac Religijnych) – to znaczy Banku Watykańskiego. Oznacza to, że rachunki łapówkarskie dla ponad 6000 tak zwanych światowych liderów wypadły spod kontroli satanistycznej P2 Masonerii, jak podają źródła.

Tytułem przypomnienia: kiedy dana osoba zostaje premierem, prezydentem, dyrektorem banku centralnego itp., wówczas odwiedza ją ktoś z Banku Watykańskiego i wręcza książeczkę bankową z astronomiczną sumą pieniędzy, według P2 Masonerii i innych źródeł. Może to wahać się od 100 milionów dolarów dla głowy małego kraju, lub ponad 1 miliarda dolarów dla lidera dużego kraju, mówią źródła. Następnie mówi się: “Witaj w klubie bogaczy“, ale ostrzega się również, że jeśli on/ona odmówi pieniędzy, zostaną zabici. Jest to słynny wybór między srebrem lub ołowiem, którego tajny rząd używał do kontroli od niepamiętnych czasów.
Osoba, która teraz jest u władzy — członek rodziny królewskiej, której tożsamość utrzymam w tajemnicy ze względów bezpieczeństwa — zgodziła się poprzeć utworzenie agencji przyszłego planowania, która przeprowadzi rozległe projekty mające na celu położenie kresu ubóstwu, powstrzymanie zniszczenia środowiska i umożliwienie wykładniczej ekspansji życia na Ziemi. Istnieje również porozumienie, że proces ten rozpocznie się pewnego rodzaju jubileuszem czyli jednorazowym anulowaniem długu i redystrybucją aktywów.
Zanim jednak rozpoczną się te działania, trwająca de facto wojna domowa na Zachodzie będzie musiała zostać zakończona. Wojna ta, na najgłębszym poziomie, obejmuje arystokratów z linii krwi przeciwko merytokratycznym gnostyckim iIluminatom (kompleks przemysłowo-wojskowy). Na pierwszy rzut oka widzimy marionetkowych rządzących, takich jak Theresa May z Wielkiej Brytanii, Emmanuel Macron z Francji, Angela Merkel z Niemiec i Justin Trudeau z Kanady, którzy są pod ciężkim atakiem. W tym samym czasie linie krwi kontynuują swój nieustanny atak na figuranta iluminatów — prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zacznijmy od tego, jak toczy się walka z Trumpem. Trump jest szantażowany przez linie krwi za liczne zbrodnie, które popełnił. Opowieść poniżej Gordona Duffa zawiera kilka szczegółów, z których wiele niezależnie potwierdziliśmy. Zdajemy sobie sprawę, że Duff pracuje dla grupy Clinton/Rockefeller, ale mimo to nie opublikowałby tego gdyby nie sądził, że może podeprzeć się tym w sądzie, jeśli Trump pozwałby go do sądu.
Źródła wysokiego szczebla wywiadu wojskowego USA (Illuminaci) uważają, że ​​tylko ktoś, kto może być szantażowany przez linie krwi, może kiedykolwiek mieć pozwolenie, aby kandydować na prezydenta. Właśnie dlatego linie krwi pozwoliły Trumpowi kandydować. Jednak kompleks militarno-przemysłowy (Illuminaci) uważał go za mniejsze zło i postanowił wykorzystać go jako swojego frontmana, ponieważ mogli go wykorzystać do zdobycia najważniejszego “podpisu prezydenckiego“. Ponadto mówią: “Trzymamy go na bardzo krótkiej smyczy.”

Mając to na uwadze, spójrzmy na prawdziwy powód, dla którego w zeszłym tygodniu szczyt między Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-Un’em zakończył się niepowodzeniem. Zasadniczo syjonistyczna frakcja neokonserwatywna amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego poprosiła o kontynuowanie kontroli nad Korporacją Stanów Zjednoczonych w zamian za ofertę wycofania oddziałów USA ze wszystkich zagranicznych lokalizacji. Ta frakcja chciała również sprzedać Stany Zjednoczone aby zdobyć bogactwa mineralne jakie posiada Korea Północna. Chińczykom spodobał się ten pomysł ale amerykańska armia, brytyjska rodzina królewska, japoński cesarz i wielu innych ustawili się w kolejce po to, by zatrzymać to co stanowiło ofertę jednostronnego poddania się Chinom, mówią źródła biorące udział w negocjacjach.
Być może jest to dobry moment aby przypomnieć ludziom, dlaczego wojsko amerykańskie rozpoczęło wojnę w Korei. Wielu Amerykanów myślało wtedy: “Dlaczego powinniśmy dbać o to, co dzieje się w Korei?” Jednak mądrzejsze umysły zwróciły uwagę, że jeśli USA nie wyznaczyłyby linii obrony w Japonii i Korei, nie byłoby w przyszłości nic, co mogłoby zatrzymać liczącą 200 milionów ludzi chińską armię od inwazji na USA przez Alaskę. Ta logika pozostaje prawdą do dziś.
Okay, więc co dalej? Po pierwsze, jak wspomniano na szczycie, Zachód musi zakończyć wojnę domową zanim będzie mógł wynegocjować nową umowę ze Wschodem. Oznacza to negocjowanie rozejmu między liniami krwi a Iluminatami. Oznacza to również, że musimy zakończyć proces usuwania chazarskich gangsterów i satanistów z pozycji władzy.
Na tym froncie władze izraelskie postanowiły ostatecznie oskarżyć ministra przestępczości Beniamina Netanjahu. Prezydent Izraela Reuven Rivlin był odpowiedzialny za podjęcie decyzji o ściganiu Netanjahu za przestępstwa finansowe, ponieważ “jest to najlepszy sposób na zneutralizowanie kogoś takiego a następnie manewrowanie zastępstwem” – wyjaśniają źródła Mosadu. Postawienie Netanjahu przed sądem za zbrodnie wojenne takie jak Fukushima i 11 września przyjdzie później, mówią.
Usunięcie kardynała Pella ułatwi również usunięcie wielu innych osób zaangażowanych w Fukushimę, zgodnie ze źródłami europejskiej rodziny królewskiej. “Kardynał Pell był skarbnikiem Watykanu na rachunkach APSA i IOR … które były centrum prania pieniędzy dla satanistycznej sekty Dziewiąty Krąg, światowego handlu ludźmi i sieci pedofilów. Zamykając 6000 kont za pomocą SIS (MI6), sparaliżowaliśmy cały Watykan i zmusiliśmy Kościół Katolicki do stopniowego programu przyjmowania darowizn elektronicznych (zbiórki kościelnej) w celu dostosowania się do międzynarodowych przepisów dotyczących prania pieniędzy. To oddziela Watykan od włoskiej mafii“, mówią źródła.

“Usunięcie Numeru Trzy w hierarchii było uderzeniem wyprzedzającym a jeśli sprawy nie ulegną znacznej poprawie w Kościele Katolickim, usuniemy również Papieża i może zupełnie załamiemy całą operację“, dodają źródła.
Usunięcie Pella również wstrząśnie sprawami w Australii. Pamiętajcie, źródła australijskiej agencji wywiadu uprzednio powiedziały nam, że premier Kevin Rudd został “zwolniony przez Zarząd Rezerwy Federalnej“, kiedy próbował powstrzymać planowane masowe morderstwo w Fukushimie. Cóż, teraz zastępcy Rudda jako premiera nagle wyszli z ukrycia i zaczęli wspierać skazanego pedofila Pella. To dobry znak, że byli szantażowanymi pedofilami, mówią źródła australijskie.
Źródła europejskich rodzin królewskich również twierdzą, że usunięcie Pella zostało ponadto wsparte przez włoską białą szlachtę, rodzinę Farnese, która ma duży wpływ na prezydenturę Trumpa.
Siły Pentagonu stojące za Trumpem mówią teraz: “Idy Marcowe powinny przynieść 85 000 zamkniętych aktów oskarżenia” i wiele aresztowań w USA. Źródła mówią również: “Jako członkowie kabały Bibi [Netanjahu], Trudeau, May, Macron i Merkel upadają, umowa handlowa z Chinami powinna doprowadzić do rozwiązania problemów Wenezueli, Korei Północnej i powstrzymania potyczki między Indiami a Pakistanem.“
Źródło to wydaje się przyznawać, że obecny reżim w Stanach Zjednoczonych był odpowiedzialny za niedawną próbę rozpoczęcia wojny nuklearnej między Indiami a Pakistanem. Jak pamiętamy, wrogie stosunki między Indiami a Pakistanem wybuchły, gdy amerykańska marionetka Książę Koronny Mohammed bin Salman (MbS) odwiedził Pakistan i Indie. Można się domyślać, że łapówki były wypłacane obu stronom w celu przeprowadzenia tego wybuchu, prawdopodobnie jako demonstracja siły dla Chińczyków.
Świat zasługuje na coś lepszego. Niedawny sondaż opinii Gallupa, przeprowadzony w 133 krajach, pokazuje, że tylko 31% osób popiera przywództwo USA, a 40% sprzeciwia się temu. Jest to mniej więcej tyle, ile wynosi poparcie Rosji na poziomie 30% i poniżej niezbyt klarownego poparcia dla Chin na poziomie 34% lub 39% poparcia dla Niemiec.
To, co pokazuje bardziej niż cokolwiek innego, to, że świat nie chce wymienić przywództwa USA na chińskie przywództwo; potrzebuje czegoś nowego. Że wkrótce może pojawić się coś nowego. Pamiętajcie — ludzie, którzy kiedyś kierowali planetą nie kontrolują już rachunków na łapówki dla tzw. światowych przywódców, których widzimy publicznie. Oznacza to, że dostaną nowe instrukcje od przełożonych. Wyzwolenie planetarne jest bliskie.

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers