FREE JULIAN ASSANGE

 

CROATIAN   ENGLISH   GREEK   NEDERLANDS   POLSKI   PORTUGUESE   ROMANIAN  SPANISH  РУССКИЙ

What part will your country play in World War III?

By Larry Romanoff

The true origins of the two World Wars have been deleted from all our history books and replaced with mythology. Neither War was started (or desired) by Germany, but both at the instigation of a group of European Zionist Jews with the stated intent of the total destruction of Germany. The documentation is overwhelming and the evidence undeniable. (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11)

That history is being repeated today in a mass grooming of the Western world’s people (especially Americans) in preparation for World War IIIwhich I believe is now imminent

READ MORE

 
 

Friday, December 7, 2018

POLSKI -- BENJAMIN FULFORD: 03:12:20182018-12-03 Benjamin Fulford, White Dragon Society


Jakikolwiek przyszły historyk będzie wracał pamięcią o tym, jako o wielkim przełomowym wydarzeniu. Masoni P2 – czciciele Czarnego Słońca i twórcy zarówno faszyzmu jak i komunizmu – wzywają do pokoju, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka. To, wraz z usunięciem rodziny Rothschildów spod kontroli banków centralnych, oznacza, że świat ma niebawem wejść na nieznane historyczne wody. Masoni P2 proponują aby świat “kierowany był przez trójcę synów Czarnego Słońca, synów wielkiego Horusa i synów Smoka“, zgodnie z propozycją Vincenzo Mazzary, kawalera Zakonu Krzyżackiego i najwyższego rangą członka P2, który skontaktował się z WDS.
“Synowie Czarnego Słońca” – odnosi się do Masonów P2, którzy wydają rozkazy papieżowi i około 1,5 milionom katolików na świecie. “Synowie wielkiego Horusa” – odnosi się do oka na szczycie piramidy na amerykańskim dolarze, przypuszczalnie nawiązującym do masonów innych niż P2, takich jak Szkocki Ryt i Wielki Wschód, którzy kontrolują większość mówiącego po angielsku i francusku świata. “Synowie Smoka” – odnosi się do azjatyckich tajnych stowarzyszeń, które kontrolują większość wschodniej Azji.

W tej chwili większość czytelników jest prawdopodobnie i słusznie przerażona koncepcją trzech tajnych stowarzyszeń zmawiających się aby dalej rządzić w tajemnicy. WDS oczywiście chce aby wszystko było otwarte i przy pełnym udziale społeczeństwa. Niemniej jednak P2 są potężni; powiedzieli nam z wyprzedzeniem, że zamierzają zwolnić “Przeklętego” papieża (Benedykta XVI) i zrobili to. P2 chwalili się także WDS, że to oni są odpowiedzialni za zorganizowanie tsunami i nuklearnego masowego morderstwa w Fukushimie z 11 marca 2011 roku. W związku z tym fakt, że wzywają do pokoju oznacza, że wiedzą, że obława w końcu się do nich zbliża.
Ten ruch jest również ściśle związany z ogłoszeniem, że Nazista Czwartej Rzeszy, Fuhrer George H.W. Scherff (Bush) nie żyje. Jak twierdzą źródła Pentagonu, “Podczas gdy G20 przygotowywała świat do globalnego resetu walut, 41 prezydent Bush Sr. skonał w dniu 11/30, ponieważ 11 + 30 = 41.”  W rzeczywistości Bush Sr. zmarł w czerwcu, ale ogłoszenie zostało opóźnione do czasu, aż wszystkie przygotowania zostaną podjęte w celu aresztowania wyższych rangą Nazistów (chazarskiej mafii) – jak Hillary Clinton i Barack Obama – podają źródła.
Właśnie dlatego prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump umieścił 27 listopada ponownie na Twitterze ten słynny obrazek z napisem: “Teraz, gdy zmowa ws. Rosji jest udowodnionym kłamstwem, kiedy zaczną się procesy o zdradę?” Odpowiedź na to pytanie – mówią źródła Pentagonu – brzmi: “masowe aresztowania mogą nastąpić po pogrzebie Busha, podczas gdy Gitmo jest obsadzane personelem a Trump może zainicjować trybunały wojskowe zanim nowy kongres zasiądzie 3 stycznia 2019 roku“.
Oficjalne ogłoszenie śmierci Busha Seniora jest ważne, ponieważ, w przeciwieństwie do innych członków jego grupy takich jak Hillary Clinton czy Bush Jr., Bush Senior miał duży wpływ i szacunek na szczycie amerykańskiego Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego. Wraz z nim stracili ostatnią linię obrony.
Ponadto, jeśli chodzi o mowę pogrzebowa, czytelnicy mogą sami przekonać się o jego zaangażowaniu w tak haniebne rzeczy jak zabójstwo Kennedy’ego, wspomnę tylko o częściach pierwotnych informacji, z których czerpałem z moich źródeł  o tym człowieku.
Pierwszą od MI6 była, gdy Bush w lipcu 2007 roku z prezydentem Rosji Władimirem Putinem zaproponował rozpoczęcie nowej zimnej wojny z Rosją, udając sojusznika Chin.
Korzystając z tej zimnej wojny przekształcił G7, Rosję i Japonię, tak aby zwiększyły ich budżety wojskowe aż wszyscy razem mogliby zaatakować Chiny i podzielić je na sześć krajów.
Z pewnością do niedawna była to narracja, po której nastąpiła cała fałszywa antyrosyjska histeria w mediach korporacyjnych.
Ponadto P2 Masonerii powiedziała mi w 2009 roku, że Bush był szefem frakcji, która chciała zabić 90% ludzkości (tak zwanych bezużytecznych zjadaczy) i zniewolić resztę, by stworzyć ekologiczny raj Nazi.
Moje źródła z Archiwum X mówią mi, że Bush, który umarł, był w rzeczywistości “Klonem numer 34“. Jako dowód podano link do “filmu przedstawiającego starego Busha dławiącego się gdy rzekomo jadł sushi i faktycznie umierającego, gdy jego żona Barbara wykończyła go zatrutym suknem. To był 8 stycznia 1992 roku. Szybko został zastąpiony nowym klonem, który już czekał na zapleczu. Szybka zamiana klonów/dublerów. To zostało przygotowane z góry. “

Poprosiłem kontakty wewnątrz japońskiego nadawcy publicznego NHK, aby uzyskać kopię oryginalnej taśmy z tego incydentu, ale najwyraźniej jest ona trzymana w zamknięciu.
W końcowym komentarzu, kiedy autor tego tekstu zwrócił się do Busha Seniora o udzielenie wywiadu, powiedziano mu, że jest na emeryturze i nie udziela wywiadów, ale “wie o tym i wspiera” to, co próbowałem zrobić. Innymi słowy – wydaje się, że zmienił zdanie na temat ludobójstwa i zgodził się na alternatywny plan wielkiej kampanii na rzecz naprawienia planety a następnie ekspansji człowieka we wszechświecie.
To prowadzi nas z powrotem do pokojowych ambicji wspomnianej powyżej loży P2, ktora teraz mówi, że ich proponowany triumwirat “poprowadzi nas w nową erę z nową Jałtą już istniejącą.”
Jałta, możemy sobie przypomnieć, konferencja z 1945 r. Między Winstonem Churchillem, Franklinem Rooseveltem i Józefem Stalinem, gdzie ustalono kształt powojennego świata.
Nowa Jałta, zgodnie z P2, to porozumienie dla sfinansowania wartego sto bilionów dolarów projektu by “zbudować ogromny statek kosmiczny, który zabierze nas na inne planety w ramach projektu, już opracowanego przez NASA“. Oczywiście, źródła wywiadu amerykańskiej agencji obrony wcześniej powiedziały, że NASA oznacza “Not A Space Agency” (“nie agencja kosmiczna”), więc to twierdzenie musi być brane z ekstremalnym sceptycyzmem.
Inną rzeczą, którą P2 miała do powiedzenia było to, że “światowy system finansowy był w stanie stworzyć długi finansowe w wysokości 1,4 tryliona dolarów wobec światowego PKB wynoszącego mniej niż 100 bilionów dolarów. Jest to potwór, którego nie może kontrolować żaden algorytm Centralnego Banku; dobrze o tym wiedzą – zarówno FRB jak i EBC, ale także Chińczycy.
Jest to wynikiem “niszczącej wojny finansowej między Azją i Zachodem, która prowadzi do dalszego tworzenia nowych pieniędzy w sposób, który jest przeznaczony tylko do detonacji systemu finansowego.“ Jako ofertę pokojową, P2 oferuje tę obligację zabezpieczoną przez 46 000 ton złota.
Pomimo tej oferty pokoju, faktem jest, że P2 i ich tajne stowarzyszenia były niezwykle nieudolne w rządzeniu tą planetą i przewodziły ludzkiej nędzy, niekończącej się wojnie i zniszczeniu znacznej części naturalnego świata. Dlatego – zamiast akceptować ich triumwirat – musimy kontynuować walkę z nimi aż do ich całkowitego i bezwarunkowego poddania się.
Na tym froncie, próba chazarskiej kabały (lub mafii) by rozpocząć trzecią wojnę światową została powstrzymana w ubiegłym tygodniu.
“Nie ma cudu Chanuki w tym roku po tym, jak izraelska fałszywa flaga przeciwko Marynarce Wojennej USA by obwinić Iran została zablokowana” – mówią źródła Pentagonu.
Przypuszczalnie ma to coś wspólnego z wiadomością, że wiceadmirał Scott Stearny, który nadzorował amerykańskie służby marynarki wojennej na Bliskim Wschodzie, został znaleziony martwy w sobotę w “pozorowanym samobójstwie“.
Ten incydent, w połączeniu ze wskaźnikami laserowymi Mossadu, które były wycelowane w Trumpa w zeszłym tygodniu, oznacza, że ”Trump może być gotowy do odtajnienia nie tylko FISA ale także akt JFK i 9/11, aby położyć kres Izraelowi i kabale Busha“ – powiedziały źródła.
“Izrael jest na granicy porażki ponieważ jego lotnictwo, jego pociski, jego papierowa kopuła i jego lobby są bezużyteczne, ponieważ Zgromadzenie Ogólne ONZ domaga się zwrotu Wzgórz Golan” – kontynuują źródła.
Zmiany reżimu spodziewane są zarówno w Izraelu jak i u jego klienta, Arabii Saudyjskiej, ponieważ patrioci z tych krajów szukają pomocy świata, aby usunąć Benjamina Netanjahu i jego pupila, tak zwanego Mohammeda bin Salmana. Oznaką tego było, gdy Trump odmówił spotkania z MBS na zakończonym niedawno spotkaniu G20. Ponadto, izraelska policja zaleciła oskarżenie Netanjahu o wielokrotne przestępstwa a jego upadek jest tylko kwestią czasu.
Źródła Pentagonu twierdzą, że Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości informuje sędziów argentyńskich aby “zbadali zarzuty o zbrodnie wojenne przeciwko MBS, UE i ONZ a to pociągnęłoby za sobą Izrael, ponieważ ten uderzył w Jemen“.
Drugim zbirem chazarskiej mafii gotowym do usunięcia jest francuski prezydent niewolnik Rothschildów – Emmanuel Macron.
Masowe demonstracje mające na celu pozbawienie urzędu Macrona nadal szaleją we Francji, gdzie 84% Francuzów popiera protestujących. Zbiry z reżimu Macrona używają prowokacyjnych agentów aby stworzyć brutalne incydenty jako pretekst do ogłoszenia stanu wojennego. Jednak francuscy demonstranci opublikowali filmy pokazujące, że brutalni protestujący pracują dla policji.

 “Kiedy Macron zadeklaruje stan wojenny, francuskie siły zbrojne mogą stanąć w jednym szeregu z żółtymi kamizelkami (demonstrantami) aby obalić tę marionetkę Rothschilda” – podały źródła Pentagonu. Źródła opozycji francuskiej ze swej strony twierdzą, że Macron zatrudnił ponad 10 000 zagranicznych najemników aby go chronili, i że francuscy wojskowi wykorzystają to zagraniczne wtargnięcie jako pretekst do działania przeciwko niemu.
Kolejną kryminalną kukiełką Rothschilda, która wkrótce zostanie usunięta z japońskiego Ministerstwa Finansów, jest Taro Aso, mówią japońskie prawicowe źródła.
Aso rozwścieczył przedstawicieli prawicy obiecując sprzedaż wszystkich zasobów wodnych Japonii na rzecz jego zięcia Alexandra de Rothschilda. “Kara dla Aso została już wydana a jeśli jeszcze jej nie dokonano, nastąpi to wkrótce“ – powiedziało źródło skrajnej prawicy bliskie Rodziny Cesarskiej.
Aresztowanie prezesa Nissana, Carlosa Ghosna, jest częścią kampanii mającej na celu usunięcie francuskich wpływów Rothschildów z tego kraju.
Trump powiedział premierowi Japonii Shinzo Abe na G20, że “faworyzuje silną Japonię jako równowaga dla sojuszu Nissan Renault“, jak mówią źródła Pentagonu.
“Biorąc pod uwagę, że PKB Japonii jest prawie dwukrotnie wyższy od Francji i ponieważ kapitalizacja rynkowa Nissana jest prawie dwukrotnie większa niż w przypadku Renault, Francja będzie musiała sprzedać lub zmniejszyć swoje udziały” – dodaje źródło.
Wreszcie, w Australii odbyła się także ezoteryczna bitwa, która angażuje ukierunkowaną broń energetyczną (DEW) w stylu kalifornijskim.
Australijskie służby wywiadowcze przesłały nam następujące obrazy tego, co wydaje się masowym atakiem DEW, który rozpala pożary w Queensland.
Sytuacja podgrzewa się i możemy spodziewać się, że się pogorszy, podczas gdy walka o uwolnienie ludzkości szaleje ku zwycięstwu i wolności z niewoli babilońskiego długu i ku Nowej Złotej Erze.

 

ARRIVING IN CHINA

Ver a imagem de origemKriegsgefangenenlager in Amerika


Von Larry Romanoff, 02. Juni 2020

Übersetzung: K.R.

*

Hinweis an die Leser: In Anbetracht der immensen Bedeutung dieses Themas leiten Sie diesen Artikel bitte über Ihren E-Mail-Verteiler weiter und posten Sie ihn in Ihren Blogs, Internetforen usw., mit der Bitte, dass jeder, der irgendwelche Details oder Familiengeschichten kennt, die Licht auf diese Ereignisse werfen könnten, diese bitte direkt an den Autor unter 2186604556@qq.com weiterleitet.


DEUTSCH ENGLISH ESPAÑOL ITALIANO NEDERLANDS PORTUGUÊS SVENSKA

Diese Geschichte hat alle Voraussetzungen, um sich für eine Verschwörungstheorie zu qualifizieren und macht vielleicht keinen Sinn für Sie ohne einige Hintergrundinformationen über den Zusammenhang.

Bevor die USA in den Ersten Weltkrieg eintraten, wurde eine enorme, jahrelange antideutsche Propagandakampagne von der Creel-Kommission entfesselt, die von Walter Lippman und Edward Bernays geleitet wurde, letzterer war ein Neffe von Sigmund Freud. (1) (2) Die öffentliche Literatur griff alles Deutsche in Amerika an, auch Schulen und Kirchen. In vielen Schulen wurde den "reinen Amerikanern" verboten, die deutsche Sprache zu unterrichten, und die Verwalter wurden aufgefordert, "alle illoyalen Lehrer", also alle Deutschen, zu entlassen. Die Namen unzähliger Städte wurden geändert, um ihren deutschen Ursprung zu eliminieren: Berlin, Iowa wurde zu Lincoln, Iowa. Deutsche Lebensmittel und Namen von Gerichten wurden aus den Restaurants verbannt; Sauerkraut wurde zu "Freiheitskraut", Dackel wurden zu "Freiheitshunden" und Deutsche Schäferhunde zu "Elsässern".

LESEN MEHR

bf pic

APPEAL


APPEAL TO THE LEADERS OF THE NINE NUCLEAR WEAPON STATES

(China, France, India, Israel, North Korea, Pakistan, Russia, the United Kingdom and the United States)

中文 DEUTSCH ENGLISH FRANÇAIS ITALIAN PORTUGUESE RUSSIAN SPANISH


Larry Romanoff,

contributing author

to Cynthia McKinney's new COVID-19 anthology

'When China Sneezes'

When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis

manlio +maria

上海的月亮

World Intellectual Property Day (or Happy Birthday WIPO) - Spruson ...


LARRY ROMANOFF on CORONAVIRUS

Read more at Moon of Shanghai

V.P. 2007

EN video comitato

20 questions to Putin


President of Russia Vladimir Putin:

Address to the Nation

Address to the Nation.

Erdogan


Imagem

00
PT -- VLADIMIR PUTIN na Sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Excertos da transcrição da sessão plenária do Fórum Económico Oriental

Joint news conference following a Normandy format summit

https://tributetoapresident.blogspot.com/2019/12/joint-news-conference-following.html

Joint news conference following the Normandy format summit.

irmãos de armas


Legendado em PT. Clicar em CC, escolher PT.

índice


“Copyright Zambon Editore”

PORTUGUÊS

GUERRA NUCLEAR: O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje: Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

TRIBUTE TO A PRESIDENT


NA PRMEIRA PESSOA

Um auto retrato surpreendentemente sincero do Presidente da Rússia, Vladimir Putin

CONTEÚDO

Prefácio

Personagens Principais em 'Na Primeira Pessoa'

Parte Um: O Filho

Parte Dois: O Estudante

Parte Três: O Estudante Universitário

Parte Quatro: O Jovem especialista

Parte Cinco: O Espia

Parte Seis: O Democrata

Parte Sete: O Burocrata

Parte Oito: O Homem de Família

Parte Nove: O Político

Apêndice: A Rússia na Viragem do Milénio


The Putin interviews


The Putin Interviews
by Oliver Stone (
FULL VIDEOS) EN/RU/SP/FR/IT/CH


http://tributetoapresident.blogspot.com/2018/07/the-putin-interviews-by-oliver-stone.html
Followers