CROATIAN  ENGLISH   ESPAÑOL  GREEK  NEDERLANDS  POLSKI  PORTUGUÊS EU   PORTUGUÊS BR  ROMANIAN  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

 

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

 

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent. It is evident that War Clouds are gathering. The signs are everywhere, with media coverage and open talk of war in many countries. The RAND Corporation have for years been preparing military scenarios for World War III, and NATO is reported to be currently doing so. Vast movements of NATO troops and equipment are either in preparation or process to surround Russia. The US is surrounding China with military bases including the world's largest in Guam. Both China and Russia are surrounded with nearly 400 US biological weapons labs. Iran is entirely vulnerable from the American military build-up in the Middle East.

READ MORE

   

FREE JULIAN ASSANGE

Thursday, March 14, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 11:03:20192019-03-11, Benjamin Fulford


Papież Franciszek został zwolniony z rządzenia w ramach umowy negocjowanej pomiędzy Gnostyckimi Iluminatami a rządzącymi 13 liniami krwi, powiedziały dwa źródła, jedno z europejskiej rodziny królewskiej a drugie – szef Pentagonu. Dwa zachodnie ośrodki władzy, jeden oparty na merytokracji, drugi na władzy historycznej, zgodziły się na jubileusz i masową kampanię, by “ocalić planetę” – mówią źródła.
Gnostyccy Iluminaci, najsilniejsi w kompleksie militarno-przemysłowym i linie krwi, które kontrolują finanse i media, zgodzili się na kompromis, ponieważ muszą przedstawić zjednoczony front zachodni aby zawrzeć umowę z odradzającą się Azją, powiedzieli.
Franciszek, który może zostać figurantem, został zwolniony z rządzenia z powodu fiaska skazanego pedofila, kardynała Pella, który zarządzał Bankiem Watykańskim, mówią źródła. Watykan i Bank Watykański z 6000 rachunkami na łapówki dla tzw. “światowych liderów” są teraz zarządzane przez “trójkę kardynałów” – mówi źródło Pentagonu.

Publicznie, ta zasadnicza zmiana widoczna jest w fakcie, że ostatnio dziesięciu kardynałów zostało suspendowanych. Ostatnim był francuski kardynał Philippe Barbarin, skazany w zeszłym tygodniu za ukrywanie pedofilii.
Oto, co przedstawiciel 13 linii krwi miał do powiedzenia na temat sytuacji: “Kardynał Pell dopuszczał i akceptował Satanistyczne Zwyczaje na naszych rozkazach.” Dodał, że inni kardynałowie zostali usunięci w ramach procesu “odstawienia ich” poza “satanistyczne praktyki.” Papież Franciszek został zwolniony, ponieważ był zbyt szeroko znany w National Cyber ​​Security Center (Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa). Jego przeszłe życie w Argentynie powróciło, by go prześladować.
Nikt – nikt w świecie zewnętrznym – nie może zajmować urzędu, jeśli nie może być kontrolowany przez pójście na kompromis – mówi źródło. Ponadto dzisiaj (11 marca 2019 r.) przypada ósma rocznica ataku masowego morderstwa na Fukushimę w Japonii a porozumienie zostaje osiągnięte po części dlatego, że liniom krwi grożono odwetem za ten atak, chyba że osiągną porozumienie, mówią źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia.
Ponadto, źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia twierdzą, że Zachód musi ukończyć sprzątanie przed osiągnięciem ostatecznego porozumienia w sprawie ratowania planety. Na tym froncie trwały atak na syjonizm – główne źródło zachodniego zła – jest dobrym znakiem. „Prawdziwe słowa Kongresmena Ilhana Omara o syjonistycznym wpływie na Kongres USA (nie oparte na głosach – jest tylko dziewięć milionów wyborców żydowskich – ale raczej na przekupstwie, szantażu i kłamstwach) rzuciły Partię Demokratyczną w kryzys, który może doprowadzić do jej upadku. Źródła CIA i Pentagonu twierdzą, że Jared Kushner i John Bolton wkrótce zostaną zwolnieni z Białego Domu a prezydent Trump ujawni prawdę o 11 września w taki sposób, aby zakończyć wpływ syjonistów na gospodarkę USA, rząd i społeczeństwo ” – tak były oficer operacyjny CIA Robert David Steele opisał sytuację.
Źródło Pentagonu zgodziło się, mówiąc: „Syjonizm jest martwy. Ich lobby zostało zneutralizowane podczas gdy Izba przyjęła rezolucję 407 do 23, która nie udzieliła reprymendy Ilhanowi Omarowi ale złagodziła antysemityzm, a przewodnicząca Izby Nancy Pelosi zwolniła swojego żydowskiego szefa sztabu Danny’ego Weissa. ” Teraz Syria formalnie ostrzegła Izrael aby wycofał się ze Wzgórz Golan lub stawi czoła wojnie.
Syria zrobiła to, ponieważ ma poparcie Turcji, Rosji i Iranu by zmusić Izrael do poszanowania prawa międzynarodowego, podczas gdy wojsko amerykańskie dało jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie walczyć o Izrael – według Pentagonu i innych źródeł.
Źródła rodziny królewskiej i Pentagonu potwierdziły, że izraelski arsenał nuklearny – „jego opcja Samsona” – został zneutralizowany, dlatego też to zbójeckie państwo może być teraz zmuszone do zaprzestania mesjanistycznych antyspołecznych zachowań. Jeśli sądzą, że Bóg chciał aby zabili ponad 100 milionów ludzi, aby mogli odbudować starożytną świątynię – wyraźnie nie rozumieją Boga. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych zamierzone zabójstwa kluczowych osób odbywają się w przyspieszonym tempie aby przywrócić demokrację i rządy prawa, podają źródła CIA. „Młot już niedługo spadnie podczas gdy prokurator generalny Bill Barr spotkał się z Johnem Huberem przed odtajnieniem FISA i masowymi aresztowaniami” – zauważyło źródło Pentagonu. Źródło odnosiło się do faktu, że Huber jest zmuszony w końcu podjąć działania przeciwko Hillary Clinton, Obamie itd. w sprawie Uranium One itp.
Przemysł farmaceutyczny jest również „atakowany podczas gdy Eli Lilly zmuszono do wprowadzenia generycznej insuliny za połowę ceny podczas gdy dyrektor FDA i naganiacz Big Pharmy Scott Gottlieb został zwolniony za naciskanie państw na anulowanie odstąpienia od szczepionek”, podają źródła Pentagonu. Ten krok, by wprowadzić obowiązkowe szczepionki, był ostatnią desperacką próbą chazarskiej mafii, by użyć toksycznych szczepionek do zamordowania dużego odsetka ludności w próbie ocalenia siebie przed sprawiedliwością – podają źródła CIA.
Ogromna, tajna wojna prowadzona jest również przez mafię chazarską aby przejąć kontrolę nad zasobami Afryki w desperackiej próbie uniknięcia bankructwa ich Korporacji USA z siedzibą w Waszyngtonie, mówią źródła Mossadu i CIA. Afryka jest prawie dwa razy większa niż Rosja i większa niż Kanada a także większa niż Chiny i Stany Zjednoczone razem wzięte. Ostatnią rzeczą, jakiej chce chazarska mafia, jest odzyskanie przez Afrykanów kontroli nad własnymi zasobami.
Najbardziej widocznym ostatnim krokiem w tej tajnej wojnie by
ła katastrofa w niedzielę etiopskiego samolotu Boeing 737. Źródła Mosadu mówią, że samolot został zdalnie porwany a jego pasażerowie, w tym 19 urzędników ONZ, zostali zabici w ramach próby zakłócenia konferencji ONZ mającej na celu położenie kresu ubóstwu i zniszczeniu środowiska w Afryce.
Jednak zdalne porwanie tego samolotu wydaje się być naprawdę głupim posunięciem Chazarów i prawdopodobnie doprowadzi do bankructwa Boeing Corporation. Dzieje się tak, ponieważ po raz drugi od czterech miesięcy samolot Boeinga został rozbity za pomocą zdalnego sterowania przez mafię chazarską. Chiny, Ethiopian Air (największa linia lotnicza w Afryce) i Kajmany uziemiły wszystkie Boeingi 737 a inne linie lotnicze i kraje z pewnością będą podążać za nimi, dopóki zdalnie sterujący porywacze nie zostaną pozbawieni kontroli nad Boeingiem.
Z pewnością nie jest przypadkiem, że po tym jak wszyscy oficerowie wojskowi opuścili reżim Trumpa, dyrektor Boeinga Patrick Shanahan, został mianowany sekretarzem obrony USA. Shanahan nie ma prawdziwej władzy nad wojskami amerykańskimi, ponieważ nie są już posłuszni upadłemu rządowi korporacyjnemu z Waszyngtonu, jak podają źródła Pentagonu. Oto co źródło Archiwum X miało do powiedzenia na temat sytuacji: „Wiele rodzin jaszczurczych ma udziały w Boeingu a Boeing jest związany z Lockheed Martian [sic]”.
W każdym razie tajna walka o Afrykę trwa nadal na innych frontach, zwłaszcza w zakresie kontroli zasobów mineralnych. Wskazówki dotyczące tej wojny można zobaczyć w różnych najnowszych nagłówkach wiadomości. Najbardziej dziwaczna była historia śmierci diamentowego miliardera Ehuda Lanaido „podczas operacji powiększania penisa”.
W rzeczywistości „został zabrany do specjalnej prywatnej kliniki na Avenue des Champs-Elysees w Paryżu późną nocą, długo po zamknięciu kliniki” – podało źródło Mosadu. „Był bezpośrednim konkurentem Benny’ego Steinmetza, który jeszcze kilka miesięcy temu był ścigany przez kilka rządów, w tym w Belgii i Afryki, za miliardy dolarów rzekomo należnych z tytułu podatków od nielegalnych zakupów i sprzedaży przemyconych surowych i oszlifowanych diamentów z Angoli i Sierra Leone przez wiele lat ” – kontynuowało źródło. „Ci dwaj dealerzy diamentów – jedni z największych na świecie handlarzy diamentami – byli celem tych na samym szczycie. Jeden został usunięty a jeden umieszczony na piedestale jako Król biznesu.
Zauważcie jak niedaleki jest czas wzlotu i upadku dwóch tytanów” – zauważyło źródło. Oto drugi nagłówek, do którego odnosił się: „Górniczy miliarder kończy zacięty spór z Gwineą po miesiącach tajnych negocjacji”.
Jeśli przeczytacie artykuł zobaczycie, że Steinmetzowi pomogła osoba, która jest w syjonistycznej chazarskiej mafii, w tym George Soros (tzn. jego wycinanka), Tony Blair i Nicholas Sarkozy.
Z tym związana była również wiadomość, że indyjski potentat diamentowy Nirov Modi ma zostać poddany ekstradycji. Modi rzekomo zbiegł z ponad 2 miliardami dolarów z indyjskich banków. „Powiedziano mi, że zostanie aresztowany i zostanie ‘dzieckiem plakatu’, aby system prawny pokazał światu, że nie można uciec przed długim ramieniem sprawiedliwości” – powiedziało źródło Mosad. „Nie zapominajcie, że nie jest on jednym z wewnętrznych ‘chłopców’ – niewłaściwą linią krwi, a zatem zbędnym w tej grze o tron ​​z chazarskimi syjonistami dodał.
Dalszy rozwój związany z ciągłym zagrabianiem zasobów afrykańskich można zobaczyć w liście do redakcji wysłanym przez ludy Khoi-San, którzy ostrzegli przed użyciem fałszywego króla w próbie kradzieży ich ziemi i zasobów. Chazarska mafia próbuje również w podobny sposób zdobyć zasoby w Ameryce Południowej. Tam najnowszym posunięciem było użycie broni cybernetycznej i energetycznej do sabotowania sieci energetycznej Wenezueli. Reszta świata zgodziła się nadal finansować wojsko USA i przekształcić je w dobroczynne siły obrony planetarnej. Mogą zacząć zarabiać pieniądze robiąc obławy na wszystkich tych przestępców i umieszczając ich w więzieniu lub zabijając.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers