FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, December 28, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 24:12:2018


2018-12-24

Wiele znaków i potwierdzeń z wysoko postawionych źródeł wskazuje, że planowany jest restart zachodniej cywilizacji na 2019 rok. Na przykład zawieszenie działalności amerykańskiego rządu przez święta nie ma nic wspólnego z budowaniem muru a wszystkim co ma związek z finansowym restartem i zbliżającymi się trybunałami wojskowymi.
Jednak to co nadchodzi, to coś więcej niż tylko obława na przestępców, którzy przejęli kontrolę i doprowadzili do bankructwa rząd USA – chodzi o naprawienie problemów nękających monoteizm.

Jako że dziś jest 24 grudnia, Wigilia, to dobry czas aby przypomnieć ludziom o historycznej prawdzie stojącej za tym świętem. Faktem jest, że nikt nie wie kiedy narodził się Jezus Chrystus, więc wczesny kościół chrześcijański przejął stare słoneczne święto Nowego Roku i zastąpił słońce Jezusem. W tym rzecz: słońce zachodzi w najbardziej wysuniętym na północ punkcie w dniu 21 grudnia, w czasie przesilenia zimowego. Przez trzy dni po tym wydaje się, że zachodzi w tym samym miejscu a potem 25 grudnia zaczyna zachodzić dalej na południe, oznaczając narodziny słonecznego Nowego Roku. Tak więc Kościół chrześcijański musi wyznać i powiedzieć ludziom prawdę o Bożym Narodzeniu, nie negując w żaden sposób wspaniałych nauk Jezusa Chrystusa i chrześcijaństwa.
Żydzi ze swej strony muszą przestać świętować ksenofobiczną Chanukę i zdać sobie sprawę, że jest całkowicie koszerne, aby świętować słoneczny Nowy Rok (chyba, że ​​uważają, że Stwórca nie stworzył słońca). W każdym razie, Wesołych Świąt dla chrześcijan i muzułmanów oraz Wesołych Wesołych Świąt dla wszystkich.
Kwestie te – wraz z dyskusjami o aktualizowaniu kalendarzy aby dostosować je do ruchów niebios, na których są oparte – będą częścią szerszego publicznego dyskursu w Nowym Roku. Dzieje się tak dlatego, że na najwyższych szczeblach władzy światowej podjęto decyzję o kontynuacji i odbudowie świątyni w Jerozolimie i przekształceniu tego miasta w międzynarodową wolną strefę. Dlatego rok 2019 prawdopodobnie przejdzie do historii.
Przygotowując się do nadchodzących zmian historycznych, żołnierze amerykańscy są wycofywani z różnych stref konfliktu aby utorować drogę światowemu pokojowi – mówią źródła CIA. Źródła Pentagonu zgadzają się dodając, że “Prezydent USA Donald Trump wycofuje się z Syrii, Afganistanu, Jemenu i Ukrainy, aby położyć kres Tajnemu Państwu i Syjonistom, ponieważ globalny reset walut wymaga pokoju i zakończenia działań wojennych.”
Europejskie rodziny królewskie zgadzają się, że trwają przygotowania do restartu globalnego systemu finansowego. Obecny system oparty na amerykańskim dolarze, euro i japońskim jenie jest zbankrutowany i dysfunkcjonalny – wspomniane i inne źródła zgadzają się. Dotyczy to w szczególności Stanów Zjednoczonych, które są bankrutem od pewnego czasu, mówią źródła. Właśnie dlatego obecne zawieszenie działalności rządu USA doprowadzi do pewnego rodzaju reorganizacji rządu amerykańskiego poprzez upadłość.
Na przykład europejskie Rodziny Królewskie przyznały, że historyczne obligacje, roszczenia gospodarstw rolnych i inne roszczenia wobec rządu USA muszą zostać zapłacone ale nie można ich wypłacić bez bankructwa systemu.
Jednak dyskusje z europejskimi rodzinami królewskimi i masonerii P2, która kontroluje Watykan, jasno pokazują, że nie podjęto fundamentalnych decyzji dotyczących tego, jak będzie wyglądał restart.
Oczywiste jest jednak, że obecny system jest zamykany, co można zobaczyć nie tylko w zawieszeniu działalności rządu USA ale także w tym, że w grudniu nie zostały wyemitowane żadne korporacyjne śmieciowe obligacje a rynki amerykańskie spadły najbardziej od szoku Lehmana z 2008 roku.
https://www.zerohedge.com/news/2018-12-16/bond-market-has-frozen-first-time-2008-not-single-junk-bond-prices
Jednak uzgodniono, że powstanie agencja planowania przyszłości o budżecie rzędu wielu bilionów dolarów.
Ramy prawne i finansowe dla tej organizacji są negocjowane za kulisami, zgodnie ze źródłami rodziny królewskiej i masonerii P2.
Inną rzeczą, która została uzgodniona na najwyższym szczeblu, w tym z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami, jest to, że przestępczość zostanie wykorzeniona z systemu, szczególnie w USA.
Na tym froncie, źródła Pentagonu twierdzą, że liczba zamkniętych aktów oskarżenia w Stanach Zjednoczonych osiągnęła granicę 70 tysięcy, dwie ogromne barki więzienne są wysyłane do Zatoki Guantanamo z Nowego Jorku i Kalifornii aby pomieścić wszystkich przestępców, na których są robione obławy.

Kolejną oznaką tego co nadchodzi jest fakt, że Trump wysłał zawiadomienie do przewodniczącego Izby Reprezentantów Paula Ryana, że ​​Narodowe Zarządzenie Wykonawcze ws. Stanu Nadzwyczajnego nr 13818 z 20 grudnia 2017 r. zostało przedłużone na okres jednego roku, blokując nieruchomości i aktywa majątkowe osób zaangażowanych w poważne nadużycia lub korupcję w zakresie praw człowieka “, zauważają źródła.
Przestępcy w Izraelu i Arabii Saudyjskiej również będą musieli stawić czoła sprawiedliwości, obiecują rosyjskie źródła FSB.
W tym celu rząd rosyjski dostarczył szczegółowych i obszernych dowodów na to, że tak zwane Białe Hełmy były kryminalną organizacją, która kradła narządy, fałszowała ataki z użyciem gazu sarin i grabiła historyczne skarby.
Oznacza to, że aktor George Clooney będzie jednym z wielu celebrytów, którzy zmierzają do Zatoki Guantanamo.
Masowo mordujący Premier Benjamin Netanjahu i Mohamed bin oskub ich żywcem Salman to kolejni kryminaliści, którzy otrzymają sprawiedliwość, mówią źródła CIA, Pentagonu i FSB.
Przewidziani do wymierzenia sprawiedliwości są również kryminalni członkowie rodzin Biden, Pence, Clinton, Bush, Rockefeller, Rothschild, DuPont, Iwasaki i innych rodzin, którzy uważali, że są zbyt bogaci aby kiedykolwiek pójść do więzienia, mówią źródła.
Ponadto, źródła Pentagonu twierdzą, że skazanie byłego szefa Agencji Wywiadu Mike’a Flynna, zostało opóźnione do 13 marca 2019 r., “w którym to czasie zrzucone zostaną odtajnione FISA, trybunały wojskowe i inne bomby prawdy“.
Aby upewnić się, że usuwanie przestępców wysokiego szczebla przebiega bezproblemowo źródła Pentagonu twierdzą, że “Trump może wyznaczyć dodatkowego sędziego Sądu Najwyższego aby umocnić prawdziwą konserwatywną większość podczas gdy liberalna czarownica nienawidząca prezydenta USA Donalda Trumpa Ruth Bader Ginsburg umiera na raka. Jest to jeszcze ważniejsze niż Sędzia Sądu Najwyższego Brett Kavanaugh, ponieważ główny sędzia John Roberts został zaszantażowany, by huśtać się z liberałami i on też może zostać usunięty. “
Wiadomość dla Sędziny Ginsburg: twoje cele, takie jak równe prawa dla kobiet i mniejszości, są teraz częścią struktury społecznej, więc proszę wycofaj się z gracją.
Inną rzeczą wartą odnotowania jest to, że w grudniu generałowie Marynarki John Kelly i James Mattis ogłosili swoje rezygnacje odpowiednio jako Szef Sztabu i Sekretarz Obrony Białego Domu. Zobaczyliśmy także ogłoszenie, że szef armii Mark Milley został mianowany następnym przewodniczącym Połączonych Szefów Sztabu, aby zastąpić generała Marynarki Josepha Dunforda.
Zastąpienie wszystkich trzech Marines na szczycie amerykańskiej hierarchii władzy polega po prostu na tym, że osiągnęli cel polegający na byciu czubkiem włóczni, mówią źródła Pentagonu.
Teraz, gdy w Waszyngtonie utworzono przyczółek, Amerykańska Marynarka i Armia zajmą się większymi problemami organizacyjnymi i dotyczącymi przebudowy, które pojawią się teraz, mówią źródła.
Również jedno źródło Pentagonu powiedziało, że Mattis i Kelley chcą opuścić administrację zanim rząd USA oficjalnie zbankrutuje.
Zamiast tego skoncentrują się na nadzorowaniu trybunałów wojskowych po oczyszczeniu establishmentu w Waszyngtonie a przestępcy otrzymają sprawiedliwość, obaj rozważają ubieganie się o urząd publiczny w 2020 r., podaje źródło.
Dobrze jest również usłyszeć, że Robert David Steele otrzymał do rozważenia promocję jako nowy Sekretarz Obrony, od Gordona Duffa redaktora naczelnego Veterans Today – człowieka, który wie lepiej niż większość, że praktycznie wszyscy weterani w domu praktycznie nienawidzą wojny i gardzą tymi, którzy starają się prowadzić wojnę dla zysku.
To dlatego mimo, że Duff jest przeciwny Trumpowi a Steele jest zwolennikiem Trumpa, Duff nadal chce aby Steele pracował jako Sekretarz Obrony w administracji Trumpa.
Prowadzone są poważne dyskusje na temat wdrażania pomysłów Steel’a opartych na “otwartym kodzie na wszystko” w strefie eksperymentalnej (może w Mandżurii) jako jednej z dróg dostarczania tajnej wojskowej wysokiej technologii dla ogólnej populacji w odpowiedzialny sposób. Steele zapytany o swoją nominację obiecał, że jeśli zostanie wybrany nie tylko pozwoli na uwolnienie tajnej technologii wojskowej ale także zrobi wszystko co w jego mocy aby wdrożyć długo oczekiwane i szeroko omawiane ujawnienie tajnego programu kosmicznego.
Nadal nie znamy dokładnego czasu, w którym wszystkie te zmiany będą miały miejsce. Obiecano nam, że w styczniu będą trybunały wojskowe ale termi  globalnego resetu walut jest wciąż nieznany.
Istnieją jednak dwie wskazówki, że maj może być tym czasem. Po pierwsze, nowy japoński cesarz obejmie tron jako przedstawiciel najstarszej trwającej rodziny królewskiej na Ziemi, inne rodziny królewskie mówią o japońskich rodzinach królewskich jako tych, które złożą oficjalną pieczęć, która zainauguruje nowy system finansowy.
Inną, mniej znaczącą wskazówką jest to, że – po tym jak premier Belgii podał się do dymisji w zeszłym tygodniu – król Belgii poprosił go, aby pozostał do maja.


 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers