FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, March 28, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 25:03:20192019-03-25

Miesiąc marzec kontynuuje szaleństwo z bezprecedensowym historycznym wydarzeniem – powstaniem pierwszego w historii rządu światowego – rozwijającym się na naszych oczach. Loża masońska P2, ludzie, którzy stworzyli monoteizm, zawarła umowę z tajnymi stowarzyszeniami azjatyckimi by stworzyć „rząd światowej federacji ” – potwierdzają źródła P2 i tajnych stowarzyszeń azjatyckich. Jedynymi osobami stojącymi teraz na drodze są czciciele szatana i fanatyczni syjoniści, którzy wciąż trzymają się starożytnych zabobonów. Potwierdza to wiele wydarzeń. Na przykład spójrzcie na ten obraz negocjacji między Chinami a Monako w oficjalnym chińskim serwisie informacyjnym Xinhua.
Czy to wygląda na negocjacje między krajem o powierzchni dwóch kilometrów kwadratowych z populacją 38 400 a rządem 1,4 miliarda Chińczyków? To co naprawdę się dzieje, to fakt, że Monako jest siedzibą bardzo potężnej i tajemnej monakijskiej loży masońskiej, znanej również jako P2. Oznacza to, że Monako jest potężnym miastem-państwem rywalizującym z Waszyngtonem, D.C., londyńskim City i Watykanem – podają źródła P2. Dyskutują o współpracy „w takich dziedzinach jak nauka i technologia, innowacje, ekologia i ochrona środowiska, ochrona przyrody i energia odnawialna”.

Chińskie oficjalne media otwarcie mówią także o „nowej erze”, jakby już się rozpoczęła. Opisując wizytę chińskiego prezydenta Xi Jinpinga we Włoszech, Xinhua donosi: „Chiny są gotowe uścisnąć dłonie z Włochami aby zdecydowanie utrzymać kierunek stosunków dwustronnych w nowej erze” i negocjować „główne kwestie takie jak sprawy ONZ, globalne zarządzanie, zmiany klimatyczne i program działań na rzecz zrównoważonego rozwoju do roku 2030. ”
Tajne stowarzyszenia azjatyckie postanowiły negocjować bezpośrednio z włoskimi tajnymi stowarzyszeniami po nieudanym spotkaniu na szczycie 27 lutego między prezydentem USA Donaldem Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong-Un. Szczyt ten dał im do zrozumienia, że Trump nie dowodzi tak naprawdę, mówią źródła MI6 i azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Dlatego Xi Jinping odwołał swoje zaplanowane marcowe spotkanie z Trumpem i udał się do Włoch „aby spotkać się z prawdziwymi szefami”, przedstawicieli 13 linii krwi, mówią źródła MI6.
Cała ta powierzchowna historia o szczycie Trump/Kim między zubożałym narodem 25 milionów ludzi i supermocarstwem świata rozpada się. Na przykład były szef CIA misji Korea Andrew Kim ujawnił aż tyle kiedy powiedział publiczności w Seulu, Korea w zeszłym tygodniu, że Kim zażądał całkowitej demilitaryzacji zarówno Hawajów, jak i Guam, jak również rozbrojenia amerykańskiej floty morskiej Indo-Pacyfiku.
Fakt, że Kim – rzekomo szef małego, zbankrutowanego narodu – czuł się w stanie wystosować takie żądanie, potwierdza, że jest w rzeczywistości szefem tajnego azjatyckiego stowarzyszenia, tak jak źródła NSA od dawna nam mówią.
W każdym razie kolejny niezwykły znak przyszedł z końcem dochodzenia Roberta Muellera w sprawie „rosyjskiej ingerencji w wybory” ogłoszonego 22 marca – 322, liczba Czaszki i Kości.


Czaszka i Kości są powszechnie znane jako tajne stowarzyszenie z Uniwersytetu Yale, ale Masoni P2 twierdzą, że oryginalną czaszkę i kości można znaleźć w kościele w Rzymie zbudowanym przez matkę cesarza Konstantyna w roku 322. Poniżej znajduje się zdjęcie oryginalnej rzeźby czaszki i kości.
Data ta została wybrana przez ludzi P2 jako znak dla wtajemniczonych o zasadniczej zmianie, według źródeł P2 Masonerii.
Nie jest też przypadkiem, że Japonia ogłosi nazwę swojej nowej ery 1 kwietnia i wprowadzi na urząd nowego cesarza 1 maja, podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
Narodziny nowej ery będą również widoczne przy implozji syjonizmu, zgadza się wiele źródeł. Źródła Pentagonu twierdzą, że jeśli Izraelczycy ponownie wybiorą czczącego szatana masowego mordercę Benjamina Netanjahu na premiera, to nastąpi krótka, ostra kampania wojskowa w celu usunięcia zbrodniczych reżimów izraelskiego i saudyjskiego. Prawdopodobnym czynnikiem byłby ruch Rosji, Turcji, Iranu, Syrii, Iraku, Jordanii i Egiptu w celu przejęcia Wzgórz Golan, mówią źródła Pentagonu. Źródła dodają, że „nielegalne” uznanie suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan przez Trumpa „nie jest wspierane przez siły zbrojne USA i izoluje Izrael jeszcze bardziej dzięki masowej międzynarodowej opozycji ONZ, UE, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Egiptu, Rosji, Turcji, Iranu itd. ”
Źródła dodają, że Trump „gra marionetkę załatwiającą sprawy dla Izraela aż do pewnego dnia, kiedy przestanie”. Sprawa Golan jest tylko „kolejnym gwoździem do trumny syjonizmu” – kontynuują źródła. Zauważają, że syjonistyczna policja ds. opinii Southern Poverty Law Centre jest w rozsypce a politycy Partii Demokratycznej bojkotują spotkanie organizowane przez grupę lobbingową AIPAC (American Israel Public Affairs Committee). Bojkotują, ponieważ większość amerykańskich Żydów uświadamia sobie fakt, że to syjoniści byli naprawdę odpowiedzialni za holokaust i odwracają się od nich.
Inne oznaki upadku syjonizmu były również widoczne w zeszłym tygodniu podczas gdy „syjonistyczny darczyńca Bob Kraft może zostać zmuszony do sprzedania drużyny piłkarskiej Patriots, a Brown University staje się pierwszą szkołą z prestiżowej ósemki, w której studenci głosowali w 69% za pozbyciem się korporacji prowadzących interesy z Izraelem” zauważają źródła. Źródła Pentagonu mówią, że publikacja raportu Muellera uniewinniającego Trumpa doprowadzi do odtajnienia FISA, opublikowania raportu Inspektora Generalnego Departamentu Sprawiedliwości, otwarcia aktów oskarżenia i trybunałów wojskowych. Słyszeliśmy to już wcześniej i uwierzymy w te trybunały kiedy rzeczywiście się wydarzą. Dobrym sposobem na rozpoczęcie byłoby aresztowanie Jareda Kushnera. Nie zapominajcie, że budynek Kushnera 666 Fifth Avenue był miejscem, w którym opracowywali mikroczipy „znaku bestii”, by wszczepiać je w ludzkie głowy. Istnieje wystarczająco dużo dowodów na to, że Kushner popełnił przestępstwo, by nawet twierdzić, że jest Antychrystem.
Były oficer operacyjny CIA Robert David Steele zauważa na tym froncie, że „książka Kushner, Inc. wywołała burzę artykułów medialnych skierowanych w stronę Jareda Kushnera, który idzie w ślady jego ojca – prosto do więzienia. Od korzystania z WhatsApp do komunikowania się ze światowymi liderami, omijania wszystkich oficjalnych protokołów i kanałów komunikacji, zdradzania zaufania prezydenta na wielu poziomach, łamania wielu przepisów dotyczących oszustw, podatków i nieruchomości Kushner zdaje się zmierzać w kierunku zwolnienia z Białego Domu i haniebnego końca. Jego żona – i córka prezydenta – została ujawniona jako próżna lalunia z poczuciem uprzywilejowania, która przeczy przekonaniom”.
Oprócz usunięcia Kushnera ludzie pytają, dlaczego szeroko znani pedofile nie są łapani. Strona internetowa Qanon opublikowała ostatnio wiele dowodów łączących znane osobistości wysokiego szczebla z Wyspą Pedofilską Jeffreya Epsteina. Ponieważ Trump był gościem na tej wyspie i jest teściem Kushnera, może sam zostać usunięty jeśli nie podejmie działań na tych frontach, podają źródła CIA.
Kryminalne dochodzenie w sprawie Boeinga dotyczące zdalnego porwania i rozbicia samolotów jest co najmniej znakiem, że pewne działania przeciwko kabale w Stanach Zjednoczonych już się rozpoczęły. Nawet pełniący obowiązki Sekretarza Obrony Patrick Shanahan jest pod nadzorem za jego zaangażowanie, mówią źródła Pentagonu.
Źródła podają, że to dochodzenie „doprowadzi do zbadania przepłaconego przez niego sprzętu wojskowego” i korupcji w Departamencie Obrony oraz kompleksie wojskowo-przemysłowym, a także korupcji rządu korporacyjnego i rządu amerykańskiego. Trwające publiczne ujawnianie przestępstw oligopoli z branży high-tech, to kolejny znak. Najnowszym przykładem jest potwierdzenie, że firmy technologiczne nielegalnie i systematycznie używają telefonów komórkowych do podsłuchiwania ludzi w celach komercyjnych i innych. Jeśli w to nie wierzycie, spróbujcie porozmawiać o produktach, które zamierzacie kupić a następnie zobaczcie jakie reklamy pojawią się przy następnym surfowaniu po Internecie.
Oczywiście syjoniści nie poddadzą się bez walki. Na przykład firmy high-tech starają się uzyskać chińską ochronę w zamian za transfer technologii do Chin. Częściowo wiąże się to z obietnicami zapewnienia Chińczykom pełnego opanowania populacji świata dzięki technologii kontroli umysłu 5G  – podają źródła Pentagonu. Pentagon dokłada wszelkich starań aby to powstrzymać, dodają. Pobieżne potwierdzenie tego można zobaczyć tutaj:
Syjoniści będą również starali się używać grafiki komputerowej do rozpowszechniania dezinformacji i propagandy. Najnowszym przykładem jest kolejny fałszywy film Neila Keenana.
Zauważcie, że Keenan w tym filmie ma żydowską jarmułkę podczas gdy prawdziwy Keenan był katolikiem. Mój kontakt CIA w Indonezji, który mówi lokalnym językiem i jest tam od 20 lat, potwierdził, że władze Indonezji nie mają żadnego zapisu o wjeździe Neila Keenana do ich kraju. Zauważa, że ten najnowszy film i publikacja zbiegły się w czasie z obiegiem realnych obligacji roszczących sobie prawo do 91 173 ton indonezyjskiego złota. „To kolejny sposób w jaki [bankrutujący] Rothschildowie próbują uzyskać dostęp do bunkrów [złota], ale tak się nie stanie”, mówi. Prawdopodobnie będzie więcej eksplozji, sabotażu, zaaranżowanych katastrof pogodowych i więcej podczas gdy umierająca syjonistyczna bestia rozpycha się we wszystkich kierunkach.
Zjednoczone Królestwo, na przykład, przygotowuje się na burzliwy, ciężki Brexit z planami ewakuacji swoich przywódców do bunkrów – mówią źródła MI6. Wojsko brytyjskie przygotowuje się do przejęcia logistyki, takiej jak dostawy żywności i paliwa w przypadku zamknięcia komputerów systemu finansowego (bankomaty itp.).
Na koniec w tym tygodniu zauważamy, że wiele osób może potępić tego pisarza jako „globalistę”. Pragnę przypomnieć czytelnikom, że wszystko co robię, to przedstawianie świata takim, jakim jest naprawdę a nie takim, jakim chciałbym aby był. Jednak świat musi współpracować aby zatrzymać trwające na Ziemi planetarne masowe wymieranie – to właśnie próbują zrobić światowi przywódcy.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers