FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Thursday, March 7, 2019

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 25:02:2019


2019-02-25 

Chazarska mafia jest w stanie głębokiej paniki ponieważ coraz więcej ludzi, w tym wielu Żydów, budzi się wskutek ich potworności. Dlatego grają ich kartą atutową (ang. trump) szantażując Prezydenta USA Donalda Trump aby sabotować przywrócenie Republiki Stanów Zjednoczonych i zapobiec rozpoczęciu trybunałów wojskowych, mówią źródła Pentagonu i MI6.
Trump idzie także w parze z jego zięciem Jaredem Kushnerem wobec planu Chabada (2800 gojów niewolników dla każdego Żyda), aby rozpocząć III Wojnę Światową od wojny z Iranem, mówią źródła. W rezultacie wywiad wojskowy USA dochodzi do wniosku, że Trump musi odejść.

“Donald Trump jest prezydentem pokoju Pentagonu, więc wokół niego jest znacząca obecność wywiadu wojskowego. Naprawdę, nie chcieliśmy jego ani innego ale musieliśmy go umieścić tak, żeby sprawa Busha mogła przejść, ” wyjaśniło źródło wywiadu wojskowego wysokiego szczebla. W rezultacie Barbara Bush i George Bush Sr. zostali straceni na zdradę, powiedziało źródło.
Jednak teraz, gdy Trump umieścił Prokuratora Generalnego z czasów ery Busha Sr. Williama Barr’a ponownie jako Prokuratora Generalnego, dał on znak dla wszystkich, że nie będzie ścigał sprawców 9/11 lub jakichkolwiek innych członków rodziny przestępczej Bush/ Clinton. Trump również blokuje trybunały wojskowe i inne formy sprawiedliwości od posunięcia się naprzód, mówią źródła Pentagonu.

Wiele osób, w tym autor niniejszego raportu, miało nadzieję, że Trump będzie wyzwolicielem USA. Jednak zatrudnianie przez Trumpa radykalnych neokonserwatywnych podżegaczy wojennych, takich jak Jeff Bolton i skazanych przestępców, takich jak Elliot Abrams, zmusiło nas do przekonania, że Trump to uszkodzony towar.
Jeśli chcecie innego znaku, że coś jest nie tak z prezydenturą Trumpa, zadajcie sobie pytanie, dlaczego Trump próbuje przenieść technologię broni jądrowej do zbójeckiego państwa Arabii Saudyjskiej.
Źródła Pentagonu twierdzą, że robi to dla jego mistrzów z Chabadu aby rozpocząć nuklearną wojnę światową, poprzez użycie broni nuklearnej przez Arabię ​​Saudyjską wobec Iranu.
Powodem tych nienaturalnych działań Trumpa jest poważny szantaż, mówią źródła Pentagonu i MI6. Mówiąc konkretnie: “Trump jest na filmie uderzając w głowę dziecka.” Potwierdzają to źródła zarówno brytyjskiego, jak i amerykańskiego wywiadu wojskowego. Obecnie pojawiają się publicznie dowody potwierdzające. W szczególności The Miami Herald robi prawdziwą pracę dziennikarską, ujawniając skazanego pedofila Jeffa Epsteina, którego Wyspę Orgii Trump często odwiedzał. Teraz sędzia orzekł, że Sekretarz Pracy Trumpa Aleksander Acosta złamał prawo, kiedy potraktował łagodnie Epsteina ws. zarzutów o pedofilię. Zapytany o to, Trump powiedział: “Nie wiem zbyt wiele na ten temat. Zrobił świetną robotę jako Sekretarz Pracy. Wydaje się, że było to dawno temu.“
To, nawiasem mówiąc, Trump miał do powiedzenia na temat Epsteina: “Wspaniały facet. Jest z nim dużo zabawy. Mówi się nawet, że lubi piękne kobiety tak samo jak ja a wiele z nich jest po młodszej stronie. “
Obudźcie się i uświadomcie sobie co się dzieje, ludzie – Trump stał się przeszkodą dla sprawiedliwości w USA. Publicznie dołączył do radykalnych fanatyków z Chabadu, którzy od dziesięcioleci próbują rozpocząć III Wojnę Światową. Moje pytanie brzmi: dlaczego wojsko nie chwyta Abramsa, Boltona, Kushnera itd. i nie umieszcza ich w więzieniu — tam, gdzie ich miejsce?
Co wi
ęcej, dlaczego nie znajdą filmu, którym Trump jest szantażowany i nie użyją go, by zmusić go do rezygnacji? Możecie rozpocząć poszukiwania przesłuchując Epsteina. W każdym razie, pomimo nienaturalnego zwrotu Trumpa w kwestiach takich jak 9/11, źródła Pentagonu twierdzą, że został zmuszony przez wojsko do podjęcia działań przeciwko figurom niższego szczebla. “Syjoniści zostali obrani za cel po tym, jak Trump spotkał się z wojskowym dowództwem w październiku 2017 r., aby rozpętać burzę z Harveyem Weinsteinem, a następnie królem kasyn Las Vegas Steve Wynnem (Weinberg), a następnie tytanem CBS Les Moonves, a obecnie miliarderem właścicielem New England Patriots, Bobem Kraftem i wieloma innymi.”
Ponadto “operacje szpiegowskie Mosadu mające na celu pomoc żydowskim przestępcom zostały również zneutralizowane przez zamknięcie Grupy Psy i ujawnienie Black Cube (Czarny Sześcian), a także oprogramowania szpiegującego Pegasus“, mówią źródła Pentagonu. Co więcej, “gejowski sługus Boltona i izraelski naganiacz Richard Grenell został odrzucony jako ambasador ONZ“, zauważają źródła. Usunięcie wyższych rangą pedofilskich kardynałów katolickich jest kolejnym pozytywnym znakiem, że pedofilska sieć szantażu mafii chazarskiej jest rozmontowywana.

Suspensowanie w zeszłym tygodniu drapieżnika seksualnego — byłego kardynała D. C. Teda McCarricka najprawdopodobniej doprowadzi do suspensy skazanego pedofila, kardynała George’a Pella, byłego szefa Banku Watykańskiego, jak podają źródła. Chazarska mafia broni się szukając chińskiej ochrony i sponsorowania. Trump był w stanie zakończyć zawieszenie działalności rządu USA i zdobyć fundusze na utrzymanie działającego aparatu w Washington DC, oferując chińską kontrolę nad Japonią i Półwyspem Koreańskim, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami bliskimi Cesarzowi. W ramach tego porozumienia siły amerykańskie wycofają się z Japonii i Korei na Hawaje – twierdzą źródła. Będzie to przedmiotem dyskusji, kiedy Trump spotka się w tym tygodniu z północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-un’em.
Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia niezależnie potwierdzają, że Chiny otrzymały obietnicę kontroli nad Japonią. Mówią, że jedyną rzeczą, którą wybrał Trump, było opóźnienie tej umowy, którą już wynegocjowała Hillary Clinton. Kolejny znak podlizywania się chazarskiej mafii Chińczykom pojawił się w zeszłym tygodniu, gdy Saudyjski klon Książę Mohammed Bin Salman odwiedził Chiny. Udało mu się zdobyć pieniądze z Chin, oferując zbudowanie tam gigantycznej rafinerii i obiecując nauczanie języka chińskiego wszystkich uczniów z Arabii Saudyjskiej. Pokazał także, że jest fałszywym muzułmaninem, popierając umieszczanie przez Chiny ujgurskich muzułmanów w obozach koncentracyjnych.


Saudyjskie i amerykańskie oddziały mafii chazarskiej także szukają chińskiej ochrony, ponieważ Żydzi w końcu odkrywają, że Chazarzy są ich najgorszym wrogiem. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, sprawdźcie ten krótki film na YouTube autorstwa długoletniego, wysokiego rangą urzędnika rządu USA, Steve’a Pieczenika. Pieczenik niezależnie potwierdza co ​​wiele źródeł mówiło mi przez lata: Żydzi pracujący dla Adolfa Hitlera i nazistów zabijali swoich kolegów Żydów podczas II wojny światowej.
Wszystko to było częścią wysiłków aby zmusić Żydów do opuszczenia Europy i przyjazdu do Izraela aby stworzyć tam królestwo dla mafii chazarskiej. Fakt, że Żydzi budzą się w kwestii tej strasznej zbrodni przeciwko nim w imię syjonizmu, doprowadził mafię chazarską do stanu głębokiego strachu. Można to zaobserwować w ruchu francuskiego prezydenta niewolnika Rothschildów, Emmanuela Macrona, aby uczynić z antysyjonizmu przestępstwo.


Ktoś powinien przypomnieć Macronowi o tym, co stało się z Nicolae Ceauşescu z Rumunii lub włoskim Benito Mussolinim po tym, jak próbowali zwiększyć represje aby powstrzymać powszechny bunt przeciwko ich rządom. Ostatecznie w tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych dotyczących naszego raportu dotyczącego próby spieniężenia obligacji wysokiego szczebla w zeszłym tygodniu w imieniu “Doktora” Zvonko Berdika-Alberta. Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówiły: “Dr” Albert był oszustem a nie prawdziwym lekarzem. Mówią, że w pewnym momencie nielegalnie uzyskał dostęp do funduszy Plum Blossom (Mei Hua), a następnie “blisko 50 chińskich generałów” zostało w rezultacie straconych. Mówią: “Doktor” Albert został stracony “ponieważ spowodował cierpienie wielu ludzi.” Jednak sponsorzy obligacji ripostowali mówiąc:
“Początkowo był po niewłaściwej stronie ale potem poświęcił ostatnie 10 lat swojego życia na robienie tylko słusznych rzeczy i dlatego ścigany przez kabał. Był jednak dobrym i przyzwoitym facetem i chciał aby fundusz był wykorzystywany tylko dla dobra ludzi. W ostatnich latach życia sprzeciwiał się kabałowi. Od kiedy przejęliśmy ster, zmieniliśmy jego kierunek z przeszłości. [Umieszczenie] Scotta zamiast Dr A jest całkowicie ludzkości a on walczył po dobrej stronie i w słusznej sprawie przez ostatnie 10 lat. Uczynimy tylko słuszną, sprawiedliwą rzecz dla ludzkości jako całości. “
Ludzie, którzy próbowali spieniężyć ten instrument, wydawali się szczerzy i mieli dobre intencje. Wygląda jednak na to, że ruch z obligacją był ukrytą próbą wykupienia wpływowych poszukiwaczy prawdy, oferując im ogromne sumy na “cele humanitarne“. Problem oczywiście polega na tym, że utrwala to system istnienia tajnej grupy wykorzystującej swoje umiejętności do tworzenia pieniędzy z powietrza aby przekupić lub zapłacić, aby zneutralizować wszelkie sprzeciwy wobec ich rządów. Ostateczną odpowiedzią jest nadal sprawienie, by tworzenie i dystrybucja pieniędzy były publicznie zarządzanym narzędziem a nie ukrytym źródłem boskiej mocy dla wybranych przez siebie osób.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers