FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Sunday, December 23, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 17:12:2018


2018-12-17 Benjamin Fulford, White Dragon Society


W ubiegłym tygodniu kardynał George Pell został uznany przez australijski sąd winnym wykorzystywania seksualnego dzieci, a następnie zwolniony przez papieża Franciszka – ponieważ był “podstarzały“.

To wielka wiadomość w tajnym świecie finansów, ponieważ Pell był osobą odpowiedzialną za sprawy finansowe w Watykanie, a tym samym tajnym kontrolerem większości światowych przywódców rządowych, mówią źródła P2 Masonerii i CIA. Dzieje się tak dlatego, że kiedy większość władców świata przejmuje władzę, odwiedzają ich urzędnicy z Banku Watykańskiego, którzy przekazują im książkę bankową z zapisanym w niej astronomicznym numerem (miliard dolarów lub więcej dla dużych krajów, mniej dla mniejszych krajów). Następnie mówi się im “Witajcie w świecie bogatych” i delikatnie przypomina, że ​​jeśli odmówią przyjęcia pieniędzy, zostaną “usunięci“.
Jest to wybór srebra lub ołowiu, który pozwolił watykańskiej loży masonerii P2, prowadzonej przez potomków Cezarów, potajemnie rządzić większością światowych rządów. 200 przywódców, którzy w zeszłym tygodniu potwierdzili nieuczciwe porozumienie “węgiel powoduje globalne ocieplenie” to wszyscy niewolnicy tego systemu – zgadzają się źródła P2 masonerii i CIA.
Tak więc usunięcie szefa tego tajnego systemu kontroli będzie miało olbrzymie reperkusje dla finansów i polityki światowej, w zależności od tego, kto zostanie wybrany aby go zastąpić a także w zależności od tego, czy ten tajny system będzie mógł być kontynuowany.
Na tym froncie kolejną wielką wiadomością (wciąż nie do końca potwierdzoną, ponieważ pochodzi tylko ze źródła jednej rodziny królewskiej) jest to, że nowy szef Komitetu 300, tajny rząd 13 rządzących rodzin linii krwi, przejmie władzę w przyszłym roku. Oznacza to, że królowa Elżbieta przekaże lejce komitetu młodszej osobie (wskazówka: nie Karol i nie William).
Mając to na uwadze (tj. tylko jedno źródło), oto fragmenty wypowiedzi nowego, wkrótce mianowanego szefa komitetu: “13 rządzących linii krwi i ja mamy dość tego świata i sługusów nadzorowanych przez ich kuratelę. Uciekli wszyscy Suwerenni Szefowie Państw i wszystkie poszczególne rządy zostali zwolnieni. Ordo ab Chao.”
Źródło powiedziało również: “Sir Alexander Younger z MI6 został już poinformowany, wraz z Królową w Londynie i Cesarzem w Tokio,” o tym rozwoju.
W oświadczeniu czytamy dalej, że “dynastia Habsburgów i ich odgałęzienia – w większości kryminalistyczni psychopaci – mają za co odpowiedzieć w ciągu wielu stuleci ludobójstwa w zmniejszaniu populacji przychodzącej jako piekło lub wysoka woda. Całkowita eksterminacja to zbrodnia zarówno przeciwko samej ludzkości jak i wszystkim innym żyjącym ekosystemom.”
Habsburgowie, nawiasem mówiąc, twierdzą, że są potomkami Cezarów a zatem są częścią rodzinnej dynastii, która kontroluje P2 masonerii, Watykan i wielu tak zwanych światowych liderów, mówią źródła P2.
W oświadczeniu czytamy dalej: “Trzynaście rządzących linii krwi musi przejść na większą dyplomację wojskową aby usunąć zgniliznę – tyran to tyran, wielki czy mały – abyśmy wszyscy mogli żyć w ciszy i spokoju i odzyskać przeszłość, teraźniejszość a co ważniejsze, przyszłość, która należy do nas wszystkich. “
Źródło powiedziało również, że to Komitet 300 wspiera nowy Kwantowy System Finansowy, o którym od dawna mówią źródła Pentagonu, aby zastąpić obecny system.
Oto opis źródła nowego systemu:
“System kwantowy-rekurencyjna złożoność – oparty na bankowości centralnej, aby zastąpić równowagę losową lub ręczne ustalanie wskaźników – potajemne ukryte przejmowanie państw – jest złożonym tematem, ale zasadniczo wymaga komputerowych obliczeń kwantowych do analizy stanu i wyników każdej krajowej gospodarki w izolacji i w symfonii a następnie moderowanie podaży i popytu na waluty, co wszystko będzie elektroniczne. “
Źródło podaje również, że system ten byłby w stanie pomóc finansować i zaplanować masową kampanię mającą na celu powstrzymanie niszczenia środowiska i likwidację ubóstwa. Jednak dopóki nie zobaczymy, że taki system zostanie publicznie ogłoszony i dopóki nie zobaczymy olbrzymiej kampanii ratowania Ziemi, musimy nadal wywierać presję na globalną elitę.
Warto w tym kontekście zauważyć, że czarnoksiężnicy P2 czczący Czarne Słońce, chcą pozostać przy władzy poprzez spieniężenie obligacji o wartości “500 dodekalionów” dolarów amerykańskich. Zdjęcie tego można zobaczyć tutaj:
Chcą ją spieniężyć aby sfinansować ucieczkę z tej planety, którą niszczą. Zamiast tego, zgodnie ze źródłami Pentagonu, czeka ich długo odkładana sprawiedliwość.
Źródła Pentagonu twierdzą, że “Przygotowując się do trybunałów wojskowych w styczniu 2019 roku, szef sztabu generalnego Białego Domu, John Kelly odchodzi aby skupić się na fazie bólu, mając jednocześnie ucho na [Prezydenta USA Donalda] Trumpa jako starszy doradca. “
Ci, którzy wciąż myślą, że to tylko plotki a nie czyny, nie zwracają uwagi na wydarzenia, które już mają miejsce w realnym świecie. Na przykład – pogrzeb George’a Busha Sr. dał komuś okazję aby udzielić porady prawnej wyższym rangą członkom frakcji Bush/Clinton, co widać na filmach pod poniższymi linkami.
Źródła w CIA mówią, że te noty prawne są związane z 11 września 2001 r. i innymi przestępstwami popełnionymi przez tę grupę kabały. Ponadto, w przypadku gdybyście tego nie zauważyli – amerykański prawnik z południowego dystryktu nowojorskiego zgodził się zwołać wielką ławę przysięgłych aby przeprowadzić dochodzenie ws. zniszczenia budynku World Trade Center w dniu 11 września 2001 roku.
W zeszłym tygodniu widzieliśmy również zeznania Komitetu ds. Regulacji Reform Amerykańskiego Kongresu, które jasno dowiodły, że Fundacja Clintona była wielką kryminalną działalnością, która wymieniała rządowe przysługi za łapówki. Podczas gdy świadoma część społeczeństwa już dawno to zauważyła, gdy staje się to formalnym świadectwem dla akt Kongresu możecie mieć pewność, że kroki prawne nie są daleko w tyle.
Źródła Pentagonu mówią teraz również, że “aresztowanie dyrektora finansowego Huawei jest sygnałem ostrzegawczym, że kierownictwo zachodnich firm takich jak Goldman Sachs i Deutsche Bank, popełniające oszustwa lub przestępstwa, może również stanąć w obliczu czerwonych ostrzeżeń Interpolu i więzienia.”
Następnie trwa ciągłe neutralizacja izraelskiej broni, narkotyków i handlarzy ludźmi w Ameryce Łacińskiej, Afryce i innych krajach.
Przywódcy mafii chazarskiej wciąż trzymający się kurczowo władzy znajdują się pod ciężkim atakiem. Prezydent niewolnik Rothschildów, Emmanuel Macron, nagabywał rząd w zeszły weekend, uciekając się do odcięcia sieci stacji metra w Paryżu i aranżując ogromne ulewy, aby zapobiec protestom przeciwko rządowi. Protestujący obiecali jednak, że wrócą po przerwie świątecznej w styczniu. Źródło Pentagonu dodaje, że “dni Macrona są policzone, ponieważ jego francuscy generałowie oskarżyli go o zdradę za podpisanie paktu ONZ w sprawie migracji.”
Istnieją również doniesienia, że ​​Fethullah Güllen, prawdopodobnie głowa mafii sabateanskiej, ma być  poddany ekstradycji do Turcji. Postawienie Güllena przed obliczem sprawiedliwości ujawniłoby najróżniejsze brudne tajemnice, w tym prawdopodobne świadectwa o syjonistycznym spisku aby rozpocząć w Trzecią Wojnę Światową.
System przestępczy w Arabii Saudyjskiej również jest atakowany. Senat Stanów Zjednoczonych podjął uchwałę potępiającą saudyjskiego przywódcę Mohammeda bin Salmana za zamordowanie dziennikarza Jamala Khashoggi.
Następnie wstrzymano finansowanie wojny Arabii Saudyjskiej przeciwko Jemenowi. Na koniec USA i Iran zmusiły prokurentów Arabii Saudyjskiej aby zaakceptowali zawieszenie broni w Jemenie, przekazując w ten sposób de facto kontrolę nad tym krajem irańskim pełnomocnikom.
Ponadto, Rosja zmusiła zbójecki reżim w Izraelu do zaprzestania ataków na Syrię, grożąc odwetem. 
Oznacza to, że zbójeckie państwo saudyjskiego Izraela zostaje ostatecznie zmuszone do przerwania toczących się wojen.
Również w odniesieniu do podżegania do wojny, Chińczycy rozpoczęli negocjacje z Pakistanem i Afganistanem aby zakończyć trwającą wojnę w regionie, ponieważ USA straciły tam całą wiarygodność.
Innym poważnym problemem dla chazarskiego motłochu jest to, że ich taktyka, aby rozbijać samoloty i statki powietrzne jest dla nich skazana na porażkę. Źródło CIA w Indonezji mówi, że niedawna katastrofa samolotu Lion Air “zamieni się w coś wielkiego … właściciel Lion Air Pan Rusdi Kirana wie, co tak naprawdę się stało. Jest bardzo ostrożny w swoich słowach a Boeing Company z całą pewnością wie, że lot JT 610 został uprowadzony zdalnie. Ujawnienie prawdy sprowadzi przemysł lotniczy na kolana. Syjonistyczna kabała nie może pozwolić, by prawda wyszła na jaw. Dobra wiadomość jest taka, że ​​prawda jest ujawniana a syjonistyczna kabała i jej agenci są chwytani.”
Wreszcie, w zeszłym tygodniu, Irlandia oddała być może pierwszy strzał w zbrojnej rebelii przeciwko bankom. Tłum zaatakował uzbrojonych strażników bankowych, którzy wypędzili rodzinę z domu, w którym mieszkali od trzech pokoleń. Osiem pojazdów zostało podpalonych a strażnikom bankowym zaatakowanym kijami baseballowymi powiedziano, aby nigdy nie wracali.
https://www.thejournal.ie/child-dies-in-childcare-facility-in-cork-4398447-Dec2018/

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers