bf pic
Pigeon's comment: I'm very lucky to have the chance to meet my leader
 ...


índice


MANLIO DINUCCI


“Copyright Zambon Editore”

GUERRA NUCLEAR

O DIA ANTERIOR

De Hiroshima até hoje:

Quem e como nos conduzem à catástrofe

ÍNDICE

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Manlio Dinucci - NO WAR NO NATO

Thursday, February 4, 2016

Czech --Benjamin Fulford: 19:01:2016Vyslanec z Pekingu říkáže všechny americké dolary budou mít do roku 2018 čínskou značku.


19.01.26.
Benjamina Fullforda


Více zdrojů souhlasí v tom, že posun v centru globální moci se zrychluje se silným tlakem na to, aby se zajistilo, že veškerá ropa a další mezinárodní komodity se budou obchodovat v čínských dolarech nebo jüanech, ale ne v chazarských tzv. amerických dolarech. Podle zvláštního vyslance čínských královských rodin se sídlem v Pekingu, který byl vyslán do Společnosti Bílého Draka, všechny "americké dolary" budou mít do roku 2018 podpis Číny. Slíbil, že jakmile se vrátí do Číny, pošle tomuto zpravodaji poté fotografii těchto dolarů.

Jako součást tohoto impulsu navštívil Saúdská Arábii, Egypt a Írán, čínský prezidenta Si Ťin-pching, který slíbil velkou mrkev v podobě obrovského průmyslového rozvoje a rozvoje infrastruktury, pokud bude středo-východní ropa obchodována v yüanech, řekly nám zdroje z Pentagonu. Číňané byli příliš zdvořilý, aby zmínili klacek, který je alternativou k této tlusté mrkvičce. Nicméně, novinové zprávy vycházející po návštěvě Xiho v Saúdské Arábii uvádí, že Xi zuřil nad tím, že byl ponížen saúdským korunním princem Mohammed Bin Nayefem. Místo schůzky s tímto mu umožnili jen vidět senilního krále Salmana a jeho syna, "náměstka korunního prince."

Představitelé CIA říkají, že Nayef je již dlouho dobu přítel Američanů a je hluboce zapojený do ISIS a další podobných záležitosti.
Chcete-li vidět, jak moc se věci změnily ve vztahu USA k Saúdské Arábii, sledujte následující 6 minutové kongresové slyšení, kde přítomný kongresman Hank Johnson dosáhl toho, že se nedávno odvolaný velvyslanec USA v Sýrii, Robert Ford, přiznává, že Saúdská Arábie je hlavním sponzorem radikálního wahhabistického islámu.

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka říkají, že Saúdové jsou nyní v režimu vzdávání se, a jen čekají, až se uzavře vyšší úroveň hry, než budou moci líbat nohy vítěze.

Zdroje z Pentagonu byli vstřícnější, a vysvětlují nám, že problém teď byl vypátrán v Turecku, Německu a samozřejmě také Bush / Clinton neokonzervativní nacistické chazarské frakce v USA.

Z tohoto důvodu americká armáda dosáhla toho, že prezidentského mluvčího Baracka Obamu zavolal 13. ledna do Ruska Vladimiru Putinovi. V této konferenci se Pentagon a Rusko dohodli na navýšení vojenských vztahů na maximum v boj proti ISIL v Sýrii, a spojení armád do jedné, která by bojovala proti chazarské mafii po celém světě. Defense Intelligence Agency Chief General (generál rozvědky ministrerstva obrany), Mike Flynn, je nyní základním kanálem pro komunikaci mezi náčelníkem štábu ruské armády, Valerijem Gerasimovem a generálem Josephem Dunfordem, de-facto americkým vrchním velitelem.

S podporou ruské a čínské armády, jakož i Pentagonu, se největší a nejsilnější vojenská síla na planetě, Dunford, minulý týden setkal s vedoucími NATO v Bruselu, aby jim mimo jiné řekl, že turecký prezident Recep Erdogan a německá kancléřka Angela Merkel budou muset jít, kvůli jejich zapojení do vytváření právě probíhající evropské uprchlické krize.

A na podtržení toho všeho, turecký miliardář Mustafa Koc "se setkal se svým Stvořitelem, což se zdá být zpráva oligarchů na odstranění Erdogana." Mustafa, který "dostal srdeční infarkt" 21. ledna, byl členem Rady pro zahraniční vztahy a vrchní Rockefellerův zástupce v Turecku.

Zdroje z Pentagonu také viní chazarskou mafii, a jejich turecké podřízené ze smrti 12 US mariňáků na Havaji dne 14. ledna. Odveta proti Turecku bude zahrnovat "krvavý převrat, stejně jako útoky na tureckou infrastrukturu a zahraniční základny v Ázerbájdžánu, Gruzii, Kataru a Somálsku."

General Dunford se dále setkal minulý týden také se svými francouzskými protějšky, aby koordinovali útok proti chazarským jednotkám v Libyi. Francouzská armáda je také žádána, aby se připojila k boji proti chazarské mafii, věc, ke které se již zavázala ...

Mezitím se chazarská mafie a její zástupci snaží udržet kontrolu své finanční matrice před rozpadnutím. Gangsterské zdroje z japonské yakuzy a íránská vláda tvrdí, že chazarská mafie mění peníze z drog za zlato perské královské rodiny, které je uloženo v Thajsku, protože je vyloučeno ze západních bank. Někteří Íránci, nyní po zrušení finančních sankcí proti Íránu, "vybělí" drogové dolary. Původní skandál "Iran / Contra" zahrnoval George Bushe a jeho skupinu, takže je to nyní dobrý odhad, že ti samí lidé se na tom podílí znovu.

Očekává se také, že japonský císař prijede tento týden na návstěvu na Filipíny, údajně proto, aby oslavil normalizaci vztahů mezi Japonskem a na Filipínami. Avšak vzhledem k zoufalství chazarské mafie pídící se zoufale po zlatě, je to opět dobrý odhad, že japonský císař bude spíše hledat zlato na podložení japonského jenu.

Japonský historik Tsutomu Kuji ve své chystané knize, říká, že dědeček císaře, Císař Meiji, byl Toranosuke Omura, osoba ne-císařské krve a byla vybrána pro roli císaře rodinou klanu Iwasaski Choshu. Klan Choshu napomáhal rodině Rothschildů při převzetí kontroly nad Japonskem. Tito Iwasakis jsou rodina, která je za skupinou Mitsubishi, která zase nainstalovala ministerskéhop předsedu Šinzó Abe k moci. Skupina Mitsubishi je také hlavním zástupcem Rockefellerů v Japonsku. Rockefellerové potom zůstali jako hlavní h chazarská vláda Japonska po druhé světové válce.

Japonské novinové zprávy říkají, že Abe v poslední době zvýšil medikaci na svou tajemnou střevní chorobu.

Mezitím se ve Spojených státech nadále zrychlovat útok proti pravidlum chazarské mafie s probíhající likvidací Hillary Clintonové a další pseudo-politické chazarské mafie. Jak řekl jeden zdroj z Pentagonu: "Hillary je odsouzena k zániku", se 100 agenty FBI, spolu s 50 penzionovanými na jejím pripade. Byl jmenován speciální prokurátor, který ji má obvinit ze zrady, špionáže a "použití Clinton Foundation na provozování stínové vlády," uvedl zdroj. Několik zdrojů řeklo, že pomoci připravit americkou veřejnost na likvidaci Hillary, bude generální neo-con David Petraeus brzy degradován za to, že prodával státní tajemství ze Spojených států do Izraele.

Minulý týden se také udál pozoruhodný zlom v médiích chazarské továrny na lži, když webem široce běžely zprávy o průzkumu, Drudge Report, o nadcházejících prezidentských volbách ve Spojených státech, který měl více než jeden milionů respondentů. Podle průzkumu by měl Clinton 0,88%, podpora Jeba Bushe byla 0,9%. Donald Trump byl na 36% ve stejném průzkumu.


Naproti tomu letáky jako New York Times, ovládané chazarskou mafií sdělovali, že Clinton má podporu 48%, zatímco Bush více než 10%.

Útok na globálních akciových trzích má zatím pauzu, ale očekává se, že bude pokračovat jako součást kampaně k odstranění pilíře chazarské mafiánské moci: ovládání trhů prostřednictvím nadací.

Chcete-li zjistit, kde je soustředěna síla korporací Chazarské mafie, podívejte se na tuto mapu světa. Podle odhadů na akciovém trhu:


to ukazuje, že v USA, Anglii, Japonsku a Evropě je obrovská, zatímco vojenská a surovinová velmoc Rusko je jen malá skvrna a Čína, která je dnes zdaleka největší ekonomikou světa (vyprodukovala 11 krát více oceli než USA a používá více cementu v posledních třech letech, než použili v USA v průběhu celého dvacátého století) je malá.

Chazaři používali nafouknutý ceny akcií k praní špinavých peněz v reálné ekonomice. To je důvod, proč se nyní zoufale snaží dát podněty akciovým trhům. Nicméně, akciové trhy jsou tak mimo základní realitu, že jakýkoliv umělý pokus podpořit trhy bude odsouzen k neúspěchu.

Ukazatele reálné ekonomiky, jako je například v Baltic Dry Index a cena dopravy i nadále dosahují rekordních minim.

V Evropě selhává italský bankovní sektor, což vede k rozsáhlým očekáváním, že Itálie bude další Řecko. Nicméně, HDP 2.144 bilionu je 10 krát větší než v Řecku, takže to bude další Řecko, ale více než desetinásobně. A právě i Francie minulý týden deklarovala mimo jiné také ekonomickou nouzi, což znamená, že skutečná evropská krize teprve začíná.

Toto je pozadí setkání, které měla 18. ledna ředitelka Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeová, s papežem Františkem. Na této schůzce, podle vojenského zpravodajství, se František dohodl na převedení celého majetku Vatikánu na globální výročí dluhu (p.pr.: připravuje se odpuštění světových dluhů) a následném odchodu do důchodu. Mezinárodní měnový fond bude i nadále existovat, ale pouze v poradní roli, protože bude mít pravomoc vytvářet a distribuovat peníze, uvedl zdroj v ADB.

Zdroje CIA, mezitím minulý týden poslaly e-mail tomuto spisovateli ve kterém řekli: "Chazarská nadvláda skončí během jednoho měsíce.". Mnoho z těchto předpovědí přicházejí a odcházejí, aniž by něco stalo, ale letmý pohled na světové zprávy, jak online, tak v korporátních médií jasně říká, že něco velkého se blíží.

Zdroj a komentáře angličtině:
Zdroj a komentáře ve španělštině:
PUTIN

Açores

# NO WAR #NO NATO

# NO WAR #NO NATO

Sostieni la campagna per l'uscita dell'Italia dalla NATO - per un’Italia neutrale.
FIRMA QUESTA PETIZIONE SIGN THIS PETITION ПОДПИСАТЬ ЭТУ ПЕТИЦИЮ


NATO MEMBERS:

AL - SIGN THIS PETITION; DE - UNTERZEICHNE DIESE PETITION; BE- SIGNEZ CETTE PÉTITION; BG - ПОКАЗВАЙТЕ ТОВА ПЕТИЦИЯ; CA - SIGN THIS PETITION/SIGNEZ CETTE PÉTITION; HR - ZNAJATI OVAJ PETICIJU; DK - SIGN DENNE PETITION; SK - PODPORUJTE TÚTO PETICIU; SI - PRIJAVITE TO PETICIJO; ES- FIRMA ESTA PETICIÓN; EUA - SIGN THIS PETITION; EE - SIGN THIS PETITION; FR - SIGNEZ CETTE PÉTITION; GR - Υπογράψτε αυτήν την αναφορά; NL - TEKEN DEZE PETITIE; HU - ÍRJA ALÁ EZT A PETÍCIÓT; IT - FIRMA QUESTA PETIZIONE; ISL - SIGNU ÞESSA PETITION; LV - PAZIŅOJIET šo PETITION; LT - PADARYTI ŠĮ PETŽIĄ; LU - REGISTER DIR PETITIOUN; NO - SIGNER DENNE UNDERSKRIFTSKAMPANJEN; PL - PODPISZ TĄ PETYCJE; PT - ASSINE ESTA PETIÇÃO; GB - SIGN THIS PETITION; RO - SEMNEAZĂ ACEASTĂ PETIȚIE; CZ - Podejte tuto petici; TR - BU DİLEKÇEYİ İMZALA